Як ви ставитеся до наркотиків?

  • Автор теми St1m
  • Дата створення

St1m

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
4
Репутація
0
На сьгодні половина молоді обирає НАРКОТИКИ, таким чином гроблячи своеє здоров'я, вони приречені на смерть. Тому вирішувати Вам.
Ваша думка.
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
St1m сказав(ла):
Як ви ставитеся до наркотиків?
ооо позітіііф...... я тащюся оть наркотікав,
просинаюсь-доза
в школу-доза
кожна перерва по -дозі
йду зі школи-доза
роблю уроки-доза(так краще думаєця)
лягаю спать-доза
Я наркоман!!!О_о
мене пре....
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Я чув, що у ВР є проект закону у відповідності з яким за вбивство наркодилера не будуть карати (в іншій редакції - надавати путівку в санаторій).
 
S

SilentKiller

St1m сказав(ла):
Як ви ставитеся до наркотиків?
Позитивно
К наркоманам - негативно.
Когда идешь в клуб можно немного чем-то закинуться, покурить, колесико употребить, главное чтобы не вошло в привычку...
 

timka

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
30
Репутація
1
так же как и к говну.....(имею в виду не мед использование веществ)
 
И

Игорь

St1m сказав(ла):
вони приречені на смерть. Тому вирішувати Вам.
Ваша думка.
Дожилися... В темі про здоров"я обговорюють наркоту!:-(
Цікаво хоть один хтось знає за рахунок чого(механізм в організмі) людина отримує кайф від них? Якби знали правду, то ніколи цю гидоту в рот (чи вєни) не пхали!
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Р�РіРѕСЂСЊ сказав(ла):
Дожилися... В темі про здоров"я обговорюють наркоту!
а що такого? Наркотики з давніх давен використовувались як болезаспокійливі засоби...або як засоби досягнення певного стану духу (Пд. Америка).
Особисте ставлення.
Не люблю не контролювати себе. Наркотики - це хаос. Тому - ні.

Наркотик - це річ така. Організм привикає, і хочеться більшого. А наше дурнувате молоде покоління думає, що "е! то все фігня! зі мною такого не буде". І давай курити шмаль, варити молочко, нюхати фен, закидатися ЛСД.

Таким любителям порада - прогуляйтеся в притон. Туди, де шукають вени пробачте між ногами, щоб вколотися, де людей тіпає від ломки, де замість нормальної плоті збухші вени і гнійники білі від гною з кров'ю, де людей ламає в конвульсіях, тму що їм потрібна доза, де вони ходять під себе, бо вестибульярний апарат організму не справляється. Такого майбутнього треба???

А тоді будете розказувати про
SilentKiller сказав(ла):
Когда идешь в клуб можно немного чем-то закинуться, покурить, колесико употребить, главное чтобы не вошло в привычку...
Хімія - то фігня. Найкращий наркотик - це життя, від нього можна взяти набагато більше вражень, ніж від глюків після фену і т.п.. Тільки мало хто це розуміє, на жаль.
 

_ЛаПуСьКа_

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
83
Репутація
0
St1m сказав(ла):
Як ви ставитеся до наркотиків?
вообще то мне всё равно
каждый человек для себя решает сам
не чем не закидываюсь...
(в децтве шалила не много)
но не жалею... давно забытое прошлое...сейчас не тянет и нет желания пробывать снова.
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Надійна безнадійність! Або безнадійна надійність. Мене, доречі, план не гребе. Пласт культури пролітає повз мене. А так деколи прикро стає: сидить чувак, з носа сопля, під нею посмішка, йому фа-а-а-а-айно, він собі гонить, чи як то там називається. І це не я.
Я, правда, і без плану гоню.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
St1m сказав(ла):
На сьгодні половина молоді обирає НАРКОТИКИ, таким чином гроблячи своеє здоров'я, вони приречені на смерть.
Когда человек только рождается, он уже приговорён природой к смерти. И, возможно, сделав множество ошибок в жизни и умирая в невыносимых страданиях от неизлечимой болезни в 60 лет ты будешь очень сильно жалеть, что не умер в 20 лет от наркотиков. Это вопрос смысла жизни, который каждый решает для себя сам.
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Не попробувавши поганого не будеш знати що таке добре, тільки всі пробують по різному, хто пальці в резетку хто курить хто п"є а хто чорним зацікавився хто феном. В загалом жити шкідливо від неї помирають
 
B

bRabuS

Авжеш негативно але закрийте цю тему дуже тупа тема закривайте скоріше
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
я люблю САЛО!!!!!!!!!!!! Це сама краща в світі наркотична речовина!!!!!!!
 

_Si_lK_

Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Як на мою думку нетреба приймати НАРКОТИКИ. Це дуже погана штука. Попробуєш, всьо ти преречиний до наркотиків.І некинеш іх приймати. Я і сам небуду приймати їх бо це вредно для здоров'я.Це моя думка про наркотики
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
St1m сказав(ла):
На сьгодні половина молоді обирає НАРКОТИКИ, таким чином гроблячи своеє здоров'я, вони приречені на смерть. Тому вирішувати Вам.
Ваша думка.

Як-Як,канешно негативно!!!!
 

BESTART

Користувач
Реєстрація
07.08.07
Повідомлення
23
Репутація
0

ALU

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Вік
34
Я проти наркотиків. Люди, які вживають їх, не замислюються про своє майбутнє, роблять це задля того, щоб похизуватися. Хоча ці наркотики дуже шкодять здоров'ю: руйнують психіку людини, її ставлення до оточуючого середовища.