Инсульт у восьмиклассника

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
alien,Своими проблемами я не грузила Вас.Решение было за мной и от него не зависело здоровье ребенка.И конкретно к этому вопросу это не имеет никакого значения.
Мои дети ходят в школу не для того,чтобы возвращаться калеками.Я отвечаю за них и мне все равно,кто отпустил ребенка из школы с инсультом домой пешком.Пусть теперь эти люди и ответят(медсестра,классный руководитель,директор-мне все равно).В школу ребенок пошел здоровый.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
alien сказав(ла):
А тепер по темі) Якщо цей прикрий випадок дійсно мав місце, то мене цікавлять два питання: коли було повідомлено батькам про стан хлопця, до чи після того як він пішов додому? і де був класний керівник?
Батькам було повідомлено до того. Але все ж таки додому хлопця було відправлено пішки. Стосовно класного керівника не маю інформації, поки що.

patkern сказав(ла):
Перш ніж задавати "дурні питання" задумайтесь: А хто дає право тріпати нерви, ображати педагогів?????? (про окремих особистостей)
Я хотів би побачить, що б ви заспівали коли вам потріпали б нерви кілька разів у тиждень .....


Перш ніж задавати "дурні питання" задумайтесь: А хто дає право тріпати нерви, ображати педагогів?????? (про окремих особистостей)
Я хотів би побачить, що б ви заспівали коли вам потріпали б нерви кілька разів у тиждень .....

Ви ж самі обрали цю професію. Не подобається - шукайте іншу. Це Ваше право. І вдома діти теж тріпають нерви і ображають батьків, інколи.
А стосовно неправдивої інформації, так хто ж таке стане документально підтверджувати!
В будь-якому разі, медсестра повинна була викликати швидку допомогу. Так, про всяк випадок.
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
patkern сказав(ла):
P.S. За n - кількість років роботи в школі стільки казок від дітей наслухався, аж страшно.......
Особєнно від мене =)))
аахахахахахаха )))))))))

Давайте прєдупріждєніє за флуд
=)))))

а нащот інсульта, то скажу тако: треба дивитись в корні проблеми, батьки слідкують за його життям ?
курить,п*є?
Ось і має!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Bu_sh_ka, кажите пішов Здоровий, а ви не питаїте як вони в школі поводяться, шо вони і де роблять і як це роблять??вот воно вам і случаютьсяя Тіпа "інсульти"!!Bu_sh_ka ви даже елементароного поняття про школу,вчителів,і дітей-в школі не маїте!!!:-(
Bu_sh_ka сказав(ла):
почему не вызвали такси?
ви довго думали щоб таке спитать?? :D
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Black_Raven сказав(ла):
А з якого дива в наших восьмикласників трапляються інсульти? Дожились...
звісно можуть....
akvar сказав(ла):
зачем нам в школе такие медработники? Предлагаю голосовать за увольнение.
думаю не доб"єтесь за те, щоб їх звільнили....а ті медсестри....ну що можу сказати, була там тиждень назад по справах... прийшла дитина зі скаргами на болі в животі, ну вона не розпитала що і до чого, дала пару крапель якоїсь мікстури і все, і відправила на урок...а за інсульт то я мовчу (якщо це дійсно він в нього був). Чому на це не звертають уваги то не знаю, колись пам"ятаю, якщо щось, то попереджували батьків та класного керівника, і дитину відправляли додому (іноді батьки забирали, а іноді самі ж однокласники заводили, чи швидка.... ну дивлячись, що саме було в дитини)

patkern сказав(ла):
Ви, Шановні, побільше слухайте дітей, і скоро сказочніками будите
ну я зрозуміла так, що ви своїм дітям не вірите...бажаю удачі..але коли зрозумієте що це була правда, то вже буде пізно..по собі знаю, своїм батькам я все розповідала, а вони не вірили, бо вони вірили викладачам....але правда через якийсь проміжок часу випливає )) і потім будете жаліти
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Справа не тому, що інсульт, болі в животі чи ще щось. Справа в тому, що коли самопочуття дитини погіршується до такого стану, як втрата свідомості, то краще як найшвидше викликати швидку. У деяких випадках рахунок іде на хвилини.
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Кошка в коробке сказав(ла):
ну я зрозуміла так, що ви своїм дітям не вірите...бажаю удачі..але коли зрозумієте що це була правда, то вже буде пізно..
Вірити потрібно без цього не можливі людські стосунки, але обов'язково потрібно відрізняти правду від вигадки.

