Графа "національність" в українському паспорті

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Spoch сказав(ла):
И если бы с начала 90-х юго-восток перестал верить в страшилки о "бендеровцах", сказки о русском языке и остальную муть, приводя во власть коммуно-олигархическую шушору, спекулирующую на этих вопросах, думаю сейчас жили бы не хуже, чем прибалты.
100% ви подивіться: хто відразу став займматись своєю ідеологією і якнайшвидше приводив до влади політиків національного спрямування (прибалти, чехи, поляки тощо) де вони і де білоруси з бредовими ідеями об`єднання з росією і де ми з призраком комунізму, якій на сході досі шастає. зрівняйте рівень життя, демократичність і рівень корупції.
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Шановний kolya і [цензура] ( :D )Василий,
Доводжу до вашого відома звідки в мене така інформація стосовно чистої крові: просто в моїй родині вже дуже давно існує генеологічне дерево яке задокументоване і зберігається в роддиному будинку який знаходиться в Івано-Франківській області Долинський район с.Маля Туря. (уточнення міста приведено спеціально для вашого розуміння відношення людей тих місць до своєї родини)
Доречі, не в мене одного таке є, там таке майже в кожного
 
И

Игорь

А давайте краще розказувати хто і якою хоче бачити для себе і для громадян своєї ж національності Україну(немає різниці якої), хто має бути при владі, і що робити. І які, кожний з нас, в разі якщо стане президентом, зробив би перших десять кроків на зустріч людям.

Тоді персоналізовані закиди про фашизм і націоналізм будуть непотрібними. І ніхто ні на кого ображатись не буде.

--------------------------------------------------------------------------

TALIKA порада слушна. Я та і зробив. Тепер всі сюди ;)
http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?p=54978#post54978
--------------------------------------------------------------------------
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Игорь,
а давайте зробимо краще нову тему для цього всього:)
думок багато - боюсь не влізуть.:cool:
соррри за офффтоп:-[
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Щиро кажучи головна мета теми, взнати думку форумчан стосовно питання "графи" і не тільки, досягнута! Пропоную з таким ж ентузіазмом взятися за тему "Віртуальна Україна..."!*THUMBS UP
 

Vrednaia

Користувач
Реєстрація
04.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
39
Не знаю почему читаю и такое впечатление что 80% показухи , всі такі "щирі українці".....
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Vrednaia сказав(ла):
80% показухи , всі такі "щирі українці".....
знаєш, українська щирість проявляється в тому як вони пригощають своїх гостей, за столом тоді кажуть "дай Боже нової зустрічі діждати, такого багатого стола і таких любих гостей..." і так вони живуть, будуючи нові хати, садячи для своїх нащадків сади - розбудовуючи Україну. Дай Боже і нам діждати...!
 
Z

zxc

Vrednaia сказав(ла):
80% показухи , всі такі "щирі українці".....
Прикро це чути.Мене навпаки здивувала така щирість.Приємно поспілкуватися на такі теми.Спробуйте і ВИ.Не пошкодуєте.СЛАВА УКРАЇНІ!!!;)
 

AC!!!

