Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
lek сказав(ла):
Видимо Вы никогда не были в России а если и были то не знаете что это страна где много национальных республик и областей и в каждой из них даже в самой маленькой государственным языком является язык данной национальности и затем русский.
видимо вы тож там давно бывали..согласно 69 статьи конституции РФ на всей територии есть один гос язык русский и уже в разных автономиях могут дополнительно быть другие но никак не в том порядке как вы говорите что сначала местный, а потом русский..и об этом уже писалось в этой теме перечитайте ее еще раз..
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
sonic сказав(ла):
видимо вы тож там давно бывали..согласно 69 статьи конституции РФ на всей територии есть один гос язык русский и уже в разных автономиях могут дополнительно быть другие
На Украине и такого нет:'( Далеко нам до России:'(
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Я взагалі вважаю, що знати мову держави в якій ти живеш хочаб на мінімальному рівні ти просто зобов'язаний. Не маю нічого проти російскої мови і проти росіян, бо сам на половину росіянин, але вони (не рядові громадяни) до нас ставляться як до людей нижчого гатунку:-( . І це я кажу з власного досвіду -- бо сам там довгий час працював.
 
И

Игорь

Повідомленя від mr. Василий

На Украине и такого нет Далеко нам до России

Так дійсно нам ще до їхніх "успіхів" далеко. Треба позакривати всі рос.бібліотеки, школи, заборонити рос. телеканали, журнали, книжки, відмінити в якості другої мови (рос.мову) в східних областях, та Криму. Повиганяти з ВерхРади та Уряду, всіх, хто не знає і не говорить укр.мовою., відібрати церкви.

Що ви "вципились" до статусу мови, вона і так як в маслі, ви що з жиру біситесь?
Ви б свою енергію на Прибалтику витрачали б краще...
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Игорь сказав(ла):
Треба позакривати всі рос.бібліотеки, школи, заборонити рос. телеканали, журнали, книжки, відмінити в якості другої мови (рос.мову) в східних областях, та Криму. Повиганяти з ВерхРади та Уряду, всіх, хто не знає і не говорить укр.мовою., відібрати церкви.
Отлично, правильно! А затем стройными колонами, чеканя шаг, с факелами в руках пойдем в евросоюз и пусть только эти зажравшиеся европейцы попробуют нас не пустить - тогда мы и им покажем!
 

Weasel

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
37
бачила в Одесі надпис на стіні:
"Матюк - это изуродованный русский язык.
Перетворю тебе в москаля
"

;)
 
M

Midnight Fantasy

Fishman сказав(ла):
але вони (не рядові громадяни) до нас ставляться як до людей нижчого гатунку
насколько была заграницей и общалась с иностранцами, они тоже украинцев недолюбливают, как и русских, впрочем, тоже. "Вы откуда? Из Украины? ааа, понятно..."
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
mr. Василий сказав(ла):
Далеко нам до России
А навіщо нам тянутись до якоїсь росії!!! Нам потрібно думати про нашу країну!!! І що для неї краще!!!
 
И

Игорь

Сообщение от mr. Василий
Далеко нам до России

Якби я так вперто був впевнений, що мені буде так чудово(ніби як в раю) в якійсь іншій країні(допустим в Росії), я вже в той же день спакував чомодани і поїхав туди - в країну своєї мрії. Навіщо портити собі життя тут?=-O
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
ООН рекомендует Эстонии русский язык

По мнению специального докладчика ООН по расизму, расовой дискриминации и ксенофобии Дуду Дьена, русский язык, на котором говорит треть населения страны, мог бы стать там государственным языком.

Кроме того, по его мнению, говорить на эстонском должны все граждане республики, поскольку это важно для политики интеграции. "В то же время, если мы посмотрим, что русскоговорящее меньшинство в Эстонии очень существенно и составляет до 30% населения, то статус русского языка должен соответствовать роли русскоговорящего меньшинства в демократическом обществе Эстонии", - отметил на пресс-конференции Дьен, который в пятницу завершил плановый визит в Эстонию.

http://www.dni.ru/news/polit/2007/9/28/118102.html
 
K

Kate

Я не маю нічого проти російської мови, навіть іноді вона мені подобається більше ніж українська.

Хай люди розмовляють як хочуть, мені головне щоб я їх розуміла, АЛЕ Україна у нас одна, ми живемо на Україні, і більша частина населення українці, тому і державна мова повинна бути одна - українська.
Я взагалі не розумію навіщо створювати ці проблеми?! Просто звичайних людей відволікають від дійсно важливих проблем...
 

Roman

Користувач
Реєстрація
11.03.06
Повідомлення
13
Репутація
1
Вік
46
Некорректное голосование

Я считаю, что варианты ответов опроса сформулированы некорректно. А последний вариант вообще с запахом национальной дискриминации! К тому же в названии поста ошибка: правильно не "всётаки", а "всё-таки". Вывод: опрос этот фтопку! :D
 

Kicya Leapardavna

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
43
Почитати і подумати

приїхали
Модераторів дуже прошу мати не убирати (стиль автора дотримано повністю =))

"Ходило сегодня по центру, типа шопинг (буэээ). В голову пришло пару заипездных идей на будущее - это хорошо, иногда из-за компа нужно свою жопу отрывать и активно ходить -для творческого процеса полездно), а то станет такая же как у Птици. Хотя. нет, вряд ли....

Блядь, эти суки, которые шьют одежду наверняка расчитывают на плоских созданий 12-15 лет. Люди, у женщин есть фигура, что подразумевает под собой грудь и бедра. Их отрезать нужно, что бы влезть в эту йобнутую одежду?! я просто возмущаюсь! Сапоги за 3000 грв....ну это так) на будущее)))))) -и то, не я , а мне их покупать будут. Наглость -второе, мать вашу, счастье)))))

И наконец. ПАЛАГНЮК, ребятки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кто страдает подобной хуйней перевода "Б.К." еще и на украинский - это ясно, даже имя знаем. Но КОМУ ЭТО НУЖНО?! - главная загадочнасть сегодняшнего дня.


