Коли буде гаряча вода

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Я проживаю на будівельників 7 і вже третій день немає гарячої води. Впринципі це невелика проблема, але всеодно незручності. Для чого її взагалі відключати, невже то така необхідність крайня? Чи це така форма іздіватєлства?
 

aduvan4ik

Користувач
Реєстрація
24.12.10
Повідомлення
13
Репутація
0
это все по графику Имхо. На неделю отключена вода горячая! Обычно до пятницы. По участках отключают , теперь видать ваша очередь настала.. Вы наверно не месные..
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Да я вже дивився графік. Але не можу зрозуміти чим ми гірші Кузнєцовська, місто таке як в нас, але такого іздіватєльства з приводу води там немає і не було!!!
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Frost,
Отключение горячей воды что бы провести ППР это издевательство? Видимо ненадо проводить ППР, пусть лучше зимой при -30 прорвет трубы и весь город будет доволен.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Frost сказав(ла):
Да я вже дивився графік. Але не можу зрозуміти чим ми гірші Кузнєцовська, місто таке як в нас, але такого іздіватєльства з приводу води там немає і не було!!!
Там 4 блока і якщо я не помиляюсь є дублюча тепломережа.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
psix сказав(ла):
Отключение горячей воды что бы провести ППР это издевательство? Видимо ненадо проводить ППР, пусть лучше зимой при -30 прорвет трубы и весь город будет доволен.
Де можна глянути як проводиться і що проводиться під ППР. Багато чув - ніразу не бачив.
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
15195291_3991252hgf.jpg