Громадська Рада

  • Автор теми VERA
  • Дата створення

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
NattaLee сказав(ла):
я получила целый багаж знаний,
Наташа, признайтесь честно, изменились бы в лучшую сторону жилищные условия семьи Цюпки, если бы вы не были около власти у руля ОС?
Заранее благодарен.
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Kino сказав(ла):
1. Дайте копию решения исполкома, что вы действительно ОС, а не самозванцы.
Складається враження, що відсутність Громадської ради (ГР), яка легалізована згідно діючого законодавства, вигідна усім представникам влади - і тим які при владі, і тим які в опозиції. Адже, зі сторони очевидно, що немає різниці між тим станом, що ГР зовсім не працювала би чи тим, що ГР працює не легалізовано. Обидва варіанти підходять теперішній владі адже можна приймати від ГР вигідні "пропозиції громадськості", а невигідні - ложити під сукно з мотивацією "ГР не має повноважень".Опозиція у цьому свідомо чи несвідомо підігрує владі роздмухуючи лозунг про неправильність проведення установчих зборів і стимулюючи втягуватися у безкінечні судові процеси. Отже, резюме невтішне для громади міста - ГР не працює згідно своїх повноважень, а серед них - антикорупційна експертиза нормативно-правових актів, громадський контроль за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості, організація громадських слухань з питань життєдіяльності міста та інші публічні заходи для обговорення актуальних питань розвитку адміністративно-територіальної одиниці. Чи може це нікому не потрібно? Тоді прошу громаду не жалітися про те, що житлово-комунальні послуги дорогі і неякісні, землю громади отримують у власність "вибрані" особи, комунальні підприємства господарюють безгосподарно, робочі місця не створюються, а робити бізнес стає все важче.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Кузя сказав(ла):
Складається враження, що відсутність Громадської ради (ГР), яка легалізована згідно діючого законодавства, вигідна усім представникам влади - і тим які при владі, і тим які в опозиції. Адже, зі сторони очевидно, що немає різниці між тим станом, що ГР зовсім не працювала би чи тим, що ГР працює не легалізовано. Обидва варіанти підходять теперішній владі адже можна приймати від ГР вигідні "пропозиції громадськості", а невигідні - ложити під сукно з мотивацією "ГР не має повноважень".Опозиція у цьому свідомо чи несвідомо підігрує владі роздмухуючи лозунг про неправильність проведення установчих зборів і стимулюючи втягуватися у безкінечні судові процеси. Отже, резюме невтішне для громади міста - ГР не працює згідно своїх повноважень, а серед них - антикорупційна експертиза нормативно-правових актів, громадський контроль за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості, організація громадських слухань з питань життєдіяльності міста та інші публічні заходи для обговорення актуальних питань розвитку адміністративно-територіальної одиниці. Чи може це нікому не потрібно? Тоді прошу громаду не жалітися про те, що житлово-комунальні послуги дорогі і неякісні, землю громади отримують у власність "вибрані" особи, комунальні підприємства господарюють безгосподарно, робочі місця не створюються, а робити бізнес стає все важче.


ГР "згідно діючого законодавства" абсолютно не еффективний орган у місцевому самоврядуванні - Ви це чітко окреслили у своєму ж пості. ГР не має будь-яких інструментів впливу і має право лише на "дорадчу думку", яку можна "прийняти до відома" (покласти під сукно) ...

Закликати ж людей необхідно до спротиву, т.к. "не жалійтеся" - не що інше, як мовчазна згода.
 
  • Подобається
Реакції: Українець

NattaLee

Користувач
Реєстрація
13.01.11
Повідомлення
8
Репутація
0
Доброго дня.
Від тепер пишу на Українській мові, чоловік сказав, що мені так більше личить.
Буйвол сказав(ла):
Наташа, признайтесь честно, изменились бы в лучшую сторону жилищные условия семьи Цюпки, если бы вы не были около власти у руля ОС?
Заранее благодарен.
З приводу поліпшення житла, то скажу так, навіть більше, нам обіцяли на багато більше за цю кімнатку, просто мене з чоловіком Антоніна вговорила на цю кімнату ради Тетяни. Щоб зняти "ширму" бруду і щоб стало трохи зрозуміліше почну із самого початку.
Наша сім’я це 5 чоловік.
3-є це Я, мій чоловік та синочок, майже 5-ти років.
2-є це Антоніна - з 2011 року активний громадський діяч, та Олег Леонідович ( це його заслуга перед країною квартира на першому поверсі, автомобіль та гараж, але так сталось що Цюпки вибрали Нетішин, і тут Смишляєв не дотримав договору із МЗС). Виділили 4-ри стіни в 2-му гуртожитку без нічого (навіть батареї позрізали). Коли ми відстроїли кімнату та кухню, забрали велику кімнату, через яку йшла судова тяганина.
На той час в Нетішині ще Цюпок ніхто не знав і деякі "мужі" дуже не гарно висловлювались та .... одним словом наша сім’я пройшла стальне закалювання проти Нетішинського безчинства. Тоді Антоніна вирішила допомагати людям. Вище правильно замітили, що фактичної роботи організації по захисту прав людини публічно не видно, хочу добавити і ніхто не побачить. Люди яким допомагає чи допомогла Антоніна та наша сім’я від часті потерпіли багато лиха і на цьому ми не зароблятимемо плюси для репутації.
Вся історія із цими кімнатами пройшла тяжкий труд, та багато нервів з’їла. Тому далі переплигую в 2011 рік. Голодування на чолі із Токар. Тепер я не хочу когось образити чи виказати не приємні речі,не маю на це права. Не мало чоловік показало свій «алчний» характер із числа членів громадської ради. Я в тому участі не брала, лише приглядувала за Цюпкой старшим. У нашого папи інваліда першої групи від державних діянь було 3 інфаркти та 4 інсульти, у нього 5 операцій на серці тоді в Європі поставили металевий шунт, та на превеликий жаль вимирає мозок, в якому росте пухлина. Це ціна яку він заплатив. Тоді склали список із інвалідів там були і ми та інші, на сесії депутати винесли рішення усім поліпшили. І усім поліпшили крім, Цюпок та Руй Тетяни ( замічу не інвалід, просто жінка 40 років, та Саша 23 роки інвалід 3-ї групи, астма). Нам пропонували і після, інші кімнати, але ми знали, що інвалід 3-ї групи не має пільги на житло. Через це ми зайнялись активно роботою, також включилась я. Рішення сесії пролежало 2 роки, коли комісію закинула Ольга Іванівна та Хілько мене попросила Антоніна прийти в міськвиконком та допомогти Штогрін та Степаненку з комісією. Я погодилась та мені запропонували посаду через деякий час. До речі так я відпрацювала 9ть місяців без офіційної роботи та без оплати, про що не шкодую, все що не робиться робиться на краще. І в грудні місяці нам дають кімнату 18 кв.м. поряд із Танею. Це правда що Тетяна прийшла відразу переписати кімнату, але ми знали що обмін буде через комісію, а Тетяну там не долюблюють, тому рішення не прийметься переселити нас(тут мова йде про сім»ю Вася, Наташа та син, по закону мінімум житлової площі на чоловіка 6 кв.м.) у меншу кімнату не можливо. Тому вирішили почекати хоча б місяць. Далі сім»я Руй ( проживають на 26 кв. жилої площі, мають особистий коридор 9 кв.м. та всім знайома 18 кв. м. №97) почала активно діяти.
І нас підтримували поки Антоніна не перейшла місцевим мужам дорогу.
Кімнату видерли із рук, а ми живемо не так вже й як кажуть. Насправді у нас дві кімнати у меншій живе папа, там помістилось тільки диван крісло з подушками (так як більшу частину часу він сидить, або лежить) з телевізором та друга більша. Тут розташовані ми з чоловіком та сином. Хочу замітити, що Антоніни ліжка не має де прилаштувати, тому жінка спить то в кріслі то на підлозі (матрац). Все решта кухня, ванна і туалет разом усе під інвалідний візок робили.
Так, що відповідь на Ваше запитання так, нам би дали ще більше.

З повагою
Наташа
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
1.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
ГР "згідно діючого законодавства" абсолютно не еффективний орган у місцевому самоврядуванні - Ви це чітко окреслили у своєму ж пості.
Згідно постанови КМУ:"Громадська рада при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі держадміністрації (далі - громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики."

