Який бар (кафе, ресторан) в Нетішині найкращий?

А найкраще в...

  • Хуторок

    Голосів: 63 13.2%
  • Золоті Ворота

    Голосів: 20 4.2%
  • Мясориба (є там барчик)

    Голосів: 0 0.0%
  • Діоніс

    Голосів: 3 0.6%
  • Нічне Місто (Алькатрас)

    Голосів: 19 4.0%
  • Візит

    Голосів: 11 2.3%
  • Ресторан Горинь

    Голосів: 3 0.6%
  • Челентано

    Голосів: 62 12.9%
  • Ліга

    Голосів: 9 1.9%
  • Ельф

    Голосів: 24 5.0%
  • Айвенго

    Голосів: 0 0.0%
  • Пиво-Води

    Голосів: 58 12.1%
  • Княжий Двір

    Голосів: 41 8.6%
  • Беліссімо

    Голосів: 80 16.7%
  • Велас

    Голосів: 3 0.6%
  • Трі Поросьонка

    Голосів: 1 0.2%
  • Ольвія

    Голосів: 28 5.8%
  • Старий Томас

    Голосів: 7 1.5%
  • Нон-стоп

    Голосів: 11 2.3%
  • Діалог

    Голосів: 10 2.1%
  • Дорожнє

    Голосів: 1 0.2%
  • Лісова Поляна

    Голосів: 0 0.0%
  • Затишок

    Голосів: 4 0.8%
  • Сонет

    Голосів: 12 2.5%
  • Віраж

    Голосів: 5 1.0%
  • Шарм (Желєзяка)

    Голосів: 4 0.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    479

_Freddy_

Користувач
Реєстрація
01.03.08
Повідомлення
44
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa
Назви хоть одне таке місце де є все вище перераховане. Напевно ти собі щось накрутив... І ти хоч раз в чілах бував?! Напевно що ні...!!!
 
S

SilentKiller

AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ага і закінутих рож, які напастой жують кальоса, і бігають пить воду, і напастой облизують губи! Підарскій атстой! І бармен прям з-під прилавка тулить ті срані таблєткі! Фууу гадость! І гопніків там як гімна! - піцот!!!!
У тебя странное мировосприятие... ты походу тоже один из них.
Я в таком ночном клубе работал кальянщиком... правда в Киеве. Нифига подобного там нету. Да есть закинутые люди... под утро - почти все. Но все нормально и бармены ничего не продают "из под прилавка". И гопников там нет. Потому что только что-то начинаеться - всех на улицу и в клуб больше не пускают, даже если там вещи, а на улице -20. Промерзнут протрезвеют, тогда welcome back. Это может у нас с нашим культурным развитием такое...
 
С

Счастливая

Горинь

ребята, подскажите что произошло с "Горинь". надолго ли его закрыли и когда собираются открыть?
спасибо:)
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
пройшов по сцилочкє на цю темку....
Де в місті є великі столикі де можна посидіти приблизно 10 людям?
Як шо то белісімо - повне *авно. Сьоні зайшли взяли піво хавку і т.д. Офіціантка каже мені Вам нема 18 (дура Є!!!).
-Є!
-Нема!
-Є!
-Я покличу адміністратора нехай розбирається.
-Звіть! (приходить адміністраторша шама мацьоха років 25.Дівкі в кого є достають паспорти...)
Ля ля ля... я шота рявкнув до неї.(Діалог між мною і адміністратором)
- Вам точно нема 18.
- Заб'єм на пиво шо є :) зара паспорт принесу.
-Я з Вами спорити не буду!Немає Вам 18!
-(Подумки"шо за дурепа???")
-Вам нема всім 18 горілку не продамо.
Тут я ступив і не спитав:"Якщо я прийду з татом і мамою (шось празнуєм)Вони замовлять горілку. Адміністратор прийде і скаже вам всім нема 18 не продам чи як виходить??? Чи я з мамою ніразу горілки не пив. Чого я не можу з друзями випити. "
- То продайте дівчатам у яких є паспорта з собою!
- Ні!
- (подумки "ах ти су**!")
Алкогольні напої продають з 21, але вонадо 18 придовбалась....
Піца в Нетішині лайно! В нас взагалі нема де гарно відтянутись!
Вибачте якщо незрозуміло написав... ГИК...
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
А хто чув про кафешку десь за атомкою? Кажуть вобше клас. А ше класна кафешка за гаражами на хлібзаводі.
 

djcapyshon

Користувач
Реєстрація
18.01.08
Повідомлення
9
Репутація
0
я шось чув про цю кафешку, але там здається вона оріентована на корпоративи, тай станціонники там віснуть...
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Мабуть в більшості побував завєдєніях вищенаписаних висновок один - лайно все (кухня ніяка, сервіс ніякий, мутять на водках та пивах, шумно, небезопасно...). Більш-менш ще нормально можна поседіти, поїсти і т.д. це "Маестро" Острог.
 

nOName

Користувач
Реєстрація
11.07.06
Повідомлення
50
Репутація
0
patkern сказав(ла):
А хто чув про кафешку десь за атомкою? .

Кафе называется "Хата лісника» перед поворотом на рыбхоз, поворот на право! Отдыхал там, на выходных, готовят вкусно(по-домашнему), сервис классный, цены нормальные!
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
FashusT сказав(ла):
Кафе называется "Хата лісника» перед поворотом на рыбхоз, поворот на право! Отдыхал там, на выходных, готовят вкусно(по-домашнему), сервис классный, цены нормальные!
В тебе номера туда случайно нема? Хочу там день народження відсвяткувати.
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Хочу виразити своє обурення закладом харчування Челентано.
Відвідував його часто, якість та швидкість обслуговування були на середньому рівні, але тільки до вчорашнього дня. Я прийшов з друзями, замовив 4 чашки експрессо та фірмову піцу. Офіціантка принесла піцу, та повернулася за кавою. Виставляючи її з підноса вона зачепила руку мого товариша та розбила одну філіжанку, вмить позабирала назад усе з нашого столу та віднасла назад на кухню. Коли я підійшов запитати, що це відбувалося, мені в грубій формі відповіли офіціантки, що забирають усе замовлення за побиту філіжанку! Я попросив книгу скарг, мені відмовили, попросив викликати управляючого, його не було на місті, попросив номер телефона у службу підтримки споживачів, теж марно. Потім мені сказали, що вернуть нам 2 кави замість 4-ох та піцу. Я продовжував далі стояти на свому, попрохав меню вартості розбитого посуду, та знову почув відмову. Потім мені погрожували викликати міліцію та вилити кип"яток на мене! Міліцію викликав сам, провда, так її не дочикався і пішов із закладу разом із друзями.
Терпіти такого ставлення я не збираюся, буду телефонувати в службу захисту прав споживачів. Тоді, надіюсь, наші обличчя, як говорила одна з офіціанток, справді будуть ненависні їм.
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
Наверное Челентано,но два года после открытия кафе можно было смело называть "кафе имени Нели Фуртадо" . Ничего личного но она там уже задолбала! сейчас вроде отпустило, но очень испортилось обслуживание!
 

ShaGo0l

Користувач
Реєстрація
05.11.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
31
Chatte сказав(ла):
*DRINK* *DRINK* *DRINK* *YAHOO* *DANCE*
5.3.11.Запрещен ответ без текста (смайлом, включая текстовые смайлы).
 

Гопник

Користувач
Реєстрація
08.01.09
Повідомлення
3
Репутація
0
Люди чесно Челинтано ето полная лажа! Да, может там и красиво но обслуживают и готовят шо капец...>:eek:
Пишут в меню одно а приносят другоє, обслуживающий персонал работаєт только лиш би отстали!=-O Пусть задумаются, так же нелзя!
 

m@cho

Користувач
Реєстрація
10.05.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Ребята я в шоке! Челентано!? ...я был свидетелем сцены (кушая холодные блинчики, которые мне готовили около25 минут!!!), как более "опытная" кассирша заставляла более молодую сотрудницу "чел..но" убирать туалет! " ...ты че офигела иди мой парашу!" Я встал и ушел! Быдло!
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Мені Хуторок більш подобається, ну і Княжий двір. А челентано, тупий заклад, колись зайшла, так і вийшла.....
 

ХаЛи

Користувач
Реєстрація
26.09.08
Повідомлення
130
Репутація
3
На жаль в нашому місті ні один заклад, по обслуговуванню клієнтів, не може називатися найкращим...Ми хочемо відпочити і мусимо вибирати між чимось...Якщо сам заклад "нічого", то обслуговування хамське.
 

\\ТИГРИЦА\\

Користувач
Реєстрація
01.02.09
Повідомлення
19
Репутація
8
Мені "Чєлєнтано" подобається в Рівному. В Нетішині просто-жах. Но потрібно бути оптимістами" маємо те,що маємо".
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
\ТИГРИЦА\ сказав(ла):
Мені "Чєлєнтано" подобається в Рівному. В Нетішині просто-жах. Но потрібно бути оптимістами" маємо те,що маємо".
Скажу вам честно... "Челентано" г. Винница тоже приятно удивляет. Приходилось питаться там в командировке - очень уютно, вкусно и быстро (что очень важно), хотелось возвращаться.... Жаль что у нас немного по другому. :cool:
 

nikk

Користувач
Реєстрація
11.12.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
40
IREN. сказав(ла):
Ну в "Ельф" останнім часом захожу на чай, но і там не супер...ті офіціантки, яким навіть посміхнутися важко,..скільки пам"ятаю стільки вони там лазять з кислими мордами...

:-| А ти сама спробуй день побігати вверх-вниз, носячи по пів-відра пива, я б подивився на твою посмішку.