Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
Їм сказали що російську прищімлюють - вони реагують (!не думають, а реагують!!!) і звісно бухтять "отдайте нам наш великий и магучий"
А если наоборот, то никто не бухтит, сплошная толерантность, не так ли? :)
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Панове і господа, не набридло вам ще про це теревенькати?
Навіщо переливати з пустого в порожнє, не косіть ви під наших сраних політиків.]:->
 

lsd

Користувач
Реєстрація
14.11.06
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
45

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
sonic сказав(ла):
тут говорять не про те хто на якій мові говорить, а про те чи робити російську мову державною..різницю бачиш?
Кожний намагається бути розумнішим від іншого, виявляє правоту своїх слів. Я підтвердила слова Vetal.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
JohnSparrow сказав(ла):
А если наоборот, то никто не бухтит, сплошная толерантность, не так ли?
Яка нах.. толерантність?
Навпаки це як?
Вимагаю пояснень
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
FOXXX сказав(ла):
Представим, что все разом перешли на украинский, а русский (мова поганих москалюг) забыли на%... Представляешь станция наверное бы здохла... Ибо все инструкции по эксплуатации, технические условия надруковані на цій поганій москалській мові.
согласен на щет этого на все 100, если взят инструкцию новую, по украински которая, читаеш и %уй его знает что в ней пишут, токо оху%ваеш с того что написано , я не противник украинского токо за, но если взять чисто технический то полный 3.14издец !!!!
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
B_V_V сказав(ла):
согласен на щет этого на все 100, если взят инструкцию новую, по украински которая, читаеш и %уй его знает что в ней пишут, токо оху%ваеш с того что написано , я не противник украинского токо за, но если взять чисто технический то полный 3.14издец !!!!
А в нас на дільниці з 2004 р всі нові інструкції розробляються на українській. І уяви собі - всі розуміють, ніхто не "оху%вае". Це звичайно було не просто - деколи доводилося лазити по словниках, тим більше що через таких "оптимістів" як Ви, шановний, технічних російсько-українських словників майже нема.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
B_V_V сказав(ла):
согласен на щет этого на все 100, если взят инструкцию новую, по украински которая, читаеш и %уй его знает что в ней пишут, токо оху%ваеш с того что написано , я не противник украинского токо за, но если взять чисто технический то полный 3.14издец !!!!
Здається мені що не такий страшний чорт як його малюють. Дійсно незвично читати такі інструкції, згоден, але це ще не кінець світу. Треба радіти що на китайську не перекладають:D
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
А давайте запропонуємо москалям щоб вони українську мову в себе зробили державною! та тоді можна і не тільки українську, там багато різних національностей проживає в не малій кількості.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Антеуфл сказав(ла):
А давайте запропонуємо москалям
А давайте перестанемо називати людей цим словом...
Здається мені, левова частка негативу на цю тему йде від росіян саме через отакі от визначення!
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
А давайте перестанемо називати людей цим словом...
Підтримую!
Я ж нікого ніразу "хохлом" не обізвала... то чому ж можна казати та писати "москаль"? =-O Хіба це доречно?
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Звиняйте за оффтоп але цей анекдот так і хочеться розповісти тута:
Пливе по океану американський підводний човен. офіцери з містка любуються горозинтом, але тут забурлило море, біля них піднялися хвилі, шум ... і вспливає щось таке не зрозумілої форми з люком зверху. Відкривається люк і звідтіля висовується українська голова з *оселедцем в центрі лисини. Американці здивовані запитують того українця:
А що це у вас таке???
Українець: Це наш підводний човен !
Американець: І скільки він вузлів дає на годину?
Українець: та навіть не знаю - нерозганяли ще ...
Американець: ну хоч 5 вузлів на годину дасть?
Українець (в люк): Миколо!
Га?
Наш підводний човен 5 вузлів на годину дасть?
Та куди ж він дінеться, авжеж дасть.
Американець:А 15 вузлів на годину дасть?
Українці: Миколо!
Га?
А 15 вузлів на годину дасть?
Да дасть і більше!!!
Американець (з широко розплющеними очіма): А 40 вузлів на годину дасть ваш український підводний човен???
Українці: Миколо!
Га?
А 40 вузлів на годину дасть???
Тут вилазить Микола стираючи піт з лоба та відповідає:
Ох. Не знаю, не знаю - це або нагайка лопне або в москалів ласти поспадають!

добавлено через 5 минут
zZzara сказав(ла):
Я ж нікого ніразу "хохлом" не обізвала... то чому ж можна казати та писати "москаль"? Хіба це доречно?
Ти не називала - багато хто називають.
Але я називаю їх так в цій темі - тому що стосовно другої державної мови я так реагую.
Вибачайте, якщо кось образив.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Зря вы так...
Вселенная - она всё видит :-X
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
zZzara,
zZzara сказав(ла):
Зря вы так...
Вселенная - она всё видит
Улыбнись и к тебе потянутся люди.:)

Доречі мій улюблений анекдот про хохлів:
"... а ось тут я ще огірочки посаджу"
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Та ну вас!
Вы тут спорьте, а я и мои дети всё равно говорить будут по-таковски, по-каковски им захочется :-p ...а не по-таковски, по-каковски им положено по статусу "гражданина"

З.Ы. Руками и ногами ЗА укмову, но против навязывания её
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
Я ж нікого ніразу "хохлом" не обізвала... то чому ж можна казати та писати "москаль"?
Нічого образливого в ньому немає, хіба що підтекст.
А москалями я називаю тих росіян, які вказують іншим як жить, що робить і якою мовою
говорити
До речі москаля від росіянина відрізнити неважко:D

zZzara сказав(ла):
Та ну вас!
Вы тут спорьте, а я и мои дети всё равно говорить ....
Не лізь в коробку, ніхто не нав"язує. Чи може нав"язують?
Східняки мучаються, згоден. Не знати елементарних слів українською в Україні - ГАНЬБА.
Та що там знати, розуміти не навчились ще...:-(
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
Я абсолютно не проти спілкування російською мовою, сам в більшості на ній спілкуюся, але державну мову хочу мати лише одну рідну українську.

Взагалі то незнання мови країни в яку ти приїхав жити і жевеш там чимало вважається неповагою до цієї країни та його народу

добавлено через 2 минуты
Назва москалі власне для мене здається взята з історії - раніше ж була не Росія а Московія ...
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
Антеуфл сказав(ла):
Взагалі то незнання мови країни в яку ти приїхав жити і жевеш там чимало вважається неповагою до цієї країни та його народу
А ещё большим неуважением, IMHO, является неграмотное письмо на родном языке :-p
Антеуфл сказав(ла):
не Росія а Московія...
Угу, Великое Княжество Московское. Соответственно, "украИнцы" - малоросы (Украина = Малороссия), "россияне" - москали. Поэтому до сих пор не понимаю: что обидного в слове "москаль"?.. Мне - ничуть.
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
RazR сказав(ла):
А ещё большим неуважением, IMHO, является неграмотное письмо на родном языке
я так не вважаю

добавлено через 3 минуты
RazR сказав(ла):
(Украина = Малороссия),
Я не історико-знавець але на скільки я памятаю Київська Русь і Московія, а потім Росія і Малоросія. - Можу помилятися
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Антеуфл сказав(ла):
Я не історико-знавець але на скільки я памятаю Київська Русь і Московія, а потім Росія і Малоросія. - Можу помилятися

Уточним: Киевская Русь, ПОТОМ Московия, а уже намного позже - Россия и Малороссия.

Насчет слова москаль. Есть такое имя - Вася, у меня так братишку зовут. Как мы все знаем, иногда слово Вася употребляется не как имя, а как диагноз (не в обиду Василиям, но ведь так и говорят). Аналогично и с москалем. Причем зачастую это слово употребляется именно с негативным подтекстом.