Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Василий сказав(ла):
Ты спроси, вначале у них, а нужен ли им укр. язык.

Цікава фраза... А я заявляю! Мені не потрібна російська мова, давайте її відмінемо... відмінеш...? :D

добавлено через 3 минуты
Василий сказав(ла):
На Украине мало кто знает укр. язык хорошо,

А російсько мову добре знає ще менше людей, і що тепер... А? Васьок?
Чи особисто ти її знаєш добре...? Заявись, назви вчительку свою... Вона підтвердить що ти російську мову знаєш досконало...? :D Веселий ти хлопак... :D
 

ДжиН

Користувач
Реєстрація
22.04.06
Повідомлення
1
Репутація
0
Стільки понаписували щоаж страшно, я всі пости нечитав да і небуду!!! Поперше дуже багато, а подруге через те що голосування з самого початку неправильне!!! Прочитав варіанти і одразу зявилось бажання дати в вухо тому хто це писав!!! В темі про НАТО я вже писав про голосування і про референдуми: Як буде поставлене запитання так на нього і дадуть відповідь!
А тут хтось обкурився і надряпав те що з димом надуло!!!
Набагато краще якби було 2 варіанти: Так і Ні
Ато наші політики висмоктують з пальця а інші з того що в роті тримають
(Вибачаюсь за емоції)
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Трішки процензурив :D (правда без згоди автора...):D

Как предвзято и как однобоко
Мы привыкли смотреть на вопросы:
Узкоглазые - значит с Востока,
Если с Запада - значит пиндосы,

Украинец - ущербная шавка,
Россиянин - никчемный пропойца,
Где еврей - там торговая лавка,
Где бандит - стограммовые кольца,

Телка в джипе - ....т у министра,
Балерина - ....ся в шпагате,
Вместо баб у водилы - канистра,
У араба - гаремы в кровати,

Кто невинен в шестнадцать - на свалку,
Кто закончил с отличием - даун,
В каждой женщине видим давалку,
Каждый мачо не может без саун,

Музыкант - наркоман и пед..ла,
Инженер - голодающий дурень,
Шеф невесел - жена изменила,
Шеф смеется - смертельно накурен,

Эмигрировал - трус и предатель,
Остаешься - знакомство в ментовке,
Нету мата - хр...ый писатель,
Агитируешь - свистнул листовки,

Дом построил - убил человека,
Есть бабло - уломаешь любую,
Спишь с женой - сексуальный калека,
А иначе "имел" бы другую...

Расширяйте сознание, братцы,
Поменяйте сужденья, Спинозы,
Чтобы там нам хотя бы не ср....ся,
Где зачтутся и хохот и слезы... :D
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Русский язык не просто нужен, он жизненнонеобходим! Я на украинском могу только писать, а с разговорной речью проблеы.
Но от того что мы поговорим ничего не измениться, и если даже его не приимут вторым гос языком, всё равно ничего не изменится. Всё русскоязычное население не бросит все свои дела и не сядет учить украинский. =)) да? ;)

добавлено через 1 минуту
А приняли уже или нет еще? :-[
 

Kicya Leapardavna

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
43
Анна_конда сказав(ла):
Всё русскоязычное население не бросит все свои дела и не сядет учить украинский.
з такою з впевненістю можна сказати і про навпаки - калхоз- дєло дабравольнає. Українську, як і російську розмовні ніхто не просит знати. Просто (чесно сказати для себе) варто знати дві.
Як на мене, після рідної мови, варто вчити досконало мову країни, в якій живеш.

В київському метро часто-густо натрапляла на абсолютно безграмотні рекламні плакати. Я думаю, літредактори не сильно в школі напрягалися з вивченням української. І тепер методично позоряться на баннерах.
 

