Громадська Рада

  • Автор теми VERA
  • Дата створення

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Відбулися установчі збори
з формування нового складу громадської ради
при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради​

У суботу, 26 січня цього року, у КЗ «Палац культури міста Нетішина» відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради. Прийом документів здійснювала ініціативна група з підготовки до їх проведення. Документи до участі у засіданні з метою бути обраними до нового складу громадської ради подали 38 інститутів громадянського суспільства, ще 2 громадські організації запізнилися з подачею документів на 1 день. Але шляхом голосування вони також отримали право взяти участь в установчих зборах, долучившись до 35 представників, які, згідно з реєстрацією, прибули на установчі збори.

Присутні заслухали звіт голови громадської ради Антоніни Цюпки про роботу громадської ради при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради за 2011-2012 роки та взяли до уваги інформацію ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.

Проведення виборів до громадської ради при виконавчому комітеті міської ради проходило шляхом рейтингового голосування. Ще до його початку учасники засідання визначили кількісний склад ради – 25 осіб. Кожен представник громадської організації мав можливість коротко охарактеризувати діяльність своєї організації та обґрунтувати необхідність участі у роботі новообраної громадській раді.

За інформацією лічильної комісії, яка після рейтингового голосування провела обрахунок, до складу громадської ради увійшли 25 інститутів громадянського суспільства, що набрали від 18 до 36 голосів.
 
  • Подобається
Реакції: Українець

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
VERA сказав(ла):
За інформацією лічильної комісії, яка після рейтингового голосування провела обрахунок, до складу громадської ради увійшли 25 інститутів громадянського суспільства, що набрали від 18 до 36 голосів.
Огласите весь список... пожалуйста(с)
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
До складу Громадської ради увійшли:
1. МГО "Милосердя"
2. Батьківщина молода
3. ГО "Твій вибір"
4. ОСББ "Атомник-505"
5. ГО "Центр реабілітації "Любов"
6. Єврейська ГО "Хаверим"
7. НМО "Українська спілка ветеранів Афганістану"
8. ГО "Захисту прав тварин"
9. ГО "Каштан"
10. ВГО "Антикримінальний вибір"
11. ГО "Спілка власників житла міста Нетішина"
12. ГО "Родинний простір"
13. ГО "Захист прав людини"
14. ГО "Громада міста Нетішина"
15. ХОМО ВГОІ "Допомога інвалідам Чорнобиля"
16. НГО "Мотоклуб "Урал Квадро"
17. НМГО "Нетішинський козацький полк Хмельниччини"
18. ГО "Пост громадського контролю"
19. МТ "Жіноча молодь"
20. УПЦ Київського патріархату Параскеви Сербської
21. МО ВГО "Громадський комітет транспортної безпеки в Хмельницькій обл."
22. НМО інвалідів "Фенікс"
23. Молодіжна рада міста Нетішина
24. ГО "Спілка підприємців малого бізнесу міста Нетішина"
25. Нетішинській міський осередок ХОО товариство підприємців "Край"

Я була присутня на установчих зборах як спостерігач.
Мовчки дивилася, слухала...Мені оце нагадало захист диплому.
Я зробила для себе висновок та хочу почути вашу думку.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Посморел список ГО, клоунада продолжится и дальше в Громадской Зраде...:D :D :D

