Гандбол

  • Автор теми Shooter
  • Дата створення
S

Shooter

ВИкладуйте всю інформацію про цей вид сорту хочу чим побільше про нього взнати
 

ЗвЕрЬоК

Користувач
Реєстрація
03.10.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
34
ганбол хороша штука :) сам ходыв :cool: и якщо ты так хочеш знать все процей выд спорту то запышысь и узнаэш все :) )
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Когда-то ходил, не понравилось.... Для меня все-равно, что шахматы... Не интерестно.. Я просто не люблю командые виды спорта(кроме кибер) =))
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Гандбол поіграть прікольно. Для одних нравиться для других нє.
Мені наприклад понравилося. Ти візьми запишись походи пару треньок понравится останеся, непонравиться так і буде.;)
 
S

Shooter

записаться це таке мені б хотілося б дізнатися про якісь команди виступи наших щось в цьому роді ,а записаться я неможу бо вже вибрав свій вид спорту
 

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
ганбол хороша штука сам ходыв и якщо ты так хочеш знать все процей выд спорту то запышысь и узнаэш все )
100 % всопинаю юні роки як грали о то було записуйся Shooter не пожалієш!!
 

ЗвЕрЬоК

Користувач
Реєстрація
03.10.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
34
SLY давай якось пограэм спомным:D
 

shmit

Користувач
Реєстрація
20.12.07
Повідомлення
16
Репутація
0
да гандбол-це класний вид спорту!!! Сам колись ходив... тренет чел прикольний:D обяснюе все нормально. Піди, запишись 100% не пожаліїш!!!:cool:
 
D

D!9|BoJL

Shooter сказав(ла):
записаться це таке мені б хотілося б дізнатися про якісь команди виступи наших щось в цьому роді ,а записаться я неможу бо вже вибрав свій вид спорту
А куда ти щас ходиш ?
 
S

Shooter

Скажіть мені наскіки зара добре наші хлопці з Нетішина , чи завжди вони досягають свої мети , а то мені дуже цікаво , а на матч я все ніяк неможу попасти, бо незнаю коли (може знає хтось чи буде знати то говоріть
 

leon

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
30
Я сечас занемаюсь гандболом, класный вид спорта. Кто хочет посмотреть приходите на игру Нетишин-Львов 11,01,08 на 18:00. А желающие записатся 1991-1993г рождения приходите в понедельник 14,01,08 в 15:20 в С/К .
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
гандбол реельна штука

Я займаюсь вже 3 роки мені нравиться але дуже контакна ігра багато травм*CRAZY*
 

leon

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
30
кльова гра

S@SHKO сказав(ла):
Я займаюсь вже 3 роки мені нравиться але дуже контакна ігра багато травм*CRAZY*
Нарахунок травм з минулих змагань повернувся з вивернутою ногою.>:eek:
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
HardCore сказав(ла):
Когда-то ходил, не понравилось.... Для меня все-равно, что шахматы... Не интерестно.. Я просто не люблю командые виды спорта(кроме кибер) =))

Ти просто не поняв в чому суть ігри. Гандбол вообщє цікава гра. Можна комусь морду набить, або руку зламать. Народ приходьте записуйтксь не пожалієте. ХТО ХОЧЕ ЗАПИСАТЬСЯ ПРИХОДЬТЕ В
"понеділок на 15:00", "середа на 16:30","п'ятниця на 15:00". Кому не лэнь*OK*
 

Сойчик_м

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
15
Репутація
0
Нормальний вид спорта. Сам занимался.*OK* *YAHOO*
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Гандбол - ето прикольный вид спорта. Сам начинаю заниматся, очень нравится. В основном ето как футбол но мяч ведётся не ногами а руками. Так же имеются различные правила кокие я ещё не освоил. В етом виде спорта работают почти все мышци. Особенно ноги болят зверски. Вобщем ето пока всё что я знаю. Начинайте заниматся Гандболом и вы не пожалеете
 

leon

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
30
Если хорошо заниматся то болят не только ноги а все мышци тела. В гандбол должен играть человек с характером, а не плакса!!!!
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
чиста игра на любителя и цэнитля-не сказал бы что супер но и язык не повернеться сказать что фигня(потомучно сам пару раз играл-интереснО было )
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Народ Гандбол вообщє реальна гра, тренера супер тренерують як треба
вчать всяких фінтів правильних бросків. Пацани приходьте записуйтесь не пожалієте а на рахунок того шо шось там болить (привикнете).