борьба

Maincalibre

Користувач
Реєстрація
26.07.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Мени теж нравиться борьба по самбо, кіт-боксінг и.т.д.>:eek:
У борьбу треба вкладувати усі способності мозги, техника, сила, спритність, одним словом усе.
А на щот женской борьби це прикольно, буває смішно.Жінки завжди кудись поспишають у борьбі (на педикюр, або маникюр*ROFL* ) і виходить лажа, але якщо не поспишають буває борьба як чоловічий, Ur@ пасиба за правила.
Ur@ сказав(ла):
создай шо проблєма
Та не чувак.
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
як на мене в Самбо це прикольний вид спорту він мені подобається я радий що вибрав його,але погано що хожу на дзюдо нецікаво там немає тих років як ми гнали прошла та юность,а друзі осталися деякі:) так що займатися спортом друзі:)

добавлено через 3 минуты
Парни, а почему несоздали женскую борьбу.И почему некоторие парни считают это глупо?
іди на дзюдо там виступають дівчина!!! але якось подовися на них деформоване тіло,нежіноче тіло робиться то якось ніяковієш,но з дівчатами прикольно боротися наступають радісні моменти :D :D ну там за груди схапив;)
 

Леля

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
6
Репутація
0
_BW_mr.Spensor сказав(ла):
,но з дівчатами прикольно боротися наступають радісні моменти :D :D ну там за груди схапив;)
Я з тебе паражаюсь,мда.......а я то думаю навіщо ти туди ходиш...=-O
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
помацать тітьки на що туди ще ходить;)
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
а я обожнюю самбо і дзюдо:) :) :) :) :) .чудовий вид спорту.Мене батько тож хотів записать до Горохова.але я все ж таки пішла на легку атлетику.Просто батько колишній борець...І взагалі всі борці такі сімпатяжкі:-[
 

DIKEY

Користувач
Реєстрація
10.12.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
31
SAMBO класна штука а мены JUDO быльше нравиця.>:eek:
.
 

[GANG]

Користувач
Реєстрація
08.04.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
28
А я тож на самбо ходив ! прікольна тєма але нада мати велику силу в руках =))
 

ХаЛи

Користувач
Реєстрація
26.09.08
Повідомлення
130
Репутація
3
Кто-то интересовался "Айкидо"...у нас секции такой нет, или может уже появилась? Если кто владеет информацией - поделитесь.
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
та впринципі самбо і дзюдо схожі між собой,але водночас і відрізняються.але я обожнюю що сабмо, що дзюдо.*THUMBS UP
 
S

sambo

А я занимаюсь етим спортом всю жизнь:-p
уже 10-ый годик пошол )))
Переглянути вкладення 97508
ето Я на Международном турнире по дзюдо EJU ”Олимпийские Надежды” (Киев, 10-11 января 2009 года).В субботу, 10 января 2009 года, на крытых теннисных кортах НСК ”Олимпийский” в Киеве стартовал Международный турнир EJU категории ”А” среди кадетов (юноши и девушки 1993-95 г/р) ”Олимпийские Надежды”. Около 400 юных дзюдоистов из 12 стран (Азербайджан, Беларусь, Бельгия, Греция, Грузия, Латвия, Литва, Молдова, Польша, Россия, Словения и Украина) определили сильнейших в 17 весовых категориях.

Я на ІІ ( в вазі до 50 кг.

Канечно же я не сам ездил на Турнир, Нетешин завоевал 2 медали ! золото и серебро !вот золотой нетешинский пядистал )
Переглянути вкладення 97509Переглянути вкладення 97510

на І Віталій Гонгало (Нетешин) ! заволодівший зотою медалею у вазі до 46кг .
 

DIKEY

Користувач
Реєстрація
10.12.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
31
Антон я уже на тренеровки не хажу но мне етот спорт нравился и будет нравится я в етом спорте нашол многа друзей и многа класних воспоминаней!!
SAMBO-сила!

[GANG] сказав(ла):
А я тож на самбо ходив ! прікольна тєма але нада мати велику силу в руках =))

Не в цьом прикол мати велику силу в руках, всьо зависит от техники а не вид сили!!!
 
B

#((BoXeR))#

Борьба, это клевый вид спорта.
 

Sanchez

Користувач
Реєстрація
24.03.10
Повідомлення
1
Репутація
0
Тоже займався самбо ходив 7 років багато навчився і це така річ що обовязково пригодиться в житті))))
дуже підтримую думку D_e_n_y_a і Стаса)))
>:eek:
 

fenya

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
133
Репутація
0
Вік
38
Yrka сказав(ла):
Ти прав борьба класний вид спорта.*BRAVO*
P.S я зараз хожу на Самбо.:-p

добавлено через 14 минут
Борьба це дуже класний вид спорту,я хожу вже 1,5 року і мені дуже
подобається.Мій тренер каже,що борьба-це життя, і я з ним згідний в
житті всяке буває.*YAHOO* :)

добавлено через 10 минут
Чго зразу в голову.:-|

добавлено через 17 часов 14 минут
Нехачу быть болшим шкафом с маленьким "ключиком' .:D



видимо ты сам не понял что сказал...маленьким *ключиком*...ты можешь быть здоровенным до ужаса,а пиписка быть как у типа который весит 50-70 кг,вес сдесь не к чему половые органы растут к твоему сведению к 25 годам у мужиков,а *ключиком* награждается не здоровяк,а *Матушка природа* сама решает кому что)))

P.s ))к твоему сведению,если пришить комуто *ключик* таких размеров как у профи бодибилдиров))то боюсь он будет как хобот у слона:D