Инсульт у восьмиклассника

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Не могу молчать! Вчера у ученика 8 класса прямо на уроке случился инсульт:-( . Медсестра в медпункте поставила дигноз правильно. Но! Отправила мальчика домой пешком! Даже я, не имея медицинского образования, как дважды два, знаю, что с инсультом не то что ходить, даже шевельться нельзя!
Слава Богу, ребёнок дошел домой благополучно. Хотельсь бы услышать мнение медиков и директоров школ: зачем нам в школе такие медработники? Предлагаю голосовать за увольнение.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
это у нас в Нетешине? какая школа?
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
я думаю голосованием тут мы не чего не решим. Но ситуация ужасная конечно. Если родители обратятся в суд и диагноз подтвердился то максимум что ей будет-увольнение. А спустят на тормозе..значит так и будет
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
А Ваша медсестра сама НВК закончила? Интересно как отреагировал директор НВК?
 

oksya34

Користувач
Реєстрація
19.02.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Не перестаю дивуватись безсердечності людей!(
Що тій тварині (людиною назвати не можу) буде залежить від батьків, якщо піднімуть справу, а не замнуть...
 

Xtreme

Користувач
Реєстрація
17.08.09
Повідомлення
170
Репутація
0
Вік
39
такие "медработники" имеются по всей стране и не только в школах
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
А з якого дива в наших восьмикласників трапляються інсульти? %) *DONT KNOW Дожились...
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
akvar сказав(ла):
Медсестра в медпункте поставила дигноз правильно.
Звідки така впевненість? Є заключний діагноз з лікарні, чи то Ваша впевненість в правильності діагноза який поставила медсестра?
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Моя дочка сидить з цим хлопцем за партою. Вчора ходили класом відвідувати, до хлопчика лікар (був у цей час у квартирі) не пустив. Сказав, що ще неможна буде відвідувати декілька тижнів і підтвердив, що дійсно інсульт.
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Ви, Шановні, побільше слухайте дітей, і скоро сказочніками будите, сьогодні провіряв Вашу інформацію - не підтвердилася. Отож akvar, піднімаючи тему - керуйтеся правдивою інформацією.

P.S. За n - кількість років роботи в школі стільки казок від дітей наслухався, аж страшно.......
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
patkern,
Я своим детям верю.Они не врут.Не надо всех судить по себе.А власть наша может прикрыть все.Я как мать хочу услышать -почему не позвонили родителям?почему не вызвали такси?где наши врачи были?
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Bu_sh_ka сказав(ла):
Я своим детям верю.Они не врут.
Я працюю вже кілька років у школі (більше 5), часто слухаю від дітей "казочки". При батьках говорять зовсім інше..... Батьки в "ШОКЕ"......
І причом тут
Bu_sh_ka сказав(ла):
Не надо всех судить по себе
?????
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
patkern,интересно,а своим детям Вы тоже будете говорить,что они сказки рассказывают?Вы,по ходу,психологию в институте прошли(мимо)...Чему вы учите детей -вранью?
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Bu_sh_ka сказав(ла):
Вы,по ходу,психологию в институте прошли(мимо)...
Ну якщо ви такі розумні і хочете порівняти дипломи я не проти......
(Побачим хто шо пройшов мимо.....)
По Ваших постах шановна Bu_sh_ka, видно хто психологію суспільства та психологію мас в університеті пройшов мимо......

Bu_sh_ka сказав(ла):
Чему вы учите детей -вранью?
Брехні якраз часто-густо дітей вчить суспільство. В чому я вчу брехні????? В тому що вчу правду говорить??????

Bu_sh_ka сказав(ла):
Интересно,а своим детям Вы тоже будете говорить,что они сказки рассказывают?
Якщо то будуть дійсно "СКАЗКИ" звичайно вивиду дитину на "чисту воду"....
Шановна Bu_sh_ka, якщо вас цікавить чому я особисто вчу дітей пишіть в лічку, і не треба тут нікого об....ти.

А поки "Инсульт у восьмиклассника" це лише здогатки та плітки не підтверджені документально.....
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
JUK сказав(ла):
Звідки така впевненість? Є заключний діагноз з лікарні, чи то Ваша впевненість в правильності діагноза який поставила медсестра?
+ 100
А звідки взагалі akvar, ви взяли такі інформацію????
Якщо це так - адміністрація навчального закладу має задуматися, якщо ні - для чого розповсюджувати плітки.....
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
patkern,
Если мыслить разумно,дети проводят больше времени в школе,чем в обществе.Почему же тогда Вы спрашиваете,чему Вы учите детей?Чему учителя научили-так они и ведут себя в школе!!!
Обижая наших детей-Вы,в первую очередь,обижаете нас-их родителей!А кто Вам дал на это право?
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Bu_sh_ka сказав(ла):
Если мыслить разумно,дети проводят больше времени в школе,чем в обществе.Почему же тогда Вы спрашиваете,чему Вы учите детей?Чему учителя научили-так они и ведут себя в школе!!!
Обижая наших детей-Вы,в первую очередь,обижаете нас-их родителей!А кто Вам дал на это право?

Перш ніж задавати "дурні питання" задумайтесь: А хто дає право тріпати нерви, ображати педагогів?????? (про окремих особистостей)
Я хотів би побачить, що б ви заспівали коли вам потріпали б нерви кілька разів у тиждень ..... Далі дискусію ведемо в п\п.....:) :) :)
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
patkern,
patkern сказав(ла):
В тому що вчу правду говорить??????
Действительно,трудно из вазы нарисовать шкатулку!!!:D
Кто на что учился-я Вам не рассказываю о своих трудностях!
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Bu_sh_ka сказав(ла):
Если мыслить разумно,дети проводят больше времени в школе,чем в обществе.Почему же тогда Вы спрашиваете,чему Вы учите детей?Чему учителя научили-так они и ведут себя в школе!!!

Якщо міркувати розумно, то школа це і є суспільство=)
Повірте недавньому школяру/студенту, поведінка учня залежить виключно від виховання батьками та впливу інших школярів. У вчителя зовсім немає засобів для покарання/винагороди(читати як виховання) учня. В сучасній школі тільки суровий і справедливий педагог може донести до учнів свій предмет, але тут ваші діти беруть вас в кулак і посилають в школу карати сурового вчителя.
Bu_sh_ka сказав(ла):
Кто на что учился-я Вам не рассказываю о своих трудностях!
Ви вже розповіли про свої труднощі тут: тинц
А тепер по темі) Якщо цей прикрий випадок дійсно мав місце, то мене цікавлять два питання: коли було повідомлено батькам про стан хлопця, до чи після того як він пішов додому? і де був класний керівник?