Громадський контроль за владою

  • Автор теми XXL
  • Дата створення
Статус
Закрита.

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
All_See_Glaz сказав(ла):
я не гажу, а відкриваю очі
Яким чином ви відкриваєте людям очі?
All_See_Glaz сказав(ла):
Ольга Іванівна ви не уявляєте скільки в нас є кваліфікованих людей, Нетішин їх давно експортує по всій Україні. Наші люди управляють дуже сложними об,єктами як АЕС, яких нет в тих городах откуда ви імпортіруєте спецов. Зробіть нашим спецам умови, не мішайте їм, об,єднайте їх в команду і вони гори звернуть.
Я також за кваліфікованих людей, про який імпорт спецов ви говорите?
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
BaBuka сказав(ла):
Шановний скептик!Прийдіть та прийміть участь в зборах,а потім будете всіх гадить.

добавлено через 1 минуту
А публікації про роботу,ціль та мету об"єднання була в Нетішинському віснику

добавлено через 1 минуту
А також в любий час можете зайти до нас чи подзвонити і вам нададуть всю інформацію,яку хочетебо ми дійсно працюємо,а не чекаємо поки нам покладуть до рота шматок.
Щось не віриться Вам, Ви відстоювали в період виборів (і зараз відстоюїте) інтереси Фабрики зірок, які просто напросто ведуть себе не в інтересах міста. То про що з Вами можна говорити?!

добавлено через 3 минуты
samson сказав(ла):
Я також за кваліфікованих людей, про який імпорт спецов ви говорите?
Чи я дурний чи лижі не їдуть! Я тебя samson не розумію.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
mafik сказав(ла):
Чи я дурний чи лижі не їдуть! Я тебя samson не розумію.
Ви розумні, Сергій Рижук мене прочитав:
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Цитата:
"Я, если хочешь знать, читал кaк-то в одной книrе не нашеrо кaкoro-тo автора, что если у индивида, уровень интеллекта выше, на 30 каких-то там пунктов, то можно с полной уверенностью сказать, что это общество ero не примет. Помоему, философ какой-то... "
:)
 

All_See_Glaz

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
12
Репутація
1
samson сказав(ла):
Яким чином ви відкриваєте людям очі?
силками на пости тих хто каже на біле чорне .
samson сказав(ла):
Ви розумні, Сергій Рижук мене прочитав:
здаєця я поняв корінь вашого міні-зла який вас їсть ізнутрі і не дає вам реально бачити світ- ви себе любите, себе хвалите, а я считаю що це повні робити інші.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
All_See_Glaz сказав(ла):
здаєця я поняв корінь вашого міні-зла який вас їсть ізнутрі і не дає вам реально бачити світ- ви себе любите, себе хвалите, а я считаю що це повні робити інші.
Якщо я себе люблю, для цього є причини. Підкреслюю: не зовнішні причини.
Я люблю себе за те, що дивлячись у небо, я бачу як летить зграя білих лебедів і як це гарно.
Я люблю себе за те, що торкаючись коня, я відчуваю як тепло тварин огортають мою руку.
Я люблю себе за те, що займаюся спортом.
Я люблю життя.
Я розумію:
- що чую шум вітру...і т.д.
- що бачу, можу читати...і т.д.
- що маю ноги, можу рухатися...і т.д.
- що маю руки, можу торкатися...
У чому полягає моя злість?
У тому, що я ціную те, що немає вартості.
 

All_See_Glaz

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
12
Репутація
1
LED сказав(ла):
Це іде як прагнення створити свю кишенькову громадську раду, яка у всьому буде її вихвалювати. Підозрюю, що буде прагнення зробити головою ради Стасюка.
Кажись ви один с співорганізаторов замаскировавшихся под крітіканов. Откуда знали шо зроблять Стасюка головою, його такі назначили головою. Все іде по чйомусь написаному плану. Хто-то має протокол, дайте читануть.
 

XXL

Користувач
Реєстрація
01.12.10
Повідомлення
44
Репутація
0
Последняя информация.
До выборов была подготовлена проэктно-сметная документация на ремонт наружного освещения города на сумму 160 000 грн.Определен подрядчик.После выборов сумма резко возросла до 245 000 грн.Но воз и нынче там, 20 % города так и не освещается.
 

All_See_Glaz

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
12
Репутація
1
XXL сказав(ла):
После выборов сумма резко возросла до 245 000 грн.Но воз и нынче там, 20 % города так и не освещается.
фонтан остався темним а центр уже перегорів. Помніца хто-то бив себе у груди шо буде в таких случаях чутьли не через суд устраняти по гарантії неісправності. Кажеца на темень в городі гарантія не кінчилась вот і постєпено опять темніє :'(
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
volchara сказав(ла):
Тут рiшення по Київстару (iнтернет)
http://netishyn.net/viewtopic.php?f=...8499 15b2c392
Я, так розумію, що створили новий форум для нетішинців. Надіюсь там не будуть видаляти повідомлення так як тут. Будем юзати.
Перший крок до створення конкуренції даному форуму.
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
Нинішній мер схвалила рішення по дитячих садочках, тепер вартість в місяць становитиме понад 10 грн. Да, до влади на місцевому рівні прийшли менеджери та чи можна таким чином поповнювати бюджет міста?!
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
All_See_Glaz сказав(ла):
фонтан остався темним а центр уже перегорів. Помніца хто-то бив себе у груди шо буде в таких случаях чутьли не через суд устраняти по гарантії неісправності.
ні не погарантії а таким чином, цитую: "зобов'язати під загрозу кримінальної відповідальності". Тільки що стосується ПК, якщо я правильно зрозумів, замість кримінальної відповідальності запропонували знову гроші?, тобто повторно зробити реконструкцію за наші гроші.
 

volchara

Користувач
Реєстрація
23.12.10
Повідомлення
61
Репутація
0
mafik сказав(ла):
Нинішній мер схвалила рішення по дитячих садочках, тепер вартість в місяць становитиме понад 10 грн. Да, до влади на місцевому рівні прийшли менеджери та чи можна таким чином поповнювати бюджет міста?!
Ну вот, 2 ребенка * 300грн = 600 (Стало платить больше в 2-раза)
+ квартплата 400-600 грн= >1000,00 грн и зубки на полку.
 

