Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Zykov сказав(ла):
спикулировать на эту тему и говорили так как народу нравится, а не так как хочеться нашему "лишайному" или пендосской обезьяне
Почнем з того що говорить в нашій країні "так как народу нравіца" можна ще з 91... Чи можливо хтось впрягав тебе відносно того на якій мові ти розмовляєш?
Zykov сказав(ла):
П.С. кстати вопрос о том что меня как-то заставляют что-то, я не поднимал
шось тут не сходиться...

Zykov сказав(ла):
хорошо что такие люди ещё есть, будет лишайному кем управлять
Ти як це писав монітор слюнями не забризкав? М?
Zykov сказав(ла):
сказал что было бы хорошо остановить спекуляции, один из способов - сделать русский язык конституционным, вот и вся полемика
А ще простіше промити мізки тим недоумкам з регіонів які цього домагаються, "вот и вся полемика".
Назви три конкретних причини по яким російська мова в Україні має стати другою державною, відповідь типу бо мені так легше буде, назло Лішайнаму не приймаються...
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa,
может это Вам мозги промыли? :) о таком не задумывались? :)
1. население
2. история
3. единодержавие

Я Вам ни чем не обязан в этой жизни, потому переубеждать нет позитивного желания =) а не знание истории не умоляет Вашей безграмотоности, научитесь правописанию , стыдно =)
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
Zykov, ти такий мягенький? Образився на мої запитання.
На рахунок образ, можу вас попередити, як ти виразився "овошем", я рахую (вважаю) тебе, також підозрюючи тяжку хворобу того де в тебе рот.
Wehr,
FrYkT,
и остальные "овощи", коли не умеете вести дилог, то хотябы не нечинайте его с оскорблений =)
Це ти сам визначив, що я невмію спілкуватися? Чи це є якісь загальприйняті норми?
Звісно, краще не відповідати на 5 запитань, які поставлять тебе у кут, а почати образи і крики, "я нібуду с нім разгаварівать, он не умієт вісті діалог".


в частности пост пана Wehr вызвал снихсодительную улыбку =) хорошо что такие люди ещё есть, будет лишайному кем управлять, проблема в Вас товарищ, а не во мне :)
Твій рівень здогадливості, поставить любого (будь-кого) у тупік (глухий кут).
Якшо я проти введення 2 державної мови в Україні, та прошу не писати образи, я автоматично став як ти б виразився (висловився) "юшенкавскай маріанеткай".
смішно. Не вважай себе надто розумним.

повторюсь ещё раз, я за второй русский язык.
Повторюся, я ні.
Я поставив тобі запитання, хіба ж так тяжко дати на них відповідь, чи вказати справжні причини чому ти в маєш таку точку зору.
"Шоб прікратіть спікуляции" не приймається. Це не вихід. Приймуть її, і буде точно таке ж дійство за відміну.
Тяжко до такого додуматись?

Ти тільки можеш нав"язувати свою думку, і якщо вона збігається з кимось, то зробиш висновок, "какой ти умний брат". А є то, багато інших варіантів!
Прийняти щоб не спекулювали? Визнай воїнів УПА, щоб уже нарешті не було спекуляцій і на цю тему. Неможеш? Чого? Бо це не твоя точка зору?

П.С. кстати вопрос о том что меня как-то заставляют что-то, я не поднимал :)
Звичайно, бо тобі ніхто і не нав"язує це.

Висновок, 4 сліва. незачьот. Афтар lfk,fqj,.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Zykov сказав(ла):
брєд сивой кобили.. даю вводну.. допустим зробили російську державною.. прийдеш ти до чиновника якогось і будеш писати документ на тій мові яку він розуміє і знає і розказувати йому про дві мови до лампочки.. він зробить вигляд що знає і розуміє тільки одну..
Zykov сказав(ла):
історія в даному випадку пусте слово.. шо саме історія має покзать? 70 років СССР коли нагло заставляли вчити російську? так нам осталось не довго почекать уже 18 років все навпаки..
Zykov сказав(ла):
отут зовсім стало смішно.. згада тойже СССР єдинодіржавіє..і всюди кругом один великий могучий... так шо якшо говорити про єдінодіржавіє то і мова повинна бути одна.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Wehr,
lol = ))))) Ваши не имеют ничего общего со здравым смыслом как минимум , а так же с сознанием и бытием людей
sonic,
1. не знание, не освобождает от ответственности
2. история - наша с Вами жизнь = )))))
3. я не говорил об СССР, это Ваше мнение =) язык действительно был один - согласен. были только его наречия ;) что я собственно Выше и говорил, так если наречия все понимали, то почему бы их не принять? :)

