Как же всё таки быть с русским языком?

  • Автор теми Куряга
  • Дата створення

Нужен ли русскому языку статус государственного языка Украины?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Slavon сказав(ла):
Какое отношение это имеет к сегодняшней проблеме русского языка?
ти писав, що масово почали говорити на укр. мові 20 років назад, я тобі відповіла....

добавлено через 1 минуту
і вообщє, що за проблеми з російською мовою??? щось не подобається, їдьте в Росію
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
Кошка в коробке сказав(ла):
і вообщє, що за проблеми з російською мовою??? щось не подобається, їдьте в Росію
Повторю:
4. Езжайте в Россию и там говорите по-русски!

При чем здесь Россия? Точно так же мы можем посоветовать украинизаторам отправиться в Польшу. Что это вообще за государство, которое «изгоняет» граждан по языковому признаку? Мы никуда не собираемся уезжать. Мы добьемся справедливости и соблюдения своих прав здесь и создадим государство, где будут уважаться права человека.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Slavon,
а ти без сайтів (цитат з них), сам не можеш написати???? я твої оці цитати не читала і не збираюсь читати.....
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
Кошка в коробке сказав(ла):
ти без сайтів (читат з них), сам не можеш написати????
Зачем, если уже давно все написано? Еще раз спрашиваю: Зачем мне переписывать своими словами то что и так написано и какая разница в каком виде будет информация?
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Кошка в коробке сказав(ла):
Колись було таке, що забороняли викладати в школах українську мову
Когда это было? Приходилось ходить в школу и в России и на Украине.Меня заставляли учить украинский язык и литературу! И было это в Крыму,в Керчи в 70-х -80-х годах.Никто не заострял эту проблему так как сейчас.А поколения 2000-х вообще достало своими притензиями на знатоков истины! Проблемы бы не было если бы ввели несколько языков,но это просто не выгодно-исчезает почва для взаимной неприязни! Всё просто! И я тоже не собираюсь ехать в Россию! Только если в гости!
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
Да признайте уже что вы проиграли этот спор и сейчас просто напросто пытаетесь поддержать свое положение с помощью сообщений с бессмысленными вещами (например "Я цитаты читать не могу, религия не позволяет, пиши своими словами).
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Slavon сказав(ла):
Что это вообще за государство, которое «изгоняет» граждан по языковому признаку?
Буду писати твоєю правдою-------->
Держава ще нікого не гнала, вона вимагає шанобливого ставлення до своєї мови. Якщо ти вважаєш, що українську знати не варто, а от російську знати обов"язково, то й відповідно люди тобі вказують на двері, але не держава.
Slavon сказав(ла):
Мы добьемся справедливости
А ти сам до неї готовий??? Тобто приходиш в книжний магазин чи в ТЦ, а там 70% літератури продається українською мовою, решта-чужинською, а не так як зараз-90%-російською. По телебаченню 70% ефіру країнською, решта не в праймчас-чужинською. Скажеш чого? Бо тут компактно проживає україномовне населення, а от в Донецьку інша справа-все на користь російської, але й там 30% має бути українсьої, зараз її там 5%.
Slavon сказав(ла):
и создадим государство, где будут уважаться права человека
Вже в Росії создалі :D , а тут хочте автономію, державу в державі? Не забагато хочте?

Slavon сказав(ла):
будут уважаться права человека.
Навчіться поважати чужі права, а потім вимагайте поважати свої. Неможливо чогось добитись, думаючи лише про власну шкуру. Хочте српаведливості то її потрібно виборювати не одній мові, а двом 1. Українській, 2.російській. Тоді вас зрозуміють і допоможуть. То як?
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
LED сказав(ла):
Навчіться поважати чужі права
Где я выразил неуважение к твоим правам?
LED сказав(ла):
а тут хочте автономію, державу в державі
Где я про такое говорил?
LED сказав(ла):
то й відповідно люди тобі вказують на двері
Там имеется ввиду не только государство, но и:
Slavon сказав(ла):
К сожалению, такие персонажи встречаются и среди простых людей (преимущественно в Западной Украине), однако особую опасность украинизаторы начинают представлять тогда, когда они попадают во власть
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
[offtop]
Slavon сказав(ла):
однако особую опасность украинизаторы начинают представлять тогда, когда они попадают во власть