lsd

Користувач
Реєстрація
14.11.06
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
45
Анна_конда сказав(ла):
А приняли уже или нет еще?
Могу тебе сказать по секрету, только никому не рассказывай:-X :
русский язык НИКОГДА не станет вторым государственным и причин для этого достаточно:
одна из них состоит в том, что этим вопросом можна всегда манипулировать: на любых
(президентских или парламентских) выборах и при любой другой необходимости,
когда нужно столкнуть западную и восточную Украину , я удивляюсь как народ до сих пор на это ведется,
а вторая из причин - это нужно вносить изменения в Конституцию, т.е. необходимо как минимум 300 голосов
депутатов или референдум.
Так что посмотрев хотя бы на эти две причины: вывод можно сделать однозначный - тема эта НЕ РЕАЛЬНАЯ.
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
Доброго дня! Я недавно з друзями зіткнувся з однією мовною проблемою! Це сталося в офісі інтерлінку, коли ми прийшли підключати нашого друга! А суть була в тому, що договір який йому дали підписати був російською! і в нс відразу винекло питання а чого так? Чого не Українською? відповід мене дуже здивувала:"Патамушто большенство местних жителей разгаварівают на рускам язике і не панімают Українського". Відразу постає питання? що Українська мова тяжча від російської? Доречі всі документи які не написані державню мовою вважаються не дійсними!
 
M

metallica

tr@ffic сказав(ла):
:"Патамушто большенство местних жителей разгаварівают на рускам язике і не панімают Українського".
як це не панімают?*CRAZY* *CRAZY* *CRAZY* прожити пів чи й не все життя в країні і не розуміти державної мови?*CRAZY* Вибачте на слові але це признак крайнього...кхм...добре, не буду говорити....і так зрозуміло чого :cool:
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
tr@ffic сказав(ла):
договір який йому дали підписати був російською! і в нс відразу винекло питання а чого так? Чого не Українською? відповід мене дуже здивувала:"Патамушто большенство местних жителей разгаварівают на рускам язике і не панімают Українського".
В мене перший договір був російською, а на початку весни( здається) дали українською. Дивно,чому це знову російською почали їх друкувати....
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Koшe4ka сказав(ла):
В мене перший договір був російською, а на початку весни( здається) дали українською
А в мене перший і єдиний договір написаний українською. Писався рік тому. І ніякі інших договорів не видавали.
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
BRaven сказав(ла):
Брехня і неправда. Російськомовних там так само повно як і у Києві, навіть можна сказати - більша половина. Але навіть вони більш національносвідомі ніж ... дехто ...
Поспорю! Во Львове русскоязычного населения практически нет, они просто там не могут нормально жить. Живой пример: Мой друг зашел в магазин и говорит: "Дайте мне вон той воды...". Ему ответили,мол Пішов звідси,москаль проклятий! Русские там только небольшой процент приезжих.:-|
И вообще что мы за звери,если кидаемся на своих же украинцев только русскоязычных?! Кто из вас разговаривает на чистом украинском языке,а?
 
M

metallica

Luka сказав(ла):
Кто из вас разговаривает на чистом украинском языке,а?
Я.Ну може й чистою українською не розмовляю, але я хоч намагаюсь. І це таки тяжко зогляду на російсько мовну літературу та оточення.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Luka сказав(ла):
Ему ответили,мол Пішов звідси,москаль проклятий!
:D :D :D

Ти навіть поняття не маєш, які дурниці кажеш. Твій друг і ти одні з "промитомозглих", які думають що Львів - то "гроза свіх москалів"... Ти не анегдоти слухай, а поживи там сам хоча б рік, тоді розкажеш...

Хоча, якщо твій друг сказав би там фразу типу "дай мне той води, дура хохляцкая", то реакція була б саме такою як ти описав :D а може й гірше...
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
Ти навіть поняття не маєш, які дурниці кажеш
BRaven, эта ситуация происходила на моих глазах!
Я так понимаю, что ты жил во Львове, но пробовал ли разговаривать на русском? Сомневаюсь. А нужно было попробовать, чтоб такие уверенные, но неправдивые ответы писать
Ти навіть поняття не маєш, які дурниці кажеш. Твій друг і ти одні з "промитомозглих", які думають що Львів - то "гроза свіх москалів"... Ти не анегдоти слухай, а поживи там сам хоча б рік, тоді розкажеш...

Хоча, якщо твій друг сказав би там фразу типу "дай мне той води, дура хохляцкая", то реакція була б саме такою як ти описав а може й гірше...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Luka сказав(ла):
И вообще что мы за звери,если кидаемся на своих же украинцев только русскоязычных?! Кто из вас разговаривает на чистом украинском языке,а?
Тоді може сажеш чому всі східняки і жителі півдня ігнорують, зневажають і цураються своїх україномовних сусідів???
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Luka сказав(ла):
Я так понимаю, что ты жил во Львове, но пробовал ли разговаривать на русском? Сомневаюсь

Живут мои родственники во Львове всю жизнь. Украинский знают
отлично, но предпочитают говорить на русском. И что?
Никто их украиноязычных пальцем у виска не крутит и кирпичем их
по голове не бьет.
 

