Черрі клуб

mesya

Користувач
Реєстрація
04.09.09
Повідомлення
11
Репутація
0
водії в кого (чєрі) дава якось зустрінемся... поспілкуємся і можливо создамо клуб (любітєлєй чері) якщо є пропозиції пропонуйте...

добавлено через 2 минуты
взаімо допомога... обмін інформації... скарги... пропозиції для тюнінга...
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Любителів? :) Невже в нетішині є люди, в яких Черрі - машина мрії? :)
Може просто клуб вимушених власників Черрі? :cool:
 

РозаМашка

Користувач
Реєстрація
31.03.06
Повідомлення
33
Репутація
7
Black_Raven сказав(ла):
Любителів? :) Невже в нетішині є люди, в яких Черрі - машина мрії? :)
Може просто клуб вимушених власників Черрі? :cool:
Злой ты, Рома. :D Забыл, как в детстве мечтал о велике или о компе с винтом на 1 гиг, ну или о чем ты там мечтал? Не, ну ты, может, уже тогда мечтал о мировом господстве... тогда беру свои слова назад, но все равно, - злой. :cool:
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
РозаМашка,
ну якщо вже говорити про мене, то я не стану купувати дешевий непотріб недивлячись на те, що грошима мене життя не балує :cool: Як каже прислів*я - "ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі" :) Думаю було б всетаки не справедливо засуджувати власників автомобілів Черрі за їх вибір, в кожного свої погляди на ці автомобілі :) Клуб має право на існування, але мені здається дивним поняття "любителя" цієї марки :) За що їх "любити" ці машини? :) Не раритети, не унікальні, звичаний китайський ширпотреб як в росії жигулі :)
От "клуб любителів горбатих запорожців" це б я сприйняв :cool: Їх дійсно треба сильно "любити", щоб ними займатися :)
І не злий я! :) Просто сарказнічаю :cool:
 

mesya

Користувач
Реєстрація
04.09.09
Повідомлення
11
Репутація
0
я вже на чєріку відїздив 2 рокі.... із них 16тис я сам за кермом... неразу не пожалів що взяли... неразу не підвела... а хто колєкціонірує слухі погані про чері ФЛАГ ВАМ В РУКІ - посидіть за рульом - попробуйте - а тоді щось скажіть проти.... я брав 210 на одеській трасі... http://vkontakte.ru/album22240099_98694352 вот силочка-тут фото... та і фото черіків із салонів - машинки мрії... побачите скоро черікі будуть на першому місці кращих машин...
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
як мона судити про машину проїхавши на ній 16 тис., а шо з нею мало статися? ти проїдь 100 тис за рік, тоді побачиш, що таке китайска якість. а на рахунок 210 км/год може в неї там зі спідометром шось.
 

mesya

Користувач
Реєстрація
04.09.09
Повідомлення
11
Репутація
0
а як можна судити про машину за кермом якої ти не сидів... ??? а спідометер ісправний - бо ми на двох їхали однаково друга була кемрі... а знаєш що китайці зробили аналог американського хамера - який по всіх параметрах перепльовує америкосів і в два рази дешевший... а подивись на ряд чері - яка разнообразія , машинки є бомбові яб незадумуючись взявби любу із ниххх...

добавлено через 1 минуту
знакомі таксісти виїздили на таксуванні по 200 тис... а міняли лише мєлочі - і ніхто не жаліє...
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
mesya сказав(ла):
а знаєш що китайці зробили аналог американського хамера - який по всіх параметрах перепльовує америкосів і в два рази дешевший
і розвалиться мінімум в 2 рази швидше....
 

mesya

Користувач
Реєстрація
04.09.09
Повідомлення
11
Репутація
0
знач другого зроблять а перший піде на запчастини.... - в два рази дешевший - і запчастин ціла машина..... :-p
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
mesya,
Скільки вже однодумців в твому клубі? :)
Щось не бачу ажіотажу :cool:
 

stas

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
29
Репутація
1
Вік
45
Black_Raven сказав(ла):
mesya,
Скільки вже однодумців в твому клубі? :)
Щось не бачу ажіотажу :cool:

ну порівняно з мерс чи бумер клубами нашого форуму то багато :D
 

mesya

Користувач
Реєстрація
04.09.09
Повідомлення
11
Репутація
0
вово... для нашого народа тільки - кудись і якось на.рати...

як пословиця - ,,чув десь дзвін а не знає де він,,
 

Vitya

Користувач
Реєстрація
31.12.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Являюсь острым приверженцом автомобилей всех марок китайского производства. Вся моя родня ездила только на китайских автомобилях, включая прадеда и прапрадеда. Купил себе Amulet 2008 года выпуска, цвет хамелион и отъездил на нем около 500 000 км. Очень доволен покупкой. Двигатель постоянно проходит обкатку и с каждой 10 тысячей километров едет все быстрее и быстрее. В прошлые выходные участвовал в гонках, у ребят на Бентли и Феррари не было шансов. Разгон до сотни уже менее 3 секунд. Расход по пробкам конечно великоват(около 2х литров 76) но при этом со светофора первый всегда. Тормоза жесткие но очень короткие(встаю как закопанный). Управляемость просто сказка, ни кренов, ни заносов нет даже за 240кмч в повороте 90 градусов. Надежность феноменальная, колодки ходят после списания авто еще на трех машинах, двигатель миллиардник, металл кузова твердый (полностью цинк) не гниет. В авариях был уже несколько раз(с А6, S600, Камаз и др), у всех при этом машины в хлам, у меня же даже краска не облезла. Только при лобовом столкновении с Камазом один раз отклеилась первая буква А в слове Amulet, что тут же исправили по гарантии с выездом к месту столкновения. Сервис кстати плохой, всегда дают масло на долив(по гарантии бесплатно) и ищут хоть какие нибудь поломки чтоб хоть на чем то денег срубить. Резина штатная не стирается вообще, при этом дорогу держит и зимой и летом как заклеенная. Внешний вид у машины с каждым днем становится все лучше и лучше. На дороге все меня останавливают, и девки, и менты, и водители дорогих иномарок, просят рассказать о машине, и поменяться с ними на их джипы и внедорожники. Но я не соглашаюсь, так как проходимость у Амулета хорошая, овраги не замечает, реки проходит ходом, а недавно соседский трактор вытащил из целины. Узнавал за сколько можно мою машину продать и понял, что с каждым годом она становится все дороже и дороже, выгодное вложение денег. Думаю купить еще две, продать их лет через десять и купить себе яхту(тоже китайскую).Все мои друзья уже пересели на Амулеты. Не буду никому ничего советовать, но я доволен!

добавлено через 54 секунды
:)
 

osv

Користувач
Реєстрація
08.10.07
Повідомлення
4
Репутація
0
Vitya,
В авариях был уже несколько раз(с А6, S600, Камаз и др), у всех при этом машины в хлам, у меня же даже краска не облезла. Только при лобовом столкновении с Камазом один раз отклеилась первая буква А в слове Amulet, ----- бред полний!!!:-|
P.S і вся стаття тоже.....:D
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
osv,
Автор шутить! :) невже не ясно...
 

element

Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
26
Репутація
2
Вік
40
У автора Шері-БТР.