Отже, ГР-не є органом місцевого самоврядування.

2.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
ГР не має будь-яких інструментів впливу і має право лише на "дорадчу думку", яку можна "прийняти до відома" (покласти під сукно) ...
Все залежить від якісного складу ГР та від того як використовувати свої повноваження членів ГР і просто конституційні права громадян України, платників податків. Як на мене, важливим завданням ГР мала би бути просвітницько-розяснювальна робота серед громади щодо прав громадян на участь в управлінні місцевими та державними справами. Мене не один раз дивувало те, що більшість з ким спілкуюся із громадян міста зокрема і України в цілому не в курсі скільки вони платять податків, куди їх витрачають і хто їх розподіляє. Таке ж невігласство в елементарних правових питаннях, питаннях комунальної власності, житлово-комунальних і т.ін.
3.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Закликати ж людей необхідно до спротиву, т.к. "не жалійтеся" - не що інше, як мовчазна згода.
Ви як представник керівництва "Свободи" можливо під спротивом розумієте більше "парламентські" методи спротиву, чим "бойові", але вулиця ці заклики скорше сприймає як заклик до "повстання". Думаю, діяти в сучасних умовах треба системно - і показуючи владі єдність на вулиці протестом, і те що їх контролюють, і всесторонньо розвиваючи громадянське суспільство. ГР є елементом останнього. Просто, на даний час туди потрапило багато людей які не розуміють завдань органу, деякі-для вирішення своїх інтересів, дехто - з метою виговорити все що накипіло на душі.
Тому, хочу сказати, що не варто так спрощено підходити до питання ГР.
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Опозиція в Нетішіні це шнирі які отримали посади на ХАЕС.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
motorr сказав(ла):
Опозиція в Нетішіні це шнирі які отримали посади на ХАЕС.
А що на ХАЕС роздають??? Наче там не так і солодко, лише дочкам та синам своїх батьків.)
NattaLee, наче потрібно співчувати та не хочеться. Тому, що при прочитаному відчувається гордість за себе. І це можливо правильно. Та все, що мене особисто зачепило, то це
NattaLee сказав(ла):
У нашого папи інваліда першої групи від державних діянь було 3 інфаркти та 4 інсульти, у нього 5 операцій на серці тоді в Європі поставили металевий шунт, та на превеликий жаль вимирає мозок, в якому росте пухлина.
Від державних діянь...
Так можливо, Наталі, туди,у політику, можна лише твердолобим?
Так можливо не потрібно боротися, а шукати іншу можливість вирішити те чи іншу проблему?
Як правильно? Піти прямо, через перешкоди, чи обійти їх та на це пройде більше часу?
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Кузя сказав(ла):
Складається враження, що відсутність Громадської ради (ГР), яка легалізована згідно діючого законодавства, вигідна усім представникам влади - і тим які при владі, і тим які в опозиції.
Ваш упрек не по адресу. Увы большая часть города находится в нейтралитете, другая часть - в пассивном нейтралитете. Поскольку власть зажралась, а оппозиция молчит в окопах. Город отдан на разграбление.

А о самозванцах я объясню точнее:
1. Если у нас нет ОС и идут суды, то те ГО, которые думают, что они ОС и хотят работать, должны временно внести коррективы. Для этого нужно назваться временно объединением ГО, снять ограничение на 25 членов и пригласить другие ГО, желающие работать. В таком случае никто не сможет предъявить претензии работе объединения. А после решения суда, в зависимости от сути, сформировать и зарегистрировать ОС.
2. Из-за невыполнения п.1 нет никакой работы, качество на 0. А работы полно. Идет неэффективное использование денег казны. Если протранжирить деньги на всякие пустяки, то больше такого шанса город не получит, а это будет и на совести общественности.
NattaLee сказав(ла):
І нас підтримували поки Антоніна не перейшла місцевим мужам дорогу.
Смешно звучит, поскольку нынешний исполком вы всем сердцем любили. Это, как говорили люди, подтверждает ваш отчет на перевыборах. И голодовку вы устроили под своих любимчиков из БЮТ. По другому ваши действия не объясняются. Три года не голодали, а как только пришел новый мер - сразу за горло.
 
