Гандбол

  • Автор теми Shooter
  • Дата створення

leon

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
30
Саня а як ви сьогодні зіграли?
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
В суботу виграли з рахунком 16:14 Нас сам МАТЮК похвалив . канешно трохи тормозили багато не забили. Льоня лічно для тебе пишу яка тактика була Тьома не левом углу Віцик на левом полусрєдньом я в центрі Вася на првом полусрєдньом Алєг на правом углу в лінії козак (саме більше голів на кідав) отак і грали
 

.:SilVeR_GhosT:.

Користувач
Реєстрація
14.03.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Одне страно шо Марков другу ігру майже не грав та й Алєг на воротах "ДИРКА" пропускав все шо тіки міг.....А Ємєля ваще "ЗВЄРЬ" з больной ногой атанюв таке шо пі...

P.S:Спасіба всім хто прийшов вболівати--->МИ старались для ВАС, і відстояли честь нашого міста.

добавлено через 22 минуты
leon давай виздоравлюй бистріш бо я довбав замість тебе в лінії паритись:) там ламають тебе по чорном%).Через шо ти :-! ???
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Чувачки вітою вас з ігрою. Чудово показали сабе. Я за вас вболівав. Нажаль встиг лише в суботу на другий тайм, але все одно дуже сподобалося. Так тримати!!!!! Я за вас болію.
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
слухай Вовка тобі не впадло так рано вставать шо ти сообшения в 6 часов пишешю\. А нарахунок змагань готуємс до шкільних які будуть проходити з 5 по 8 травня в Волочиську надіємся заняти перше місце і поїхати на шкіряний м'яч. Максимум хочем заняти 2 місце не менше.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
S@SHKO сказав(ла):
тобі не впадло так рано вставать шо ти сообшения в 6 часов пишешю\.
А чого мені повинно бути впадло? Я так кожен день встаю. Адже проходжу виробничу практику на ХАЕС.

А нощот змагань це супер. Я за вас буду вболівати. Чуєш Саньок невпадло привези парочку фоток. Мені так кортить побачити як ви будете грати у Волочиську. Окі?
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Ну якшо хтось фотік візьме привезем!!!:)
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
ооо..люблю гандбол,тіки сама не дуже вмію грати...прихожу на кожну гру в нашому СК,в мене пів класу займається гандболом....і я хочу щоб ви перемогли в Волочиську!!!Дивіться не підведіть!!!!!!!!!!
 

leon

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
30
Вова ти сам там не наблюдаэшся!:-p
А белка 1 ігру даже знімала.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
leon сказав(ла):
Вова ти сам там не наблюдаэшся!
А белка 1 ігру даже знімала.

Я то наблюдаюся. тільки не завжди даю знати шо я прийшов. Нащот Y.nb то понятно. Вона може ы ходить, дивиться. Но в мене ж тоже не завжди виходить. Кстаты, коли там буде якась ігра. А то в цьому грьобаному Нетішині нема чого робити.
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Ну я ш писав шо 5 квітня їдем в Волочиськ а в нас в бліжайших 3 неділі нічо не буде....
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Ну шо? Як пройшла гра?

Всіх гандболістів вітаю з великодніми святами.

ХРИСТОС ВОСКРЕС
ХРИСТОС ВОСКРЕС
ХРИСТОС ВОСКРЕС
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
S@SHKO сказав(ла):
Ну я ш писав шо 5 квітня їдем в Волочиськ а в нас в бліжайших 3 неділі нічо не буде....
ТУТ ТРІШКИ ПОМИЛИВСЯ ВИБАЧАЙТЕ НУ МИ ЇДЕМ НА ЗМАГЯННЯ 5 ТРАВНЯ А НЕ КВІТНЯ:) :-[
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Прікольно. Саня притащи багато фоток та виклажай на форум. Нехай всі дивляться та заздрять. Цікаво було б побачити вашу гру на відео.
 

leon

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
30
Вова є відео як ми грали з Волочиськом в нас, звертайся в лічку, скину.;)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
гг прікольно*YAHOO* Льоня а фотки є?
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
фОТКИ Є ЯК МИ В ЛІС ХОДИЛИ!!! НО ТАМ ТАКЕ ХАХА:D ТИ ЛЬОНЯ ПОНЯВ
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
S@SHKO сказав(ла):
фОТКИ Є ЯК МИ В ЛІС ХОДИЛИ!!! НО ТАМ ТАКЕ ХАХА ТИ ЛЬОНЯ ПОНЯВ

То ти виставляй. Подивимося чи гандболом ви там займались. А те шо Льоня повинен був поняти, то мабуть поняли всі хто тільки прочитав.