Як ви ставитеся до наркотиків?

  • Автор теми St1m
  • Дата створення
T

Thresh_metall

St1m сказав(ла):
На сьгодні половина молоді обирає НАРКОТИКИ, таким чином гроблячи своеє здоров'я, вони приречені на смерть. Тому вирішувати Вам.
Ваша думка.
Я проти наркотиків,хай їх використовують тільки в медичних цілях.
mr. Василий не думаю що хтось буде шкодувати,що він не помер в 20 років від наркотиків:)
Можна жити по кайфу і без наркотиків:)
 

_Lock_Dog_

Користувач
Реєстрація
22.09.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
31
Наркотики звичайно погано впливають на організм,але є такі люди що вже без цього не можуть.Я важаю що це все починається з сигарет,потім шмаль,ну а дальше самі здогадайтесь.
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
_Lock_Dog_ сказав(ла):
Наркотики звичайно погано впливають на організм,але є такі люди що вже без цього не можуть.Я важаю що це все починається з сигарет,потім шмаль,ну а дальше самі здогадайтесь.
Ну не знаю. Палю. Але по висхідній мене не тягне. Абсолютно причому.
План не вживаю. Все інше - теж...
 

Tino

Користувач
Реєстрація
25.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Кум сказав(ла):
Я чув, що у ВР є проект закону у відповідності з яким за вбивство наркодилера не будуть карати (в іншій редакції - надавати путівку в санаторій).
шото ти нето побачив!! вбивство є вбивство карали і будуть карати всіх
 

Sergey

Користувач
Реєстрація
15.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Наркотики - Зло, яд
Пийте діти молоко, будете здорові
 

live

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Я такым не интирисуюсь:cool:
 

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
як ставлюсь?
хм...
негативно до, позитивно після... хДД
 

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
ось так до грибів)
 

gossip girl

Користувач
Реєстрація
07.10.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Я дуже негативно ставлюся до наркотиків. А наркоманів взагалі ДУЖЕ боюся. Не пробуйте наркотиків, тому що це залежність на все життя!!!
 

Lestat

Користувач
Реєстрація
31.05.08
Повідомлення
44
Репутація
0
крута наркота жесть!!!
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
принімав був малий зара уже забув уже тупо до них ставлюсь не дають полєзності вони
 

Dashisha

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
12
Репутація
0
не вживаю*NO* , нікому не раджу і взагалі, треба дітям в школі "Реквієм по мрії" показувати, щоб ручки не тягнулися
 

_ТанюФка_

Користувач
Реєстрація
25.12.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
31
фе наркотики це кака.....ось нещодавно нам показували фільм про наркотики я думала той фільм докінця не додивлюсь.....фууу там було настіки гидко особлико коли показувала наслідки після вживання.....це такі вавки....фееее.....також коли діваха росказувала шо вона пів року тіки вживала і все вже параліч а діваха та так сімтпотічна...і здаєтьчся чого тобі не хватало....живи спокійно ні тре попробувати і тепер параліч а ше молода......також показувала коли наркоманка якій всього 32 роки і вона вже помирала......фуууууу це було неможливо дивитись.....да можливу спочатку класне відчуття але потім.....друзі такіж як і ти....жодна нормальна людина майже не здоровається......як на мене то це все дуже гидко і страшно......я сама невживала і не хочу і всім раджу......
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
DjVodka сказав(ла):
принімав був малий зара уже забув уже тупо до них ставлюсь не дають полєзності вони
не хавай таку дрянь, ти палишся =)))

добавлено через 36 секунд
Dashisha сказав(ла):
не вживаю , нікому не раджу і взагалі, треба дітям в школі "Реквієм по мрії" показувати, щоб ручки не тягнулися
Ваше реквієм по мрії то дитяча попса!

добавлено через 12 минут
Я проти дорогих цін на наркотики...
 

TiJ

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
18
Репутація
0
лічно я до наркотіків брезгую даже торкатись така зараза шо ппц одних потом тяжко лічітись так шо я манав таке пробувать !!!!!!туфта це повна лучшу спортом занятись трохи підкачятись нікому не помішає а норкото це тікі для людей в якіх нема мозгів!!!!!!!!називаєть способ №1 окоротить собі жизні.Моя порада даже недумайте пробувать!!!!!як би це булоб таке добре то нашо нам в школі наводять приклади випадків що трапляютьсяя після вживання наркотикі!!!тікі в нас в місті скікіи випадкі за учястю наркоманів!!!заради дози людина здатна на вбивство!!!!!!а за це стаття і ЗОНА!!!!
Такшо даже недумайте пробувать!!!!!
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Одним словом : НЕГАТИВНО
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
TiJ сказав(ла):
нашо нам в школі наводять приклади випадків що трапляютьсяя після вживання наркотикі
Нащо Вам в школі українську мову викладають?
 

Sergey

Користувач
Реєстрація
15.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Да ну реально...
В житті можна встигнути попробувати все. Із наркотиків пробував лише траву, не буду казати що не прикольно, але не так і все класно.
А що стосується чогось класного і не дешевого, то думаю ще встигну.
 

TiJ

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Sergey сказав(ла):
В житті можна встигнути попробувати все. Із наркотиків пробував лише траву, не буду казати що не прикольно, але не так і все класно.
А що стосується чогось класного і не дешевого, то думаю ще встигну.
ну якшо ти хочеш попробувать всьо , тікі я незнаю шо ти іменно шоч попробувать лічно я за життя шочу всього три речі 1.Построіти сімю.2зоробити багато грошей шоб ше моїм дітям осталась. 3.Дожити до 100 років!!!А нощьод наркотіків я іх ніколи непробував і нехочу пробувать!!!!!!!!!!нашо гробить своє ЗДОРОВ`Я ше змолодості!!!
Я проти НАРКОТИКІВ!!!!

добавлено через 4 минуты
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Я проти дорогих цін на наркотики...
то шукай дешеві наркотики а обще наркотікі це повна туфта спитай в любого!!!!Нічього полезно від них НЕМА!!!!
 

Mongol

Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
2
Репутація
0
St1m сказав(ла):
На сьгодні половина молоді обирає НАРКОТИКИ, таким чином гроблячи своеє здоров'я, вони приречені на смерть. Тому вирішувати Вам.
Ваша думка.
Все залежить від людини та впливу друзів,але в прнципі Наркотики вибирають тіки ті хто цьго хоче!!!!!Коли лдина не хоче вживати цьго не хто і ніколи не заставить його це зробити ну чи майже ніколи.....:-(