Кумарить...

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Пропоную поділитись ситуаціями чи діями людей (і себе), які (дії/ситуації) вас кумарять, допікають, чи просто не подобаються.

...коли вночі водій заїжджає у спальний район із дальнім світлом фар, і вся кімната стає світлою.
...коли крутий чувак на мопеді зранку розігріває мотора під вікнами.
...коли гість не миє руки після туалету.
...коли на ніч приходить якась ідея щось змайструвати, а завтра неділя.
 

ХаЛи

Користувач
Реєстрація
26.09.08
Повідомлення
130
Репутація
3
Dimikcus сказав(ла):
Пропоную поділитись ситуаціями чи діями людей (і себе), які (дії/ситуації) вас кумарять, допікають, чи просто не подобаються.
...коли людину дратують "мелочи жизни", а вона не звертається за допомогою до спеціаліста
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
...коли 2 товсті баби стоять посеред тротуару і триндять про всякі "цвіточьки і сіміна", заважаючи прохожим..
...коли людина нагло доказує неправильне твердження, і при цьому не хоче слухати доказів тому, що воно є невірним..
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
...коли в три часа ночі звонить мобіла і ти спросоння береш трубку і в відповідь чуєш: "Привіт, а шо ти робиш?":D
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
...коли люди кажуть що їх ніхто не зрозуміє і не допоможе навіть не кажучи суть проблеми
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
...коли п'яне бидло посеред ночі вивалює двері в під'їзді.
...коли ходять сцяти під вікнами.
...коли під вікнами вночі п'яна компанія доганяється пивом або тільки починає хлебтати пойло.
 

НЮСЯ

Користувач
Реєстрація
25.02.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
28
...коли дзвонить дом.телеФон ти піднімаєш трубку,і питають ти де?:-|
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Коли мобільний та домашній телефони звонять разом а вмене це бувае часто
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
Коли хочеш лягти подивитися ТВ, а тута сусіди з перфаратором, і як начнеться..... Бррррррррррррр...
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
- кумарить, коли йдеш по вулиці і тобі кажуть, що я тебе хочу ви....., чи ідем десь на каву, чи в тебе гарні ноги, хочу в рамочку поставить...
- "девушка, а вы лесбиянка??"
- алкаши добивають своїм перегаром, і їх самих терпіти не можу;
- модератори чату кумарать, вроді правила для всіх однакові;
- коли хлопці йдуть і плюються, убила б за це;
- кумарить коли одягаються не по вкусу: зелена юбка, красні туфлі, синя сумка, білі колготи....
- беззаконня в країні;
- коли нема води гарячої і холодної;
- коли бабам язики нема чим почесать, то складаюсь всякі басні Крилова;
- коли з вікна кидають бутилки і всякий мусор;
- коли каша збігає з кастрюлі, тільки но обернешся;
- коли стоїш біля прилавка і щось вибираєш, і тут же приходить банда всяких і вибирає те, що я хочу купити;
- кумарять наші лікарі, (ну не всі, бо є ще нормальні), особливо в Нетішині;
- коли переходиш дорогу в придназначеному місці, і тебе водії ще й до того посилають на ...;
- коли в чаті якесь пише, дай фотку;
- коли водіїї маршруток зупиняються біля кожного стовпа (є зупинки,для цього; а то стоять де попало);
- не люблю, коли хлопці понапиваються і нагло пристають до дівчат;
- коли мужики не бриються;
- по телевізору реклами;
- коли на роботу приходять всякі, і спихають всякі помади ,духи... книжки по 500 грн., які в нас можна купити за 150 грн.;
- коли ідеш на річку, а там в воді повно скла, консервних банок (і як матері своїх дітей туди пускають)....
- коли їдеш в маршрутці, я хтось сидить взаді чмакає, чи відригає......
- коли в хлопців носки не поміняні, і воняють;
- коли всякі по ночах дзвонять, і питають: " а можна Сережу ";
- коли заміж вийдеш?
- коли на здачу дають цукерки;
 

!JAH!

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Вік
37
когда вызываешь такси, говорят выходите, а в итоге"ОЧЕНЬ СПЕШИШЬ" - приходится через 10 мин. ожидания вызывать другую службу
 

_LaVeШ_[ка]_

Користувач
Реєстрація
10.06.09
Повідомлення
3
Репутація
0
кумарить..коли ти стоїш велику чергу і в ітозі нема того чого ти хочеш купити
коли в середині якоїсь розповіді закінчуються гроші на рахунку
кумарить коли наушники запутаються
кумарить коли друкуєш друкуєш..і піднімаючи голову розумієш що ти пишеш на англійському
кумарить коли ти шукаєш реферат..а тобі викидує голі жопи
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
..коли немає гарячої води тижнів так зо 2 =)
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
..коли я бачу, що я знову попала на повідомлення 13-го номеру;
..коли в лікарні велика черга до кабінету (?), а потім ще виявляється, шо вже кінець прийому, і ти йдеш додомці, знаючи, що завтра це повториться;
..коли на вулиці всякі п*яні рила та взагалі незнайомі особи звертаються з проханнями типу - "а довай знакоміццо";
..коли кінцево клонить на сон, а тобі так цікаво прочитати, що ж все-таки сталося з Дж. Харкером після того, як він зустрівся з Дракулою :))))))));
..коли мамця з вереском забігає в кімнату, побачивши "волосатих і придуркуватих калік", кричить :"виключи цих калік!!!";
..коли брешуть прямо і в очі;
..коли лицемірять.
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
...коли знайомишся з дівчиною..набиваешся з ней гуляти...купляеш їй бухла....а вона каже "а у мене є хлопець"...........
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
_LaVeШ_[ка сказав(ла):
_]кумарить коли ти шукаєш реферат..а тобі викидує голі жопи
чому!? на деякий час забуваєш чого ти тут сидиш!!!:)

добавлено через 2 минуты
Кошка в коробке сказав(ла):
кумарить коли одягаються не по вкусу: зелена юбка, красні туфлі, синя сумка, білі колготи
в кожного свої погляди!!!!!!!!!!!!!

