Біг

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Можливо у когось виникне бажання по вечорам бігати?
У стадіоні по кругу для мене не цікаво...Вздовж річки супер...)))
Біг сприяє диханню, полегшую роботу серця...
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
це ти пропагандуєш біг чи шукаєш компанію? :)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
SystemA сказав(ла):
це ти пропагандуєш біг чи шукаєш компанію?
Два в одному...)))
Я бігаю по вечорам і мені буде приємно бігати з великою групою людей...)))
До того ж я по дорозі зупиняюся і виконую деякі корисні вправи для хребта, м'язів і т.п...)))
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
а куди саме ти бігаєш? о якій годині?
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Скільки не бігав по вечорам, з дівчат бачив лише двох. Да і ті швидше не бігли а "гламурные девченки с макияжем и плеером в ушах вышли побегать". Всі інші на дамбі смалять папіроси і поглинають пиво чи щось міцніше. Сам переконаний що бігати краще самому. Плюсів багато. По перше навантаження вибираєш сам. По друге приємно перебороти своє внутрішне Я, яке завжи підказує де можна зрізати в наперед визначеному маршруті. Я бігаю навколо міста без Варшави від моста біля інтеграловського моста вздовж каналу і так іншим боком через фонтани вертаюсь. Це близько 6-ти кілометрів. А от вправи мені здається тут зайві. Хоча пріорітети кожен визначає сам. Саме головне поставити ціль заради якої бігати. Для здров я не катить. Успіхів.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
chief сказав(ла):
Плюсів багато. По перше навантаження вибираєш сам. По друге приємно перебороти своє внутрішне Я, яке завжи підказує де можна зрізати в наперед визначеному маршруті
По перше не люблю напрягати: Каждый равен в силу своих возможностей; а по друге - один одного доповняє внутрішнє Я тим, що цікаво просто порівняти ті самі можливості...)))
Я бігаю вже четвертий місяць...
chief сказав(ла):
"гламурные девченки с макияжем и плеером в ушах вышли побегать"
Це ж дівчата, з музикою цікаво, не заважає...
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
samson сказав(ла):
По перше не люблю напрягати:
Ну якщо не напрягатися, то ніякого ефетку не буде . Якщо бігати "без толку" не підбираючи правельної дистанції та інтенсивності бігу то толку з того бігу ніякого не буде. Хочите оздоровитися - підходите до спеціаліста він вам розкаже як підібрати вищеназване і як дані показники повинні змінюватися.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
chief сказав(ла):
Да і ті швидше не бігли а "гламурные девченки с макияжем и плеером в ушах вышли побегать". ....................Сам переконаний що бігати краще самому. Плюсів багато. По перше навантаження вибираєш сам. По друге приємно перебороти своє внутрішне Я, яке завжи підказує де можна зрізати в наперед визначеному маршруті. Я бігаю навколо міста без Варшави від моста біля інтеграловського моста вздовж каналу і так іншим боком через фонтани вертаюсь. Це близько 6-ти кілометрів. А от вправи мені здається тут зайві. Хоча пріорітети кожен визначає сам. Саме головне поставити ціль заради якої бігати. Для здров я не катить. Успіхів.
Если кто-то что-то делает не так, как ты - это не значит, что делает неправильно :D Успехов

