Чи хотіли би ви щоб наше місто стало розміром як столиця? І що б ви для чього зробили

TipyLya_number1

Користувач
Реєстрація
06.12.07
Повідомлення
18
Репутація
0
Залишайте пропозиції як би ви розширили наше місто?:) :cool:
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Очень просто: дорожные знаки а-ля "Мисто Нетишын витае дисцыплинованых водиив та пишоходыв" перенести километров на 20 дальше от города. И он моментально расширится.
 

3a9LL

Користувач
Реєстрація
05.12.09
Повідомлення
13
Репутація
0
дааа
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
TipyLya_number1,
Если бы я хотела жить в столице-я там бы и жила!:)
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
нет, не хотела бы. потому что иногда от большого города устаешь.
и поэтому приятно приезжать с учебы домой, и в голове лишь одно "как приятно быть дома"
пусть большие города остаются большими, а маленькие - маленькими.
 

Ш_п-Он_кА

Користувач
Реєстрація
09.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
так я б збільшила до надпису Нетішин там як їхать на Кривин..)
настроїла будинків і жили б...)
 
F

Feniks

Як столиця не стане бо треба міняти карти двох областей а це напряжно
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Не хотела бы. Думаю все очарование нашего города в том, что он маленький, компактный, тихий...
 

smaylik24

Користувач
Реєстрація
06.06.11
Повідомлення
20
Репутація
0
Мені також подобається наше місто, але інколи так хочеться щось нового у нашому місті , адже практично усі місця в цьому місті знає кожен...
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
TipyLya_number1 сказав(ла):
Чи хотіли би ви щоб наше місто стало розміром як столиця? І що б ви для чього зробили
Нетешин и столица... Хотелось бы жить в столице и поехал бы в столицу. Нет, Нетешин должен оставаться Нетешиным, нормальным, компактным, уютным не большим городишкой. И ровным счетом ничего бы не делал что бы Нетешин вырос до размеров столицы.

добавлено через 2 минуты
Menta сказав(ла):
Поспорил бы по поводу тихого... Во всём остальном согласен на 100% респекты!*BRAVO*
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
Ну для этого, думаю, нужно развивать производство, что обеспечит рабочие места, что будет привлекать больше и больше людей. Привлечь и народ еще чем то представляется мне невозможным.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
КусайЗуб сказав(ла):
Мені також подобається наше місто, але інколи так хочеться щось нового у нашому місті , адже практично усі місця в цьому місті знає кожен...
То можна поїхати поблукати в інші міста
 

Мандаринка

Користувач
Реєстрація
14.01.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Нетішин є Нетішин. Маленьке тихеньке містечко на окраєні північного кордону Хмельницької області. З ним поєднані теплі спогади про шкільне життя, перше кохання, розбиті коліна, аромат міського фонтану, про переповнену лікарню та нескінченні черги до лікаря під час медогляду, "чатовку", "ДК", зустрічі "під басєйном", "на алєйках", "хлів", "ночнік", "сіті", "торговий", "рево", "палєво", "шухєр, народ" та багато іншого. Кожен з нас жив, живе або буде жити в цьому маленькому "бермудському"- паралепіпеді. Стіни наших гуртожитків вже всмоктали історію цих небагатьох але веселих років. Мені здається, що Нетішин завжди залишатиметься собою. І хоча зрозуміло, що з часом він трішечки розростеться, та столицею він все таки не стане :) ЙОМУ це і не потрібно. Нетішин вирішує сам. Місто - воно живе.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
та не хто навіть і не буде робити велике місто тільки по одній простій причині"ХАЕС" аварійно небезпечна зона.