КУРЕНИЕ В ПОДЬЕЗДЕ ЖИЛОГО ДОМА

  • Автор теми vhar
  • Дата створення

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
sonic сказав(ла):
краще хай в законах опишуть шо таке громадське місце..
Громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони.
B_DaviS сказав(ла):
а курити заборонено? Не бачила я такого закону!
Код:
Стаття 175-1. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях 

     Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, 
а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, 
селищної, міської ради, -
     тягне  за  собою попередження або накладення штрафу від трьох 
до  десяти  неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян. { Абзац 
другий частини першої статті 175-1 із змінами, внесеними згідно із 
Законом N 1512-VI ( 1512-17 ) від 11.06.2009 } 

     Повторне протягом  року  вчинення  порушення,   передбаченого 
частиною  першою  цієї  статті,  за  яке  особу  вже  було піддано 
адміністративному стягненню, -
     тягне  за  собою  накладення  штрафу  від  десяти до двадцяти 
неоподатковуваних  мінімумів  доходів  громадян.  {  Абзац  другий 
частини  другої  статті  175-1  із  змінами,  внесеними  згідно із 
Законом N 1512-VI ( 1512-17 ) від 11.06.2009 }
{  Кодекс  доповнено  статтею  175-1  згідно  із Законом N 2899-IV 
( 2899-15 ) від 22.09.2005 }
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Знахарь, ех.. Ви змушуэте мене до оффтопа)
Я не знаю яка саме несправність у тій витяжці, але потрапляння запахів з інших квартир може бути зумовлене нижчим тиском у квартирі куди йде дим, ніж тиском що на виході з вентиляції. Це може буди повязано з відкритими вікнами у квартирі чи засміченим виходом вентиляції. Нажаль я не можу нафантазувати собі видів несправностей, що можуть мати такі наслідки...
Ще у своїй квартирі можна вставити новий елемент(як на рисунку), або купити вентилятор на решітку. Думаю це буде набагато простіше ніж розмови зі всіма курцями по стояку, та й вам допоможе вигнати усі запахи з вашої квартири)
 

Вкладення

  • Безымянный.JPG
    Безымянный.JPG
    23.4 КБ · Перегляди: 126

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
alien, дуже дякую за вичерпну відповідь...я би звісно до такого не додумався, а для нашої героїні просто порадив би забити цвяхами і витяжку і все що з нею повязане)
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
LED сказав(ла):
Бо з першої стопки людина не стає "мертвою", а пити законом ще не заборонено.
в законі написано нетверезому станні.. а отже людина після першої стопки уже туда попадає.. і неважно назюзався ти чи ні..
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Тільки що в новинах показували, що у Чернівцях заборонили палити в школах, медичних закладах та на зупинках, і за два місяці мають зробити спеціально відведені місця для курців. :cool:
Зміни наступають ))
Для попередження та зменшення вживання тютюнових виробів у Чернівцях 25 лютого сесія міської ради визначила місця, в яких забороняється куріння, ті об’єкти, де можна курити лише у спеціально відведених місцях.
Вільними від тютюнового диму у Чернівцях стали всі площі, парки та сквери міста, а також пішохідна вулиця О.Кобилянської, яка має статус вулиця зразкової культури та порядку, літній майданчики на цій вулиці, а також тролейбусні зупинки та міській пляж. Однак для бажаючих палити в цих «оазах» все ж таки облаштують спеціальні місця для паління.

Взагалі заборонено курити у Чернівцях у закладах охорони здоров’я, освіти та на прилеглих до них територіях, спортивних та фізкультурно-оздоровчих закладах і спорудах, організаціях культури, залах чекання пасажирів на залізничних, авто- і аеровокзалах, автобусах, таксі, в т.ч. маршрутних, тролейбусах, ліфтах житлових та громадських будівель, на ринках та мікроринках, територіях дитячих та спортивно-дитячих майданчиків. В інших місцях та на робочих місцях куріння тютюнових виробів дозволяється лише у спеціально відведених для цього місцях. Власники чи орендарі мають у цих місцях обладнати витяжну вентиляцію та інші засоби для видалення тютюнового диму, а також розмістити наочну інформацію про розташування таких місць та про шкоду, якої завдають здоров’ю куріння тютюнових виробів.

