Кінотеатр в Нетішині

martunjuk

Користувач
Реєстрація
02.04.10
Повідомлення
86
Репутація
1
Ну так шо? В нас відновлять КІНОТЕАТР?:-X :-\ *TIRED*
Бо йде дуже багато пліток:-X що там буде 3D чи обичний кажіть?=-O =-O =-O
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Мого дядька рідної сестри чоловіка брат в мерії робить, то казав шо вже підписали договір і до середини липня мають повністю реконструювати приміщення і зробити сучасний 3Д!
Xfactor сказав(ла):
НА его давно забили...+ До Ровного не так уже далеко ехать.
Ніхто нічого не забив, просто в бюджеті не було грошей, а зараз казали шо з'явився спонсор, який виділив на це гроши!
 
  • Подобається
Реакції: Shamina

Tani

Користувач
Реєстрація
19.03.11
Повідомлення
5
Репутація
0
"Мого дядька рідної сестри чоловіка брат" - просто класс :)
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
А моей двоюродной сестры троюродный кум говорил,что кинотеатр будут делать в Дк в "Горине"! кому верить?)))
 

martunjuk

Користувач
Реєстрація
02.04.10
Повідомлення
86
Репутація
1
А мій брат могодядька син що є братом для мого батька що є сином для моєї бабці що є жінкою для мого діда казав...=-O
Кароче запутався.:D
 
  • Подобається
Реакції: _BW_mr.Spensor

киля

Користувач
Реєстрація
09.12.11
Повідомлення
24
Репутація
1
свежо предание да верится с трудом!У сегоднишней городской власти совсем другие проблемы нежели воссоздание кинотеатра.Другое дело если найдется рисковый инвестор но при этом надо здание либо арендовать(что не очень то интересно,учитывая высокие исполкомовские ставки арендной платы),либо добрая воля м.рады продать в частные руки но при условии что не будет изменено первоначальное назначение здания.Второй вариант предпочтительнее если оценить его нормально как для своих
 

аноним

Користувач
Реєстрація
01.03.12
Повідомлення
31
Репутація
7
это совершенно неприбыльное дело в нашем городке, надо это понимать:cool: . и никто им заниматься не будет, даже если будут опять обещать)
далеко ходить не надо. вспомните каток зимой. жалкое зрелище:-( , хотя идея отличная. вот и все
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Що це за 3D сінема має відкриватися? хто що чув??
 

Діна

картярка
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
33
Репутація
2
3o3o 3aP}|{aBeJIu, а ти де чув?
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
А какой фильм на открытии показывать будут? Может
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Хотілося б дізнатися власне більш технічні дані - кількість місць, звук, екран?
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
ПИТАННЯ ЯКІ ЧАСТО ЗАДАЮТЬ:

- Де Ви знаходитесь?
--- м. Нетішин, пр. Незалежності 22, "Торговий центр", 2 поверх (вхід зі сторони квітів)
телефон 096-006-82-82

- Скільки коштує квиток?
--- Дорослий 30 грн., дітям до 7 років 15 грн., іменинникам БЕЗКОШТОВНО (документ) .

- Скільки місць в залі?
--- 32 місця.

- Чи існує нумерація крісел?
--- Так, 4 ряда по 8 місць.

- Можливо замовити квитки через інтернет?
--- Замовлення виконується за телефоном 096-006-82-82, або у адміністратора в залі.

- Де можна подивитися афішу?
--- В інтернеті на сторінках «Вконтакті» та «Однокласниках», а також за телефоном
096-006-82-82.

- Чи будуть у Вас новинки?
--- Ні, так як їх ціна від 60000грн. за два тижні прокату.
 

Вкладення

  • dGlme5jpvCA.jpg
    dGlme5jpvCA.jpg
    291.6 КБ · Перегляди: 279

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
Shadow84 сказав(ла):
- Чи будуть у Вас новинки?
--- Ні, так як їх ціна від 60000грн. за два тижні прокату.
--- ну прям нагадує колишній кінотеатр
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Чесно кажучи мене трохи збентежила інформація, що викладена вконтакті:

КІНОТЕАТР "3D CiM" це: сучасний кінозал, обладнаний багатоканальною звуковою системою Dolby Digital, мягкими кріслами і
найсучаснішим 3D обладнанням nvidia 3d vision.


Складається враження, що буде використовуватись звичайний комп'ютер з 3Д відеокартою за 200$ та проектором за 5 к. грн. показ - 3д контент скачаний з Ex.ua. Радує те, будуть мякі крісла та звук якості Dolby Digital. Якщо я помиляюсь, прошу власника спростувати мою інформацію.
 

Grizli

Релизер портала
Користувач
Реєстрація
03.12.06
Повідомлення
26
Репутація
0
Shadow84 сказав(ла):
Складається враження, що буде використовуватись звичайний комп'ютер з 3Д відеокартою за 200$ та проектором за 5 к. грн. показ - 3д контент скачаний з Ex.ua. Радує те, будуть мякі крісла та звук якості Dolby Digital. Якщо я помиляюсь, прошу власника спростувати мою інформацію.


Та ні все набагато простіше! Проектор коштує 273 грн, відіокарта куплена на аукціоні ЕBAY за 70 центів,звук- 1 колонка супер моно "Маяк" систма 1.0 та що це за чутки про м"ЯКІ КРІСЛА там стоїть 4 лавки.

ЗАМОВЛЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ: 096-006-82-82
ЛАСКАВО-ПОСИМО
 

Діна

картярка
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
33
Репутація
2
ну, хто був на відкритті? як там?
 

Самашедший

Користувач
Реєстрація
16.12.11
Повідомлення
87
Репутація
9
Щось дорогувато 30 грн., особливо враховуючи що практично одне старьйо показують.

в мене друг писав, що норм кінотеатр. але то така невибаглива людина, яка до того ж ніколи не критикує, тому вірити йому не получається на 100%=)

напишіть враження гражданє!

а Shadow84 попав в точку! браво!!!)) краще вже в повноцінний кінотеатр в Рівному з"їздити раз в місяць на новий фільм, так там хоч зал як зал, і обладнання і т.п) в Рівному новий фільм "Обітель Зла: відплата 3d" білети 35,40 грн., а тут якийсь проектор галімий походу і старе кіно - і аж 30 грн! дайош 15-максимум 20!

добавлено через 4 минуты
Grizli,
а від вас напевно нормальних коментів на цілком обосновану критику не дочекатися))
 

ALenDOS

Користувач
Реєстрація
20.03.11
Повідомлення
59
Репутація
16
Самашедший сказав(ла):
тут якийсь проектор галімий походу

Вот так всегда ничем не обоснованная критика..

"Та краще дома па кампу сатреть"