П.С. слово "овощь" употребилось по той причине. что у ник у товарища Фрукт :), если Вы сочли это оскорблением ну что же - ха ха ха =) посмеёмся вместе
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
Петрасян оцінить твою шутку.

А на рахунок здравого смислу, це все на твою думку.
Міг би просто продовжити дискусію в нормальному тоні, а не розповідати які всі неосяжно тупі, а я умная.
Складається враження, що спілкуєшся з блондинкою.

[OFF]жаль немає прав, раніше фокс любив написати відповідь і закрити тему.[/OFF]
 

FrYkT

Користувач
Реєстрація
27.03.09
Повідомлення
101
Репутація
22
Zykov,
Zykov сказав(ла):
Вас лично в своём посте я ничем не задел, а высказал свою точку зрения, ведь Вы тут все за конституцию? а значит свободу слова ещё не отменили пока что =)
Ми також висказали свою точку зору.
А на рахунок історії, населення і єдинодержавства відповідь правильна.
Спілкуйся на якій хочеш, але державна є державна.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
JohnSparrow сказав(ла):
Забавно, что когда Временное Правительство признало независимость Польши в 1917 году, то польский Сейм ответил в том духе, что, мол, спасибо за признание, но вопрос о принадлежности земель западной Украины и Белоруссии должен быть решен в соответствии с державными польскими интересами. Ну и решить у панов получилось, аж до 1939 года. Видимо, не всех перевешали в 1863 дикие северные варвары, не отбили охоту.
Ну елы-палы...
Да поляки - это угнетатели, а 200 лет расейскай окупации - это так, хвигня... узнаю русских))) везде одно и тоже)
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
JohnSparrow сказав(ла):
И, кстати, почему "московитские" школы, а не "русские"?
Потомучто если русские земли были в составе сначала Великого княжества Литовского, Русского и Жамойцкого и государственным языком там - руский. Статуты и Трибунал на руском.
А Московиты поцепили на себя название Русь и выктили требования "на исконные земли".
http://www.erzan.ru/news/genofond-b...ogo-edinstva-russkie-jeto-finy?kalend=04.2009

добавлено через 13 минут
JohnSparrow сказав(ла):
А на поверку оказывается, что поляки, которых вешал Муравьев, будут похуже этого самого Муравьева.
Современник К. Калиновского (руководиель восстания на НЕ польской территории) генерал-майор В. Ф. Ратч в своем донесении виленскому генерал-губернатору М. М. Муравьеву утверждал следующее: «Константин Калиновский с настроением герценовской школы во главе честолюбивейших личностей из красных литвинов настойчиво проводил идею о самостоятельности Литвы».[8]

М. Бич указывает на то, что крайнее обострение взаимоотношений между ЛПК и ЦНК в конце 1862 г. засвидетельствовал член ЦНК Оскар Авейде в своих показаниях следственной комиссии в январе 1865 г.. В частности, он сослался на факты удаления из состава ЛПК варшавского комиссара Нестора Дзюлерана, а затем и его преемника, отметил твердость и решительность, с которой ЛПК требовал равноправия во взаимоотношениях с Варшавой и передачи в подчинение Вильно Белостоцкого воеводства.