Все, впереди куча безсонного времени, которое я вполне могла бы проебать на пьянку...."
Взято звідси
І це пише кісо (по іншому не скажеш), яке живе в столиці України.

Почитайте оригінал та коменти - думаю, буде над чим подумати.
Наразі в тій же Україні повний неадекват у людей до української і, відповідно, до державної мови.
Звідки можна виховати повагу у чужих потребах - а саме в російській мові, як другій державній?
Хто жив у Києві тривалий час, мене зрозуміє - українска мова взагалі рідкість для вух оточуючих. Я постійно бачила на собі погляди людей, якщо з кимось спілкувалася. І це не байки - це реальність.
Російську мову не вчать в школах?
Вчать. Але її не вчать самі учні - повний аут в граматиці ми спостерігаємо на цьому ж форумі.
Питання - навіщо людям ця мова в державному статусі, якщо вони її навіть втілити на папір не можуть грамотно?
Шкільна програма дала мені можливість володіти російською на такому рівні, що я без проблем напишу або вірш, або пісню, або звичайні тематичні тексти.
Перш за все - впровадження російської не зробить населення грамотнішим. Не варто забувати, що все починається не тільки із сім*ї, але і зі школи.
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Kicya Leapardavna сказав(ла):
И наконец. ПАЛАГНЮК, ребятки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кто страдает подобной хуйней перевода "Б.К." еще и на украинский - это ясно, даже имя знаем. Но КОМУ ЭТО НУЖНО?! - главная загадочнасть сегодняшнего дня.
Для безграмотних - Чак Палагнюк - американець українського походження, тому це не переклад, а от "Паланік" - російсько(чи англо-)мовна адаптація. До речі читається "Бійцівський клуб" українською на одному подиху, супер!
 

Ded

Користувач
Реєстрація
18.05.06
Повідомлення
4
Репутація
0
Kate сказав(ла):
Хай люди розмовляють як хочуть, мені головне щоб я їх розуміла, АЛЕ Україна у нас одна, ми живемо на Україні, і більша частина населення українці, тому і державна мова повинна бути одна - українська.

Представьте САМИТ. За круглым столом - Украина , Грузия, Узбекистан, Казахстан и др. Возле каждого президента свои ПЕРЕВОДЧИКИ (с грузинской мовы на украинский, следущий узбекский и так далее). У каждой страны свой государственный язык. Так почему ВСЕ переходят на РУССКИЙ язык. Не задумывались? Далее. А на фуршетах, тоже с переводчиками?
-Ты меня уважаешь? Тогда выпьем.
Все посольства в СНГ наверняка обращаются на русском. Бо по грузински не разумеем....
Без русского языка не обойтись!
Почему многие , наши правители , обучают своих детей в английских школах, где по украински не разговаривают. Отдают свою дочь замуж за английского музыканта.
А своим простым людям запрещают изучать русский язык ( про другие языки не говорю. Немецкий, английский только для одаренных).
А чтобы легче управлять народом. Паши на своей земле. И не мечтай, рвануть в далекие страны. В страны СНГ не поедет без знания русского (или грузинского тем более) языка. А на запад едут единицы , слуги народа- их дети, внуки.
 
K

Kate

Ded сказав(ла):
А своим простым людям запрещают изучать русский язык
Чому ж забороняють? Не забороняють.
В моїй школі виділяють достатньо годин на тиждень для вивчення російської мови. Я можу вільно розмовляти російською.)
Ded сказав(ла):
Немецкий, английский только для одаренных
Знову ж таки, в школах вивчають і англійську, і німецьку, і навіть французьку мову.
Я вивчаю англійську, якщо ж захочу вчити німецьку або французьку, достатньо просто перевестися в інший клас цієї ж школи.:)
 

Alt

Користувач
Реєстрація
25.09.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Ded сказав(ла):
А своим простым людям запрещают изучать русский язык ( про другие языки не говорю. Немецкий, английский только для одаренных).
А чтобы легче управлять народом. Паши на своей земле. И не мечтай, рвануть в далекие страны. В страны СНГ не поедет без знания русского (или грузинского тем более) языка. А на запад едут единицы , слуги народа- их дети, внуки
Тут ты не совсем прав - сейчас на западе множество наших людей работают прислугой или батраками - они на положении крипаков там. В прочем и в россии тоже самое - отношение к нашим просто ужасное сам тому свидетель - только менты услышат украинский акцент пиши пропало...


Kate сказав(ла):
В моїй школі виділяють достатньо годин на тиждень для вивчення російської мови.
Да только вывчают ее полгода а некоторые классы вообще нет, зато и английскую и французкую им преподают
 
K

Kate

Alt сказав(ла):
Да только вывчают ее полгода
Не півроку! Російську вивчаю з другого класу без будь-яких пербоїв, постіно і стабільно!:-\
Alt сказав(ла):
а некоторые классы вообще нет
А ось ті класи, що її не вивчають, вивчають якусь іншу мову - французьку або німецьку. Просто ти уявляєш яке було б навантаження, я, наприклад, вивчаю російську, але не вивчаю французьку або німецьку, і напаки ті що вивчають німецьку або французьку, не вивчають російську.


До речі, всі молодші класи вивчають російську, тому хоч якісь нікчемні знання вже є. А от чи продовжувати вивчення цієї мови у середній та старшій школі - справа батьків, ну, і, звичайно, самої дитини.