AJAX

Не москаль!
Користувач
Реєстрація
22.06.06
Повідомлення
23
Репутація
0
kristi сказав(ла):
эта ситуация происходила на моих глазах!
шановна ти не уявляєш скільки я бачив і відчув на собі проживаючиваючи в харкові і спіклуючись виключно Українською мовою.
і це є набагато образливішим ніж з Українськомовної людини в Україні насміхаються.
Luka сказав(ла):
своих же украинцев только русскоязычных
якшо Німець він спілкується в себе дома на німецькій,якшо Француз на французькій,якщо рісіянин то на російській,а якщо УКРАЇНЕЦЬ то на УКРАЇНСЬКІЙ.це знають навіть діти з дит-садка.
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
Тоді може сажеш чому всі східняки і жителі півдня ігнорують, зневажають і цураються своїх україномовних сусідів???
ти не уявляєш скільки я бачив і відчув на собі проживаючиваючи в харкові і спіклуючись виключно Українською мовою.
і це є набагато образливішим ніж з Українськомовної людини в Україні насміхаються.
Я не поддерживаю тех кто насмехается над украинским языком и над людьми говорящими на государственном языке! Это моральные уроды, однозначно! Но и сдругой стороны есть не менее уродливые моральные уроды, которые безосновательно гонят на русскоязычное население.

якшо Німець він спілкується в себе дома на німецькій,якшо Француз на французькій,якщо рісіянин то на російській,а якщо УКРАЇНЕЦЬ то на УКРАЇНСЬКІЙ.це знають навіть діти з дит-садка.
В Канаде два государственных языка (английский и французский).
В Германии государственный - немецкий ("хохдойч"), обладающий целым рядом региональных диалектов. Широко распространен английский, французский употребляется в Саарланде. На севере Шлезвиг-Гольштейна говорят на датском.
В Новой Зеландии в качестве государственных используются английский и маори.
В Израиле два государственных языка - иврит и арабский. В школах, помимо этих двух языков, изучают ещё английский. Кроме того, в стране широко распространены русский, идиш (на нем говорят преимущественно пожилые люди), немецкий, французский, польский и венгерский.

Названия улиц и магазинов даны на иврите и на английском, а иногда на арабском.

Этот список можно продолжать. Так что не говори того, чего не знаешь.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
AJAX сказав(ла):
ти не уявляєш скільки я бачив і відчув на собі проживаючиваючи в харкові і спіклуючись виключно Українською мовою.
підтримую. якщо ви в донецьку чи макеевці будете говорити українською у вас набагато більше шансів мати проблеми ніж у львові, звертаючись на російській. бувала дуже багато і там і там(хоча в макеевці взагалі не варто вечері на вулицю виходити і мова тут не до чого:-X .)
Luka сказав(ла):
В Канаде два государственных языка (английский и французский).
та вже говорили про це. почитайте про що писалось раніше. повторююсь для вас. я мала можливість спілкуватись з канадцями особисто і у них двомовність - проблема! вічна гризня між франко і англомовними провінціями, купа непорозумінь, впритул до ненависті. у нас і так траблів по горло навіщо ще ділити країну за мовним принципом? мовними питаннями спекулюють політикі, як тількі вибори на дворі. реально вдумайтесь друга мова це наразі неможливо! зробити.
я нормально ставлюсь до російськомовного населення. батькі спілкуються російською, багато друзів. і діти мої знають як українську так і російську(маршака віршики в перекладі то жах!=-O ) але я проти введення російської на рівень державної, це викличе хвилю обурень, протестів і зрештою може привести до розвалу країни.
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
TALIKA, Не вырывай предложение из всего текста!
Я привёл пример не только Канады. И сделал это с целью показать, что есть много стран, в которых или два гос. языка, или свободное общение на нескольких языках.
(хоча в макеевці взагалі не варто вечері на вулицю виходити і мова тут не до чого .)
Вот именно! Язык не причём. Это только повод.