Графа "національність" в українському паспорті

Jlchik

Юмоpенок
Користувач
Реєстрація
22.01.07
Повідомлення
44
Репутація
0
kolya про национализм и нацизм , вот в точку, 100%!!!!!
Я тоже самое пытаюсь донести, только с другого конца, так сказать:)
А люди не понимают, ни логики, ни юмора, ничего, это уже знаешь диагноз, спорить и доказывать что то более бесполезно!!! и по моему это уже у некоторых перешло из одной стидии в другую...
ДОРОГИЕ МОИ, ЛЮБИТЕ ДРУГ ДРУГА, УВАЖАЙТЕ ДРУГ ДРУГА, БУДЬТЕ ТЕРПИМЕЙ К ИНАКОМЫСЛЯЩИМ!!! НЕ ДЕЛИТЕ ДРУГ ДРУГА ПО РАССОВЫМ, НАЦИОНАЛЬНЫМ И РЕЛИГИОЗНЫМ ПРИНАДЛЕЖНОСТЯМ!!! НЕ НАДЕЙТЕСЬ ЧТО КТО-ТО НА ВЕРХУ СДЕЛАЕТ ЖИЗНЬ ДЛЯ ВАС ЛУЧШЕ И ПРЕКРАСНЕЙ, МЫ САМИ ХОЗЯЕВА СВОЕЙ СУДЬБЫ!!!
МЫ ГОСТИ НА ЭТОЙ ЗЕМЛЕ ЛИШЬ НА КАКОЙ-ТО МИГ, КОТОРЫЙ И НАЗЫВАЕТСЯ ЖИЗНЬ, КАК В ПЕСНЕ, ТАК ДАВАЙТЕ ЭТОТ МИГ ПРОЖИВАТЬ ДОСТОЙНО -- В ЛЮБВИ И СОГЛАСИИ ДРУГ С ДРУГОМ!!!
Это все...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
kolya сказав(ла):
Націоналізм і нацизм мають однакові корені і бачу якщо не зупинити, то наш націоналізм перейде в нацизм
коля -- ти балбєс:-|
ти б ше гітлєра сюда прималював, чи ше якогось нациста (брєд, істєрика)
kolya сказав(ла):
А тут проходить дискусія хто кращий українець.
зразу видно шо дехто не читає постів (це про тебе)
Дискусія іде про те що національному і мовному питанню потрібно надавати увагу, яка визначається важливістю питання, а не "я луччий українець ніж ти"
маю на увазі те, що ці питання слід вирішувати як можна скоріше, і раз і назавжди
Jlchik сказав(ла):
НЕ НАДЕЙТЕСЬ ЧТО КТО-ТО НА ВЕРХУ СДЕЛАЕТ ЖИЗНЬ ДЛЯ ВАС ЛУЧШЕ И ПРЕКРАСНЕЙ, МЫ САМИ ХОЗЯЕВА СВОЕЙ СУДЬБЫ!!!
про це й мова... якшо ми, простий люд, не побдаємо про неньку, про рідну мову, про ті ж садки біля хати, про річку, і т.д., то "сільним міра сєго" воно і до лампочки не треба...

