Да будет свет!

  • Автор теми трактор Митя
  • Дата створення
Т

трактор Митя

"...Ну і насамкінець ще про освітлення пр.Миру. Там дійсно сталась аварія, згорів лічильник, виконком шукає гроші, аби придбати новий, у найближчий час обленерго його встановить і все буде добре.
Посміхайтесь…
. Организатор." (датировано 08.07.09)

Посміхатися вже болять щьоки! Коли ж все буде добре?
А если серьёзно, может помочь искать деньги? Надоело бродить в потёмках!:cool: Думаю пр. Миру не единственная улица в городе, где темно.



(кажется не там создал тему... Уважаемые модераторы, не бейте! перенесите пожалуйста по адресу - виконком...)
 

Сошо

Користувач
Реєстрація
07.07.08
Повідомлення
144
Репутація
0
Независимости 15 уже года три без света. Без шуток
 

Yuriy

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Ул. Энергетиков от остановки на блок до светофора. Никогда не было освещения. Очень прикольно. Особенно ночью. Об этом писалось, но ответа не было и нет.
 
Т

трактор Митя

Агов! Организатор ! Нам ещё долго ходить в темноте ?! Почему молчим ?
Проблемка не большая?
 
Т

трактор Митя

Я так понимаю, что света не будет?:-(
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
fedot сказав(ла):
Нам ещё долго ходить в темноте ?! Почему молчим ?
Проблемка не большая?
Федот, на жаль, не так сталось, як гадалось. Коштів на закупівлю лічильників немає. Уже готовий бюджетний запит на вересневу сесію, відповідно до якого можна буде прийняти рішення про виділення коштів з резервного фонду на їх придбання і встановлення.

добавлено через 1 минуту
Yuriy сказав(ла):
Ул. Энергетиков от остановки на блок до светофора. Никогда не было освещения. Очень прикольно. Особенно ночью. Об этом писалось, но ответа не было и нет.
Ну от бачите, самі стверджуєте, що ніколи не було освітлення. Значить, не було запроектовано від самого початку. Хоча у цьому місці світло проводили, здається, у 2007 році. Від моста через теплотрасу повз бараки. Отам справді була нагальна необхідність – цією територією часто ходять люди, якраз від зупинки на блок, і дійсно було «прикольно. Особенно ночью».
 
Т

трактор Митя

"...Отам справді була нагальна необхідність – цією територією часто ходять люди..." Организатор

Ну спасибо, объяснили. буду знать ,что в районе 3 школы ходят исключительно животные. Как всегда никаких конкретных дел... Сидит себе клерк в исполкоме и от скуки по клавишам стучит, то что ему написали. тоскливо... А деньги за "упорядковування при будинкової теріторії" изымаются регулярно. Сколько стоит один счётчик и сколько их надо поменять? может проспонсировать?
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Організатор сказав(ла):
Коштів на закупівлю лічильників немає.
А скільки зекономили на світлі якого нема, і скільки ще треба економити щоб хватило на лічильник ???
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
Вот вчора ввечері йшов між 6 садіком і 3 школой,то там вобще темнота..
там реально страшно йти,по садікам бігають якісь наркамани..в школі на турніках мат-за матом.кажеця шо якась стрела...
і главне шо і в школі і в садіку є светільнікі,там тікі лампочкі поставити..
подумайте...
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
fedot сказав(ла):
А деньги за "упорядковування при будинкової теріторії" изымаются регулярно.
У тариф (кварптплату) не входять кошти на вуличне освітлення. Для того, щоб його робити, потрібно передбачати додаткові кошти в бюджеті міста. От їх і не вистачає сьогодні.
І що значить «изымаются»?
В умовах так званої кризи першочерговими є платежі комунальних послуг, заробітної плати, а все інше – залежно від надходжень до бюджету міста. При потребі майже 4 млн. грн. на друге півріччя, депутати на липневій сесії розподіляли 700 тис.грн. Як ви думаєте, можна таким ресурсом забезпечити усі необхідні статті?

HappY сказав(ла):
Вот вчора ввечері йшов між 6 садіком і 3 школой,то там вобще темнота..
Якраз мова йде про цей район, де необхідно встановити лічильники.

Recusant сказав(ла):
А скільки зекономили на світлі якого нема,
Економія світла не фіксується в сьогоднішніх умовах чітко, просто бухгалтер знає, що кошти на оплату світла повинні відшукати обов’язково.
 
Т

трактор Митя

ну я же говорю ,что клерк тупо стучит по клаве ! вас спрашивают сколько стоит один счётчик и какое количество необходимо!
И мне не понятна фраза:
"...Економія світла не фіксується в сьогоднішніх умовах чітко,просто бухгалтер знає..." А городской голова знает вместе с представителями обслуживающих организаций куда идут деньги за отсутствие света? Или у нас в городе все что касается городских денег "не фіксується " за ненадобностью? Может кто-то карманы путает в очередной раз?
 
