Фехтування у нашому місті

Fencing

Користувач
Реєстрація
21.04.08
Повідомлення
13
Репутація
1
До уваги батьків та дітей!
Запрошуються дівчата та хлопці 4-6 кл. в спортивну школу
на секцію фехтування (тренування безкоштовні).
Спортивний зал знаходиться під трибунами стадіону.
Тренування проходять для першої зміни
понеділок, середа, п’ятниця 15.30-17.00
субота 9.00-10.30
для другої зміни
усі дні, крім неділі 9.00-10.30
Чекаємо усіх маленьких чемпіонів.
 
S

SilentKiller

Fencing, кто преподает уроки? Заслуги мастера? Тык сказать оборудование... шпаги рапиры сабли обмундирование свое? или есть реквизит???
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
SilentKiller сказав(ла):
Fencing, кто преподает уроки? Заслуги мастера? Тык сказать оборудование... шпаги рапиры сабли обмундирование свое? или есть реквизит???
если ты не знаешь, преподают Штурбабины: Валерий Викторович, Вадим Валерьевич, Ольга Карантдиновна.
Валерий Викторович - заслуженый тренер украинской женской сборной по фехтованию. Весь реквизит есть там, поетому самое главное - заниматься. и насчет реквизита, у нас в городе фехтование только на саблях.
вот. но если хочешь поконкретнее узнать, можешь сходить в зал. адрес написал Fencing.

добавлено через 2 минуты
и вообще, фехтование очень интересный вид спорта. я была на соревнованиях и была в шоке. вернее, очень удивлена, насколько все учасники (нетешинци) подготовлены. мне кажется, что для того, чтобы заниматься фехтованием, мало физической подготовки, там надо еще и ум.
 

Corey

Користувач
Реєстрація
02.11.07
Повідомлення
32
Репутація
0
Cам хожу на фихтуху!Тренеры-про100 клевые,иногда может достатца по шеЕ,но с ними можно класно погнатЪ!!!вСЕМ МАЛЫШАМ, ПРИХОДИТЕ не стесняйтесь...
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Corey, молодец! пропагандируешь фехтование... ребята, приходите!!! очень здорово!!! много шансов откроется перед вами!!! :)
 
F

FreShka

мне нравитцо фехтование.спорт интиресный и полезный(вес лишний сбрасываеш=)сама ходила туда 4года и жалею что бросила:'( (((так что присоединяйтесь к нашим фехтовальщикам!!!

P.S.первую неделю там тяжело,но потом сами на тренеровки будите бежать;)
 

UMKA

Користувач
Реєстрація
25.01.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Давайте познакомимся,кто это так много знает о Фехтовании??????Тренера дествительно хорошие,многому научат,и не толькопо спорту,оно и в жизни пригодится.Меня зовут Ната,ходила 8 лет,кто ходил тот узнает меня,а вы кто?спасибо заранье
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
UMKA сказав(ла):
Давайте познакомимся,кто это так много знает о Фехтовании??????Тренера дествительно хорошие,многому научат,и не толькопо спорту,оно и в жизни пригодится.Меня зовут Ната,ходила 8 лет,кто ходил тот узнает меня,а вы кто?спасибо заранье
а я не ходила и не хожу на фехтование:) но часто общаюсь с саблистами и часто пишу о достижениях саблистов города Нетешина. знаете, очень умные и интересные люди... но по-своему странные :))
если чесно, наблюдая за тренировками (была на нескольких), я хочу научится фехтовать... хотя бы немного... но... увы! мне уже 17, а набор с 10...
сколько не просила своего парня (он занимается у Штурбабина), он не хочет научить меня хоть некоторым "приемчикам" :))
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
а тепер чому ви нічого тут не пишете? ні футбол, ні баскетбол, ні бокс не принесли Україні, ну... особисто Нетішину, олімпійських медалей. а фехтування принесло. і не одну, а цілих 2 золотих медалі!!! я горджуся, що живу в місті, де живуть олімпійські чемпіонки! ще раз вітаю Ольгу Жовнір (прошу вибачення, що на церемонії зустрічі і нашому місті, Оль, твоє прізвище оголошували не тим наголосом) та Галину Пундик!!!!!
і, до речі, фехтування - благородний вид спорту! :)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
А мiй Дiма Пундик всiх заколе i порубає, вiн самий крутий валєт :-P
 

BESTART

Користувач
Реєстрація
07.08.07
Повідомлення
23
Репутація
0
Я раньше ходил, потом бросил. Месяц назад ходил на соревнование, так захоооооооотелось опять шото капец!Кстати сейчас фехтование стало уже довольно таки популярным видом спорта.раньше в новостях могли не рассказать про фехтовальшиков которые получили медаль на европе, зато про футбол какойто "младшой зборной второго состава" которая заняла 666 место в с.Яблунивка показывали.:D :cool:
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
wild_kotenya,
баскетбол не приінс медалей бо в нас його немає!!!!в нетішині немає баскетболу бо мер на нього*** ложив...
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
YOUNGSTER сказав(ла):
wild_kotenya,
баскетбол не приінс медалей бо в нас його немає!!!!в нетішині немає баскетболу бо мер на нього*** ложив...
По моєму мер на весь спорт в Нетішині ложив. Ми як на змагання їздили то все платили з свого кармана.
П.С.Сорі за оффтоп
 

BESTART

Користувач
Реєстрація
07.08.07
Повідомлення
23
Репутація
0
wild_kotenya сказав(ла):
ще раз вітаю Ольгу Жовнір (прошу вибачення, що на церемонії зустрічі і нашому місті, Оль, твоє прізвище оголошували не тим наголосом) та Галину Пундик!!!!!
Еще в новостях говорили Галина ПАНДИК. А на фотках показывали всех кроме Оли Жовнир(всесто нее стояла Киселева).:D
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
BESTART сказав(ла):
Еще в новостях говорили Галина ПАНДИК.
ну... это уже на совести редактора того телеканала... печально, что делаются такие ошибки...
BESTART сказав(ла):
А на фотках показывали всех кроме Оли Жовнир(всесто нее стояла Киселева).
наверное не Киселева, а Нина Козлова, она тоже член команды.
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
wild_kotenya сказав(ла):
а тепер чому ви нічого тут не пишете? ні футбол, ні баскетбол, ні бокс не принесли Україні
Про бокс ше рано казати бо з боксу буде срібна медаль як мінімум!
А фехтування це дійсно гарний вид спорту, побільше нашому місту таких спортсменів як Г.Пундик , О.Жовнір і т.д.
 

alen

Користувач
Реєстрація
28.08.08
Повідомлення
2
Репутація
0
На фехтовании все алкаши!!!!
 

штун(ДА)

Користувач
Реєстрація
01.09.08
Повідомлення
5
Репутація
0
alen, сину Божий, ти що таке пишеш??? у мене є знайомі які займаються фехтуванням, і вони взагалі не вживають алкоголю!) вони ж спортсмени!!! сину, тобі потрібно сходити до церкви, сповідатися, відпустити гріхи...=)
 
B

Bydylai

alen сказав(ла):
На фехтовании все алкашы!!!

Ти шо хлопче зовсім страх потерял,це шо за "алкаши",я тобі моргала виколю за таке,такий бред писати,ти думай трохи головою,бо потім небуде чим думати!!!!!!!!!ДЕБ...Л