отож, дбайте про неньку, вчіть мову, гордіться своїм корінням
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
kolya сказав(ла):
Націоналізм і нацизм мають однакові корені
підтримую PATRICK ви іще згадали б фашистів)))
ми тут розглядаємо питання національності. проблема в тому, що половина українців себе, як українців не ідентифікують. чомусь їм конче необхідно другу мову, союзи з іншими країнами, їх не хвилюють питання патріотизму і становлення УКРАЇНИ, як держави самостійної і незалежної від вказівок зі сторони.
Jlchik сказав(ла):
НЕ ДЕЛИТЕ ДРУГ ДРУГА
ви наголошуєте на тому, що проблеми немає, або, як вона є, на неї не варто звертати увагу, ну як вже звернули, то промовчати, ну, як не промовчати, то так толлерантно, щоб нікого бодай не образити.....
ну, тут у всіх своя думка, чи не так?;)
Jlchik сказав(ла):
МЫ САМИ ХОЗЯЕВА СВОЕЙ СУДЬБЫ!!!
от бачите))) самі хазяї. от я прикладом і намагаюсь пояснити бодай своїм дітям, що вони УКРАЇНЦІ, що Україна їх країна, їхня земля, земля, яку вони мають захищати, шанувати і любити. історію якої вони мають знати. ну я вже не згадую про мову.
а ви говорите про те, що все буде якось само по собі. такого не буває
Jlchik сказав(ла):
В ЛЮБВИ И СОГЛАСИИ ДРУГ С ДРУГОМ!!!
так у кожного своя думка, чому я маю бути зі всіма згідна? я всіх вислуховую, с кимось сперечаюсь, можливо інколи міняю своє ставлення до деякіх питань, а інколи залишаюсь при своєму. як я можу зі всіма погоджуватись? це означає, що я не маю власного бачення, свого розуміння. от і дискутуємо потроху.
з.і. і доречі любити всіх я теж не можу))) от судячи з ваших постів ви теж не всіх любите))
PATRICK сказав(ла):
якшо ми, простий люд, не побдаємо про неньку, про рідну мову, про ті ж садки біля хати, про річку, і т.д., то "сільним міра сєго" воно і до лампочки не треба...
повністю підтримую.:)
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Jlchik сказав(ла):
А люди не понимают, ни логики, ни юмора, ничего, это уже знаешь диагноз, спорить и доказывать что то более бесполезно!!!
Якщо Ви не в змозі дати логічну відповідь (навіть з юмором), на конкретні питання, а ховаєтесь від них загальними фразами, це не означає, що діагноз потрібно ставити вашим опонентам.;)

зі:Хоча, можливо, ви їх ще не встигли прочитати. Чекаю на логічно-юмористичну відповідь на мої пости.

добавлено через 3 минуты
TALIKA сказав(ла):
проблема в тому, що половина українців себе, як українців
Скажу більше, значна частина громадян України, не ідентифікують себе громадянами України.
СРСР, Россія, у кращому випадку Малоросія - от назва держав, громадянами котрих вони прагнуть бути.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
TALIKA сказав(ла):
проблема в тому, що половина українців себе, як українців не ідентифікують. чомусь їм конче необхідно другу мову, союзи з іншими країнами, їх не хвилюють питання патріотизму і становлення УКРАЇНИ, як держави самостійної і незалежної від вказівок зі сторони.
Откуда такие выводы? На территории Украины всегда было 2 языка на котором разговаривало население. Мы же не виноваты что граждане РФ у себя дома тоже нашим русским языком разговаривают :)
Украинец не равняется говорящий на украинском.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Василий,
от ви себе ідентифікуєте, як УКРАЇНЦЯ???
на вашу думку ваші прагнення, ваші висказування, ваші ідеї все це відповідає НАЦІОНАЛЬНИМ інтересам УКРАЇНИ???
Василий сказав(ла):
Украинец не равняется говорящий на украинском.
про мову ми розмовляємо в іншій темі більш докладно)))
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
TALIKA сказав(ла):
Василий,
от ви себе ідентифікуєте, як УКРАЇНЦЯ???
на вашу думку ваші прагнення, ваші висказування, ваші ідеї все це відповідає НАЦІОНАЛЬНИМ інтересам УКРАЇНИ???
Я гражданин Украины, никогда не призывал присоединяться ни к России, ни к Евросоюзу. Моё мнение не совпадает с мнением так называемых националистов. Но их интересы имеют мало общего с интересами Украины. Национализм и наука не совместимы.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Василий сказав(ла):
Я гражданин Украины, никогда не призывал присоединяться ни к России, ни к Евросоюзу. Моё мнение не совпадает с мнением так называемых националистов. Но их интересы имеют мало общего с интересами Украины. Национализм и наука не совместимы.
Останнє речення у тому контексті -- як п"яте колесо для авто

