КАРАНТИН

BLad3

Користувач
Реєстрація
07.10.09
Повідомлення
1
Репутація
0
базара 0 серйозно! но в нетішині гострих випадків нема...тока 2 пацана ті шо з тернополя приїхали...наскікі я знаю...в нетішині він непоширюеться*TIRED*
 

Мотылек

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Вік
36
[_90 19:47:29]
>> да, вже і в нас людина померла
[34 19:48:24]
<< Звідки інфа?
[_90 19:48:49]
>> з перевіряних джерел, з Нетішинського міського суду

Надіюсь інформація не достовірна...
Сьогодні в період з 16,00 до 17,00 кропили з повітря місто Рівне, заборонялося в цей час виходити на вулицю. Від чого кроплять, одному Богу відомо, бо від вірусів кропити це нонсес. Таким чином не профілактується жоден вірус.
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
_lola_ сказав(ла):
Dj MInas,
Sweety,
Діти, ну дійсно, їжте краще цибулю з часником подалі від компа, бо в мене від таких слів як "завірусован" взриваються мізки.


Ага, побільше алкоголю - і Ваш імунітет буде "рости" прямо на очах.

мда..і їжте коржики з чайом да?;)
свинячий грип це дуже серйозно, тут нема що шуткувати, треба дивитись за собою не важно чи ти біля монітору чи на дворі купуєш пиріжки..:cool:
коли хтось захворіє з рідніх чи близьких "не доведи Господь"-то тоді думка зміниться відразу..
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Везд - Выезд из Нетешина запрещён
Следим за имунететами смотрим чтоб не было подозрений на разные заболивания. Ацэтиловую кислоту не принимать это приводит к плохому чуству при застуде сразу обращатса к врачам. (P.S.-> При подозрении к любым болезням обращайтесь к врачам.
И внимание никакого алкоголю.


Администрация ДЗСМЧ 4.




И врачи рекоминдуют побольше чеснока и цибули.

Cпасибо за внимания.
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Мандарин =) сказав(ла):
Везд - Выезд из Нетешина запрещён
Ви що, ЛЮДИ ДОБРІ, у мене ж завтра останній день сесії, останній екзамен!!!!((((( Треба Їхати в Шепетівку, і там, до речі, немає такої паніки як у нас!
 

Yuriy

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Мандарин =) сказав(ла):
Везд - Выезд из Нетешина запрещён[/QUOTE
Если это шутка, то неудачная. А если официальное заявление - ссылки на должностных лиц, пожалуйста.
 

Patt1

Користувач
Реєстрація
16.12.07
Повідомлення
17
Репутація
0
ксюшка сказав(ла):
Ви що, ЛЮДИ ДОБРІ, у мене ж завтра останній день сесії, останній екзамен!!!!((((( Треба Їхати в Шепетівку, і там, до речі, немає такої паніки як у нас!
я впевнений, завтра буде!

Люди побільше позитиву!
і буде все норм!
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1

Katushka

Користувач
Реєстрація
22.12.08
Повідомлення
11
Репутація
0
та шо ж це таке? нашо таку паніку розводити??? перше: от скажіть, невже правда шо хлопець помер????????????????? чи це все плітки????
і друге: Везд - Выезд из Нетешина запрещён - як це збира.ться контролювати цікаво...дороги перекриють чи шо?????????? пішком єслі комусь нада - дойде)))
(*Ксюшка - до шепетівки на екзамен пішачком іди))))))))))))))))))))0
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
ДЯКУЮ ВАМ ЛЮДИ ДОБРІ за пораду!
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Сообщение от ксюшка
ДЯКУЮ ВАМ ЛЮДИ ДОБРІ за пораду!
Предлагаю тебе если есть у ковото машына чтоб выехали на заправку дальше кривина а ты на бус сядь и там тебя высадят а оттуда уже можно на машине в обратную сторону свободно поехать.


Вот так скорее всего карантин в г.Нетешене продлится до обещаного строка.
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Ну ще ніколи такого не бачила!!!!
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0

-NIK-

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
44
тількищо повернувся з села, в місто заїжджав зі сторони Славути ні одного блокпоста не бачив...
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
а вся эта болезнь зделана то штучно..сколько людей страдает я в шоке..деньги деньги деньги..ужас
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
-NIK- сказав(ла):
тількищо повернувся з села, в місто заїжджав зі сторони Славути ні одного блокпоста не бачив...
Ну потомучто до Славуты блока нету а может и есть и те просто повезло мент в кустик зашол ! Не помню.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Хватит уже накалять!!! Перебираете из пустого в порожнее. Если больше никто не сможет подтвердить установку "блок-постов", то нечего тут панику подымать!! если бы дороги были перекрыты, то во всех направлениях и не по одному человеку (который в кустики может сходить), так что логику подключайте в суждения!!... а то развели тут балаган....
P.S. Мандарин, ты что представитель "ДЗСМЧ 4" на Форуме?!?
P.P.S. Скоро за Флуд начнём наказывать уже!!!
:cool:
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Мандарин =) сказав(ла):
Vik нет я просто нашол гдето в интэрнэте за это
Я тебе в Инете и не такое найду, так что "не люби мне мозги" (как и всему Форуму, впрочем). Можно считать это предупреждением!!! :cool: