Фехтування у нашому місті

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Каже алкаши, але вже смiшний... ти, мабуть, кальос об'ївся коли це писав. я знаю одного фєхтавальщiка i павєрь мнє, мальчiк, анi нє пьют... скiльки раз на днюхах, на нових гадах ми умоляли його випить з нами хоть першу вiн всєгда морозився, а ти таке пишеш... ото взяв грiх на душу за ложь, iди кайся)
 

Fencing

Користувач
Реєстрація
21.04.08
Повідомлення
13
Репутація
1
Продовжується набір(кількість мість обмежена)

Нетішинська КДЮСШ
оголошує набір юнаків та дівчат,
які навчаються в 2-6 класах для
занять фехтуванням на шаблях
під керівництвом кваліфікованих тренерів.
Запис новачків відбуватиметься у залі
фехтування(під трибунами стадіону)
з 09.00 до 11.00
з 17.00 до 19.00
 

Irb1s

Користувач
Реєстрація
03.07.08
Повідомлення
27
Репутація
0
Прикольно.після олімпіади знаєте який бум почнеться ???всі мами поведуть своїх маленьких на фехтування )) ото роботи тренерам буде .
але й правда фехтування в нашому місті вийшло на новий рівень.мій брат ходить на фехтевання вже 3 рік і каже шо йому подобається.а ви вибирайте....
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Мені дуже подобається фехтування,це чудовий спорт який потребує багато зусиль,мій друг ходить на фехтування і показував відео із змагань,мені дуже сподобалося як вони там змагалися.Ідіть на фехтування- непожалкуєте!
 

_Si_lK_

Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Мені подобається цей вид спорту. В ньому треба докласти зусиля і витривалість щоб участвувати на змаганнях. Хто зара незаймається ніяким видом спорту жилаю записатись :) :) :)
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
_Si_lK_ сказав(ла):
Хто зара незаймається ніяким видом спорту жилаю записатись
ну... необов"язково не займатися спортом, щоб записуватися на фехтування...
дійсно, дуже розумний вид спорту... тому, хто не байдужий до свого тіла (дівчата! :) і до свого розмуму, - приходьте, не пожалкуєте!!!! O:)
отак от!
 

Fencing

Користувач
Реєстрація
21.04.08
Повідомлення
13
Репутація
1
Продовжено

Продовжено набір юнаків та дівчат,
які навчаються в 2-6 класах для
занять фехтуванням на шаблях
під керівництвом кваліфікованих тренерів.
Запис новачків відбуватиметься у залі
фехтування(під трибунами стадіону)
з 17.00 до 19.00
 

Fencing

Користувач
Реєстрація
21.04.08
Повідомлення
13
Репутація
1

_eLFi_

Користувач
Реєстрація
12.03.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
32
У фінальний день 04.04.2010р. кадетського чемпіонату світу з фехтування українські шаблістки влаштували фурор, у черговий раз довівши, що на світовій арені в шаблі українкам немає рівних. Аліна Комащук з Нетішину й Марина Семенько з Черкас у фінальному двобої розіграли золоту нагороду. Обігравши свою співвітчизницю з рахунком 15:5 звання чемпіонки світу завоювала Аліна Комащук.
 

Вкладення

  • semenko-shtyrbabin-komaschyk.jpg
    semenko-shtyrbabin-komaschyk.jpg
    312.5 КБ · Перегляди: 70

Fencing

Користувач
Реєстрація
21.04.08
Повідомлення
13
Репутація
1
_eLFi_ сказав(ла):
чемпіонату світу з фехтування українські шаблістки влаштували фурор, у черговий раз довівши, що на світовій арені в шаблі українкам немає рівних
Щиро вітаю!!!!!! Ми найсильніші!!!! Кого цікавить запис у групи фехтування, пишіть будемо відповідати. НОві групи будуть формуватися з вересня-початку!!!
 
V

vesely

На чемпіонаті Європи з фехтування, що триває у місті Лейпциг (Німеччина), українці здобули першу нагороду.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Національного олімпійського комітету, у змаганнях шаблістів Олег ШТУРБАБІН виборов бронзову медаль. У півфінальному поєдинку українець поступився господарю змагань Ніколасу ЛІМБАХУ 8-15.

Як повідомлялося, у чемпіонаті Європи з фехтування у Лейпцигу беруть участь 425 спортсменів із 39 країн. Україну на цьому форумі представляють 25 фехтувальників.
 

mkv

Користувач
Реєстрація
23.12.10
Повідомлення
7
Репутація
0
Фехтование - штука ООООООЧЕНЬ класная!! Сам хожу 7 лет и ни разу не опжалеле об етом))
 

Fencing

Користувач
Реєстрація
21.04.08
Повідомлення
13
Репутація
1
Для запису дітей на цей рік пишить сюди,або в лічку. Заняття почнуться з 2 вересня. Набор буде лише одної групи.