ось тобі для роздумів:
- чому я повинен (саме так ви кажете) примусово розмовляти російською в себе на Україні?
- по вашому націоналізм - це нацизм?
Василий сказав(ла):
На территории Украины всегда было 2 языка
Звідки такі "глибокі" пізнання історії? випадково не з російських радянських книжок?
Василий сказав(ла):
Но их интересы имеют мало общего с интересами Украины
Що ти тут розумієш під "Україною"? зарусифікований східний народ? чи всю державу у контексті історичонго державотворення (починаючи з маленьких племен скіфів, сарматів, Київську Русь, ... і аж до суверенної держави)???
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
- чому я повинен (саме так ви кажете) примусово розмовляти російською в себе на Україні?
Где я такое говорил?
PATRICK сказав(ла):
- по вашому націоналізм - нацизм?
я говорю про украинский национализм - радикал-патриотизм низкого пошиба, переходящим в русофобию.

Все эти темы из "Общество и политика" можно объединить в одну тему: "Почему укр. националисты так не любят украинский народ?".
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Василий,
ну добре, що не громадянин Росії )))
Spoch сказав(ла):
значна частина громадян України, не ідентифікують себе громадянами України.
Василий сказав(ла):
Моё мнение не совпадает с мнением так называемых националистов.
я не вважаю себе націоналістом і моя думка взагалі мало з чиєю співпадає це цілком нормально, ми всі по різному думаємо.
Василий сказав(ла):
Но их интересы имеют мало общего с интересами Украины.
ну не знаю, як там "їхні інтереси". взагалі поясніть, що саме? які "їхні інтереси" не на користь Україні? "інтереси" щодо мови?

Василий сказав(ла):
Национализм и наука не совместимы.
? до чого тут це взагалі? що ви намагались цим донести?

з.і.от у мене особисто з вами зовсім різні погляди на "інтереси України", на те, що для неї краще.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
Звідки такі "глибокі" пізнання історії? випадково не з російських радянських книжок?
Не только Патрик. А у тебя знание об истории видимо только из таких источников:

"Украинский язык - один из древнейших языков мира... Есть все основания полагать, что уже в начале нашего летосчисления он был межплеменным языком" ("Украинский язык для начинающих". Киев, 1992).

"Таким образом, у нас есть основания считать, что Овидий писал стихи на древнем украинском языке" (Э. Гнаткевич "От Геродота до Фотия". Вечерний Киев, 26.01.93).

"Вполне возможно, что украинская лексика... несла терминологические, колонизационные, жизнеутверждающие заряды на все четыре стороны Света-Первокрая, осваивая и оплодотворяя иноязычные и малоязычные территории... Мы можем допустить, что украинский язык стал одной из живых основ санскрита... Украинский язык - допотопный, язык Ноя, самый древний язык в мире, от которого произошли кавказско-яфетические, прахамитские и прасемитские группы языков" (Б. Чепурко "Украинцы". Основа, №3, Киев, 1993).

"Украинская мифология - наидревнейшая в мире. Она стала основой всех индоевропейских мифологий точно так же, как древний украинский язык - санскрит - стал праматерью всех индоевропейских языков" (С. Плачинда "Словарь древнеукраинской мифологии". Киев, 1993).

"В основе санскрита лежит какой-то загадочный язык "сансар", занесенный на нашу планету с Венеры. Не об украинском ли языке идет речь? " (А. Братко-Кутынский "Феномен Украины". Вечерний Киев, 27.06.95).

добавлено через 10 минут
TALIKA сказав(ла):
ну не знаю, як там "їхні інтереси". взагалі поясніть, що саме? які "їхні інтереси" не на користь Україні? "інтереси" щодо мови?


