Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
lek сказав(ла):
А чи можно у вас пан БУЛЬДОРЕЗ запитати - чи вивчили ви нашу мову за час перебування на Україні, чи можите спілкуватися нею?
Я через те питаю тому що часто тут на форумі проходить така теза что росіяни не спроможні, чи не бажають вчити рідну мову і через то всі наші проблеми та біди.
Не зовсім зрозумів: я росіянин, отжє для мене російська мова є рідною... Нажаль, не можу вам сказати, що досконало вивчів та володію українською. Тим не меньш, з точки зору спілкування та розуміння співбеседника у мене великих проблем нема. Дякую, що запитали.
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
А вам разве не кажется, что вы уже многое пропустили, из моих других граней?
Мне вообще много чего кажется. Буду надеяться, что мы с Вами друг друга поняли. :)
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
да пусть я бы говорил хоть на папуасском языке, а вы на чукчинском, все равно есть за что друг друга любить!!!думаю если бы мы с вами всеми встретились за чаркой вина, за одним столом - мы бы все равно нашли друг с другом ОБЩИЙ ЯЗЫК!! Друзья не будем инструментом в руках манипуляторов, не дадим им посорить нас друг с другом!

на этой ноте пожалуй закончу :) жизнь продолжается :)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
а може мені пан Патрік скаже, що останнє він прочитав з вітчизняних класиків українського пера...бо з вашого посту я поняв, що накінець то я найшов освічену людину ...яка може підказати, що ж все таки потрібно прочитати з останніх українських новинок...наперед дякую
Остання книга, яку прочитав - збірка віршів Світлани Шевчук, яка проживає в Острозі. Дуже непогана лірика, скажу Вам.
Також читав вірші Оксани Простапчук, чка працює в газеті "Життя і Слово".

Читайте українське і не кажіть що нічого не знаєте
Знахарь сказав(ла):
я так поняв в твому розумінні титульна нація - це нація, яка має право на свою мову, свою культуру...хоча я думаю ти і сам не зрозумів, що ти написав
Ти мабуть не читав постів. Тут вже кілька сторінок йдеться про це.
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=114510&postcount=729
читай весь пост;)
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Давненько не писав уже на форумі, бо вже остогидло токмачення мовної теми. Вельмишановні прихильники встановлення статусу другої офіційної та їх опоненти, пропоную провести дружній вихід на каву в одну із кав'ярень міста та провести вечір інтелектуального спілкування та порозуміння. Прошу надсилати пропозиції у приват!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
caesar сказав(ла):
Наведу деякфі з основних положень інтегрального націоналізму Д.Донцова
* Нація - абсолютна ціність;
* Вища мета українців - створення незалежної держави;
* Вища мета може бути досягнута будь-якими засобами;
* Заради вищої мети мають об'єднатися всі класи і політичні партії (ідея соборності, тобто єдності нації);
* Майбутню незалежну Українську державу має очолити вождь з необмеженою владою;
* Соціально-економічний стаус - питання другорядне. Скоріше за все держава буде аграрною, з розвиненою кооперацією і капіталістичною промисловістю.

Де тут фашизм?
тут три пункта, які повністю підтверджують, що основою в Донцова була фашистська ідея державності...

а) і так пункт перший ... Майбутню незалежну Українську державу має очолити вождь з необмеженою владою; фашизм відстоює ідею вождизму: на чолі нації, партії і держави стоїть вождь, який не повязаний ніякими законами, а його думки, слова, дії - це істина в останій інстанції.
Принцип вождизму...волю народу виражає вождь...вождь- це беззастережний авторитет, який нікому не підкоряється...ну чуть лі не Бог...його воля -це і є закони для країни.
Взагалі то така система одна з найкращих , яка підійшла би для нашої країни...але це фашистська модель держави.

б) пункт другий...* Вища мета може бути досягнута будь-якими засобами;
однією із головних складових фашистськоїідеології є те що основою цих ідей є застосування грубої сили...хто не з нами той проти нас -так тіпа можна охарактеризувати такі відносини...насилля проголошується найважливішим чинником розвитку...спираючись на таке положення "Вища мета може бути досягнута будь-якими засобами"- можна виправдати будь-які, навіть найжорстокіші дії, що застосовуються для досягнення мети...а людям в яких переважають найтемніші інстинкти тільки й цього давай...деякі за таку мету пів країни виріжуть...
в) пункт третій...ну сюди можна віднести "* Нація - абсолютна ціність;" хоча це і суперечливо...але все таки...фашизм проповідує процвітання в країні однієї нації...поширення своєї культури...а інші нації рахуються "дикими", неповноцінними, напівтварини...призначення яких полягає у забезпеченні прцвітання панівної раси.
Ну в третьому пункті багато протиріч...можливо я його не правильно зрозумів...але в загальному Донцов проповідував фашистську ідею державності
 

caesar

Користувач
Реєстрація
02.07.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Знахарь, а ти прочитай пост далі. Я навів там аргументацію, що заперечує всі твої аргументи. Напевно дещо повторю.
1. 1) Вожді були не лише в фашистських суспільствах, а й комуністичних, абсолютистських, фундаменталістичних і часто навіть в республіканських.
2) Донцов не заперечував можливості скликання парламенту - Національних Зборів\
3) Вождь мав бути наділений лише необмеженою політичною владою (зміна чиновників, проведення певного курсу внутрішньої і зовнішньої політики і т.п.), а не тоталітарною, тобто не міг втручатися в питання свободи особи та культурних вподобань.
2. Повторюю ще раз: така категорія як "ціль - будь-які засоби" зародилася ще Стародавньому світі, широко пропагандувалася в Середньовічі і зовсім не є внаходом фашизму.
3. Третій пункт ти вже і сам не можеш чітко пояснити. Тому багато коментувати не буду. Ніде не сказано про всеохоплюючу всесвітню надцінність нації, Влада Української Держави (а отже і нації) повинна простягатисяі на територію розселення етнічних українців. І на цій території українська нація - найвища цінність.