уточнение - это не "украинизаторы", а типичные русофобы, но в целом мысль доходчива
[/offtop]
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Slavon сказав(ла):
Где я выразил неуважение к твоим правам?
Це мені треба тикати в слова як паршиве котення? То про що ми далі можемо говорити, якщо ти цього не помічаєш?
Шо ж разок продемонструю:
Slavon сказав(ла):
Приємно буде якщо я аналогічно називатиму таких як ти людей русонасаждатель? Але я і інші люди до цього не опускаються.
Slavon сказав(ла):
особую опасность украинизаторы начинают представлять тогда, когда они попадают во власть
Це ми в своєму домі не маємо права наводити порядок? Не завеликі замашки з принижувальним відтінком. Ніби українці якісь злочинці, поавльні націоналюги, а рускомовні великодушні патріоти?
І це в кожному твому пості.
А це?:
Slavon сказав(ла):
Это же каким тупым нужно быть
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Slavon чекаю відповіді:
LED сказав(ла):
Хочте српаведливості то її потрібно виборювати не одній мові, а двом 1. Українській, 2.російській. Тоді вас зрозуміють і допоможуть. То як?
Slavon сказав(ла):
Ты полностью сообщение выставь...
Це тебе не оправдовує аж ніяк, ніхто тебе так не ображав і ти цього не роби.
Slavon сказав(ла):
украинизаторы - да.
Ну раз ти так полюбив це слово то не ображайся на слово: русонасаждатели. Але дуже хотілось конкретний список цих патріотів побачити. Хто власне тебе примушує і як? І які успіхи маєш, настільки я зрозумів ти і досі не розумієш української мови у ВУЗі то можливо ще тебе ніхто не зміг примусити вчити страшну для тебе мову?
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
LED сказав(ла):
Це тебе не оправдовує аж ніяк, ніхто тебе так не ображав і ти цього не роби.
Кого я оскорбил?? Я написал "Каким же нужно быть тупым что бы не понять что написано на тех сайтах" кого я тут оскорбил!???
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Slavon пробач, не вмію відповідати чужими цитатами. Але вже вдосталь ми всі грали по твоїм правилам, на твоєму полі. Можеш тепер хоч раз не по твоїм правилам, дай накінець відповідь, чи там не має ще цитат на цю тему :
LED сказав(ла):
Хочте српаведливості то її потрібно виборювати не одній мові, а двом 1. Українській, 2.російській. Тоді вас зрозуміють і допоможуть. То як?
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Кошка в коробке сказав(ла):
ну вже не треба так перебільшувати, роками стоять.....аж смішно, дитина хоче навчатись в українській школі, вона вчиться ...
Якщо не володієте інформацію то краще не іронізувати. Тільки цього року в Криму батьки, щоб віддати свою дитину в єдину Українську гімназію Криму змушені цілодобово на протяці трьох днів сидіти в черзі. Це нормально Slavon? Цього ви добиваєтесь мабудь тільки в маштабах всієї України?
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
Слушайте.. Вы задаете одни и тежы вопросы только с разной формулировкой и ответы на них я уже написал.
И всетаки: ПОЧЕМУ ВЫ ТАК НЕНАВИДИТЕ РУССКИЙ ЯЗЫК? КАКОЕ ЗЛО ОН ВАМ ПРИЧИНИЛ? ЧТО ПЛОХОГО СТАНЕТ ЛИЧНО С ВАМИ ЕСЛИ РУССКИЙ ЯЗЫК СТАНЕТ ВТОРЫМ ГОСУДАРСТВЕННЫМ?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
LED сказав(ла):
Хочте српаведливості то її потрібно виборювати не одній мові, а двом 1. Українській, 2.російській.
Не зрозумів. А чим гагаузи гірші?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Slavon сказав(ла):
ПОЧЕМУ ВЫ ТАК НЕНАВИДИТЕ РУССКИЙ ЯЗЫК?
Це твердження, як і переважна більшість інших ваших власних та процитованих, є вигадкою вашої хворобливої манії величі. Впевнений на 99%, що жоден українець не ненавидить російську мову. Деякі (гадаю не більше сотні другої) можливо ненавидять носіїїв цієї мови (усіх без винятку чи конкретних), та напевно мають на то власні причини. Є люди, яким байдуже як російська мова так і росіяни. Та більшість, впевнений, ставиться до російської мови досить толерантно і з повагою. Я з задоволенням читаю твори російських класиків, слухаю Висоцького, Шевчука, Макаревича. І лиха російська мова українцям ніякого не принесла, на відміну від деяких її носіїв.
Slavon сказав(ла):
ЧТО ПЛОХОГО СТАНЕТ ЛИЧНО С ВАМИ ЕСЛИ РУССКИЙ ЯЗЫК СТАНЕТ ВТОРЫМ ГОСУДАРСТВЕННЫМ?
Що паганого? Особисто я та мої діти будемо ще меньше чути українську мову. Я вже не кажу про значні економічні витрати з бюджету на
ОБОВ"ЯЗКОВЕ дублювання усіх офіційних документів ДВОМА мовами.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Slavon
Ти краще скажи, що конкретно тобі дасть визнання російської за другу державну? Перекладуть всі підручники на російську? Впевнений, що зрозумієш російською що там буде написано? Чи може тобі полегшая, що перестануть перекладати російські фільми українською? А як з правами україномовних? Чи можливо і не у правах питання? Та й не у російській мові? Справжню свою сутність так звані борці за права виражають ось тут:
Slavon сказав(ла):
Точно так же мы можем посоветовать украинизаторам отправиться в Польшу.
Чому у Польщу? Та тому, що ці борці переконані, що не існує ні української мови, ні українських традицій, ні українців. То все спольщені малороси. Та й сама держава Україна - це непорозуміння. Їхня держава, якщо не Росія, то Радянський союз.
Чи не так? пане Slavon?
Доречі, якого ти роду-племені?
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
Spoch сказав(ла):
Це твердження, як і переважна більшість інших ваших власних та процитованих, є вигадкою вашої хворобливої манії величі. Впевнений на 99%, що жоден українець не ненавидить російську мову. Деякі (гадаю не більше сотні другої) можливо ненавидять носіїїв цієї мови
Нашей "Хворобливои" мании величия?? Да это у вас "хвороблива" мания величия, если вы считаете что сможете заставить говорить по украински 95%-100% населения. А мы всего лишь пытаемся защитить свои права, тем более что нас не несколько человек, а 50% от всего населения! Мы тут обсуждаем именно РУССКИЙ ЯЗЫК, а не "носіїїв цієї мови" и вы не поддерживаете именно РУССКИЙ ЯЗЫК!

Spoch сказав(ла):
Що паганого? Особисто я та мої діти будемо ще меньше чути українську мову. Я вже не кажу про значні економічні витрати з бюджету на
ОБОВ"ЯЗКОВЕ дублювання усіх офіційних документів ДВОМА мовами.
А ты представь, мы вообще почти не слышим наш родной русский язык. То что сейчас огромное количество денег идет на перевод с русского на украинский ты считаешь нормальным?