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
47
Репутація
0
Считаю, своим долгом извениться, если кого конкретно, обидел....
В свою сторону говна неоправданного достаточно получил. Опять же не претендуя и не желая продолжать дискуссию, объясню, почему так резко высказал свою точку зрения.
Считаю, что национальная идея ну и тому подобные объединитеоьные вещи возникают только тогда, когда народ страны начинает жить в достатке, в противном случае - это всё отвлечение мозгов от хлеба насущного... все эти графы в паспорте и тому подобные вещи....
Когда нужно отвлечь народ от действий правящей элиты, тогда в массы впрыскивается как яд идея о национализме, патриотизме и тому подобной ерунде... патриот, не тот кто много разглагольствует на эти темы... увы, мы с вами поддались этой пропагандисткой мишуре...
кстати, хоть я часто и высказываюсь резко, редко перехожу на личности.. и уж тем более до банального бульварного, если не сказать быдлятского обливания грязью, надеюсь кому это адресовано, всё таки научаться следить за речью....
ну и последнее... чтобы так сказать подвести черту...
Лично для меня нет деления на УКРАИНЦЕВ, РУССКИХ и БЕЛАРУСОВ, мы все один народ, искуственно разделённый нашими политиками... поэтому и реагирую остро, когда начинается полемика о национализме,независимости и т.д., потому что в итоге мы получим вместо единения страны, её развал на княжества... чего впрочем и добиваются на протяжении последних десятилетий следуя доктрине професора Бзежинского... очень рекомендую для прочтения особо буйным головушкам. Я не сторонник комунистического режима.Моя родня очень сильно пострадала на винничине в голодомор.Мой дед из раскулаченных русских казаков сосланный в сибирь. я об этом молчу и не ору на каждом шагу, как это делают многие молодые люди, которые даже толком не знают истории своей семьи, не то что страны.
Я опять отклонился несколько от темы.Приношу ещё раз извинения за то, что вступил в этот бесполезный спор.
Просто достало и накипело.
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
AC!!!,
Одна половона твого посту заслуговує на щире "Спасибо", але друга на відверте "Фуууу!!", Хоча взагалом не погано!

вибачте за оффтоп
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
100%

Считаю, что национальная идея ну и тому подобные объединитеоьные вещи возникают только тогда, когда народ страны начинает жить в достатке, в противном случае - это всё отвлечение мозгов от хлеба насущного... все эти графы в паспорте и тому подобные вещи....

100% правда! як під час виборів ходили папірці з Україною поділеною на східну і західну... і вже доходило до серйозних заяв! Це все смішно! Яка різниця українцю, якому потрібно навчатися/працювати/годувати своїх дітей до вульгарних заяв про наколоті апельсини чи про ту саму графу в паспорті? Он зараз підняли плату за опалення... а між іншим тепло від атомної в нас дармове має бути! я, наприклад, отримую 300 грн зарплати. А хтось ще менше. і кожну копійку рахує! А ви тут про графу в паспорті:-!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Антеуфл сказав(ла):
Шановний kolya і москлю ( :D )Василий,
Доводжу до вашого відома звідки в мене така інформація стосовно чистої крові: просто в моїй родині вже дуже давно існує генеологічне дерево яке задокументоване і зберігається в роддиному будинку який знаходиться в Івано-Франківській області Долинський район с.Маля Туря. (уточнення міста приведено спеціально для вашого розуміння відношення людей тих місць до своєї родини)
Доречі, не в мене одного таке є, там таке майже в кожного

И с какого интерестно века начинается дерево 100% цензура?
Кстати, о хохлах здесь:
http://temnyuk.info/index.php?option=com_content&task=view&id=720&Itemid=37
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Василий сказав(ла):
Васьок ти хоч знаєш яка різниця між хохлом та українцем, москалем та росіянином, це різні категорії! Ми не хохли, бо не забули хто ми є, бо користуємось рідною нам мовою. Хохли, це безбатьченки, що відцуралися свого рідного. Мені здається, що більшість з Вас, шановні опоненти, ніякі не москалі а справжні хохли!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Burberry сказав(ла):
Васьок ти хоч знаєш яка різниця між хохлом та українцем, москалем та росіянином, це різні категорії! Ми не хохли, бо не забули хто ми є, бо користуємось рідною нам мовою. Хохли, це безбатьченки, що відцуралися свого рідного. Мені здається, що більшість з Вас, шановні опоненти, ніякі не москалі а справжні хохли!
Я и не утверждал, что вы хохлы. Это было адресовано Антеуфлу, которому очень приятно, когда его называют хохлом. А для тебя, я кстати не Васёк, а mr. Василий.
 
