Донорство крови. Почему много людей не сдают кровь?

Сдаете ли вы кровь?

  • Да, я сдаю кровь.

    Голосів: 14 30.4%
  • Нет, но собираюсь начать

    Голосів: 6 13.0%
  • Нет (Просьба написать почему)

    Голосів: 15 32.6%
  • Нет, не могу из-за болезни.

    Голосів: 8 17.4%
  • Свой вариант.

    Голосів: 3 6.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    46

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Explorer сказав(ла):
http://www.rbcdaily.ru/2007/10/05/focus/296840
Йдеться про Росію, але не думаю, що у нас все так сильно відрізняється...
В чем опасность для донора?

добавлено через 1 минуту
aduvan4ik сказав(ла):
нет! Боюсь что то в больнице подцепить..это как игра в рулетку, лично мое мнение.
Что и от чего можно подцепить?
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Ну, для донора небезпеки менше ніж для реципієнта, але, наприклад, у нас для здачі крові доводиться лягати на кушетку і просовувати руку у якусь форточку. А що там роблять невідомо. Хоча десь читав, що ці всі одноразові прибамбаси повинні розпакувати при тобі...
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Драник сказав(ла):
А в наших больницах и других подобных учреждениях везде просят деньги, которые необязательно платить.

Необязательно???
Та если откажешься так с тебя 3 шкуры сдерут, скандал закатают и обозвут!!!
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Так, нещодавно друг здавав для мене кров і, користуючись тим, що мені було потрібно і відмовитись ми не могли, з нього здерли "добровільний" внесок 20 грн. При чому гроші вперед.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Авария сказав(ла):
"добровільний" внесок 20 грн.
Ого, розцінки ростуть. Тільки от не розумію за що. Ти йдеш добровільно здавати свою кров, а з тебе здирають гроші. Держава повинна за донорство пристойно платити, але кровосісі й ті копійки витягнуть. Ладно там прийшов лікуватись, чи за консультацією.

Як я і казав, у мене така ж ситуація була. Тьотка у халаті мені каже: "У нас так прийнято, "добровільні" внески і всьо такоє... на канцелярські товари..."
Мене це настільки обурило, що я спочатку мовчки дивився на неї секунд 10, доки моє обличчя наливалось кров'ю (хм, а може вони спєцом так роблять, щоб кров краще бігла :D ). А потім питаю, з якого це дива? А вона таким різким тоном до мене: "Ну вишо не розумієте? Чого я маю на роботу за свої гроші ручки купувати? ....."
Була б то не жінка, обклав би матами. Але я чемний парубок, сказав їй, що на роботу собі теж сам ручки купую.
Потім, вже після того, як вони насмоктались моєї крові, їй захотілось ще, і вже в догонку вона мені крикнула, що з мене ще ручки.

Не давайте їм гроші! Це не та ситуація, коли можна подякувати лікарю. Це нахабство (якщо не сказати злочин).
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Explorer сказав(ла):
Це нахабство (якщо не сказати злочин).
Це злочин, якщо з кожного по 20грн брати то можна весь Нетішин завалити тими ручками. І беруть тільки тому, що всі погоджуються дати. Це до першої людини що зніме цю процедуру на мобілку:).

Я здавав 4 роки тому, але мені це не сподобалось, тоді ще не просили нічого до речі. По-перше боляче, по-друге потім погано себе почуваєш, може то просто забагато тоді висосали. По-третє, грошей тих, що дають і близько не вистачає на те, щоб відновити ту кров що висосали.
 

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
Драник сказав(ла):
А как же те, кто попали в аварии или другие катастрофы не по своей вине
В основном, прибыль от этих операций оседает у безсовестных эскулапов
Zykov сказав(ла):
да у нас 90% населения являются оными, может чуть меньше, но судя по наблюдениям, процент довольно высок
почему мне должно быть не наплевать на кучку нариков и неадекватов напивающихся в кабаках в дальнейшем прыгающих друг на друга
нариками не рождаются, а становятся, притом подсаживают в обход сознания либо передают в наследство
Так что нарики - это жертвы, а система "помощи" действительно не достойна того чтобы ею пользоваться, нам нужно организовать свою систему не завязанную на коррупции, без лазеек для кровопийц и прочих упырей,а Нашу, отечественную, справедливую и эффективную
Драник сказав(ла):
Интересно, кто составлял эту статистику и на чем он основывался?
"легальными" наркотиками завалены все прилавки, да, можно сослаться что у нас "есть выбор", очень богатый выбор ... способов быстрее себя сделать рабом: зелёного змея, фармацевтической мафии .... или стать "белой(но здоровой) вороной", которой выедают моск "нормальные" "люди"
А вы пробовали объяснить родителям не становиться "умеренно-культурно пьющим" или "свободно курящим" до вашего зачатия и рождения?
Где же ваши права? Кто их защищает?
Или ваши права - сетовать на никчёмное быдло? или на продажных зажравшихся упырей-чиновников?
Ваши права - это фикция записанная на клочке туалетной бумаги, не годной даже для применения её по подходящему назначению
 

intruder76

Користувач
Реєстрація
02.09.11
Повідомлення
5
Репутація
0
Сдавал кровь на донорскую справку беременной жене.Старшая медсестра Тернова.В.В.мужлана каких свет не видывал.На вопросы отвечает хамством.После сдачи крови потребовала денег на "благодійні внески" я офигел.Куда смотрит руководство СМСЧ-4?Обнаглели позорники.Гнал бы таких вот в три шеи !зажрались!ОБИДНО ЗА НАРОД КОТОРОМУ ГАДЯТ В ДУШУ! Очень стыдно за такой персонал!!!