T

toreador

Кузя
Згідно постанови КМУ:"Громадська рада при …. (далі - громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Складається враження, що відсутність Громадської ради (ГР), яка легалізована згідно діючого законодавства, вигідна усім представникам влади - і тим які при владі, і тим які в опозиції.

Я понимаю ситуацию так.
ГР, как легитимного дорадчого органа у исполкома нет. То есть исполком не утвердил (не утверждает) протокол учредительного собрания «ГР».
Вы, Кузьма, в большей степени чем пересечние граждане знаете о тех нарушениях, которые были допущены предыдущим составом «ГР». Перечислим их:
1. Инициативная группа по подготовке и проведению учредительного собрания била создана из «избранных» представителей тех организаций, которые уже были в составе «ГР». – Тем самым были нарушены права других общественных организаций (см. постанову КМУ).
2. Инициативная группа по подготовке и проведению учредительного собрания приняла «фуфловые» документы от А.Цюпки (ГО «Захист тварин») и допустила эти документы на голосование. – «Собачатники» о подложных документах в отличии от членов «ГР» не знали. (Вы, омельчук, преподобный или кто-то из старого состава «ГР» поднимали вопрос?)
3. После окончания сроков принятия документов инициативной группой были приняты и допущены на голосование еще две организации (молодая «Региональная-Батькивщина»). – Сегодня кто-то может подать документы на включение в списки для голосования?
4. Не все организации, которые своевременно подали документы в инициативную группу, были вынесены на голосование («Пульсар», «Водный мир», «Подводники»). – Право на участие в управлении государством, право на осуществление контроля и т.д. этими организациями было ущемлено? Было! А кем оно было ущемлено? Такими же общественными организациями…

Если все делегаты учредительного собрания знают про эти нарушения, но не поднимают вопрос о новом отсчете времени (начало с чистого листа) по созданию Общественного Совета ГОРОДА, можем ли мы им доверять?
Кузьма, имеет ли право на жизнь «ГР» которая зачата с такими нарушениями?
Я, думаю нет, не имеет права такой совет существовать, к которому изначально не будет доверия от других общественных организаций города!

Кузя
Все залежить від якісного складу ГР та від того як використовувати свої повноваження членів ГР і просто конституційні права громадян України, платників податків. Як на мене, важливим завданням ГР мала би бути просвітницько-розяснювальна робота серед громади щодо прав громадян на участь в управлінні місцевими та державними справами.
По поводу качественного состава «ГР». Думаю, что сначала надо ответить самому себе на вопросы:
1. Сегодня существует «ГР»?
2. Если нет, то кем тогда можно считать сегодняшних «членов ГР»?
3. Кого конкретно представляют члены «ГР» в самой «ГР»?
Первое, чисто с юридической точки зрения, «ГР» сегодня не существует.
Второе, те остатки «революционеров» собирающихся на «явках», можно назвать только САМОЗВАНЦАМИ (к слову. На одном из предыдущих собраний, они же кричали А.Цюпке, что она самозванка).
Третье, Многие из них никого не представляют.
Спросите почему…, охотно отвечу, самозванцам все равно от какой организации зайти в «ГР», лишь бы зайти.
К примеру:
А.Цюпка «представляла» ГО «Защита животных», хотя члены организации про это даже и не знали.
О.Гизун была представителем ТП «Край». Как только ее от туда попросили, так она как та золотая рыбка, крутанула хвостом и тут же появилась в «ГР», от только что созданной ГО «Малые предприниматели».
М.Калинин (казак), казачество не представлял, а представлял А.Цюбкину ГО «Защита человечества». И как только, обиженная А.Цюбка решила вывести из состава самозванцев три организации, М.Калинин сразу заявил, что из этических соображений выходит из ее организации.
Головою у самозванцев, в свое время был выбран М.Калинин.
Казалось бы, представитель Цупкиной организации (М.Калинин) отозван из «ГР», выходит, что он не имеет права выполнять функции головы (не забывайте – самозванцы, они и есть самозванцы), так нет, он и дальше руководит самозваной «ГР».
Дабы угодить новому голове, О.Гизун предлагает М.Калинину стать представителем от ее, только что созданной организации «малых предпринимателей» (интересно, а члены организации принимали решение по этому поводу?).
Дальше, еще интересней. С какого то перепугу, новая членка ;) Н.Верхогляд обращается к действующей ГО «Защита животных» и просит делегировать от них М.Калинина в «ГР».
И это при том, что членам предыдущей «ГР» и делегатам «учредительного» собрания было известно о липовых документах «Собачатников».


