Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Я фшоці=-O
Spoch сказав(ла):
Левченко:
Это мое мнение, что в Украине должен быть один русский язык государственный, потому что незачем создавать и формировать другой. Возможно, будет найдена такая формула, при которой украинский язык будет региональным, скажем, во Львове, Тернополе, Ивано-Франковске. Может, в Виннице будет какой-то другой язык, ближе к суржику, во Львове более ополяченный язык
як це формувати новий? українська мова на Україні регіональна???=-O

невже не видно бідлабузництво? ця шавка (левченко) займається популизаторством, сцук0бл*+аху%й
ГАНЬБА ЙОМУ!!!
 

wanderer

Користувач
Реєстрація
19.03.06
Повідомлення
9
Репутація
0
Не люблю я разговоров на эти темы(слишком много спекуляций на этом инструменте человеческого общения). Выскажу лишь своё мнение о вопросе опроса(извините за тавтологию): "Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?" Отвечаю: русскому языку - НЕТ, а государству Украины - однозначно ДА(как, впрочем английский и многие другие, пока единый-это дело очень отдалённого будущего). Разве не так?
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Ну це вже повний гон зі сторони москалюги левченка!!! Це ж яким потрібно бути ідіотом щоб прийти до такої пропозиції??? Хоча "москалі" ніколи не виділялися "Умом и сообразительностью". Однозначно: Ганьба левченку!!! Ганьба!!!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Заседание в Верховной Раде. Председатель:
- Москалей нема?
- Нема, нема!
- Точно нема?
- Точно.
- Ну, тогда можно и по-русски поговорить.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
шановні, всім відома процедура, чи не так. законопроєкт голосують у ВР. президент однозначно накладає вето. щоб подолати вето президента треба 300 голосів із 450.
при даному розкладі нічого у партії регионів не вийде, однозначно.
хочу зауважити наступне. рейтингі падають не шуточно. тарифи підняли, ціни ростуть, показники ВВП брешуть... короче обіцяного економічного дива немає, все тількі гірше і гірше...
якій вихід? правильно знову підняти проблему мови.
за даними соціальних досліджень за 2004-2006рр.(по всій Україні) питання мови потрапляло у третю!!! десятку серед найбільш актуальних. людей більше хвилює корупція, тарифи, зарплати і пенсії.
і тепер знову, щоб відволікти нас від критикі влади піднімається ця полеміка.
всім ясно і нам і ім - російська державною не стане ніколи.
 

ora

Користувач
Реєстрація
20.09.06
Повідомлення
63
Репутація
3
С удовольствием прослушала бриффинг господина Левченко почти полностью ( сколько показали по 5-му каналу ) и пришла к определённым выводам :
- он - не дурак , а демагог
- идеология и практическая деятельнось партии регионов рассчитана на маргиналов и умственно примитивных . Вчера одна умная из Днепропетровска дико удивлялась,что при Союзе платила за воду 4 рубля, а теперь с неё больше требуют ! Вода же из крана бежит та же самая ...
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
ora, это можно сказать не только про партию регионов, все говорят то, что от них хотят услышать. А когда приходят к власти тут же начинается амнезия.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?

Саме для цього?

"Он (кандидат напосаду міністра МЗС пан Огризко) прежде всего должен выучить русский язык. Когда к нему обращаются на русском языке, он упрямо отвечает на украинском. Когда его спрашивают, он упрямо гнет свою линию", - подчеркнул Киселев.

http://www.korrespondent.net/main/182689

добавлено через 3 минуты
wanderer сказав(ла):
Выскажу лишь своё мнение о вопросе опроса(извините за тавтологию): "Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?" Отвечаю: русскому языку - НЕТ, а государству Украины - однозначно ДА

Шановний wanderer, можливо хоч Ви мені поясните - для чого?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Что-то с памятью у некоторых стало, тут прочитал такое:

Отож, підкреслю наостанок, не треба нам, луганцям, нав’язувати «імпортну» мову, чужі культуру та ментальність,
бо в нас є рідне, своє, тисячолітнє, віковічне. А ще у нас є своя держава, що гордо називається Україною,
є своя державна мова, є свій Президент, свої Конституція і Закон про мови. А ще є уряд, прокуратура,
правоохоронні органи, суди — вони теж спрацюють (бо так має бути!) на користь всього українського,
себто нашого, рідного.. І Європейська хартія (уважно читайте доленосні документи!)
спрацює не на вашу користь, панове сепаратисти-маргінали!
На цьому — амінь!
І — слава Україні!
Анатолій НАЗАРЕНКО,
голова Луганської обласної організації УРП «Собор»

Это у Анатолия Назаренко видимо поехала крыша, раз он называет русский язык на Украине импортным.
Как легко националисты забывают историю Украины.
Пора бы уже напомнить какие языки родные для Украины.

"Сколько языков было в Киевской Руси, или Все ли в порядке в нашей филологии" можно почитать здесь: http://www.km.ru/magazin/view.asp?id=35602421EE934051B27BB0635584D9DF
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Ви знаєте, шановні форумчани, відверто кажучи НАБРИДЛА вже ця полеміка навколо російської мови. Опитування та дописи форумчан показали ставлення більшості до цієї роздутої та не потрібної наразі нікому темі. Вельмишановні опоненти, не слід збурювати люд, без вашої мови проблем достатньо.
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Не нравится русский язык цензура
Не нравиться тобі російська мова, цензура

оффтоп

оффтоп
оффтоп
оффтоп
оффтоп
оффтоп
оффтоп
оффтоп
оффтоп

І шо, ті хто говорять по російськи не люди чи шо? Чи Росія всю жизнь гнобила Україну і тепер хоче навязати свою культуру??
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
І шо, ті хто говорять по російськи не люди чи шо?
де і хто таке сказав??
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
Чи Росія всю жизнь гнобила Україну і тепер хоче навязати свою культуру??
так і є якшо не культуру то політику як мінімум...Грузія пішла не проросійським шляхом пішов маразм забороннили ввіз грузинських вин і мінеральних вод.. молдова в питані придністровя приняла не позицію Росії, а позицію України..то саме вина вже не експортуються..відмазка примітивна...Україна вибрал не Януковича, а Ющенка газ зразу на скільки піднявся..приклади ше треба чи може так собразиш своєю головою шо до чого і як?

(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
Не нравится русский язык иди [ЦЕНЗУРА]!!!
ну [ЦЕНЗУРА] тут я можу сказать тіки одне не подобається мова країни в якій ти живеш вбий не тільки в вуха , а кругом шо хочеш , а якшо ні то напишу на понятній тобі мові "убей себя ап стену"..

P.S. заздрю прибалтам там все простіше здав экзамен на знаня рідної мови получив громадянство..ні ходиш з сірим паспортом...і не виникає питання треба другу державну мову чи ні..
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
стояв на Хрещатику хочу спитати?
ну я думаю на Хрещатику хоча б раз у своєму житті стояв кожен:D :D
конкретніше поясніть суть свого запитання.
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
шо, ті хто говорять по російськи не люди чи шо?
і шо? де тут таке написано??? пальчиком покажіть плиз.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Яка дезжавна, ми живем в Україні, той мова повинна бути українська. Розмовляти ніхто не забороняє, весь схід розмовляє по російськи. Навіть в солиці рідко зустрінеш українську мову, обідно, навіть трохи ніяково.:'(
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Вы чё народ вобще? Я тут всё нормально обьяснил, да и это моя точка зрения...кто додумался стереть мой пост и дать предупреждние что будто мой пост это ОФТОП....где офтоп? я не офтопил, так что не напрягайте меня, кто не понял то я вас не вылечу...вы что вообще рухнули с такими заявками?
РУССКИЙ ЯЗЫК МНЕ ЛИЧНО НЕ МЕШАЕТ!
у меня мама русская и мне поф на то что МОСКАЛ1 НАМ НЕ ДРУЗ1!!!
я бы сказал кто вы но умнее ваших заявочек!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
РУССКИЙ ЯЗЫК МНЕ ЛИЧНО НЕ МЕШАЕТ!
Мені тоже не заважає, але якщо буде друга державна, то почнется тільки путаниця яка нікому не потрібна. А розмовляти може кожен будь-якою мовою, хоч мовою машиних кодів:D , головне, щоб той з ким він розмовляє розумів про що йому говорять.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Все "сретесь" - ну сріться далі... :D

я тут віршик надибав...
Русский и язык...

Я - Русским останусь,
меня не вырезать!
И, вопреки
языка
реформе,
Любую светлую мысль
смогу выразить
В грязной,
матерной
форме!
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
G_unit,
ви би взяли і почитали, для загально-банальної єрудиції, про що тут в нас йде мова взагалі. про "не хочу чути російську на вулицях, бо не розумію" чи про " російська - друга державна".
G_unit сказав(ла):
Так що їм робить,якщо вони на російській мові розмовляють?Убиться головой об стенку?Врятли!!!Так что придёться слушать,скрипя зубами!!!
звідкі такі глибокі думкі? ви читали взагалі ваших попередників???
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
((чютог аффтоба *PARDON* )
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
Я тут всё нормально обьяснил, да и это моя точка зрения...кто додумался стереть мой пост и дать предупреждние что будто мой пост это ОФТОП....
Б\П беспредел... :-(
вроде-бы если выписывают предупреждение - пост оставляют(в крайнем случае слова = [censored] )
... правила "типа" одни для всех, оставьте пост соучаснега! (вот прейдёд БАЦЬКА к влесте, некатарыйе палучат нитолька па ребусу... :D )
(чютог аффтоба *PARDON* ))

З.Ы. позт № 449 фтыкать фсемм аффтар жжот!! %) :D *CRAZY*
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46