Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
lek сказав(ла):
Это конечно личное дело каждого, но по моему мнению знание росийской мовы открывает пути к знакомству с российской культурой, которая давно признана общемировым достоянием
Для початку слід свою культуру з під ніг підняти! Оскільки НАША культура знаходиться на дросить низькому рівні! Хто зараз знає укрфолк? Чому так мало укр.фолк. концертів? На мою думку досить мало таких як КРАЇНА МРІЙ Олега Скрипки? Чому лише одиниці у вишиванках ходять? А в майбутньому, коли своя культура н6а високому рівні буде, тоді можна буде і на рахунок інших цікавитись, але на даний момент маємо що маємо

добавлено через 10 минут
Знахарь сказав(ла):
пофиг что там говорится в предыдущих постах( типа да наши деды воевали за Украину, и всякие подобные темы...это все не имеет значения)
Для когось нє імєєт значія, а для когось таки має дуже велике значення! Коли більшість вирішила обрати президентом Ющенка, меншість клялася що приєднається до Росії! Так само буде і цього разу, але навпаки! Тепер поясніть шановні рускіє навіщо вам потрібна державна російська мова? Тільки так поясніть, щоб без лишніх питань? ВАМ НЕ ДАЮТЬ СПІЛКУВАТИСЬ НА РОСІЙСЬКІЙ, чи можливо вас гноблять, за те що ви спілкуєтесь на російській, чи ви не можете купити жодної російської книжки чи подивитись російського каналу, а може вас продавці в магазинах не розуміють, коли ви у них хліб купуєте?
 
M

metallica

lek сказав(ла):
Это конечно личное дело каждого, но по моему мнению знание росийской мовы открывает пути к знакомству с российской культурой, которая давно признана общемировым достоянием
а слабо вивчити українську мову та культуру? соромно думати, що люди, що живуть в Україні, не мають елем ентарного поняття про Україну та культуру.
Знахарь сказав(ла):
( типа да наши деды воевали за Украину, и всякие подобные темы...это все не имеет значения)
і те шо батьки все життя гробились теж не має значення?....якшо така тема не актуальна в суспільстві-значить держави і народу як такого не існує...бо повинно бути щось що об'єднує....я не знаю як кому, але я, стоячи на МОЇЙ землі, дивлячись у МОЄ небо відчуваю силу....можна це обізвати чим завгодно, але це відчуття не є юнацьким максималізмом, я сама до цього дійшла, Україна-моя перша і єдина любов, бо поки я її відчуватиму, я житиму...
боже йак наївно...:-[ :D
naіvely but true:-p
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
CHipok сказав(ла):
Тепер поясніть шановні рускіє навіщо вам потрібна державна російська мова? Тільки так поясніть, щоб без лишніх питань?
На территории нынешней Украины испокон веков было два языка: русский и украинский. Так почему же гос. должен быть только украинский?
CHipok сказав(ла):
ВАМ НЕ ДАЮТЬ СПІЛКУВАТИСЬ НА РОСІЙСЬКІЙ, чи можливо вас гноблять, за те що ви спілкуєтесь на російській, чи ви не можете купити жодної російської книжки чи подивитись російського каналу, а може вас продавці в магазинах не розуміють, коли ви у них хліб купуєте?
Ещё бы мне не давали говорить по-русски:D. Лично мне и так, как сейчас, не так уж и плохо, но как говорится: Вимагай кращого!;)
 
M

metallica

mr. Василий сказав(ла):
испокон веков было два языка: русский и украинский. Так почему же гос. должен быть только украинский?
з покон віків була старослов'янська, а потім вже виокремились діалекти з яких розвинулися мови, не тільки українська та російська до речі;)
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
metallica сказав(ла):
з покон віків була старослов'янська, а потім вже виокремились діалекти з яких розвинулися мови, не тільки українська та російська до речі;)
Украинский, так же как и русский, произошли от древнерусского языка.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
metallica сказав(ла):
з покон віків була старослов'янська, а потім вже виокремились діалекти з яких розвинулися мови, не тільки українська та російська до речі
Удивительно, что вы истории своей не знаете, увы это совсем не так было...

metallica сказав(ла):
а слабо вивчити українську мову та культуру?
Особисто я вважаю, що мову і культуру нашого народу знаю, розумію краще за деяких ідейно свідомих...
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
А я еще с детства хочу себе лучевой пистолет с переключателем двух видов стрельбы: желтым сплошным лучом (лазер) и синим прерывистым (бластер).