? до чого тут це взагалі? що ви намагались цим донести?

з.і.от у мене особисто з вами зовсім різні погляди на "інтереси України", на те, що для неї краще.
Языковые, интеллектуальные подвиги «Просвиты», политика насильственной украинизации населения. 1990 г. - 126 украинских и 155 русских, в 1991 г. - 135 украинских и 129 русских, в 1992 г. - 154 украинские и 72 русские, в 1993 г. - 289 украинских и 39 русских, в 1994 г. - 306 украинских и 35 русских, в 1997 г. - 360 украинских и 18 русских, что составляет менее 5% от их общего числа. Количество же детей, принятых в 1-й класс с русским языком обучения, в 1997/98 учебном году составило менее 9%, в 1998/99 учебном году - 5,7% (около 1,4 тысячи) от всех первоклассников.
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
ахх... какийе стррасте... (кстате сдрасьте, тоись ПРЕВЕД патреотеги! пазвольте немношка паумнечадь сваме...)
Jlchik сказав(ла):
И вообще тему пора закрывать!!! ИМХО.
жЖёТт! :D *THUMBS UP
PATRICK сказав(ла):
зате деяким унікалам це нагадає хто він і чийого роду (а не розділення людей як Ви сказали)...
ну хорошо, а толку? ""нічого, власне, не зміниться."" (с) :-p
если эти уникалы забыли кто они, то это напоминание рассеиться как сигаретный дым...
!и! если до введения такой графы все одинаковые, то введение - это действительно делёжка...
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=59482&postcount=101
Mr. Б\П кросавчег! *BRAVO*
PATRICK сказав(ла):
а народ, вроді вас, швиденько підхопив ідею двомовності (ти ба )...
одразу приходять слова одного критика - "барани!!!"
а%еть дайте двеее!! :D
при чём тут язык? это другая тема...
 
B

BEN LADEN

Василий сказав(ла):
Языковые, интеллектуальные подвиги «Просвиты», политика насильственной украинизации населения. 1990 г. - 126 украинских и 155 русских, в 1991 г. - 135 украинских и 129 русских, в 1992 г. - 154 украинские и 72 русские, в 1993 г. - 289 украинских и 39 русских, в 1994 г. - 306 украинских и 35 русских, в 1997 г. - 360 украинских и 18 русских, что составляет менее 5% от их общего числа. Количество же детей, принятых в 1-й класс с русским языком обучения, в 1997/98 учебном году составило менее 9%, в 1998/99 учебном году - 5,7% (около 1,4 тысячи) от всех первоклассников.
От блін... шо ж це буде???? треба з цим шось робить!!! невже Україна накінець-то заговорить укараїнською??? Ай-йай-йай...
Чи може тобі навести приклади насильницької русифікації народу України??? Чи ти як завжди будеш казати, що такого не було??? Ішо у всьому винні націоналісти-патріоти!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
PATRICK сказав(ла):
ти б ше гітлєра сюда прималював, чи ше якогось нациста (брєд, істєрика)
Якщо ти не знаєш, то Гітлер вважав свою націю найкращою в світі і в результаті цього розпочалася друга світова війна. І наші націоналісти вважають українців найкращими в світі, історія повторюєтся.
Василий сказав(ла):
Украинский язык - один из древнейших языков мира
Чув таку фразу, не знаю хто її сказав: "Першим українцем був Адам, якій розмовляв українською мовою" Оце вже є признак нацизму адже Гітлер вважав себе нащадком жителів Атлантиди. ИМХО.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
мда тема про мову є окрема там і пишем...
Василий сказав(ла):
Я гражданин Украины, никогда не призывал присоединяться ни к России, ни к Евросоюзу. Моё мнение не совпадает с мнением так называемых националистов. Но их интересы имеют мало общего с интересами Украины. Национализм и наука не совместимы.
бля якшо не секрет відкрий свої інтереси..а то я думав я один хто тебе не розуміє..а прочитавши цю тему поняв я не один...
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Василий сказав(ла):
Национализм и наука не совместимы.
:D
Я так розумію, що намагання деяких українців захистити власну мову ви вважаєте націоналізмом?
Шановний ваше прізвище не Левченко ??

