Яка форма держ. устрою потрібна Україні

Яка форма держ. устрою потрібна Україні

  • Республіка

    Голосів: 10 20.4%
  • Федерація

    Голосів: 6 12.2%
  • Імперія

    Голосів: 7 14.3%
  • Монархія

    Голосів: 26 53.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    49

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
А как вы думаете уважаемый Знахарь, появятся ли умные люди в стране которую каждый день зомбируют по ящику: тупыми сериалами,бухлом и выступлениями всякого рода "експертов"? Откуда они возьмутся,если любое инакомыслие давится чиновниками как раньше? Поменяли только вывеску на конторе,а контора осталась та же!
 

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Так що ще раз повторяю...монархія - це щлях в нікуди...звідки прийшли...там і можемо залишитися...
В першу чергу в країні народ має керувати країною...чим розумніші люди населяють країну, тим і бистріше країна розвивається...ось тільки на таких принципах можна побудувати сильну державу.
Я теж думаю, що передача влади по родовій лінії - це трохи тупо, тому я хотів би, щоб Імператора обирали всенародно, як президента, але на пожиттєвий срок.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Знахарь сказав(ла):
Допустимо буде такий правитель...навіть якщо згадати СССР, тоді з Сталіним наша країна була найсильніша в світі....
А мені особисто до-лампочки, яка в мене країна - сильна чи ні. Головне щоб монарх був "сильний". Данія, Норвегія, Кіпр ...- не сильні країни, але народ живе набагато краще за нас.

Знахарь сказав(ла):
В першу чергу в країні народ має керувати країною...чим розумніші люди населяють країну, тим і бистріше країна розвивається...
Народ не керує ніде, він наймає (шляхом виборів) собі начальника на певний строк, і вибирає бригаду, яка буде придумувати закони. І ось наскільки вдало він (народ) вибере цих начальничків, так і буде жити.
До сьогоднішнього для народ України вибирати не навчився, тобто жодного вдалого вибору.
Знахарь сказав(ла):
?...з найсильнішої країни світу, вони зробили найбіднішу
Найсильніша, не значить найбагатша. СРСР - був бідненькою країною, якщо порівнювати з країнами Заходу.
Знахарь сказав(ла):
Так що ще раз повторяю...монархія - це щлях в нікуди...
Велика Британія, Швеція, Голландія, Японія .... - це шлях в нікуди?

добавлено через 4 минуты
2misha сказав(ла):
Я теж думаю, що передача влади по родовій лінії - це трохи тупо
Керують імператори не одноосібно в прямому змісті слова - вони мають свою команду - міністри, радники....
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
vk713, ти взагалі смисл зрозумів про що я писав?
Навіщо ти мені одні із самих демократичніших країн називаєш?
vk713 сказав(ла):
Велика Британія, Швеція, Голландія, Японія .... - це шлях в нікуди?
Наприклад в Англії королева рахується монархом тільки на словах....країною ж править парламент, якого вибирає народ.
Те саме стосується і інших країн....і взагалі vk713 хватить що небудь писати...як не в темі про свинячий грип якусь нісенітницю напишеш, то в футболі що небудь ткнеш...тепер вже і до політики добрався.
5.3.18.Запрещена оценка сообщений пользователями и указания на нарушения в общих темах. Если, по вашему мнению, участник нарушил правила, то необходимо обратиться к модератору.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
2misha сказав(ла):
я хотів би, щоб Імператора обирали всенародно, як президента, але на пожиттєвий срок.
А толку? Он, Ющенка всенародно обрали. Хотів би щоб він пожиттєво був президентом?
 

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Керують імператори не одноосібно в прямому змісті слова - вони мають свою команду - міністри, радники....
Так, але Імператор сам має призначати цих всіх міністрів і радників і вони мають підкорятися йому. А не так як в нас, що президент каже одне, а прем'єр - зовсім інше.
Кум сказав(ла):
А толку? Он, Ющенка всенародно обрали. Хотів би щоб він пожиттєво був президентом?
Щоб Ющенко був президентом довічно - я звісно ж не хочу. А от щоб президентом пожиттєво стала людина, яка має достатньо політичної волі, що об'єднати Україну і навести в ній порядок - я навіть дуже хочу. Це має бути сильний і жорсткий лідер, що міг би гідно представляти Україну на міжнародні арені і не здавати її національних інтересів, на догоду лідерам інших країн.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
2misha сказав(ла):
Так, але Імператор сам має призначати цих всіх міністрів і радників і вони мають підкорятися йому. А не так як в нас, що президент каже одне, а прем'єр - зовсім інше.
Там слово імператора - закон і ніхто не може йому заперечити. А для нашої країни на даному історичному шляху іншого виходу я особисто не бачу альтернативи монаршій владі.

Кум сказав(ла):
Он, Ющенка всенародно обрали. Хотів би щоб він пожиттєво був президентом?
Якби він був монарх і на довго - робив би все зовсім не так (можливо і гірше, може й краще), адже володів би абсолютною владою.
 

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Там слово імператора - закон і ніхто не може йому заперечити. А для нашої країни на даному історичному шляху іншого виходу я особисто не бачу альтернативи монаршій владі.
Повністю згоден. Адже ефективно правити в Україні можна лише методом батога і пряника.