все до боли знакомые "активисты"... :-p

даже молодые активисты...=-O

до боли узнаваемые болтуны...:-\

а количество неудовлетворенных своим эгом аж зашкаливает...:'(

болтовня и мышиная возня вот что мы увидим и услышим от вашей ГР.:-| :-| :-|
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
EXPERT сказав(ла):
до боли узнаваемые болтуны...
EXPERT сказав(ла):
все до боли знакомые "активисты"...
Висловив свою думку видатний громадський діяч, що вніс неоціненний внесок у розвиток громади міста EXPERT!
А якщо серйозно - чому всі "болтуни"? Приходьте і міняйте ситуацію. Чи хтось заважає?
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
VERA сказав(ла):
ще 2 громадські організації запізнилися з подачею документів на 1 день. Але шляхом голосування вони також отримали право взяти участь в установчих зборах, долучившись до 35 представників, які, згідно з реєстрацією, прибули на установчі збори.
Какие именно организации опоздали и с чем это связано? Почему инициативная группа их не включила в списки, ведь собрание было перенесено на целую неделю и кто хотел, тот мог успеть.
В "НВ" вначале было сообщение о проведении собраний до 20 января, а потом решили проводить 26 января и все-равно нашлись организации которым не хватило 17-ти дней на подачу документов.
VERA, то какие именно организации опоздали и с чем это связано?
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Kino сказав(ла):
Висловив свою думку видатний громадський діяч, що вніс неоціненний внесок у розвиток громади міста EXPERT!
А якщо серйозно - чому всі "болтуни"? Приходьте і міняйте ситуацію. Чи хтось заважає?

Даний ресурс дозволяє висловлювати свою особисту думку як мені так і вам!
Ви як член ГР Нетішина, розкажіть про свої здобутки на ниві громадської діяльності.
Може в мене думка і поміняється стосовно ГР Нетішина.
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Ось це вже інша розмова!
По-перше, ГР-орган колективний і звітує не поодинці перед громадою, а в цілому. Звіт ГР відбувся 26 січня 2013 р. Якої якості вийшов сам звіт краще коментувати не буду. Скажу лише, що ,на мою думку, він відобразив лише третину зробленого і то не найважливішу.
Що стосується моєї діяльності в ГР, то я в цей період представляв в ГР ГО "Фронт Змін" і працював в комісії з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва. Було виконано наступне:
1.Участь у розробці регламенту роботи ГР - документу що регламентує роботу ГР.
2.Участь у підготовці громадських слухань щодо тарифів на централізоване опалення - по результатах цих слухань під тиском громади було встановлено виконкомом норму споживання теплової енергії на централізоване опалення житлових будинків.http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=35400
3.Участь у розробці резолюції громадської ради щодо добудови енергоблоків №3,4 ХАЕС. Більшість соціально-економічних вимог резолюції потрапила в постановчу частину рішення НМР щодо добудови Х3,Х4.
4.Участь в слуханнях по тарифах на утримання будинків, що були організовані ЖКО. При спробах ЖКО підняти середній тариф на утримання будинків і прибудинкових територій до 3,2 грн/кв.м було прийнято участь в слуханнях і доведено безпідставність такого тарифу, як по окремих будинках так і середнього. Затверджені тарифи тепер - 2,9 грн/кв.м (середній). Найактивніше тут відпрацювала ГО "Спілка власників житла м.Нетішин", але і я брав участь.
5.Участь в слуханнях із створення органів самоорганізації населення (ОСН) в місті. Відбувалося обговорення щодо створення таких органів із представниками ОСН м.Луганська, також приймав участь в зборах власників квартир декількох будинків з цього питання.
По-друге, щодо думки громади про ГР. Можна критикувати її і навіть треба, але я вважаю, що організувати 25 активних людей із своїми політичними, життєвими, релігійними (навіть) поглядами/амбіціями для роботи в одному напрямку досить непроста організаційна задача. Тому керівник мінявся три рази. Але спілкуючися із іншими містами хочу сказати, що в Нетішині ГР в період 2010-2012 р була досить активна і працьовита. Це моя думка.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Kino сказав(ла):
Какие именно организации опоздали и с чем это связано?
"Молода Батьківщина" та "Молоді Регіони".
Із запізненням подали документи.
Питання виносилося на зборах, чи приймати їх у процес голосування та при цьому можливість при переважної кількості "за" вчасно зареєстрованих організацій увійти в ГР.
Більшість проголосували - "за".
На даний момент із за цього виник конфлікт.
А чому і що ділять?????
Діти.
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
VERA сказав(ла):
"Молода Батьківщина" та "Молоді Регіони".
Із запізненням подали документи.

