Добудова 3-4 енергоблоків ХАЕС

Jamall

Користувач
Реєстрація
09.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
не можу зрозуміти, чи будуть добудовуватись наші енергоблоки,щось Росія хоче взятись але результатів пока не чути..кому що відомо,дуже цікаво що чекає в майбутньому на нашу "корміліцу" ХАЕС.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Вчора в новинах сказали що договір вже підписано, буде фінансування з російської сторони, буде об*єднані Росатом і ЕнергоАтом... непонятно тіки хто буде будувати :) Сьогодні мав бути Бойко в Нетішині...
 

Jamall

Користувач
Реєстрація
09.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
напевно робочих мість стане трохи більше O:)
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Думаю вже пора ворушитись в пошуку нової роботи :cool:
 

Jamall

Користувач
Реєстрація
09.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
Black_Raven сказав(ла):
Думаю вже пора ворушитись в пошуку нової роботи :cool:

я думаю в ввіділі кадрів уже лежить більше як тисячі заяв на прийняття на роботу. а чи своїх вони будуть брати чи чужих то не відомо:'(
 

GROMOV

Користувач
Реєстрація
18.02.07
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
42
Вы лучше подумайте как вырастут на все цены в городе )))
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
Вони і так до того часу напевно повиростають:)
 
A

AsToN

Україна і Росія підписали угоду по Хмельницькій АЕС
09.06.2010 11:12
Угода про співпрацю в будівництві третього і четвертого енергоблоків Хмельницької атомної електростанції підписали в Києві в середу, 9 червня генеральний директор державної корпорації "Росатом" Сергій Кірієнко і міністр палива і енергетики України Юрій Бойко . Рішення про співпрацю двох країн в завершенні будівництва Хмельницької АЕС було прийняте на зустрічі прем’єр-міністрів України і Росії 30 квітня 2010 року в Сочі. За оцінкою "Росатома", для проведення робіт знадобиться 5-6...
 

Street Elita

Користувач
Реєстрація
10.06.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Хтось чув чи приїжав Бойко сьогодні? хтось писав пост вище що мав приїхати.
 

Игорь.

Користувач
Реєстрація
26.05.10
Повідомлення
20
Репутація
5
Jamall сказав(ла):
напевно робочих мість стане трохи більше O:)
за 5-6 років підросте чергова партія дочок і синів :-[
Street Elita сказав(ла):
Хтось чув чи приїжав Бойко сьогодні? хтось писав пост вище що мав приїхати.
Якщо не має часу дивитись ТСН, то читайте в інеті
Якось тихо пройшла повз нас не менш цікава новина про те, що Населення, яке проживає на території зони спостереження, отримуватиме соціально-економічну компенсацію ризику . Ось на ці гроші, якщо їх не віддадуть Мельничуку на профітькування, можна створювати нові робочі місця в місті.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
GROMOV сказав(ла):
Вы лучше подумайте как вырастут на все цены в городе )))
вони і так уже в 2 рази виросли)))

добавлено через 35 секунд
Jamall сказав(ла):
не можу зрозуміти, чи будуть добудовуватись наші енергоблоки,щось Росія хоче взятись але результатів пока не чути..кому що відомо,дуже цікаво що чекає в майбутньому на нашу "корміліцу" ХАЕС.
вони вже строяться тільки по маленьку вони підготовлюють 3 блок до роботи
 

Jamall

Користувач
Реєстрація
09.06.10
Повідомлення
7
Репутація
0
А є тут люди які мають скоро піти туди на роботу?(тобто 3-4 блок)
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Jamall сказав(ла):
А є тут люди які мають скоро піти туди на роботу?(тобто 3-4 блок)
Не будьте наївні. Попередня інформація, що при паралельній добудові блоків №3,4 і ліній електропередач по яких має віддаватися ел.енергія в мережу і якщо все буде ОК з фінансуванням (тобто оптимістично-реальний план) пуск 3 блоку має відбутися в 2016 році, 4-го - в 2017 році.
 

*Devilish Angel*

Користувач
Реєстрація
02.06.10
Повідомлення
4
Репутація
0
мда РОсія надала кредетування на будову 3-4 з умовоюю купувати усе у них.. всі деталі.. і так далі... і вернути їм не 6 млрд доларів, а 10 млрд доларів,,,,
 

serj_sl

Користувач
Реєстрація
22.05.10
Повідомлення
1
Репутація
0
Jamall сказав(ла):
я думаю в ввіділі кадрів уже лежить більше як тисячі заяв на прийняття на роботу. а чи своїх вони будуть брати чи чужих то не відомо:'(
Звісно що своїх, синки та дочки начальників вчаться, треба ж їх десь працевлаштовувати.
 

Игорь.

Користувач
Реєстрація
26.05.10
Повідомлення
20
Репутація
5
*Devilish Angel* сказав(ла):
з умовоюю купувати усе у них.. всі деталі.. і так далі... і вернути їм не 6 млрд доларів, а 10 млрд доларів,,,,
доволі "патріотичне" рішення теперішньої влади, як і злиття справи по газу в Стокгольмі.
 

*Devilish Angel*

Користувач
Реєстрація
02.06.10
Повідомлення
4
Репутація
0
Росія буде "піднімати" свою економіку..
тому шо потім під час ремонту 3-4 блоку знов усе будемо купувати у них
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
Росія знає як і на кому підігрітись>:eek:
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Один негатив, смотрю... А позитивные стороны никто не хочет видеть?!? - рабочие места для жителей города, строительство новых микрорайонов и т.д.. А то что все детали у России брать нужно, так это понятно... или вы хотели чтобы деньги нам просто так выдали??... Понятно, что каждый ищет для себя выгоду... а вот Украина, а особенно наш город при этом строительстве только выиграет!!! (лично моё мнение)!!! :cool: