Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
BEN LADEN сказав(ла):
Ох як мене харить коли наше місто називають Нєтєшин... НЕТІШИН правильно... понятно??? НЕТІШИН!!! Через "е" та "і":-| ]:->
По-русски правильно НЕТЕШИН, Так что привыкай;).
BEN LADEN сказав(ла):
Я нічого немаю проти вашої мови. Просто якщо ти живеш в Україні (наголошую УКРАЇНІ) і розмовляєш цією мовою, то сиди собі тихенько і "гаварі ф платочєк", а не заявляти: "Я хачю чтоби расійская мова стала фтарой дєржавной"
Я тоже ничего не имею против укр. языка, пусть остаётся гос. языком наравне с русским.
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Василий сказав(ла):
пусть остаётся гос. языком наравне с русским
Хочу розчарувати тебе, тобі певно це наснилося!*ROFL* Нічого, буває коли особливо замрієшся, то бажане починає здаватися дійсністю:)
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Мда... Вот расскажите мне пожайлуста, какое отношение имеет положение украинского языка в России, к положению русского в Украине??? Как я понимаю такое же, как увеличение популяции кенгуру в Австралии к колебаниям цен на нефтяном рынке. Мы должны решать свои проблемы или проблемы другой страны, которой на нас равным счетом накакать??? Или это такая форма комплекса неполноценности у так называемого коренного населения Украины???
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Вот расскажите мне пожайлуста, какое отношение имеет положение украинского языка в России, к положению русского в Украине???
Теоретично ти правильно міркуєш, але тут момент політичний, Кремль намагається змішати українців в Росії з росіянами. А російськомовна меншина в Україні, це інструмент тиску Кремля на Київ із середини - фактично "п*ята колона".
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Burberry сказав(ла):
Теоретично ти правильно міркуєш, але тут момент політичний, Кремль намагається змішати українців в Росії з росіянами. А російськомовна меншина в Україні, це інструмент тиску Кремля на Київ із середини - фактично "п*ята колона".
Ты вначале выясни, какой процент из украинцев, живущих в России знает украинский язык:D
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Василий сказав(ла):
Ты вначале выясни, какой процент из украинцев, живущих в России знает украинский язык
Всі знають, питання в тому чи мають вони можливість його вивчати та спілкуватися ним у школі!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Сідай, два. Власні назви не перекладаються.
ХАХА, из твоей логики мне нужно называть, например, Лондон - Ландоном:D. Чего же ты Германию называешь Ниметчыною?:D, говорил бы Деоутсчлэнд.
 
B

BEN LADEN

Василий сказав(ла):
Я тоже ничего не имею против укр. языка, пусть остаётся гос. языком наравне с русским.
Яке нарівні??? Шо ти мелеш??? На Україні одна державна мова УКРАЇНСЬКА
Василий сказав(ла):
а не подобається, то вали в "расію"!!!>:eek:
FOXXX сказав(ла):
которой на нас равным счетом накакать???
100%
FOXXX сказав(ла):
Или это такая форма комплекса неполноценности у так называемого коренного населения Украины???
У мене комплекса нема це 100%, можеш повірить! А от у вас (расіян жівущіх на Украінє) напевно є!!
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
BEN LADEN сказав(ла):
У мене комплекса нема це 100%, можеш повірить! А от у вас (расіян жівущіх на Украінє) напевно є!!
Как раз потому, что у нас нет комплексов мы за статус русскому языку! А процес уже пошёл, кстати: Одесский городской совет предоставил на своей сессии русскому языку статус второго государственного языка на территории города http://www.obozrevatel.com/news/2007/4/6/164525.htm
 

Esfero

Користувач
Реєстрація
08.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
43
Василий сказав(ла):
Одесский городской совет предоставил на своей сессии русскому языку статус второго государственного языка на территории города
круто =)
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Василий сказав(ла):
А процес уже пошёл, кстати: Одесский городской совет предоставил на своей сессии русскому языку статус второго государственного языка на территории города
а толк?? якшо треба буде писать щось що виходить за рамки міської ради то всеодно прийдеться все писати на рідній мові тобто українській..
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
sonic сказав(ла):
а толк?? якшо треба буде писать щось що виходить за рамки міської ради то всеодно прийдеться все писати на рідній мові тобто українській..
Зато в черте города можно всё писать на родном языке. А то получается, переводишь на укр, пишешь, потом тот кто получает снова переводит с укр. на русский, смешно :D
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Василий сказав(ла):
А то получается, переводишь на укр, пишешь, потом тот кто получает снова переводит с укр. на русский, смешно
не смішно тим більш ти сам писав шо розумієш ураїнську мову..тобто тобі нічого переводити не треба..я наприклад ніколи не перекладую російський на українську текст що зрозуміти що там написано, а потім писати українською і перекладати на російську щоб писати відповідь??
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
sonic сказав(ла):
не смішно тим більш ти сам писав шо розумієш ураїнську мову..тобто тобі нічого переводити не треба..я наприклад ніколи не перекладую російський на українську текст що зрозуміти що там написано, а потім писати українською і перекладати на російську щоб писати відповідь??
Да я даже разговаривать на укр. могу. Но мне удобнее на русском. Так же и в Одессе. На чём удобнее писать документы, на том и пишут. Ты же документы на русском понимаешь, значит в Одессе не пропадёшь, какие могут быть проблемы?
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Spoch сказав(ла):
Сідай, два. Власні назви не перекладаються.
Насколько я помню, во время выборов в Раду в 2006-м была целая куча проблем, связанных с переводом фамилий избирателей с русского на украинский. Никому "два" за это шоу так и не поставили, между прочим.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
JohnSparrow сказав(ла):
Насколько я помню, во время выборов в Раду в 2006-м была целая куча проблем, связанных с переводом фамилий избирателей с русского на украинский. Никому "два" за это шоу так и не поставили, между прочим.
Я також про це дуже шкодую, в країні панує безвідповідальність та безкарність.
Сподіваюсь пан Василь до цього не причетний.;)
А якщо серйозно, то завжди казав, що ідіотів у нашій владі завжди вистачало.
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Spoch сказав(ла):
А якщо серйозно, то завжди казав, що ідіотів у нашій владі завжди вистачало.


По моему самое время крикнуть "МАЧИ КАЗЛОФФ!!!!" и по лезгинку ринуться мочить "идиотов"....
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
FOXXX сказав(ла):
По моему самое время крикнуть "МАЧИ КАЗЛОФФ!!!!" и по лезгинку ринуться мочить "идиотов"....
Ні, "мочити" - це метод ВВП, краще будемо їх перевуховувати.