Шоп не было инсинуаций по поводу Литвы:
1400 г. http://www.euratlas.com/big/europe_map_1400.html
1500 г. http://www.euratlas.com/big/europe_map_1500.html

И еще на этот счет :
Битва при Синих водах — битва на реке Синюха (Синие Воды) осенью 1362 года (согласно Хронике Быховца в 1351 году), окончившаяся победой войска под командованием литовского князя Ольгерда над войсками трёх татарских князей, управлявших Подольской землей, Крымской, Перекопской и Ямбалуцкой ордами. После этой битвы Киевщина, Подолье и ряд остальных земель были включены в состав Великого княжества Литовского.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
sonic сказав(ла):
отут зовсім стало смішно.. згада тойже СССР єдинодіржавіє..і всюди кругом один великий могучий... так шо якшо говорити про єдінодіржавіє то і мова повинна бути одна.
Боюсь, тут речь о единодержавии, уходящем еще в РИ..
Так что ту не смешно должно быть, а страшно)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Zykov сказав(ла):
AdMiRaL_DyPa,
может это Вам мозги промыли? :) о таком не задумывались? :)
Ні не задумувався, оскільки маю власну голову на плечах і думаю власними мозгами, а не теоріями кримслівських істориків і ссилками проросійских сайтів чи статтями проросійських ЗМІ.
Zykov сказав(ла):
а не знание истории не умоляет Вашей безграмотоности, научитесь правописанию , стыдно
То може Вам потрібно було не на УТЦ йти працювати, а в початкову школу, такий потенціал пропадає... А ось на рахунок історії... Вся фішка в тому що в нас з тобою зовсім різні історії, і які б ссилки ти сюди не заливав я все одно останусь при своїй думці.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
То може Вам потрібно було не на УТЦ йти працювати, а в початкову школу, такий потенціал пропадає... А ось на рахунок історії... Вся фішка в тому що в нас з тобою зовсім різні історії, і які б ссилки ти сюди не заливав я все одно останусь при своїй думці.
Подделка московітамі ПВЛ - это уже прітча во языцех)))
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
medved сказав(ла):
На примере русских классов постепенно предметы начались вестись на украинском языке. Мотивация – Міністерство Освіти ( наверное не читала этот конституционный параграф.)

а можливо справа в тому що більшість батьків, попри балачки вам подібних, почали розуміти, що якщо вони хочуть будувати майбутнє своїх дітей в цій державі, то все таки дітям необхідно знати державну мову, а на балачках про братність народів, "насильницьку українізацію" та популістичних спекуляціях політиків "все таки сделать русский язык вторым государственным" далеко не заїдеш, життя воно тут і зараз а обіцянки-цяцянки :)

добавлено через 4 минуты
medved сказав(ла):
Что же касается Москвы – устало повторюсь это не вся Россия . И для аналогии обратись на украинском где-то в Приморье или в Сибири, то и в ответ можешь услышать – « О, земляче».

цікаво а що каже ваша історія про причини проживання цих самих "земляків" в тих самих регіонах (Сибири, Приморьи) певне на багаті краї вони туди перебирались в таких кількостях ;)

добавлено через 2 минуты
Ножка Буша сказав(ла):
Еще один светоч украинской лингвистики и антропологии с задатками великого историка явился на свет! Аллилуя, братья!

відповідь достойна автора, головне - ЗМІСТОВНА, пропоную ще варіанти (наприклад - Бла Бла Бла, ну чи щось подібне) :D

добавлено через 12 минут
Zykov сказав(ла):
я за русский язык, хотя бы для того, чтобы закончили уже спикулировать на эту тему и говорили так как народу нравится, а не так как хочеться нашему "лишайному" или пендосской обезьяне