На даний момент із за цього виник конфлікт.
А чому і що ділять?????
Діти.
А че тут не ясно, вы названия почитайте. И с какой целью депутаты БЮТа и ПР суют свои организации в гром.совет?
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Apple сказав(ла):
И с какой целью депутаты БЮТа и ПР суют свои организации в гром.совет?
Суть не в цьому.
Так звані БЮТ чи ПР могли у ГР зареєструватися під іншою організацією і як тоді?
От сьогодні відстоювали права Тягнибок, Яценюк і Кличко та наче спільні інтереси на "даний" момент.
Ви порівнюєте ГР із політичними амбіціями.
У ГР намагаються втілювати у життя корисні проекти для суспільства.
Частково погоджуюся та оці "БЮТ" та "ПР" не подали би у суд, як вчинили зараз незадоволені обличчя.
Напевно подобається деяким впадати у прірву і тягнути за собою невинних людей.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Кузя сказав(ла):
Ось це вже інша розмова!
Кузя сказав(ла):
1.Участь у розробці регламенту роботи ГР - документу що регламентує роботу ГР.
... так учась в розробці регламенту для своєї роботи в ГР це досить наглядно...

Кузя сказав(ла):
Участь у підготовці громадських слухань щодо тарифів на централізоване опалення
... так участь у підготовці... це вже проходили..

Кузя сказав(ла):
Участь у розробці резолюції громадської ради щодо добудови енергоблоків №3,4 ХАЕС. Більшість соціально-економічних вимог резолюції потрапила в постановчу частину рішення НМР щодо добудови Х3,Х4.
...так участь у розробці... чим це зкінчилось всі ми знаємо...:
з міліардів на Нетішин всьго міліони...
Кузя сказав(ла):
4.Участь в слуханнях по тарифах на утримання будинків, що були організовані ЖКО
Кузя сказав(ла):
Найактивніше тут відпрацювала ГО "Спілка власників житла м.Нетішин", але і я брав участь.
... так, вже по ділу, погоджуюсь але не бачу де ГР...

Кузя сказав(ла):
5.Участь в слуханнях із створення органів самоорганізації населення (ОСН) в місті. Відбувалося обговорення щодо створення таких органів із представниками ОСН м.Луганська, також приймав участь в зборах власників квартир декількох будинків з цього питання.
По-друге, щодо думки громади про ГР. Можна критикувати її і навіть треба, але я вважаю, що організувати 25 активних людей із своїми політичними, життєвими, релігійними (навіть) поглядами/амбіціями для роботи в одному напрямку досить непроста організаційна задача. Тому керівник мінявся три рази. Але спілкуючися із іншими містами хочу сказати, що в Нетішині ГР в період 2010-2012 р була досить активна і працьовита. Це моя думка.
... так а ось і головне...

Кузя сказав(ла):

а моя думка зовсім інша
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
EXPERT, критикувати завжди простіше чим робити. На цьому дебати з вами завершені.
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
VERA сказав(ла):
Частково погоджуюся та оці "БЮТ" та "ПР" не подали би у суд, як вчинили зараз незадоволені обличчя.
Напевно подобається деяким впадати у прірву і тягнути за собою невинних людей.
История не помнит таких случаев, чтобы "оці" преступники подавали в суд на оппонентов, которых обвели вокруг пальца. Всем ясно, что это была неудачная заготовка власти, хотя своего она добилась- громадской рады нет, а Цюпки бегают на разные встречи, представляясь уполномоченными представителями несуществующего совета. И власти хорошо, и Цюпки при деле.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Кузя сказав(ла):
EXPERT, критикувати завжди простіше чим робити. На цьому дебати з вами завершені.

шановний :-( якщо вашу ГР не критукувати,
то більша частина ваших представників стане цюпками, сосновими, вознюками, ситніками і тому подібними "видатними громадськими діячами Нетішина"... :D
ваші так звані зібрання, чи сходки - посміховисько, та вирішування в кого товщий та довший, хто гарніший, а хто розумніший...:-|

добавлено через 3 минуты
Apple сказав(ла):
громадской рады нет, а Цюпки бегают на разные встречи, представляясь уполномоченными представителями несуществующего совета. И власти хорошо, и Цюпки при деле.

