Літні майданчики та спокійний сон

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Світанок, образати тебе я не збиралась ніяким чином, і якщо ж все таки нагрубила - вибач.
Просто не вперше задівається така тема. І мені стає образливо те, що міліція дістає, ще + понапридумували собі козаків, які до 5 вечора бухають, а потім йдуть ловити собі подібних (я не за всіх козаків кажу).
І коли справді, хочеш десь вийти з друзями, а немає куди. Тебе гонять як непотріб. Я розумію, що сучасна молодь бажає кращого, що більшість нарвані і дай тільки випити. Але не треба всіг під одну лінійку.

А на рахунок літніх майданчиків - то навряд чи ти щось зробиш, тим більше з Беліссімо. Тобі навіть і підписи однодумців не допоможуть.
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
проблема посиденьок в нашому місті досить актуальна. особливо коли це лавочки під будинками в не полі зору для інших, наприклад, "я первий"- там постійно когось розганяють. пятниця. коли закриваються всі кафешки, молодь йде туди. зручні лавочки, закритий простір (кущами та деревами), тут не бойовики, тут фільми для дорослих знімати можна.а ще люблять посидіти гучними компаніями.. наслухаєшся...ухі в трубочку. дивишся, а там по 14-16 років молодь сидить, а таке враження що сидять закореніли алкаші і бивші зеки і ще й дівчата легкої поведінки ...
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Мася сказав(ла):
ще + понапридумували собі козаків, які до 5 вечора бухають (я не за всіх козаків кажу).
Шановна Мася, якщо козак випив хоча б бокал пива на протязі дня, то він в наряд (того ж вечора) не заступає. в них свій кодекс і свої правила. випивший козак - це ганьба. козак може розслабитись коли не в наряді, тобто не в формі.
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
G.Aleks, я безмежно рада, що саме така думка у тебе склалась про козаків.
Про пиво, яке ти говориш поза нарядом - всі ми люди, вони теж мають право на те, щоб розслабитись.
Але я казала саме про наряди і я знаю те що я знаю і свідком чого я була і не раз.
У наших депутатів теж є кодекс і свої правила (я розумію, що погане порівнняння, але це так, щоб зрозуміло було до чого я веду).

П.С. Тема тут не про козаків, а про посиденьки літні майданчики та спокій;)
 

Xfactor

Користувач
Реєстрація
16.07.11
Повідомлення
61
Репутація
0
Це за те що шумлять, чи пики друг другу били?
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
43
Давно вже пора прикрити ту ригаловку вслід за "железяками" і "Марінами" ...
 

kitotoka

Користувач
Реєстрація
23.06.11
Повідомлення
15
Репутація
2
А як вам таке: сьогоді вночі на дитячому майданчику за будинком Незалежності 11, 13, 15, творилося щось жахливе! Компанія знущалася над одним хлопцем, лупцюючи його ногами. Був викликаний патруль, але на місце вони прийшли лише хв. за 10! Коли ледь живого хлопця якась жінка забрала кудись. Маю думку що то була його мама. Патруль прийшов у складі 7 чол.Поговоривши з компанією і вислухавши крики обурених людей з будинків вони пішли собі геть. Немає постраждалого – немає діла! Але питання: чому вони навіть не розігнали тих людей, які знівечили хлопця і розбудили веь район. Чому йшли так довго, якщо опорний пункт знаходиться через дорогу? Чому розганяють мирно відпочиваючих людей з лавочок, а злістних правопорушників ні!!!
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
kitotoka сказав(ла):
Патруль прийшов у складі 7 чол.Поговоривши з компанією і вислухавши крики обурених людей з будинків вони пішли собі геть. Немає постраждалого – немає діла!
В них служба і опасна і трудна. І ще грошеняток їм платять маловато, а як всім відомо - вовка ноги годують. Для чого було визивати цих 7 кашкетів, коли кампанія вже випила все пиво, поїла всі горішки та тараньку, покурила всі цигарки, короче потратила кампания всі кішенькові гроші. Не будуть же 7 правоохоронців на весь двір колюдувати: Дайте капєечку!!!, коли в кішенях людей немає навіть п`ятачка. От і рванули шукати інших, де ,,банкет,, тільки почнеться.
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Як приємно, в "Беліссімо" хоча б о 23-00, але почали вимикати фонтан. "Дайош" спокійний сон!!!!
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
"Пропоную" не посещать такие завидения и лишить себя счастья переживания похмелья. Или похода в ночник. Хотя чего уж там... билисемо под окном, как минимум хорошо прозревается. Как правило хорошо сплю и неслушаю- а что там в белисемо?! Раньше "Х-клуб" был. Тоже ничего. Может прывыкши спать в разных условиях? Наверно так... А может проблемы со сном вовсе не в завидениях а в головах засыпающих. Склоняюсь к последней мысли... Прошу необежатся и бочку некотить на меня, а задуматся...:)
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Как здорово было просыпаться сегодня утречком с 6:00 до 06-40 , когда в 220 общаге на всю котушку (до дрожания стёкол в окнах) мальчишки врубили музыку. Мальчики, скоро у вас будут свои дети и БОЛЬШОЕ желание подольше подремать утречком перед работой. Так вот, я желаю вам, если кто из вас прочитает этот пост, чтоб минимум 1 раз в неделю вам под окнами устраивали такие утренние концерты + с матерными песнями. ))