Графа "національність" в українському паспорті

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Україна певно єдина країна у Європі у паспорті громадян котрої відсутня графа "національність", така собі держава без нації! Запрошую висловити свою думку з даного приводу, чи потрібно щось змінювати!?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
У многих в крови столько национальностей намешано, что места в паспорте не хватит для перечисления:). Да и в паспорте у человека может быть написано, что он украинец, а по лицу видно, что он грузин.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Василий сказав(ла):
У многих в крови столько национальностей намешано
Якщо не помиляюсь, то національність в паспорті записується за місцем народження людини, чи ні?
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
_lola_ сказав(ла):
Якщо не помиляюсь, то національність в паспорті записується за місцем народження людини, чи ні?
напевно помиляешся..допустим людина народилась в США, яку їй національність писать? або такий випадок хто небудь з африканьскої раси народжує в нас на Україні, йому що писати національність українець?
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
sonic сказав(ла):
напевно помиляешся..допустим людина народилась в США, яку їй національність писать? або такий випадок хто небудь з африканьскої раси народжує в нас на Україні, йому що писати національність українець?
Я чомусь думала, так воно і робиться :)
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Якщо не помиляюсь, то національність в паспорті записується за місцем народження людини, чи ні?

У меня в свидетельстве о рождении написана национальность. Раньше смотрели в паспорт кто родители по национальности и соответственно такую же национальность давали ребёнку. Если это смешанный брак, то выбирали национальность одного из родителей.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
_lola_ сказав(ла):
Я чомусь думала, так воно і робиться
незнаю спорити не буду, але допустим якшо в мене народиться дитина в Їзралі то національність в неї всетаки буде українец, а не єврей.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
sonic сказав(ла):
незнаю спорити не буду, але допустим якшо в мене народиться дитина в Їзралі то національність в неї всетаки буде українец, а не єврей.
Та і я не буду, то була тільки моя думка і нічого більше.
Де б нам ото знайти людину, грамотну в цьому питанні, щоб просвітила? :)
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Burberry сказав(ла):
Україна певно єдина країна у Європі у паспорті громадян котрої відсутня графа "національність
А по-моему , одна из последних, которая отменила эту графу.
Национальность определяется не по месту рождения. а по
принадлежности родителей к той или иной национальности,
в случае если они у родителей разные-по их желанию или
согласно традициям- например, у евреев национальность
определяется по происхождению женщины.
Сейчас в большинстве случаев это чисто номинальный факт,
который не фиксируется в паспортных данных.
 

Feb

Злобный админ КС
Користувач
Реєстрація
24.03.06
Повідомлення
48
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Якщо не помиляюсь, то національність в паспорті записується за місцем народження людини, чи ні?
нет пишеться национальность родителей! если она разная то родители указывают какую именно писать! так было в совдепии! сейчас у нас нет такого по причине отсутсвия этой самой графы!
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Burberry сказав(ла):
Україна певно єдина країна у Європі у паспорті громадян котрої відсутня графа "національність"
Вона присутня на морді лиця фотографії:)
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
за народженням автоматично надаеться громадянство( у біьшості країн)
національність автоматично може визначатись за правилом землі(термін проживання в країні) та правилом крові (по батькові, тількі у евреїв по матері). при отримані паспорту на україні автоматично підтверджується громадянство і теоретично ви вважаєтесь українцем за національністтю. якщо у вас є питання, або заперечення щодо цього ви можете звертатись до паспортного столу та оскаржувати це.
питання в тому чи це потрібно. я - українка. я це знаю....чи потрібен мені документований запис в паспорті, щоб комусь його показати? можна бути українцем по всім визначенням і бути ворогом своєму народу. а можна мати будь-яке коріння (російське, білоруське, польске) та разом з тим бути патріотом нашої україни.
категорично проти ультранациськіх ідеї потипу україна для українців. україна для тих хто її поважає, поважає її народ, шанує наші традиції та бажає країні злагоди і процвітання.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
_lola_ сказав(ла):
Якщо не помиляюсь, то національність в паспорті записується за місцем народження людини, чи ні?
За місцем народження записується громадянство і то якщо батьки не є громадянами іншої країни.
А щодо національності то вона на маю думку повинна бути за корінням людини. Але якщо в когось мати українка, а дід рускій, а прадід грузін, то яка національність в того чоловіка. А в більшості з нас так воно і є. Тому на мою думку писати національність в паспорті не суттево, тому що вона великої ролі не грає.
 

CraZy

Користувач
Реєстрація
16.11.06
Повідомлення
15
Репутація
0
sonic сказав(ла):
незнаю спорити не буду, але допустим якшо в мене народиться дитина в Їзралі то національність в неї всетаки буде українец, а не єврей.
Звичайно вона буде Українцем, але в нас допустимо в таких випадках, щоб батьки обирали дитині громадянство самостійно.
Чи бути громадяном тієї країни де дитина народилася, чи обрати дитині гроадянство таке, яке записане у вашому паспорті чи в паспорті вашої дружини... Ще там багато "нюансів",якщо когось зацікавить такі питання блище, то придбайте собі Сімейний Кодекс України або головний закон нашої держави - Конституцію України (Супер Держава)!
 
Z

zxc

sonic сказав(ла):
або такий випадок хто небудь з африканьскої раси народжує в нас на Україні, йому що писати національність українець?
Мені здається якщо він народився,прожив і помер на Україні з нього африканець такий самий як з мене.:D Взагалі яка різниця головне щоб людина була хороша!
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
CraZy сказав(ла):
Звичайно вона буде Українцем, але в нас допустимо в таких випадках, щоб батьки обирали дитині громадянство самостійно.
мова йде про національність, а не громадянство..
 

CraZy

Користувач
Реєстрація
16.11.06
Повідомлення
15
Репутація
0
оце ти заганяєШ

sonic сказав(ла):
мова йде про національність, а не громадянство..
Значить Буде АФРИКАНЦЕМ ЧИ ЧУЧМЕКОМ - То навіщо задавати такі питання ? А ? :cool:
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Проблема відсутності графи "національність" у паспорті громадянина України є наслідком присутності при владі чужинців, людей іншої національності із чужим світоглядом. Наразі ми бачимо не відстоювання, а ігнорування наших інтересів у всіх сферах, особливо у питанні захисту національних традицій, мови... Збереження традицій у сучасному світі, у період є пріоритетом націозахисної функції держави!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Burberry сказав(ла):
Проблема відсутності графи "національність" у паспорті громадянина України є наслідком присутності при владі чужинців
А у чому полягає ця проблема????? Я не бачу жодної проблеми у нас в країні, яка була б пов"язана з національністтю, що у паспортах, що у відносинах між людьми.
 
Z

zxc

Burberry сказав(ла):
ігнорування наших інтересів у всіх сферах, особливо у питанні захисту національних традицій, мови...
Це вже перебор!Щось не пригадаю такого.Приведи будь-ласка хоч один факт.В НАШІЙ КРАЇНІ НЕМАЄ ЖОДНОЇ ПРОБЛЕМИ ПОВ'ЯЗАНОЇ З НАЦІОНАЛЬНІСТЮ.