ее и не было:-|
была шырма вроде ГР... с цюпкой:D :D :D
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Apple сказав(ла):
Цюпки бегают на разные встречи, представляясь уполномоченными представителями несуществующего совета. И власти хорошо, и Цюпки при деле.
Якщо це правда, то я лише можу читати далі на відгуки наших читачів.
Та кожне слово потребує доказів.
Ваша версія схильна бути правдивою.
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
EXPERT сказав(ла):
то більша частина ваших представників стане цюпками, сосновими, вознюками, ситніками і тому подібними "видатними громадськими діячами Нетішина"...
ваші так звані зібрання, чи сходки - посміховисько, та вирішування в кого товщий та довший, хто гарніший, а хто розумніший...
давайте представим, что у нас идеален общ.совет и состоит из 20-25 человек и все думают, как вы, чтобы ваш совет за 2 года сделал бы для города, имея те полномочия, которые ему предоставляет закон?

EXPERT сказав(ла):
была шырма вроде ГР... с цюпкой
сомнительно, что все 25 организаций согласились быть подтанцовкой компании Цюпок. На сколько говорили, Цюпка играла роль буфера между требованиями организаций и райской жизнью власти, за что получила за год, все, что хотела.
В любом случае успехом общественного совета есть то, что показали реальные лица и намерения части организаций.
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
Kino сказав(ла):
Какие именно организации опоздали и с чем это связано? Почему инициативная группа их не включила в списки, ведь собрание было перенесено на целую неделю и кто хотел, тот мог успеть.
В "НВ" вначале было сообщение о проведении собраний до 20 января, а потом решили проводить 26 января и все-равно нашлись организации которым не хватило 17-ти дней на подачу документов.
VERA, то какие именно организации опоздали и с чем это связано?
Как выяснилось, иниц.группа сама не знала, что эти организации будут участвовать у перевыборах! Карты были раскрыты непосредственно на собрании-перевыборах, когда власть привела эти две карманные организации в этот день. Цюпка заявила, что эти организации сдали документы лично ей вдома, а она забыла сказать иниц.группе, наверное чтобы те вдруг не проголосовали за недопуск этих организаций, так как на лицо нарушение равноправности доступа и плюс в прессе никто не сообщал, что мол приносите, кто не успел, свои документы прямо на собрание. Наоборот строго предупреждались все организации, что прием документов прекратиться за 10 дней! Но как выяснилось, не всем закон писан.

Ясно, что такой "ход конем" власти помог кардинально поменять список прошедших в новую раду.

В последнем ПГК немного растолковано, но увы не все:


У Нетішині, як і по всій Україні, переобирався склад Громадської ради, яка діє, як дорадчий орган, при міськвикон-комі. Несподівано до безоплатної громадської роботи прикували непідробну увагу місцеві бізнесмени та політики, а самі вибори громадських організацій проходили під пильним наглядом в.о. першого заступника мера Павла Скакуна. Оскільки достеменно невідомо, в чому криється причина такої “опіки”, ситуація, кісточки якої обсмоктує все місто, чим далі обростає чутками. Містяни переважно схиляються до думки, що інтерес зацікавлених пов’язаний ні з чим іншим, як із фінансами. Так це, чи ні – рано чи пізно стане відомо. Громадська рада в Нетішині була створена з приходом до влади міського голови О.Омельчук. Порівняно з іншими містами, де такі ради, як правило, існували на папері, про нетішинське об’єднання громадян так сказати не можна. Впродовж двох років представники ГР брали активну участь у вирішенні міських проблем, що стосувалися житла, соціального захисту, медичного обслуговування тощо. Першим очільником ради був відомий у Нетішині громадсь-кий діяч М.Стасюк, який невдовзі за станом здоров’я змушений був залишити це громадське об’єднання. І ось тоді окремі представники нетішинської ГР почали піді-гравати місцевим політикам та бізнесовим “акулам”. Зокрема, наступний голова ради В.Куліковський, голова нинішньої ради А.Цюпка, члени ГР О.Гізун, В.Марчук та інші допомагали депутатам-заколотникам знімати міського голову О.Омельчук, у результаті чого до владного корита прийшов “регіонал” П.Ска-кун. До речі, зі слів членів ГР, окремі офіційні заяви лідери ради А.Цюпка та О.Гізун робили без погодження з ними на загальних зборах. Ось так поступово ГР заполітизовувалася. Про це свідчить і звіт про роботу ради, який озвучила А.Цюпка на установчих зборах. Зводився він до банальних особистих висновків – який попередній виконком пога-ний, а який діючий ідеальний. Термін дії ради збіг кінця. Розпочався новий етап її формування. Здавалося б, усе просто: в ГР мали б увійти най-активніші члени попередньої ради та нові дієві організації. Але все склалося по-іншому. ГР ще не народилася, а вже занурилась у політику. 16 присутніх проголосували за дочірню організацію ПР “Молоді регіони”, 20 – за “Молоду Батьківщину”, дещо менше – за ГО “Фронт змін”. Немалим свідченням політичного інтересу до Громадської ради була присутність на кількагодинних зборах восьми депутатів від різних політичних сил та в.о. заступника мера П.Ска-куна, який пильно спостері-гав за процесом, та в окремих випадках кидав скупі реплі-ки. Чи влаштував п.Скакуна новий склад ГР? Швидше за все, – ні, бо окремих членів не раз збирав у себе в кабінеті. Наступні події розгорнулись несподівано. Симпатик влади, голова лічильної комісії В.Янович не здав протоколи установчих зборів і зник у невідомому напрямку. Збори новообраної ГР, які були оголошені на 18.30 1 лютого розпочались чомусь на годину раніше (?). Присутніми на них були частина новообраної ради, кандидати до ГР, які не набрали прохідний бал, депутати, працівники виконкому, представники місцевого бізнесу. У чому зацікавленість таких кіл – залишається загадкою, як і те, хто тайкома збирав аудиторію на 17.30. Але завчасно на збори прийшли й ті, кого там не чекали, тому план зірвався. Як результат, ніхто не міг пояснити статусу зборів – чи то Громадської ради, чи то громади міста, чи громадських орга-нізацій. Охарактеризувати те видовище можна двома словами – жах і хаос. Присутні перекрикували одне одного, з виглядом господаря розгулював залою колишній “регіонал” В.Соснов, “регіоналка” Н.Верхогляд гучними вигу-ками зустрічала кожен виступ “опозиції”, мовчки спостері-гав за “дійством” бізнесмен депутат О.Ситник, пошепки консультував “громадську еліту” депутат-юрист О.Вознюк.
“Утопленик”, якого так наполегливо ховає ця різношерста публіка – ще поки не сплив. Тому запитань наразі більше, ніж відповідей: чи то Громадська рада братиме участь у розподілі міської казни, чи її саму фінансуватимуть з бюджетного кошика, чи майбутні кандидати на посаду мера так зацікавлені в підтримці ГР, чи окремі члени ГР хочуть перетягти на себе “громадську ковдру”???
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Kino сказав(ла):
почитайте последний номер "НВ"
А як бути таким людям, котрі не вірять тому, що пишуть, наче проблема.
Таким чином я не буду знати правди. Тоді спираючись на теорію ймовірності і жіночої логіки, сумісно стане для мене правдою.
Знаєте чому лише жінка завжди може удосконалити систему? Тому, що лише жінка дає життя. В усіх книгах, мудрих авторах, саме про це і говориться. Та вас це, мужчин, злить, тіпа: Я сильний, я хочу властвувати.
От і правильно, властвуйте.
Kino сказав(ла):
требованиями организаций и райской жизнью власти
Голова ГР і повинна співпрацювати і з організаціями і із властями, одне без одного ніяк не може бути.
Та ви, мужчини, так чомусь не думаєте... Тому, що Цюпка - це жінка.
Логіка у цих словах присутня і ймовірність також.