Громадський контроль за владою

  • Автор теми XXL
  • Дата створення
Статус
Закрита.

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
А за тупыми действиями руку ПРИБЮТА.:-|
 
T

Triton

SILVANA: – «За такими розумними словами вбачається "справедлива" рука пані Омельчук!»

О, оля, вы уже имеете время писать на форуме? И снова появились под звучным «ником»? Оч интересно!

Gromadyanin: – «Можливо в когось є ще якісь думки, давайте поспілкуємся.»

Давайте погутарим и похороводим.
Вы, как всегда, себе не изменяете - Gromada Ольга Омельчук - Gromadyanin. *ROFL* *ROFL* *ROFL*
Раньше пряталась за народной вывеской – «ОБЩЕСТВЕННОСТЬ», а сейчас спряталась за «ГРАЖДАНИН».
оля, ты взрослая девочка и тебе не пристало так себя вести на людях.
Ты последнее время (с момента выборов октября 2010 года), ведешь себя как двуликий (я б даже сказал как трех ликий Янус), до выборов щебетала про одно, пребывая (заметь не работая) на должности мера фыркала про другое, а лишенная правленческого кресла шипишь о третьем. Где правда, Оля?

По сути: Gromadyanin«Кожен з цих «псевдо діячів» виконував чиїсь забаганки, чим наробили багато шкоди для громади. Це ж треба вміти перевернути все з ніг на голову та, ще й переконати велику частку громади, що все що вони наробили це правильно.»O:)

В чем заключается ущерб для общественности, поконкретнее плиз? Факты, цифры, аргументы, все в студию! :cool:
Если приведешь документально подтвержденные аргументы, возможно жители города обратится в суд с соответствующим иском о материальной компенсации потерь в результате нанесенного им ущерба «тушками».
Или это очередная болтология с твоей стороны? Ведь только ты умеешь перевернуть все с ног на голову, и мило ухмыляясь убеждать людей в истине своих слов.
Оля, я тебе не верю ты брехуха и в отличии от тебя я могу привести неоспоримые аргументы твоей брехни.:cool:
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Triton сказав(ла):
Если приведешь документально подтвержденные аргументы, возможно жители города обратится в суд с соответствующим иском о материальной компенсации потерь в результате нанесенного им ущерба «тушками».
Triton на яких підставах ви тут представляєте мешканців міста? Назвіться будь-ласка, що ви за особа. Якщо боїтесь писати відкрито то звідки візьметься сміливість іти до суду??? Мені здається ви той самий Скакун, бо дуже часто у вас все вимірюється в грошових знаках.
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Уважаемые форумчане не гоните лошадей мы ещё не увидели за что продались основные туханы:-p и ПРиБЮТОВЦЫ,:-[ :-[ завтра будут поднимать на вилы КОВАЛЕНКО, а местечко её уже продано, польскому ИВАКОВСКОМУ, ах как голосовал,спалился, но ничего на цвет совести это не влияет, особенно когда её нету.:-[
 

myha

Користувач
Реєстрація
25.03.12
Повідомлення
6
Репутація
0
XXL сказав(ла):
Громадський контроль за владою
Тему «громадський контроль за владою», я змінив би на «громадський контроль за бандитами та хуліганами». Той хто знає особисто Скакуна, Соснова, Вагнера – той розуміє, чому така назва уміст на.
Скільки людей в місті вони і їхні «корешкі» розвели на гроші, квартири, інше майно!!! Тепер вони засіли в виконкомі. В радянські часи вони були б напевно у розшуку , а сьогодні при владі. Нажаль така ситуація по всій державі. Саме головне, що до цього призвело, так це продажність наших депутатів «тушок», яких ми обрали. Ганьба!!!
Тушка поклади мандат!!!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
тема явно вже пішла не в ту сторону
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
myha сказав(ла):
Саме головне, що до цього призвело, так це продажність наших депутатів «тушок», яких ми обрали. Ганьба!!!
Глибоке помиляєтесь! Саме головне - байдужість абсолютної більшості громади!!!
 
Статус
Закрита.