Z

zxc

Це вже більше схоже на громадянську війну ніж на дискусію.Згадайте про що тема.Судячи з постів графа нічого не дасть:українці залишаться українцями,росіяни-росіянами,а москалі -москалями.
kolya сказав(ла):
москалі-це солдати російської армії.
Зараз москалями називають злісних антиукраїнців.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
TALIKA сказав(ла):
ті самі москалі(в складі російських військ) придушували заворушення на Україні ОСОБЛИВО національні рухи, антицарськи виступи. вишукували і давили людей з ідеями незалежної України і відокремлення від Росії.
Але все ж таки це були солдати і не потрібно їх винити за те що вони придушували національний рух. Вони просто виконували наказ і звивинувачувати їх за це не можна, тому що накази не обговорюються. І навіть зараз за міжнародними законами солдати не можуть бути засуджені за злочини які вони вчинили при виконанні наказу, а відповідають за них генерали.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
TALIKA сказав(ла):
невже ви думаете тут зібрались люди, які не знають своєї історії?
Вы почему то забываете что современная Украина территориально сложилась в результате экспансии сначала Российской затем и советской империй.
Без тех солдатушек-москалей юг и восток нынешней Украины не был бы освоен, без советских солдат не было бы присоединения западной Украины ( так бы и осталась она в Польше). Еще вспомним лысого дядьку, который одним росчерком пера подарил Украине Крым.
Из-за всех этих исторических событий ( как бы к ним не относится) Украина приобрела государственность - пусть вначале и мнимую - УССР, затем и реальную.
К тому же - паспорт (с графой национальность) в советское время жителя Украины отличался от российского (по записям).
Возвращаюсь к теме - по моему мнению необходимо вообще отменить внутренние паспорта ( как во всех цивилизованных страна и оставить только загран паспорта, а они имеют международный стандарт где графа национальность не предусмотрена.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
lek сказав(ла):
Без тех солдатушек-москалей юг и восток нынешней Украины не был бы освоен
Тоже мені, першопрохідці, йолкє-палкє... Чи дійсно на півдні та сході нарід не жив?

lek сказав(ла):
Возвращаюсь к теме - по моему мнению необходимо вообще отменить внутренние паспорта ( как во всех цивилизованных страна и оставить только загран паспорта, а они имеют международный стандарт где графа национальность не предусмотрена.
Загалом непогано... проте, деяким хохлам (неправильним українцям, які гидко цураються свого коріння) я б спєцом цю графу записав жирними буквами
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
lek сказав(ла):
Вы почему то забываете что современная Украина территориально сложилась в результате экспансии сначала Российской затем и советской империй.
Дядько Джо аж ніяк не є збирателем земель українських, це була чистої води окупація нових територій під гаслом слов*янської єдності. На Вашу думку, шановні опоненти, чому Сталіну не дякують хорвати, словени, чехи та словаки котрих було зведено в дві держави Югославію та Чехословакію? Ми також пам*ятаємо про операцію "Вісла" проведену з наказу українолюба Джугашвілі. Хрущов "дарував" Крим Україні повірте не з любові до України, це був суто адміністративний крок для покращення управління "чіста руской тєріторієй, свабодной ат татарскіх ізмєніков"!
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Словенцы, хорваты, сербы, македонцы и прочие и до войны жили в единой Югославии. Кстати, Югославия - единственная страна юго-восточной и вообще восточной Европы, в которой силы местного Сопротивления сыграли далеко не номинальную роль в освобождении от фашистов. В результате Югославия стала единственным коммунистическим государством, чья внешняя и внутренняя политика была независимой от СССР (конечно, с учетом единства идеологии и т.д.). Более того, югославская компартия резко негативно отнеслась к развенчанию "культа личности Сталина", на этой почве у СССР с Югославией отношения резко ухудшились.

Чехи и словаки до войны тоже жили в едином государстве и благодарить за это они должны Томаша Масарика и Эдварда Бенеша, а также Версальский мирный договор. Товарища Сталина они могут благодарить только за то, что после Второй Мировой войны Прикарпатская Русь была передана из состава Чехословакии в СССР, а точнее - в УССР (Ужгородская область).

А вообще, что именно ты хотел опровергнуть своим постом?

Хрущов "дарував" Крим Україні повірте не з любові до України, це був суто адміністративний крок для покращення управління "чіста руской тєріторієй, свабодной ат татарскіх ізмєніков"!

И чья же цитата, позвольте поинтересоваться?