Vazonchik

Користувач
Реєстрація
29.12.10
Повідомлення
6
Репутація
0
А что творится с местом в садик, в нашем молодом городе??? Помнится когда-то пришла, оформила и водила ребенка без проблем и в ясли и в садик! А теперь что? И как с этим бороться?
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
Vazonchik сказав(ла):
Помнится когда-то пришла, оформила и водила ребенка без проблем и в ясли и в садик! А теперь что? И как с этим бороться?
А можна почуте трішкі уточнення щодо "когда-то". Хто був тоді зав відділом? Та-ж людина яка
Vazonchik сказав(ла):
, чи інша? чи це не залежить від цих керівників?
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
mafik сказав(ла):
вартість в місяць становитиме понад 10 грн. Да, до влади на місцевому рівні прийшли менеджери та чи можна таким чином поповнювати бюджет міста?!

Брехня. Вартість, залишається та ж сама. Я зясовував це питання в виконкомі на прохання переляканої знайомої, яка зранку прочитала оголошення на дверях садочку про аідвищення оплати. Проте, коли забирала дитину, то сказала, що оголошення вже переписали.Вартісь буде 10 грн., про те різницю - 5 грн., буде доплачувати виконком.
 
T

toreador

Сообщение от Буйвол.
Брехня. Вартість, залишається та ж сама. Я зясовував це питання в виконкомі … Вартісь буде 10 грн., про те різницю - 5 грн., буде доплачувати виконком.

Ментовское так и прет из вас «дружище», становится скучно вас постоянно отдергивать.
Брешете постоянно вы! В своем ответе для mafik, вы подтвердили его слова, что стоимость все ж будет 10 грн., а вот насчет оплаты разницы в 5 грн. со стороны исполкома, поживем, увидим. (интересно откуда пойдут денюшки)
Сообщение от XXL.
Я начинаю скучать по старой власти.
К слову, на выборах, лично вы, обещали своим избирателям бесплатные юридические услуги и помощь, так идите и помогайте людям защищать их интересы.
Для начала, подскажите как ваша лидерка Омельчук, будет выполнять решение суда по В.Колочавину. Предприниматели выходили на митинг и под руководством хороших Преподобного, Сытника, Супрунюка срывали сессии горсовета, хаяли на всех углах плохих Л.Горбатюк и А.Смышляева, а воз и доныне на месте.
Насколько мне известно Омельчук принимала активное участие в представительстве В.Колочавина в суде против А.Смышляева и обещала выиграть дело и вернуть ему деньги. (решение суда на 9 стр., кидаю первую и последнюю)
Вася 1.jpg Вася 2.jpg
Депутат Буйвол, скажите, когда В.Колочавин получит причитающуюся по решению суда ему компенсацию? ГДЕ ОБЕЩАННЫЕ ДЕНЬГИ???
 

Леопольд

Користувач
Реєстрація
16.01.11
Повідомлення
4
Репутація
0
toreador сказав(ла):
когда В.Колочавин получит причитающуюся по решению суда ему компенсацию? ГДЕ ОБЕЩАННЫЕ ДЕНЬГИ???
Интересно почему при Смышляеве вы вдоём топили Колочавина, а теперь вдруг стали на его защиту? И почему компенсироваться деньги должны с городского бюджета, почему за ваш тандемный беспредел должны расплачиваться горожане? Ведь теперь всем ясно, что по этому решению суда нужно открывать уголовное дело против бывших чиновников, которые своими аморальными действиями нанесли бюджету города, тоесть горожанам, этот колосальный ущерб.
Все ваши шантажные шаги легко прогнозируемые. Вы, как и в прошлый раз, хотите заставить новую власть прикормить вас. Вы думаете только про свой живот.
Вы неспособны сотворить даже каплю доброты. Почему вы не хотите конкурировать со всеми в доброте, пользе для людей??? А ведь у ваших руках сейчас больше возможностей чем когда либо. Ваша фракция может, но не хочет, инициировать отмену решения предыдущего исполкома об повышении платы за отопление. Вы можете, но не хотите, повлиять на своих колег по фракции, чтобы уменьшить плату за отопление. Почему вы не хотите генерировать и внедрять полезные идеи для города, а на пошлые газеты, подделки, порчу имущества у вас фантазия бъёт фантаном?
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
-тема одна, а грязь из избы опять тут, надоело. Вы пойдите и рожи набейте при личной встрече... По теме бы написали что нить! Простите за оффтоп.
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
Gens сказав(ла):
Вы пойдите и рожи набейте при личной встрече...
Это все в переди...>:eek:

Gens сказав(ла):
По теме бы написали что нить!
Ну почему ж не в тему, здесь как раз 100% критика, пускай мер работает так чтоб не было за что ее критиковать.
 
Статус
Закрита.