Т

трактор Митя

Уважаемый Организатор не молчите !Сегодня, в темноте, возле 6 дет. сада женщина подвернула ногу.Кто будет платить ? Неужели установить счётчики придётся в судебном порядке?
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
fedot сказав(ла):
егодня, в темноте, возле 6 дет. сада женщина подвернула ногу.Кто будет платить ? Неужели установить счётчики придётся в судебном порядке?
З ти бардаком, який зараз є в районі моста на Інтеграл то восени і взимку таких жертв буде хоть відбавляй.
1. По-перше- освітлення не має, зламане
2. По-друге: на пішохідній частині весь бетон перековиренений
3. По-третє: в період, коли буде темніти вже після 17-00, там до пізнього вечора йде потік народу, хто з роби чи навпаки, хто з гаражів. Темнота і брили бітону в розмір по пояс, місцями дирки в розмір ступні, а ще часом і буде ожеледиця чи болото-%) . Будем надіятись, що хоть з моста падати ніхто не буде- це вже заслуга наших "піклувальників"
 

Fuse

Директор
Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
51
Репутація
0
fedot,
Я попрошу уважительней обращаться к администрации города. Последний раз прошу.
Вы получаете ответы на свои вопросы вполне вразумительно.
Ясно и без слов, что не все просто. Меня тоже раздражает отсутствие света около моего дома Независимости 15.
Давайте дипломатичнее.
 

_uKRaINIaN_DeMoN_

Demon Lord
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Організатор сказав(ла):
Цитата:

Сообщение от HappY
Вот вчора ввечері йшов між 6 садіком і 3 школой,то там вобще темнота..

Якраз мова йде про цей район, де необхідно встановити лічильники.
Слухайте організатор я розумію, що в цьому районі світла немає,але коли ти стоїш на плоці біля палаца культури, то бачиш,що світло є тільки по вулиці до Універмага, а подивися направо наліво, світла НЕМАЄ нівяких дворах, і це двори біля міськ. ради (((( хоча би світло включи)
І ще питання, то коли буде світло?
 

M.Vladimir

Користувач
Реєстрація
19.12.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Fuse сказав(ла):
fedot,
Я попрошу уважительней обращаться к администрации города. Последний раз прошу.
Вы получаете ответы на свои вопросы вполне вразумительно.
Ясно и без слов, что не все просто. Меня тоже раздражает отсутствие света около моего дома Независимости 15.
Давайте дипломатичнее.
А кто к нам, жителям города, будет уважительнее относиться?По результатам деятельности нашей мэрии можна сказать одно:имели, имеют и будут иметь насиление города.Свет-это не единственная проблеиа , которая не решается.В предвыборной компании было много обещаний, а в результате предприниматели страдают, народ не может спакойно без страха по улице пройти,дети не могут покататься, потому что все качели поломаны.А о чём думает власть-думаю каждый знает и видит на примере поведения наших депутатов(Лотел не раз показывал и газеты писали).А каком освещении вы говорите!

добавлено через 5 минут
Організатор сказав(ла):
Федот, на жаль, не так сталось, як гадалось. Коштів на закупівлю лічильників немає. Уже готовий бюджетний запит на вересневу сесію, відповідно до якого можна буде прийняти рішення про виділення коштів з резервного фонду на їх придбання і встановлення.
.
А вы у Соснова его долг забрать не пробовали?Всётаки немалая сумма.На счёччики хватит и ещё останется на ремонт дорог!!!!!:D
 
Т

трактор Митя

Уважаемый FUSE ! Где Вы заметили не уважительное обращение к администрации города? Поверьте, все свои вопросы господам градоначальникам я задавал исключительно с благоговейным трепетом в голосе, стыдливо потупив взор, с дрожью в коленях! Проблема отсутствия наружного освещения для меня очень болезненна,так как в силу физической слабости и отсутствием машины, очень часто хожу по городу пешком в позднее время суток! Меня ни в коей мере не раздражают вразумительные ответы организатора, которого я даже,как и каждый добропорядочный житель города, люблю по своему. Я просто хочу цивилизации! Жутко за державу обидно!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
fedot, если чесно, вам только в поликлинике смогут помочь
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
fedot, если чесно, вам только в поликлинике смогут помочь
"... и тебе помогут, и тебе... помогут..."- цитата з фільму...
а взагалі тут не йде розмова про душевний та духовний стан людини, яка висвітлила цю тему...
взагалі ця проблема спавді наболіла...
вже о 22:00 темно... а ми , шановні, не в забитому селі жевемо ,за 15км від траси, без догоги, сільської ради, і без газу..
в нас цивілізоване місто (було), місто енергетиків! при атомній станції! тут повинен кожен закаулок освітлюватись...
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Chuk не можу дібратися до твого профілю....але тепер ти мій ворог:)