цікаво, внести хаус щоб досягнути порядку (а може ще татарську добавим, тоді зовсім все буде зрозуміло :) ), і що саме цікаво говорили так как народу нравится це тобто говорити для прикладу нашему "лишайному" или пендосской обезьяне це якою мовою? Аааа, це певне буде вступ до нового росодругодержавноукрпершодержавного розмовника? :D
Мене завжди вражали нащадки, які намагаються косити під інтелігенцію, яку знищили їхні діди в період з 1917 по 1953 роки.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
MandrivniK, скільки можна???....ви ж доросла людина...яке відношення мова має до щастя в сімї?...яке відношення мова має до держави?....яка взагалі різниця хто і на якій мові говорить?...Шевченко женився на американській моделі - в них щаслива сімя( синів звати Майкл і Джордан)....Клички - в Німеччині здобули світову славу - їм також мова не завадила...так в чому проблема?...можеш навіть глянути історію США...там взагалі країна складалася з емігрантів зі всіх країн світу...МОВА В КРАЇНІ - ЦЕ НЕ ГОЛОВНЕ!!!...головне це, які люди її населяють!!!
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
яке відношення мова має до держави?
Відношення має не мова а кількість держаних мов. Вважаю наразі Україна просто не може дозволити собі іще одну державну мову. От стане країна і народ багатими, буть величезні соціальні програми тоді і подумаємо на рахунок другої мови, а поки-що це чистої води спекуляція.
Ввести другу державну мову - дуже дорого. Цю суму можливо порівняти з річним бюджетом країни. Адже потрібно: усі державні документи видавати (а уже видані - перекласти) у двох екземплярах, відповідно потрібні перекладачі, усі бланки, форми, і т.д. перекласти на іншу мову. Організувати навчання держ. службовців які цього забажають, та багато іншого.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Я підтримую тих, хто вважає, що єдиною державною мовою в Україні має бути українська мова. Хоча сама розмовляю на суржику, бо прожила 34 роки в селі в Донецькій області (у містах розмовляють переважно російською). Але мені неприємні "розсуждєнія" молоді про так звану заборону української мови в радянській Україні. Вона (молодь) знає про це з підручників історії, а підручники ці пишуть звичайні люди, які можуть або просто помилятися, або робити помилки навмисне. Хай молодь спитає у своїх старших родичів, чи забороняли їм коли-небудь спілкування, навчання українською? Я у 70-х роках ходила в україномовний дитсадок, у 80-х закінчила школу, де було по два паралельних класи. Один з російською мовою навчання, другий з українською (на вибір батьків). Центральний канал українського телебачення був україномовним, як і "Промінь" - центральне українське радіо. Це все не з підручників, а з моєї пам'яті. Прикро, що зараз обмежується використання російської мови, яку 43% громадян України вважають рідною. Коли я дивлюся російські фільми, то хочу чути голос Мордюковюї, Табакова, Куравльова, а не чужий голос перекладача. Вся ця проблема висмоктана із пальця політиками, які грають на національних почуттях громадян.
 

haoz

Користувач
Реєстрація
26.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
)) ну от читаю я цю вашу писанину і сміюсь!! а сміюсь тому що толку з цієї писанини нема!!!! якщо ви вже аж такі патріоти що відстоюєте щоб в Україні була тільки одна державна мова то ви відстоюйте в реальності дійте покажіть які ви патріоти!!! ане сваріться і ображайте один одного в віртуальному світі!!!!
 