Кузьма, откуда тут взяться качественному составу?

По моему мнению, самый активный член любой организации, это ее руководитель. Именно головы организаций, как лидеры общественного мнения (как минимум своей организации) объединяют вокруг себя людей (членов организации).
Поэтому, (не факт но…) за частую, организации делегируют своих руководителей в совещательные органы.


Есть вопросы.
Что это за лидеры собрались под эгидой несуществующей «ГР»? Кого они будут представлять кроме себя и своих пиар интересов? Кого сегодня представляет в «ГР» М.Калинин? Лидером общественного мнения какой группы людей он является? Чем так помазано в «ГР», что туда как мухи лезут людишки?
Эти ЛИДЕРЫ и меня представляют???
Я не хочу такого представительства!!!


Сегодняшняя "ГР" это депутатский корпус №2!!!
Наши депутаты, которым мы доверили представлять наши интересы, никого кроме себя и своих интересов не представляют!!!
ВСЕХ НА ПЕРЕВЫБОРЫ
и "ГР" и ДЕПУТАТОВ!
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
toreador сказав(ла):
ВСЕХ НА ПЕРЕВЫБОРЫ
и "ГР" и ДЕПУТАТОВ!
Я цього не боюся і з задоволенням пройду перевибори до ГР
 
S

Sasha_SM

Сообщение от Kino:
Идет неэффективное использование денег казны. Если протранжирить деньги на всякие пустяки, то больше такого шанса город не получит, а это будет и на совести общественности.
О каком шансе вы говорите? Что лично вы сделали для того чтобы этот шанс появился?
Вспомните как бездарно рулили Омельчук и Преподобный вместе со своей молодой командой. Складивалось впечатление, что только и искали что замылить и раздерибанить. А денег, сколько миллионов они привлекли в город, сколько при них построено жилья, сколько было создано рабочих мест? Продолжать?
Сообщение от Kino:
Смешно звучит, поскольку нынешний исполком вы всем сердцем любили. Это, как говорили люди, подтверждает ваш отчет на перевыборах. И голодовку вы устроили под своих любимчиков из БЮТ. По другому ваши действия не объясняются. Три года не голодали, а как только пришел новый мер - сразу за горло.
А вам еще печет наша привязанность к «любимому исполкому»? По поводу голодовки под нового мэра, эта вы зря. Смерть всегда приходит внезапно, как впрочем и зима для коммунальщиков.

По вашим ответам как Кузи так и NattaLee, чувствуется ваша человеческая перезрелость или усталость ...чтоли.
Молодые люди (Кузя и Наташа), пытаются рассуждать с вами, а вы с ними через зубы. Указывая им на чьи-то ошибки, а ошибки то ваши... Типа, что ж вы сорванцы сделали… , а делали, и делали плохо именно вы.
Нет, нету у вас Кино элементарного уважения к людям...
 
  • Подобається
Реакції: Українець
T

toreador

Всем доброго дня.
Кузя
Я цього не боюся і з задоволенням пройду перевибори до ГР
Что вы для этого делаете?
Есть мысли с чего начать? Может вам чем-то помочь?
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
toreador сказав(ла):
Что вы для этого делаете?
Есть мысли с чего начать? Может вам чем-то помочь?
Якщо міськвиконком і надалі не буде затверджувати склад ГР, обраний на установчих зборах, то законного методу виходу із ситуації щодо формування складу ГР просто не існує, оскільки постанова Кабміну про типове положення про ГР не передбачає такого розвитку подій, а інші регламентуючі документи по цій темі просто відсутні. Тому, оскільки термін повноважень старої ГР скінчився, то тільки виконком вправі призначити нові установчі збори з новою, визначеною виконкомом, ініціативною групою. Отакі пироги, пане toreador. Тому я й пишу про те, що якщо нові установчі збори відбудуться- готовий пройти їх знову.