Допоможіть знайти крадійку

Nadinka

Користувач
Реєстрація
27.03.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
39
Нещодавно у мене сталась прикра подія в нашій дорослій поліклініці. Ось уже тиждень воджу свою маленьку дитину на масаж у кабінет, що знаходиться на другому поверсі поліклініки, над флюорографією. І ось там, в минулий вівторок, з під дверей кабінету у мене поцупили черевики. Ось фото
DSC_0322 - копия.jpg IMG_0203.jpg
Я насправді шокована таким вчинком, до нашої доблесної міліції звернулась одразу, але на допомогу з їхнього боку не дуже то й розраховую. Люди, не будьте байдужими, допоможіть викрити злодійку і знайти черевики (про те, що це зробила саме дівчина, я не сумніваюсь, адже поряд стояло їнше взуття, яке залишилось неушкодженим, отже саме моє взуття було викрадено з метою подальшого носіння).
Дякую за увагу
 

Yankee

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
1
Репутація
0
Пальці відрубував би за таке!
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
А це ж працівники лікарні заставляють роззуватись. Вони не мають нести відповідальність за речі? Може то накатать на них заяву на всякий випадок?
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Кум сказав(ла):
Вони не мають нести відповідальність за речі?

Скорей всего они ответят, что не несут ответственности за личные вещи пациентов. Так что заявление не поможет.
Это есть огромный минус наших больниц, что нету гардеробных в таких кабинетах.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Menta сказав(ла):
Скорей всего они ответят, что не несут ответственности за личные вещи пациентов.
Так чого ж тоді вони заставляють залишати взуття в місці без належного нагляду? Nadinka правильно зробила що звернулась до міліції, вдруг там взуття пропадає не перший раз
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Кум сказав(ла):
Так чого ж тоді вони заставляють залишати взуття в місці без належного нагляду?
Видимо до сих пор доверяют людям
 

Nadinka

Користувач
Реєстрація
27.03.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
39
Кум сказав(ла):
вдруг там взуття пропадає не перший раз
Таки так, не вперше, і навіть не вдруге. Однак люди і надалі продовжують залишати там свої речі, навіть після моїх попереджень.
Кум сказав(ла):
А це ж працівники лікарні заставляють роззуватись.
Там висить оголошення про те, що працівники лікарні відповідальності за втрачені речі не несуть. Та і гардероб працює на першому поверсі, однак для взуття гардеробу немає.

Дякую всім за чуйність. Від нашої міліції поки що толку ніякого, кажуть що працюють над справою, однак не дуже віриться...
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Теж туди ходимо, тепер будемо знати, що взувати туди треба щось старе і потаскане.....
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Ніхто не забороняє покласти в пакет взуття і зайти в кабінет (колись так робила, тому що після першого разу коли була там то побачила, що нікого нема в коридорі, можуть вкрасти). А персонал, я думаю мав би попередити про те, що може пропасти. Особисто я, коли була в стоматолога і залишила шубу на коридорі, там мені відразу сказали, що краще поклади в кабінеті на стільчику, тому що пропадають речі (хотя там люди були, просто не подумала, що і таке може бути)...
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
як вихід - купуйте бахіли, одягайте зверху на взуття, і не потрібно розуватись.
 

Lockspeise

Користувач
Реєстрація
18.07.11
Повідомлення
17
Репутація
0
Якщо ви ідете на фізпроцедури, то вам все одно прийдеться роззутись, щоб лягти на кушетку, тільки в кабінці)
Дякую Nadinka за створену тему - попередження про можливість залишитись без взуття, оскільки збираюсь ходити на фізпроцедури і завжди взуття залишала біля дверей.