Ксенон і Бі-Ксенон

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Так як ринок досить насичений, хтілось би почути враження від людей в кого стоїть на транспорті Ксенон або Бі-Ксенон.
Хто яку марку вибирав? Яку потужність? Тип блока розжига? Кольорову температуру? Як давно ви ним користуєтесь? Чи виникали у вас проблеми з ним?

На даний час користувався такими фірмами на різних транспортних засобах.

Ксенон Conwoy 6000к, 35W, блок Normal, відпрацював близько 1,5 року без проблем, потім почалося, спочатку лампочка не могла толком засвітитись, потім змінила колір, в кінечном результаті раз і назавжди потухла, ішна робила, але дещо змінила колір.

Ксенон HID 6000K, 35W, блок Slim, відпрацював рік буквально, закінчилась гарантія і потухла одна з ламп, інша проробила на 2 тижні більше.

На днях став власником Бі-Ксенона Niteo 5000К, 35W, блок Normal, ще поки що не ставив, розповісти про нього нічого не можу так як поки що не поставлений.
 

originale007

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
17
Репутація
0
користуюсь біксенон фірми мітсумі (5000к, 35W,блок розжига нормал.) користуюсь вже 8 місяців, проблем невиникало ніяких. єдине що, довелось координально опустити фари щоб не сліпити встічного))) хоча іноді хотілосяб й підняти його повище)).
загальне враження- Я задоволений покупкою, гроші на вітер не викинув.
 

dyma77777

Користувач
Реєстрація
02.02.11
Повідомлення
1
Репутація
0
Митсуми хорошие блоки розжига. Лучше Акумен. (на автомобилях оснащённых модулем проверки ламп не провоцируют появление ошибки) лампы филлипс и осрам. Если нужна температура свечения по выше - однозначно Корея. Это Плутон или Пролюмен. Неплохо себя зарекомендовал Млюкс. Если интересно что по существу - пишите.
 

Web

Наш человек
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
44
Репутація
0
Вік
39
никогда не понимал людей, которые ставят ксеноновые лампы в штатные отражатели... даже если выкрутить корректор на максимум вниз, ночью такая система слепит будь здоров... повбывав бы (с).
ИМХО. Ксенон должен стоять только в линзованных фарах.
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Web,
На багатьох машинах, навіть ВАЗах, стоїть заводська лінзова оптика на ближнє світло, зачасту люди в неї і ставлять ксенон.
З приводу бі-ксенона тут кожен ставить як йому вздумається.
 

Web

Наш человек
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
44
Репутація
0
Вік
39
qwer_su сказав(ла):
На багатьох машинах, навіть ВАЗах, стоїть заводська лінзова оптика на ближнє світло
Да ладно...
Даже сейчас линзовые фары ставят на иномарки в самой максимальной комплектации... а в некоторых моделях только под заказ...
qwer_su сказав(ла):
З приводу бі-ксенона тут кожен ставить як йому вздумається.
Ага...
Потому, что хозяин сказал "мне так удобно, я для себя делаю, а на окружающих мне начхать, пусть разбиваются, а мне пусть удобно будет"
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Web,
Завдська оптика на ВАЗ, думаю видно лінзу.
За пиво можу вживу показать на ВАЗ 2000р. :)
Якщо я не помиляюсь то оптика бош
 

originale007

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
17
Репутація
0
WEB ти сильно агресивний, а якщо в мене вже оптика видохлась??? що краще я когось зіб'ю на дорозі????
власне я більше аварій чув від того, що водій непобачив перешкоду, а не від того що його засліпило авто в якому встановлено біксенон, й некоректно відкореговано світло.)))
кожен для себе вибирає менше зло))) я вибрав!!!!
 

Web

Наш человек
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
44
Репутація
0
Вік
39
originale007,
Если оптика выдохлась - поменять лампочки.
Если стекла уже не те - пасту гое и вперед шлифовать...
но извращаться с ксенонами в отражатели, это увольте
originale007 сказав(ла):
кожен для себе вибирає менше зло))) я вибрав!!!!
это как раз из серии фраз что я написал постом выше...
печально это все...
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Web,
А смисл міняти лампочки, якщо хана оптиці?
Дай якщо слідувати твоїм словам, то люди так і роблять, ставлять ксенон або бі-ксенон, ті самі лампочки.
Чи краще хай ставлять 100 лампочки, які кроме того що сліплять, більше ніякого результату не дають.
Шліфувати скло? Це жарт? Ти більше можеш наробити мікро подряпин, які в свою чергу приведуть до ще гіршого результату і стану оптики.

Десь читав, що в більшості країн світу, здається навіть і у Росії, не дозволяються виокристання ксенона, та бі-ксенона, з лампочками більше 5000К. Тому нові дорожчі іномарки, комплектуються заводським ксеноном і бі-ксеноном 4300к і 5000к.
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
Заводський то зрозуміло, правильно відкоректоване якісне світло. Но коли на зустріч рухаються два вогні сварочного апарата, це не просто некомфортно.
Я на мене, звичайне світло з легким фовтим відтінком набагато комфортніше для очей, тай зимой при ньому краще видно. Гловне не юзать китай. Бачив результат який дала нова оптика hella, дуже вражаюче. Світловий пучок чітко скомпований. одним словом ляпота)
ИМХО.
 

Web

Наш человек
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
44
Репутація
0
Вік
39
qwer_su сказав(ла):
А смисл міняти лампочки, якщо хана оптиці?
т.е. по твоему ставить в убитую оптику (читай фару) обычную лампочку это плохо, а в ту же оптику ксенон - хорошо?
Повторюсь, сейчас довольно малый процент установленного не на заводах ксенона, соответствует правилам. И это касается не только линзованной фары. Но еще и автокорректор + адаптивы. Это все идет в заводских ксеноновых фарах, а в заводских галогенках (даже линзованных) этого нет. А это тоже влияет на безопасность дорожного движения.
 

white

Користувач
Реєстрація
02.09.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Поставил себе комплект KOITO Whitebeam III (HB3, HB4). Светит не хуже ксенона, но для встречного намного комфортнее.

По дороге в Россию было сразу видно где штатный ксенон с автокорректором, а где гаражный, который слепит до такой степени, что хочется развернутся, догнать и разбить фары :) .
Не зря в России собираются запретить гаражный ксенон.
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
qwer_su сказав(ла):
Web,
Завдська оптика на ВАЗ, думаю видно лінзу.
За пиво можу вживу показать на ВАЗ 2000р. :)
Якщо я не помиляюсь то оптика бош
Вообще то Киржач.
Есть на ВАЗах Бош, но это рефлекторная фара с рифленнім стеклом.
 

vgvv

Користувач
Реєстрація
12.02.11
Повідомлення
3
Репутація
0
не мучайтесь и купите установите себе ксенон Корейский *SHOW ME* от 4200к-4500к провереный на практике...температура,которая выше этой будет тупо слепить а не светить на дорогу.....и еще не регулируйте свет на стенах гаражей и тогда избавитесь от проблемы и не будете слепить встречных водителей...есть для этого спец станок...и если норм элэктрик отрегулирует - будет вам эффект..услуга стоит 60-70грн