добавлено через 2 минуты
patkern сказав(ла):
Ну якщо не напрягатися, то оздоровчого а тим більше тренувального ефетку не буде 100%.
Даже если не напрягаться при беге, даже если просто обойти город пешком, но делать это каждый день, для среднестатистического офисного работника, целый день сидящего на стуле, будет и оздоравливающий, и тренировочный эффект - спроси у специалиста ;)
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
zZzara сказав(ла):
Даже если не напрягаться при беге, даже если просто обойти город пешком, для среднестатистического офисного работника будет и оздоравливающий, и тренировочный эффект - спроси у специалиста
От як спеціаліст з Ф.К. скажу: ні оздоровчого ні тренувального ефекту не буде...
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
patkern сказав(ла):
От як спеціаліст з Ф.К. скажу: ні оздоровчого ні тренувального ефекту не буде...
т.е. если физические нагрузки, связанные с бегом, мне противопоказаны, то всё, ложись и умирай - не напрягая свой организм (повторюсь, медицинские показания), никакого здоровья уже больше не будет и, кроме того, я заплыву жиром?
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Для досягнення оздоровчого ефетку - пульс повинен бути в одному діапазоні, для досягнення тренувального ефетку - пульс повинен бути зовсім в іншому діапазоні.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
т.е. если физические нагрузки, связанные с бегом, мне противопоказаны, то всё, ложись и умирай - не напрягая свой организм (повторюсь, медицинские показания), никакого здоровья уже больше не будет и, кроме того, я заплыву жиром?
patkern сказав(ла):
Для досягнення оздоровчого ефетку - пульс повинен бути в одному діапазоні, для досягнення тренувального ефетку - пульс повинен бути зовсім в іншому діапазоні.
как это связать?
скажи мне, как специалист неспециалисту
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
zZzara сказав(ла):
т.е. если физические нагрузки, связанные с бегом, мне противопоказаны, то всё, ложись и умирай - не напрягая свой организм (повторюсь, медицинские показания), никакого здоровья уже больше не будет и, кроме того, я заплыву жиром?
Є багато інших видів навантаження, кожен підбирає собі особисто. Не можеш бігати - ходи, не хоч ходити - плавай, лінуєся плавати - займайся гімнастикою і т.д.

добавлено через 2 минуты
zZzara сказав(ла):
как это связать?
скажи мне, как специалист неспециалисту

Оздоровлення і тренування дві різні речі, кожен обирає сам чого хоче досягти..

добавлено через 4 минуты
zZzara сказав(ла):
не напрягая свой организм (повторюсь, медицинские показания), никакого здоровья уже больше не будет и, кроме того, я заплыву жиром?
От я і говорю шо треба "Напрягати себе" але з толком.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Что-то одни слова с другими не вяжутся....
patkern сказав(ла):
От як спеціаліст з Ф.К. скажу: ні оздоровчого ні тренувального ефекту не буде...
patkern сказав(ла):
Є багато інших видів навантаження, кожен підбирає собі особисто. Не можеш бігати - ходи

patkern сказав(ла):
Для досягнення оздоровчого ефетку - пульс повинен бути в одному діапазоні, для досягнення тренувального ефетку - пульс повинен бути зовсім в іншому діапазоні.
А как быть, если в данный момент лично у моего организма даже при ходьбе и подъеме по лестнице пульс заоблачный?

Так вот не будь таким категоричным, специалист

добавлено через 40 секунд
patkern сказав(ла):
От я і говорю шо треба "Напрягати себе" але з толком.
А напрягаться мне сейчас СОВСЕМ нельзя... ни с толком, ни без
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
zZzara сказав(ла):
А как быть, если в данный момент лично у моего организма даже при ходьбе и подъеме по лестнице пульс заоблачный?
Заоблачний це який??? 150-200-250 чи може 300 уд\хв???? :D :D :D
І вже я кілька разів писам є сотні інших видів навантаження крім ходьби та бігу
zZzara сказав(ла):
А напрягаться мне сейчас СОВСЕМ нельзя... ни с толком, ни без
Ще небачив людини якій були б протипоказані усі види навантажень.

P.S. І взагалі тема не про Ваше здоров'я...., а про біг.. Для чого розводити флуд?????
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
patkern сказав(ла):
P.S. І взагалі тема не про Ваше здоров'я...., а про біг.. Для чого розводити флуд?????
флуд - это
Бесмысленное сообщение
вы считаете абсолютно бессмысленным, то, что я возмутилась некомпетентному высказыванию по поводу
От як спеціаліст з Ф.К. скажу: ні оздоровчого ні тренувального ефекту не буде...
?
вы считаете абсолютно бессмысленным, что я задаю вам, как специалисту, вопросы о возможности замены бега ходьбой в теме о БЕГЕ???
а я считаю, по-прежнему, что
Даже если не напрягаться при беге, даже если просто обойти город пешком, но делать это каждый день, для среднестатистического офисного работника, целый день сидящего на стуле, будет и оздоравливающий, и тренировочный эффект
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
лучше бегать одному - включил музычку, никто не мешает и не подгоняет. Надо выбирать таких людей которых соответствуют твоей физической форме, чтобы не плелся сзади, а девушкам просто впадло бегать одним, надо пересилить себя вот и все...