P.S. Протягом тижня писати не буду, але прошу не вважати, що я здався. Просто їду на навчання.
На вихідних спробую продовжити дискусію.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
caesar сказав(ла):
Знахарь, а ти прочитай пост далі.
А я ж писав
PATRICK сказав(ла):
Ти мабуть не читав постів. Тут вже кілька сторінок йдеться про це.
http://ilink.com.ua/forum/showpost.p...&postcount=729
читай весь пост
Складається враження, що пан Знахар таки не прочитав пост:-(

Burberry сказав(ла):
Вельмишановні прихильники встановлення статусу другої офіційної та їх опоненти, пропоную провести дружній вихід на каву в одну із кав'ярень міста та провести вечір інтелектуального спілкування та порозуміння
0.5 of beer брати:D ?
по-серйозному: думаю ніяка кав"ярня не витримає таких дебатів та дискусій. може на вулиці?
пропоную у четвер 13 о третій годині ночі біля старого млина;)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
пропоную у четвер 13 о третій годині ночі біля старого млина

збирайтеся...збирайтеся...де я ще зможу вас всіх в одному місці застати...

p.s. куплю гранату
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
збирайтеся...збирайтеся...де я ще зможу вас всіх в одному місці застати...

p.s. куплю гранату
Столько объяснял о демократии... и в конце такое... Знахарь настоящий демократ!:D
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
пропоную у четвер 13 о третій годині ночі біля старого млина
Знахарь сказав(ла):
збирайтеся...збирайтеся...де я ще зможу вас всіх в одному місці застати...
p.s. куплю гранату
Якщо не прийдеш - значить засцяв*JOKINGLY*
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
Здравствуйте друзья-товарищи :))

Вот серия документальных фильмов "Земное и небесное" про которую говорил выше.

http://ilink.com.ua/portal/index.php?newsid=1050

добавлено через 1 минуту
П.С. на 03.09.2007 - пока только 5 фильмов из 10.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Maka сказав(ла):
потому что УПЦ приняла католическую унию, которая оставляет православный обряд, но признает католического папу
=-O
Maka сказав(ла):
Кесарь, по поводу Квебека - я постараюсь узнать на днях точно - что же там за сепаратизм :))
А чи не можна спочатку взнати, а потім кидатися інфою???
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Знахарь твiй пост про гранату показав справжнiй рiвень твого iнтелекту!
 

ИдиотЪ

Користувач
Реєстрація
16.04.07
Повідомлення
257
Репутація
0
Друзья-товарищи )) У вас на портале появилась аудио-книга:

Кара-Мурза С.Г. - Манипуляция сознанием
http://ilink.com.ua/portal/index.php?newsid=1060

Где то в этом топике были ссылки на эту книгу.

Приятного прослушивания :), с наилучшими пожеланиями, Мака.

добавлено через 1 минуту
П.П.С. На 05.09.2007 - Сериал о истории Православия "Земное и небесное" - выложен полностью в 10 фильмах.

П.С. Не забываем голосовать на портале!
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Maka сказав(ла):
Кара-Мурза С.Г. - Манипуляция сознанием
Щось трохи не в тему (а тема в нас про запровадження російської мови як другої державної).
Чи це натяк на те, що всіми нами маніпулюють? заставляють писати оці пости, вести демагогії?

по темі:
і як це ще прихильники запровадження російської мови погоджуються на другу державну? може одразу першу?:D
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
Щось трохи не в тему (а тема в нас про запровадження російської мови як другої державної).
Чи це натяк на те, що всіми нами маніпулюють? заставляють писати оці пости, вести демагогії?
А Мака любую тему сводит к "Манипулированию сознанием":)

PATRICK сказав(ла):
по темі:
і як це ще прихильники запровадження російської мови погоджуються на другу державну? може одразу першу?:D
Сделаем вторым государственным, а какой из них в итоге станет первым - покажет время;)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
і як це ще прихильники запровадження російської мови погоджуються на другу державну? може одразу першу?
mr. Василий сказав(ла):
Сделаем вторым государственным, а какой из них в итоге станет первым - покажет время
Давай одразу першим всесвітнім та міжгалактичним, щоб вже на 100 відсотків:D (істєріка)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
CHipok сказав(ла):
Знахарь твiй пост про гранату показав справжнiй рiвень твого iнтелекту!
ти не повіриш, але я дуже радий, що в цьому топіку з'явилася така неординарно мисляча людина...як ти CHipok, твої пости дійсно захоплюють своєю неповторною логікою,непередбачуваною сюжетною лінією і саме головне - в тобі відчувається справжній письменник-історик...тільки одне прохання до тебе...не лінуйся...пиши по-більше...без твоїх постів я дійсно багато чого втрачаю в цьому житті...
і для того щоб ти дійсно повірив, що в тебе є шанувальники...я друкую твій найкращий твір...
CHipok сказав(ла):
УПА – це єдина армія у Європі, яка масово й без жодної зовнішньої допомоги боролася з нацизмом. УПА – це єдина сила на території СРСР, яка дала збройну і масштабну відсіч сталінській каральній системі.

P.S. думаю з часом можна буде і пару книжечок випустити...в тебе дійсно є талант...

P.S.1 з нетерпінням жду нових твоїх творів...