И, чтобы не было оффтопа, задам вопрос, который я уже когда-то задавал, но так и не получил ответа:
У жирафа голова находится высоко вверху на очень длинной шее.
1) Это какое же надо сердце, чтобы оно могло закачивать кровь аж в самую голову?
2) И как жирафа от кровяного давления при таких ТТХ сердечной мышцы не разрывает?

З.Ы. В приложении LightAlloy есть диалоговое окно настройки, в нем в том числе можно изменять язык интерфейса (В диалоге настроек выбираем в списке слева самую верхнюю строчку - "Внешний вид"). Попробуйте поменять на белорусский - смотрится очень гатично, :).

З.Ы.Ы. Я понимаю, что не в тему, но надоело ходить по кругу, нужно открывать новые горизонты, :).
 
M

metallica

lek сказав(ла):
Удивительно, что вы истории своей не знаете, увы это совсем не так было...
так просвітіть мене, нещасного лінгівста, як це було.....
mr. Василий сказав(ла):
Украинский, так же как и русский, произошли от древнерусского языка.
а якшо далі заглибитись? то звідки праізашлі рассійанє?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
...предлагаю сделать язык наших дальних предков государственным
metallica сказав(ла):
а якшо далі заглибитись? то звідки праізашлі рассійанє?
все люди произошли от обезьян...это доказанный научный факт...они между прочим тоже умеют говорить
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
lek сказав(ла):
Особисто я вважаю, що мову і культуру нашого народу знаю, розумію краще за деяких ідейно свідомих...
Я Вас вже запитував, що Ви, пане Лек, вкладаєте в смисл поняття "ідейно свідомий", чи просто "свідомий", які дуже (слабол сказано) часто зустірчаються у ваших відповідях.

mr. Василий сказав(ла):
Ещё бы мне не давали говорить по-русски. Лично мне и так, как сейчас, не так уж и плохо, но как говорится: Вимагай кращого!
Мля, то ти ще живий:-(

mr. Василий сказав(ла):
На территории нынешней Украины испокон веков было два языка: русский и украинский. Так почему же гос. должен быть только украинский?
Тому, що держава "іспокон вєков" була колись Київська Русь, а тепер ніхрена не так. зараз ти живеш (якщо ти в контексті) в державі, яка зветься Україна. Запам"ятай цю власну назву. ще пригодиться;)

JohnSparrow сказав(ла):
А я еще с детства хочу себе лучевой пистолет с переключателем двух видов стрельбы: желтым сплошным лучом (лазер) и синим прерывистым (бластер).
майже свідомий. жовтий і синій -- символіка державного прапору ;)
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
metallica сказав(ла):
так просвітіть мене, нещасного лінгівста, як це було.....
Я вибачаюсь, не зовсім зрозумів фахівцем якої справи Ви є, але надіюсь що Ви гарний фахівець, тому раджу Вам якось (на досуге) хоча б перечитати "Слово о полку..." (в оригинале) та також " Повесть временных лет" уважно, тоді би Ви більше не ставили подібних питань...
 
Я

Я_ПушинкА

гнати їх куди подалі, а живуть на Україні хай і розмовляють українькою!!!
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Я_ПушинкА сказав(ла):
гнати їх куди подалі
Да конечно, гнать всех и подальше - в бабин яр во имя торжества демократии!!!!
А оставшиеся все дружно почнут
Я_ПушинкА сказав(ла):
розмовляють українькою!!!
Гениальное завершение нашей дискусии!!!
 