добавлено через 1 минуту
Кошка в коробке сказав(ла):
коли водіїї маршруток зупиняються біля кожного стовпа (є зупинки,для цього; а то стоять де попало);
добре що живеш біля зупинкі!!!

добавлено через 1 минуту
Кошка в коробке сказав(ла):
коли в хлопців носки не поміняні, і воняють
і в дівчат!!!:-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
_QweD_ сказав(ла):
...коли знайомишся з дівчиною..набиваешся з ней гуляти...купляеш їй бухла....а вона каже "а у мене є хлопець"...........
значить причина в тобі...*PARDON* *PARDON* *PARDON*
 
S

SilentKiller

Кумарит когда чувак на CBR 600 RR ночью под окнами гоняет, а ты спишь
Кумарит просто просыпаться после ночной смены с первыми перфораторами у соседей
Кумарит когда соседи любят ранеток и слушают их на всю мощ а у тебя колонки не на столько крутые, чтобы они полюбили Cannibal Corpse
Кумарит бензин по доллару за литр
Кумарит правительство
Кумарят политики
Кумарит то что мало ночных магазинов - вечно через пол города за пивом бегать = ))))
Кумарит наш форум
Кумарит наша сеть
Кумарит то что всех не кумарит = )))
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Dimikcus сказав(ла):
...коли вночі водій заїжджає у спальний район із дальнім світлом фар, і вся кімната стає світлою.
ну... коли ти спиш, то все рівно не видно цього світла (очі ж закриті), а коли мучить безсоння, то навіть гарно...;)

НЮСЯ сказав(ла):
...коли дзвонить дом.телеФон ти піднімаєш трубку,і питають ти де?
ага! і думаю... ну, розумна ж жінка, то чого таку єрунду питати? і кажу в трубку: "да, мам, дома." *JOKINGLY*

fragman сказав(ла):
Коли хочеш лягти подивитися ТВ, а тута сусіди з перфаратором, і як начнеться..... Бррррррррррррр...
і за це я їх інколи просто ненавиджу!

Кошка в коробке сказав(ла):
коли в хлопців носки не поміняні, і воняють;
ага... співчуваю дівчині, з якою буде жити такий хлопець *HELP*

а от мене кумарить, коли звонять на моб.телефон. я сплю, тягнусь до телефону, беру трубку, кажу "да!" а голос на тому кінці проводу: "привіт! зачекай 2 хвилинки..." і шо ви тут скажете?

... пишу на форумі якесь повідомлення, ну... ніби закінчила, натискаю "отправить", а мені: "Вы не авторизованы на форуме или не имеете доступа к этой странице. Это могло произойти по одной из нескольких причин: Вы не авторизованы на форуме. Введите логин и пароль и попробуйте еще раз."
... і головне, що той текст то не зберігся :-(

...коли Вконтакті пише однокласниця, яку давно не бачила. питає про щось важливе і термінове. я поспішаю у своїх справах, але все ж сідаю, відписую, відправляю. Потім бачу - вона вийшла, повідомлення не прочитане залишилося...

...коли хочу залізти у віртуальний світ Інтернету, а мені пише: "Ошибка! соединение сброшено!" =-O шо???? дивлюся в статистиці: грошей на рахунку німа.... фак! і головне, відкинула усі справи заради цього...

... а! згадала! на днях трапився такий випадок. відпочиваю на земснаряді з хлопцем... засмагаємо; сонце, вітерець, фрукти... ну, кайф! під"їжджає якийсь Жигуль... виходить один кабанчик і йде з відром до нас. проходить, набирає воду, йде назад. і так було близько семи разів... потім вони толпою пацанів чухають повз нас у озеро. купаються: матюкаються, плюються, тоже кайфуюють! нє...мене не це добило, а те, що поряд було багато вільних місць з кращими заїздами для авто, деінде й чистіші заходи у воду і не було двох відпочиваючих закоханих. і на зауваження ніякої реакції. от це мене в людях і виводить із себе...

Shinoda сказав(ла):
..коли брешуть прямо і в очі;
і головне, що ти знаєш-то правду! :-(

Кошка в коробке сказав(ла):
- кумарить коли одягаються не по вкусу: зелена юбка, красні туфлі, синя сумка, білі колготи....
а може, людина так самостверджується? або він (або вона) просто цирковий артист O:)

Кошка в коробке сказав(ла):
коли бабам язики нема чим почесать, то складаюсь всякі басні Крилова;
а хіба в мужиків не те саме? *JOKINGLY*
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
....Коли в чаті спілкуєшся, щось багато пишеш а потім піднімаеш голову і бачиш що забув переключити мову >:eek: