Графа "національність" в українському паспорті

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
І взагалі, шановні, не шукайте проблем там де їх не існує. Нам би з реальними впоратися б.
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Війна з вітряками!

Хочу додати до вище написаного, у парламенті 5 скликання за підрахунками налічувалось до 60 % депутатів котрі не ототожнювали себе із українською нацією! Ситуація в теперішній раді теж не ліпша, але насправді, у даному випадку ми, як середньостатистичні українці повпливати на зміну ситуації не зможемо. Доводиться лише констатувати факт!
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
zxc сказав(ла):
Цитата:
Сообщение от Burberry
ігнорування наших інтересів у всіх сферах, особливо у питанні захисту національних традицій, мови...

Це вже перебор!Щось не пригадаю такого.Приведи будь-ласка хоч один факт.
мда....цікаво, а як ви оцінюєте закон про регіональні мови? референдуми після нього і визнання російської другою державною у східних регіонах? ви вважаєте, що це все в інтересах нашої держави? чи може це поглиблення проблем у питанні щодо мови? поглиблення протистояння між сходом і заходом? вам ще навести факти "захисту" національних інтересів нашою владою?(без образ. я висловлюю свою думку і хочу почути вашу)
Spoch сказав(ла):
Нам би з реальними впоратися б.
для пана Burberry вочевидь ця проблема є досить реальною...
хочу зазначити, що тут відсутність графи є скоріш наслідком того, що нам, в цілому, в принципі байдуже, як себе визначати. саме на це намагався звернути увагу Burberry. ну мені так здається.
та тут вже постає питання національної ідеї і її втілення. і питанням графи в паспорті її не вирішити аж ніяк.
 
Z

zxc

TALIKA сказав(ла):
цікаво, а як ви оцінюєте закон про регіональні мови?
Цікаво до чого тут мова?Невже ВИ думаєте що люди які говорять російською міняють національність на росіянина?Наша мова визначена 400річною історією відносин з Росією.Більшість населення спілкується саме російською.Це нереально щоб за 15років незалежності всі стали говорити українською.Можливо через 100-200років так воно і буде(дуже сподіваюся).Це не проблема-це закономірність!Мене також обурює цей закон,але ж можна зрозуміти і російськомовне населення.

добавлено через 5 минут
Burberry сказав(ла):
у парламенті 5 скликання за підрахунками налічувалось до 60 % депутатів котрі не ототожнювали себе із українською нацією!
Звідки така інформація?Цікаво вони самі так сказали?З якою нацією вони себе ототожнювали?Буду вдячний за нову інформацію.Якщо чесно прочитавши довго не міг вийти з ступора!Без образ.:D
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
zxc сказав(ла):
Цікаво до чого тут мова?
мені здається ми взагалі про різні речі говоримо! питання полягало в тому, що при владі знаходяться люди, політики, які не захіщаютьінтереси УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, якій вони мають служити. закон про мову наводився як приклад!!!
zxc сказав(ла):
Наша мова визначена 400річною історією відносин з Росією.Більшість населення спілкується саме російською.Це нереально щоб за 15років незалежності всі стали говорити українською.Можливо через 100-200років так воно і буде(дуже сподіваюся).
вони і не заговорять рідною мовою поки будуть прийматись такі безглузді закони, які суперечать конституції. чомусь у інших екссовкових країнах законодавство захищае саме інтереси країни і ії мови.

zxc сказав(ла):
Мене також обурює цей закон,але ж можна зрозуміти і російськомовне населення.
можна зрозуміти людей старшого віку безперечно. але стосовно інших? невже така неповага до рідної країни, що "впадло" вивчити рідну мову???
вона не така вже і важка і не така вже і погана. і то саме влада має законодавчо підтримувати розвиток мови, а не навпаки.
 
Z

zxc

TALIKA сказав(ла):
вони і не заговорять рідною мовою поки будуть прийматись такі безглузді закони
Спробую пояснити так:1500-1700рр.90%населення знало польську мову.Українська взагалі не була державною.Скільки зараз українців володіють польською?Те саме станется і з російською.Потрібен час.
Стосовно влади:скільки депутатів народилося при незалежності?

TALIKA сказав(ла):
невже така неповага до рідної країни, що "впадло" вивчити рідну мову???
Переконаний що не "впадло",просто це не так легко як здається на перший погляд.Поставте себе на їхнє місце.Ви народилися у регіоні де 90% розмовляє російською,якою будете розмовляти Ви?
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
zxc сказав(ла):
Переконаний що не "впадло",просто це не так легко як здається на перший погляд.Поставте себе на їхнє місце.Ви народилися у регіоні де 90% розмовляє російською,якою будете розмовляти Ви?
Все залежить від людини.Якщо поважае країну в якій живе то вона буде розмовляти укр. мовою.
Наведу приклад:Чоловік(Українець) бере дружину з Росії(Хабаровськ) і вона за рік вивчае укр. мову,зараз вона розмовляе без всякого акценту і ніхто нескаже що вона з Росії
Інший приклад:Жінка(з нашої обл.) з села,куди автобуси ходять раз в неділю,переїхала в місто і почала розмовляти рос. мовою.Зараз коли до неї звертаїшся українською вона відповідае"я вас не панимаю":-(
Так що все залежить від людини.........
Я не проти хай люди розмовляють якою хочуть мовою но вони ЗАБОВ'ЯЗАНІ розуміти укр. мову!!!!!!!!!!!
Вони повині підлаштовуватись під нас,а не ми під них.Чомусь вінших країнах такого намае.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Национальность, религиозная пренадлежность, мова -это личное дело каждого человека.
Человек вправе себя относить к тому эносу в среде которого он сформировался как личность.
Вешать ярлыки, тем более заносить их в официальные документы без согласия каждого конретного человека по меньшей мере не этично и не демократично.
В таком тонком вопросе как национальность легко ошибится - к примеру негр вполне можен быть украинцем если он с малых лет воспитывался в украинской семье на Украине. Личность формируется под влиянием этнической среды и семьи.
Графа национальность была введена в паспорт еще в сталинскую эпоху и в настоящий момент являлась бы позорным анохранизмом.
 

Vrednaia

Користувач
Реєстрація
04.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
39
Помоему не важна национальность главное что бы человек был хороший , а то что у нас и темнокожие украинцы есть так это факт - дети олимпиады ... и наверно из сотни 10 могут заявить то что они "чистокровные" украинцы ...
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
zxc сказав(ла):
Ви народилися у регіоні де 90% розмовляє російською,якою будете розмовляти Ви?
я народилась в забайкальї там близько 40% взагалі говорять бурятьської. українську я почала вивчати в школі в 5-му класі. а вивчила її десь в старших класах, коли зацікавилась історією. якщо ви припустимо приїдите до франції, германії, італії на постійне місце проживання, ви не будете вчити іхню мову? можливо вам це важко, згідна. але напевно своїх дітей ви будите вчити мові країни в якій живете. чи не так?
lek сказав(ла):
Национальность, религиозная пренадлежность, мова -это личное дело каждого человека.
а ніхто не зазіхає тут на "лічное дело каждого", не треба перекручувати. я не проти того, щоб всі розмовляли як їм заманеться, хоч на суахілі, будь ласка. мене обурює, що мене не розуміють в своїй країні. і люди нічого не хочуть змінювати. просто елементарно не хочуть вчитись. підтримую попередника. люди забов`язані знати мову країни в якій проживають.
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
власне я хотів би щоб в моєму паспорті була графа національність Українець
 
Z

zxc

TALIKA сказав(ла):
мене обурює, що мене не розуміють в своїй країні.
Мені здається що це поодинокі випадки.Особисто я таких людей не зустрічав.Повністю згідний з тим,що люди повинні знати мову країни в якій вони проживають.Але ще раз хочу наголосити:Мова не міняє національність.Є безліч щирих українців які спілкуються російською.
Графа зовсім не має значення.Людина може бути іншої національності і водночас бути УКРАЇН-ЦЕМ(КОЮ)!!!Мій висновок:графа нічого не дасть і не забере.
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
zxc,
Графа - це не просто запис чорнилом у паспорті, це більше, це національна ідентефікація у процесі глобалізації, це визнання історії нашого народу!
 
Z

zxc

Цікава пісенька на тему національності
 
Z

zxc

Burberry сказав(ла):
це національна ідентефікація у процесі глобалізації, це визнання історії нашого народу!
Це все може бути лише в середині людини.Паспорт нічого не значить.
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
Ось також непогана пісня на цю тему!!!!!
 
B

BEN LADEN

zxc сказав(ла):
В НАШІЙ КРАЇНІ НЕМАЄ ЖОДНОЇ ПРОБЛЕМИ ПОВ'ЯЗАНОЇ З НАЦІОНАЛЬНІСТЮ
Ха-ха... якщо я не помиляюсь, то це одна з основних проблем, які гостро полемізуються на нашому форумі, я вже не кажу про ДЕРЖАВНИЙ маштаб. Ти ше недавно підключився і ше не просцяв жизні...
zxc сказав(ла):
Наша мова визначена 400річною історією відносин з Росією
Відносин треба було взяти у лапки.... я б це назвав експлуатацією і гнітом народу.
zxc сказав(ла):
Звідки така інформація?Цікаво вони самі так сказали?З якою нацією вони себе ототожнювали
Дивись новини на першому національному:)
По їхніх вчинках (законах) можна побачити, шо в парламенті максимум 30% українців, а всі інші жиди і москалюги
lek сказав(ла):
Национальность, религиозная пренадлежность, мова -это личное дело каждого человека.
Кажеш "лічне дєло"... хм...
Для тебе Lek від сьогодні я буду: україномовний, православний, наслідник майя... звертайся до мене на Ви і називай "шановний добродію":-p

Від себе додаю....
Графи в паспорті не потрібно, (усе і так видно), а те шо тут всі постять лажа якась :) (Burberry, TALIKA => вам респект*THUMBS UP )
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
Скажіть мені плз! а хто знає яке свято було в вівторок!?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
zxc сказав(ла):
Це все може бути лише в середині людини.Паспорт нічого не значить.
В наш час з даними паспорта можна робити, що заманеться. Не подобається ім'я чи прізвища бери змінюй і все законно і в нас час паспорт і підробить можна, так що чи буде графа з національністю чи ні це нічого не вирішить ким ти є тим і залишися незалезно від запису в паспорті.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
tr@ffic сказав(ла):
Скажіть мені плз! а хто знає яке свято було в вівторок!?
взагалі-то у середу, 21-го було міжнародне свято рідної мови. ви мали на увазі щось інше?
zxc сказав(ла):
Цитата:
Сообщение от Burberry
це національна ідентефікація у процесі глобалізації, це визнання історії нашого народу!

Це все може бути лише в середині людини.Паспорт нічого не значить.
моя позиція така. у паспорті можна записати, що заманеться. повторююсь. є "українці" -гірше ворога не знайдешь. мені за допомогою графи нічого доводити не треба. я це я. така яка є. можливо, як в біографії поритись там чистої крові і не знайдешь. але я свої країну люблю. поважаю її історію і як можу постараюсь її якось допомогти встати на ноги. розкривати паспорт і тикати, як ксиву " я - українка"? я думаю зайве...
Burberry, я частково розумію, що ви маєте на увазі і частково погоджуюсь. але ж ми прийшли до висновку, що "графа" -наслідок!!! щоб побороти наслідок треба побороти причину, або створити нові причини. я наприклад за те, щоб розказували більше про історїї моєї країни, щоб діти вчили гімн у школах, щоб традиції поважались владою і не забувались, щоб людина у вишиванці не викликала подив, щоб книжкі українською коштували дешевше і були якісніші, щоб не було соромно за нашу зраду верховну і багато чого іншого, ви розумієте перераховувати можна до безкінечності і виставляти приорітети також.....самі свою країну будуємо.
і збудуємо зрештою;) :)