medved

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
68
Репутація
0
sonic сказав(ла):
історія в даному випадку пусте слово.. шо саме історія має покзать? 70 років СССР коли нагло заставляли вчити російську? так нам осталось не довго почекать уже 18 років все навпаки..
sonic Вам сюда пост #1178, попробуйте несколько раз это прочитать для разумения и потом сюда пост #1153.
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ні не задумувався, оскільки маю власну голову на плечах і думаю власними мозгами, а не теоріями кримслівських істориків і ссилками проросійских сайтів чи статтями проросійських ЗМІ.
Похвально, что имеете свою голову и свои мозги, ещё бы научился проявлять уважение к думающим не так как ВЫ – ценны б Вам не было бы. Опровергая, теорію кримслівських істориків і ссилками проросійских сайтів чи статтями проросійських ЗМІ, не забивали бы себе голову теорией ющенских историков и ссылками национал - патриотичных сайтов, может быть, не возникало бы таких желаний:
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
А ще простіше промити мізки тим недоумкам з регіонів які цього домагаються, "вот и вся полемика".
Проанализируйте хорошенько, численность и другие обстоятельства, думаю, что хлопотно Вам это станется.
MandrivniK сказав(ла):
а можливо справа в тому що більшість батьків, попри балачки вам подібних, почали розуміти, що якщо вони хочуть будувати майбутнє своїх дітей в цій державі, то все таки дітям необхідно знати державну мову, а на балачках про братність народів, "насильницьку українізацію" та популістичних спекуляціях політиків "все таки сделать русский язык вторым государственным" далеко не заїдеш, життя воно тут і зараз а обіцянки-цяцянки
MandrivniK MandrivniK, не надоело ходить всё по тем же граблям? Бурная фантазия и ваша идеология - ни есть для многих действительностью. И скорее всего «не почали розуміти» а начали приспосабливаться. Наверное, для вас это и не плохо, но по мне так и не хорошо. Кстати это ещё один «чирь» украинского народа сродни предательству – приспособленчество.
MandrivniK сказав(ла):
цікаво а що каже ваша історія про причини проживання цих самих "земляків" в тих самих регіонах (Сибири, Приморьи) певне на багаті краї вони туди перебирались в таких кількостях ;)
Такой ответ Вас не удовлетворил?
Сообщение от caesar
Багато українців сталінський режим вислав в Сибір: розкулачування і колективізація 1927-1929, репресії 30-их, відправка в концтабори і на поселення.
MandrivniK, а что по этому поводу говорит ваша история, коль вы умудряетесь делить всё на ваше и наше? По поводу что, колоссальный процент украинцев находящихся сейчас в регионах России, для того что бы прокормить свою семью находящуюся на Украине – часом нечего не говорится?
depth сказав(ла):
Вважаю наразі Україна просто не може дозволити собі іще одну державну мову. От стане країна і народ багатими, буть величезні соціальні програми тоді і подумаємо на рахунок другої мови, а поки-що це чистої води спекуляція.
Ввести другу державну мову - дуже дорого. Цю суму можливо порівняти з річним бюджетом країни. Адже потрібно: усі державні документи видавати (а уже видані - перекласти) у двох екземплярах, відповідно потрібні перекладачі, усі бланки, форми, і т.д. перекласти на іншу мову. Організувати навчання держ. службовців які цього забажають, та багато іншого.
Аболденный аргумент озабоченности об экономики Украины после стольких количеств перевыборов и прочих «выкидонов». Ну да, ну да это же дороже будет, чем с противоположностью наоборот.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
medved сказав(ла):
sonic Вам сюда пост #1178
прочитав.. а тепер розкажи хто тобі не дає розмовляти російською? російськи класи наскільки мені відомо теж в Нетішині є.. мова йде про державну мову.. от тут я сам прекрасно помню як в державних інстанціях треба було все писати саме на російській.. що було при СРСР я теж пам"ятаю і можу росказать.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
medved сказав(ла):
MandrivniK MandrivniK, не надоело ходить всё по тем же граблям? Бурная фантазия и ваша идеология - ни есть для многих действительностью. И скорее всего «не почали розуміти» а начали приспосабливаться. Наверное, для вас это и не плохо, но по мне так и не хорошо. Кстати это ещё один «чирь» украинского народа сродни предательству – приспособленчество.

одна деталь, саме завдяки «чирю» украинского народа сродни предательству – приспособленчеству ви зараз існуєте (тобто вас було кому породити), ваші предки вчасно використали саме цей «чирь» і по ходу крепко перестарались, відбилось воно на вас надто крепко, аж у підсвідомість...

medved сказав(ла):
По поводу что, колоссальный процент украинцев находящихся сейчас в регионах России, для того что бы прокормить свою семью находящуюся на Украине – часом нечего не говорится?

"говорится" це одна із тих причин, з яких таких як ти, нащадків комунарів, люди і ненавидять - мало того що своїх мучили то ще й інші народи гнобили, змушуючи тікати світ за очі щоб зберегти життя.
Це ж треба було так керувати країною, загарбати під себе стільки народів, щоб потім таке наробити... люди тікали з своїх домівок щоб, або не посадили або не переселили "для освоения новых земель" замінюючи корінне населення своїм російським... хоча можливо ваша історія вам про таке не розповідала, а от мені розповідали, саме ті, хто бачив це на власні очі... (так що свої історичні довідки підписані тими самими комунарами засунь собі в .... ну ти зрозумів куди, память народу не замінить ніякий наказ чи довідка) ИМХО!

добавлено через 11 минут
Знахарь сказав(ла):
MandrivniK, скільки можна???....ви ж доросла людина...яке відношення мова має до щастя в сімї?...яке відношення мова має до держави?....яка взагалі різниця хто і на якій мові говорить?

оце хочу спитати, а чому ви вирішили що я проти цього, читайте уважно пости а не просто критикуйте тих хто пише іншою мовою... єдине з чим я з вами не згоден, без мови немає держави, є адміністративна купка яка збирає податки і тримає за них певні служби живучи за кошт інших а от одним із признаків дійсно держави і є саме мова...