А на рахунок медпрацівників у школах, то саме ця сфера одна із болючих кілька років. Медсестра працює з 8 до 17 (якщо не помиляюся) навчання в школах проходить з 8 до 20. От і виходить що діти 3 години залишаються без медичного контролю. Хто в цей час має слідкувати за здоров'ям дітей невідомо...
Та й хто несе відповідальність за дітей яких вона відпускає додому не зрозуміло, так як за життя та здоровя дітей під час уроку відповідає саме вчитель.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
ALik,
ALik сказав(ла):
Bu_sh_ka, кажите пішов Здоровий, а ви не питаїте як вони в школі поводяться, шо вони і де роблять і як це роблять??вот воно вам і случаютьсяя Тіпа "інсульти"!!Bu_sh_ka ви даже елементароного поняття про школу,вчителів,і дітей-в школі не маїте!!!
В наше время здоровых людей нет-практически здоровые.Вы скажите,что дети в школе-колятся,пьют,нюхают.Вопрос-а где учителя и что они в это время делают?Просто есть хорошие специалисты,а есть и .....
ALik сказав(ла):
Сообщение от Bu_sh_ka
почему не вызвали такси?
ви довго думали щоб таке спитать??
Я уверена на 200%,что мой классный руковод позвонил бы мне и вызвал такси.Правда -это 4 школа,а не НВК
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Bu_sh_ka сказав(ла):
Я уверена на 200%,что мой классный руковод позвонил бы мне и вызвал такси.Правда -это 4 школа,а не НВК
А каким боком тут 4-я школа или НВК если это напрямую зависит от самого человека ( в данном сл. от преподавателя)?!?
По теме: состояние ребёнка в первую очередь должны контролировать родители. Если ребёнок слабый - то информация должна быть доведена до классного руководителя (он же, в свою очередь, остальным учителям). Если же это спонтанно и никаких жалоб до этого не было, то это уже другой вопрос!!
По поводу же квалификации мед. работника школы, то вопрос спорных поскольку мысли свои выразила одна сторона... :cool:
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Vik,
А Вы тему сначала читали? Это случилось в НВК.Ребенок домой пошел пешком из НВК.Я написала про классного руководителя своего ребенка.Пока дети в школе-она заменяет им нас.Согласитесь-деньги не главное в этой жизни,когда идет речь о здоровье ребенка.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Bu_sh_ka сказав(ла):
Vik,
А Вы тему сначала читали? Это случилось в НВК.Ребенок домой пошел пешком из НВК.Я написала про классного руководителя своего ребенка.Пока дети в школе-она заменяет им нас.Согласитесь-деньги не главное в этой жизни,когда идет речь о здоровье ребенка.
Тему то я читал от начала до конца, но вот из этой фразы
Bu_sh_ka сказав(ла):
Я уверена на 200%,что мой классный руковод позвонил бы мне и вызвал такси.Правда -это 4 школа,а не НВК
можно вынести один вывод - НВК фуфло и работают там далеко не профессионалы (а вот в 4-ой школе...). Поверьте, Bu_sh_ka, звучит именно так!!! Хотя реально виновными в этой ситуации можно считать учителя и мед. сестру!! Об этом я и говорил!
P.S. Хотя, не это важно... Здоровье любого ребёнка заслуживает внимания и халатность взрослых, иногда, может плачевно сказаться на самочувствии детей, не зависимо от того в каком учреждении они находятся! :cool:
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Vik,
Я просто написала о классном руководителе в своем классе-и никак не хотела никого обидить.Мне все равно ОРВИ или фурункул на попе моего ребенка-от этого не должно зависить его здоровье.Отвечаю за него Я.В нашем классе-родители доверяют классному руководу,а мы ей.И оплата за такси в нашем классе бы не стояла.Разобрались бы(без детей).Каждый должен находиться на своем месте-и отвечать за свои поступки.Уверена,что в НВК много хороших учителей и в их классах такое бы не случилось.
Согласитесь,но вопросов много у нас, у родителей.....Как вообще могло такое произойти? И тут дело даже не в диагнозе......
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Bu_sh_ka сказав(ла):
в НВК много хороших учителей и в их классах такое бы не случилось.
Bu_sh_ka,еслі я неошибаюсь це сталось з малим 8 класу так?то довожу до вашого відому у НВК учні ходять на урокі по всій школі в нас нема такого шоб всі седіли в одном класі і до нас приходили вчителі і по-вашому кожна класна керівничка має бігати по всій школі і дивитись за своїми учнями шо там з ними, ніби робити їй нема шо!!
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
=-O Обалдеть!!! Только что прочёл тему... Похоже, речь о моём сыне...:D Значит так... Инсульта никакого не было (с дуба рухнуть...:D Здесь хотя бы кто-то в курсе, что такое инсульт и какие он имеет последствия? И может ли человек вообще самостоятельно передвигаться после инсульта... Погуглите, чтоли...) Было у хлопца переутомление после проведённой накануне интенсивной тренировки по лёгкой атлетике. Действительно, во время урока ему стало не по себе, и он был отправлен педагогом в медкабинет, где едва не потерял сознание. Вот и вся история...
Не знаю, может быть речь о ком-то другом... но мы не слышали.*DONT KNOW
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
оффтоп

Ось наглядний приклад поширення чуток у нашому селі Нетішині :D Не перестаю дивуватись =-O
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
Здесь хотя бы кто-то в курсе, что такое инсульт и какие он имеет последствия?
в курсі....

можливо потрібно вже створити тему "Плітки", думаю вона буде актуальна :D
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Я ще в першому своєму посту в даній темі писав:
patkern сказав(ла):
Ви, Шановні, побільше слухайте дітей, і скоро сказочніками будите, сьогодні провіряв Вашу інформацію - не підтвердилася. Отож akvar, піднімаючи тему - керуйтеся правдивою інформацією.

Отож робіть висновки чи потрібно всьому що говорять бездумно вірити..
 

ura

Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
18
Репутація
0
"

БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
=-O Обалдеть!!! Только что прочёл тему... Похоже, речь о моём сыне...:D Значит так... Инсульта никакого не было (с дуба рухнуть...:D Здесь хотя бы кто-то в курсе, что такое инсульт и какие он имеет последствия? И может ли человек вообще самостоятельно передвигаться после инсульта... Погуглите, чтоли...) Было у хлопца переутомление после проведённой накануне интенсивной тренировки по лёгкой атлетике. Действительно, во время урока ему стало не по себе, и он был отправлен педагогом в медкабинет, где едва не потерял сознание. Вот и вся история...
Не знаю, может быть речь о ком-то другом... но мы не слышали.*DONT KNOW

Щоб закрити цю болючу тему може будь хто представитися батьком дитини, а в кожному слусі є хоть якась доля правди.