И

Игорь

Сообщение от CHipok
Тепер поясніть шановні рускіє навіщо вам потрібна державна російська мова? Тільки так поясніть, щоб без лишніх питань? ВАМ НЕ ДАЮТЬ СПІЛКУВАТИСЬ НА РОСІЙСЬКІЙ, чи можливо вас гноблять, за те що ви спілкуєтесь на російській, чи ви не можете купити жодної російської книжки чи подивитись російського каналу, а може вас продавці в магазинах не розуміють, коли ви у них хліб купуєте?
Покищо на це питання ніхто не зміг дати аргументованої відповіді!
Сообщение от mr. Василий
На территории нынешней Украины испокон веков было два языка: русский и украинский. Так почему же гос. должен быть только украинский?
Це не аргумент, це схоже просто жаба так душить чи комплекс старшого брата.
В Росії теж є багато місць компактного проживання українців, але про запровадження там укр.мови хоча б як другої регіональної там навіть в голос забороняють говорити, це ж націоналізм і фашизм чисої води!!!:D
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Игорь сказав(ла):
Хаха, тебе нужен аргумент: я гражданин Украины ХОЧУ чтобы был второй гос. язык русский. При демократии главный аргумент это - МОЁ ХОЧУ. Я вот не услышал аргументов, готовых убедить меня в обратном, вечное нытьё, что бумаги нужно будет в 2 раза больше и что, там кого-то из предков вздрючили русские:D , это всё полная лажа и на хоть сколько достойных аргумент ну никак не тянет.
Игорь сказав(ла):
В Росії теж є багато місць компактного проживання українців, але про запровадження там укр.мови хоча б як другої регіональної там навіть в голос забороняють говорити, це ж націоналізм і фашизм чисої води!!!:D
Смешно читать, ты побывай в Россию и спроси у проживающих там украинцев по свидетельству, что они об этом вопросе думают:D. Они будут удивлены не меньше негров проживающих в США и узнающих, что у них на родине в Буркина Фасо кто-то обеспокоен их языком:D
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
mr. Василий сказав(ла):
При демократии главный аргумент это - МОЁ ХОЧУ.
Це твоя хибна думка. При демократії спочатку потрібно думати про навколишніх.
 
И

Игорь

І ще при демократії слово "ХОЧУ" додається обов"язково до слова "ДОЦІЛЬНІСТЬ", а її тут не спостерігається.
Повідомленя від mr. Василий
Смешно читать, ты побывай в Россию и спроси у проживающих там украинцев по свидетельству, что они об этом вопросе дума
От поки вам буде смішно сприймати чужі проблеми, як свої, доти не потрібно другої державної мови в Україні!!!!!!!! А тоді і поговоримо!
Я добре знаю чого хочуть на чужині українці і не має значення чи це Буркина Фасо чи Росія. Чому тоді в Америці і в Канаді українці об"єднуються і сплікуються на рідній мові? Причому навіть і ті, які живуть в достатку- може вони так з жиру бісяться?
Вам нас ніколи не зрозуміти - тому і смієтеся.... а жаль....
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
metallica сказав(ла):
а слабо вивчити українську мову та культуру?
Буду премного благодарен если подгонишь "Самоучитель Украинской Культуры"...

добавлено через 3 минуты
CHipok сказав(ла):
Оскільки НАША культура знаходиться на дросить низькому рівні! Хто зараз знає укрфолк? Чому так мало укр.фолк. концертів?
А вот в этом Б/П виновата Россия и русские... Виноваты ..ть все, одни мы хорошие...
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Игорь сказав(ла):
але про запровадження там укр.мови хоча б як другої регіональної там навіть в голос забороняють говорити
Видимо Вы никогда не были в России а если и были то не знаете что это страна где много национальных республик и областей и в каждой из них даже в самой маленькой государственным языком является язык данной национальности и затем русский. Все школьники в национальных республиках в обязательном порядке изучают местный язык и литературу радио и каналы телевидения на национальном языке работают вместе с обще российскими. К примеру в Чебоксарах меня удивило количество людей говорящих на чувашском языке а про татарию и башкирию вообще говорить не приходится там достаточно много народа и по русски с трудом говорящего и ничего никаких притензий к ним со стороны властей нет. Так что в России в общем случаи под сотню государственных языков точно будет.
Что касается украинского - ну нет там украинской автономии если была бы вопрос решился бы...
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
lek сказав(ла):
Видимо Вы никогда не были в России а если и были то не знаете что это страна где много национальных республик и областей и в каждой из них даже в самой маленькой государственным языком является язык данной национальности и затем русский
Ати мені скажи чи ти бачив щоб навіть у тій же Росії була ще одна державна мова.