Регионал утверждает, что сегодня много украинских ученых уезжает из страны, в первую очередь в Москву, из-за проблемы с русским языком. "Вся наша наука сформирована и создана в советский период и она вся на русском языке. Русский язык как государственный снимает вопрос об утечке мозгов из страны".
:D
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
:D
Василий сказав(ла):
я говорю про украинский национализм - радикал-патриотизм низкого пошиба, переходящим в русофобию.
Пане Василь, якщо для вас любити Україну, плекати найкращі ідеї щодо неї та її жителів, не є націоналізмом, то ви, на жаль, ніколи не зрозумієте цього.
Василий сказав(ла):
Не только Патрик. А у тебя знание об истории видимо только из таких источников:
відімо ти Вася помиляєшся... я - нормальний, і ніколи не марив таким (щодо тебе, то сумніваюсь)
Tr@mP сказав(ла):
а%еть дайте двеее!!
/оффтоп/ першийнах:D
kolya сказав(ла):
Якщо ти не знаєш, то Гітлер вважав свою націю найкращою в світі і в результаті цього розпочалася друга світова війна. І наші націоналісти вважають українців найкращими в світі, історія повторюєтся.
невже=-O ?
до речі ти в курсі, що через те що я люблю свою країну пендостан напав на Ірак??? і так постійно...
все через націоналістів... всі світові біди через них...

серйозно: Коля, ти десь в моїх постах відчув запах пороху, війни, чи може я агресивно настроєний до всього світу? Колян, ти вже загнався далі нема куди, лучч посидь збоку, охолонь
 
И

Игорь

Те що мелить фєдєраст Левченко:-| >:eek: пояснюється повною в нього утєчкою мозгів. І йому вже самому пора на пальму лізти до своїх сородичів. Можливо хтось із вченних їде з України, але не із-за мови а через фінансування та малу зарплату. Доречі замість того, щоб вирішувати ці та інші проблеми, фєдєрасти набирають в свою партію таких клоунів і показують їх по ТВ.

Ось хто:-! і яка партія розпалює в Україні міжнаціональну ворожнечу і прагне знищити українську мову.
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Немного о национальностях на Украине, :)
--------------------------------------------------------------

- Деда, а чем отличаются евреи от жидов?
Вуйко отвечает: - Евреи это хорошие люди.
Живут в Израиле, защищают свою страну, воюют с арабами.
А жиды живут в Украине, жрут сало, пьют горилку и строят национальное украинское государство.

- Деда, а чем отличается русский от москаля?
- Русские хорошие люди.
Живут в России, любят свою Родину, воюют с чеченцами, дают нам нефть и газ.
А москали живут в Украине, жрут сало, пьют горилку и строят национальное украинское государство.

- Деда, а чем отличаются украинцы от хохлов?
- Украинцы хорошие люди.
Живут в США и Канаде, не нарушают законов, любят Украину и занимаются бизнесом.
А хохлы живут в Украине, жрут сало, пьют горилку и мешают жидам и москалям строить национальное украинское государство.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
QUOTE=TALIKA]через кілька десятків років всі будуть говорити українською і нікого дратувати це не буде. я вам наводила вже приклад США і Австралії.[/QUOTE]
Боюсь что если мы и далее так будем грызть друг друга, то через сотню лет здесь будет действительно только одна мова - мова великого восточного поднебесного народа - правителя мира.
Поэтому давате терпимие относится к друг другу, против них нас здесь очень мало и на наши различия они особо взирать не будут.
Давайте закроем эту тему.