На підприємствах ресторанного господарства, розважальних закладах, комп’ютерних центрах та інтерактивних клубах для осіб, які не курять,має бути відведено не менше, ніж половина площі цих громадських місць, розміщеної так, щоб тютюновий дим не поширювався на цю територію.

У готелях та інших місцях тимчасового перебування громадян для осіб, які не курять, відводиться не менше, ніж 50 відсотків номерів.

Усі місця для тютюнопаління мають бути чітко визначені спеціальними інформаційними табличками, що не принижують почуття честі та гідності осіб, які курять.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Koшe4ka,
В нашем городе курить нельзя нигде-кроме грибка возле милиции.:D
А то как наша доблестная милиция будет зарабатывать?
 

mesya

Користувач
Реєстрація
04.09.09
Повідомлення
11
Репутація
0
ага я вже попався на 51 грн... но нічо вже з нового року не курю.... (пішло на пользу) а курити можна в городі тільки біля смітників - (а головне вміти правильно відмазатись... но багато тугодумнмих сіржантів не розуміють рідної мови...:)
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
mesya,
Я интересовалась этим вопросом.Курить в нашем городе можно только в строго отведенных местах-а это только грибок возле милиции.Там написано:"Место для курения".Наша мэрия на территории города больше нигде не выделила места.Так что и возле мусорок курить нельзя.;)
 

HiWorLd

Користувач
Реєстрація
22.08.08
Повідомлення
50
Репутація
0
вот такое можно в лифте повесить)))40751_20_01_09_kurit копия.jpg
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
LED сказав(ла):
краще це не вимагати, бо влада вартість цих місць закладе в цигарки, а чи захочте ви купувати цигарки по 15грн., які коштують поки 5 грн.
и что же в этом плохого? по данным какой-то там газеты от увеличения цены всего на 10%, курильщиков становится на 4% меньше и на перспективу! в Европе это очень дорогое "удовольствие", зато у нас кури не хочу!
отдельной проблемой является курение школьников. может тут уже об этом говорилось, не знаю. какие цели преследуют дети начиная курить? курить давно не модно, не круто! сегодня в моде здоровый образ жизни и забота об экологии! девчонки покупают себе эко-торбы(здоровские сумки из экологически-чистых материалов), мамы покупают детям игрушки из экологически чистых материалов, одежду, мебель... эко-туризм набирает обороты! в статутах многих фирм закладываются требования о здоровье(знаю такие, у них свои спортзалы и тренажеры, курильщикам там не место). Единственным действенным способом борьбы с курильщиками-школьниками является фотоаппарат=))) как бы ни было смешно... В некоторых городах России и Украины пытались организовывать патрули, но фотофакты всё же круче... кто "за" поднимите руки! =))
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
vhar сказав(ла):
Подскажите как реально бороться с курильщиками в подьезде?
Звони в міліцію, якщо нічого не зроблять то пиши в прокуратуру.

НВ:
 

Вкладення

  • кур0002.jpg
    кур0002.jpg
    155.7 КБ · Перегляди: 85

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
люди як курили, так і дальше будуть курить, ну ті хто кинув палити, я за них рада :)

щось курила і не раз, можна так сказати на заборонених територіях, частенько повз мене проходила міліція (звісно в думках було, що от зараз підійдуть.....) але так і нічого не казали=) Навіть коли і біля міліції стояла курила, то ніхто не підійшов... За розпивання алкогольних напоїв, то багатьох забирали, ну перший раз складали протокол (можна сказати попереджали), але щось не видно що діє закон ггг.... як колись сиділи пили на лавочках так і зараз п"ють =))))