Літні майданчики та спокійний сон

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Хотілось би почути думку мешканців нашого міста про вплив на них діяльності літніх майданчиків при кафе, ресторанах, магазинах Нетішина.
Хтось потерпає від цього чи одна я така нервова, коли опів на дванадцяту ночі в "Беліссімо" гуляє народ та шумить фонтан?
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Я щось не в курсі, хіба воно не до 23:00?
 
S

sky

Вы так не бушуйте.Лето кончитса и они поедут на учобу=)А ментам нужно же смотреть за порядком.Потому что детям которым нету 18+ должны гулять до 22:00, а мусорам всё равно.....
 

amadeys

Користувач
Реєстрація
27.03.06
Повідомлення
27
Репутація
1
Світанок сказав(ла):
Хотілось би почути думку мешканців нашого міста про вплив на них діяльності літніх майданчиків при кафе, ресторанах, магазинах Нетішина.
Хтось потерпає від цього чи одна я така нервова, коли опів на дванадцяту ночі в "Беліссімо" гуляє народ та шумить фонтан?
А мені цікаво, чи не напрягає мешканців міста ХРАМ Пана Тишкуна???Таке враження що в місті тільки він і більш нікого.Б"ють в колокола коли хочуть і скільки хочуть , не зважаючи на те що багато людей хоче відпочити!!!?СОВІСТІ НЕМАЄ. Є інші церкви і різні приходи - але чомусь їх не чути(або в край рідко і не голосно)!!!
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
sky сказав(ла):
Вы так не бушуйте.Лето кончитса и они поедут на учобу=)
Так то оно так, но ещё б работающим людям дали на 3 месяца каникули со сбережением заработной платы, чтоб можно было нормально отоспаться, а не клевать носом за рабочим столом от постоянных недосыпов.
 
S

sky

Идите щас поспите.Полегчает=)
 

alex86

Користувач
Реєстрація
15.03.10
Повідомлення
7
Репутація
0
В Белиссимо хоть публика нормальная собирается:) На Варшавке есть место-хоть экскурсию организовывай,там местная гордость магазин "Алина",под вечер можно такого насмотреться,в 2х метрах детская площадка,где мамы с малышами гуляют,так на их глазах дяди такое делают...За что детки должны страдать????И кто в нашем городе отвечает за порядок,если милицию туда через день вызывают,а результатов нет никаких.Наверное надо эти мороды на камеру снимать и потом в интернете фото вывешивать,может тогда совесть проснется.Ведь у многих этих свиней свои дети есть,вот шли бы к себе домой и перед своими гадили и блевали!!!!
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Ви так пишете, ніби у нас купа народу і завжди гуляє)
та у нас дітись немає де. Ось і туляться всі по фонтанах, там де є лавочки.
Ось на днях зустріла дві панянки віком від 35 р. приїхали зі Львову і Борисполя, питали о пів на другу ночі де можна поседіти, а я відповідаю що ніде. Тому що у нас і справді немає де після 00.00 дітись.
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Мася сказав(ла):
Тому що у нас і справді немає де після 00.00 дітись.

Я розумію і Вас, але, вибачте, хочете довше погуляти і без дзвінків та скарг в міліцію - то є "Сонет", "Оазис", "Хуторок",та і до Славутських ресторанчиків в лісочку не так далеко. Веселіться хоч позасинайте за столами, нікому не заважатимете)))))))) А от в нашому гуртожитку, наприклад, дуже багато маленьких дітей, які вже в 10:00 спати лягають, а в піцерії саме народ підтягується...От і незручняк..
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
amadeys сказав(ла):
А мені цікаво, чи не напрягає мешканців міста ХРАМ Пана Тишкуна???
Бізнес-храм Тишкуна вже дістав своєю знахабнілістю, ніякої поваги до людей та інших вірювань.
amadeys сказав(ла):
Таке враження що в місті тільки він і більш нікого.
Так він собі вирішив і плювати хотів на інших.
Ця тема піднімалась давно, почитайте її.
Я пропоную засипати цього Тишкуна вимогами та запитаннями, його сайт є тут

Цікаву дискусію недавно на цю тему прочитав на сайті тишкунського начальства в Шепетівці:
Людина сказав(ла):
Владико скажіть чому Тишкуни не поважають людей інших вір. В м.Нетішин є і католики і бабтисти і евангелісти і ісламісти. Чому вони змушені спокійно спостерігати за порушенням законів України зокрема закону про тишу. І у вихідні мусимо з 8-00 слухати цілу годину як вони дзвонять, недаючи нам і нашим дітям у віхідні відпочити. Адже в нашій країні закон є вищим за традиції окремо взятої церкви. Якщо церква не поважатиме людей то це призведе до того що ці люди озлобляться, не дай боже. Дайте вказівку Тишкунам щоб раніше 9-00 не дзвонили, нічого страшного в цьому для церкви і парафіян не буде, адже більше 20 років в м.Нетішин ніхто не дзвонив і ніхто не вмер. Давайте будемо толерантними один до одного. Є багато людей і багато вір і традицій, ми повинні це розуміти.
Радосте моя! Я розумію що "Тишкуни", це митрофорний протоієрей Віктор Тишкун та протоієрей Роман Тишкун. Впевнений, що Ви не маєте морального права так фамільярно звертатись до священиків, які духовно окормляють православних парафіян міста Нетішина. Протягом багатьох століть наш боголюбивий православний народ звертався до Господа Бога та прославляв Його ім'я у молитвах, піснях та за допомогою церковних дзвонів. Лунали дзвони і у годину смутку і у годину радості. Церковним дзвоном ми проводжали наших славних синів на захист Батьківщини, церковним дзвоном їх зустрічали. Не лунали дзвони тільки за часів богоборчої влади, бо, як писав Великий Син нашого народу Микола Гоголь: "Церковного дзвону нечиста сила боїться". Перш ніж вимагати у православних, яких є більшість серед населення України, толерантності, необхідно замислитись і над своїм ставленням до Віри предків, вірі, завдяки якій ми ствердились як нація, як народ та розбудували свою державу. Слава Господу Богу, що вже 20 років ми живемо у демократичній державі, яка повертає права нашій багатостраждальній Святій Церкві. Впевнений у тому, що ніколи не повернуться ті часи, коли за повідомленням одного "доброзичливця" закривали та знищували храми. Ви просите мене, православного архієрея, якому доручено Промислом Божим та Рішенням Синоду керування Шепетівською єпархією дати вказівки, які не тільки суперечать церковному уставу, але ще й його паплюжать. Такого НІКОЛИ не буде. Амінь. Амінь. Амінь.
P.S. Станом на 27 грудня 2010 року в Україні не зареєстровано Закону "Про тишу"!
Людина сказав(ла):
Прикро, толерантністю у вас не пахне, законів не поважаєте і крім того звинувачуєте у всіх смертних гріхах, а самі дозволяєте собі у Почаївській лаврі виробляти і продавати вино без марок http://www.unian.net/ukr/news/news-415552.html . Почитайте уважно Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., №27, ст. 218; 1997 р., №6, ст. 49; 2002 р., №29, ст. 190). Ніхто не має наміру закривати церкви чи повністю заборонити дзвони, мова лише йшла про зміщення їх у часі чи в іншому прийнятному варіанті. Схаменіться!!!
Дякую, що, принаймні, не маєте наміру храми закривати!
Людина сказав(ла):
Шановний "ТИМОФІЙ" дуже вдячний вам за прагнення хоч зрозуміти та за відповідь лише від Вас. Я з Вами згоден в частині тих храмів, що віками стоять в різних містах Європи чи Росії. Але не забувайте, що якщо в Європі десь зводять новий храм то обов"язково радяться з людьми, а тільки у нас їх рахують нечистю, яка хоче закрити храми. Мені жаль, що ми ще не досягли такого духовного рівня як в Європі адже там такого тону відповіді рахуються як прояв грішності. І ось Вам ще приклад цього. Ви знаєте в Україні багато бідних людей, пенсії 700грн. а за комунальні вимагають 500 грн. І поряд з тим в Нетішині Тишкун бере за хрещення 650 грн. та посилається на тарифи, які йому затверджують в Шепетівці. Про це неподобство вже пише місцева преса. Коли таке було??? Церкві негайно потрібно самоочищатися. Це великий злочин таке витворяти. Всі ці тарифи-це безглуздя, а свічки скільки коштують... Я вже не кажу, що для храму і так допомагають всі чим можуть. В цьому році ХАЕС виділяє 300тис.грн. на продовження будівництва. І що виходить цього ще мало? Чому не враховують матеріальний стан віруючих??? Коли це зупиниться?

Світанок вказаний вище закон стосується і вашої проблеми. Попробуйте написати звернення до директора того закладу з проханням змістити графік роботи тільки літнього майданчика до 22-00, а сам заклад хай працює як є. Тобіш люди з майданчика мерейдуть всередину.
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Світанок сказав(ла):
"Сонет", "Оазис", "Хуторок",та і до Славутських ресторанчиків в лісочку не так далеко.
да? ну "ізвінітє" це за межами міста. А я хочу відпочивати саме в місті.
Цікаво, якби ви такі притензії прид"являли наприклад в Рівному, що б Вам відповіли тоді))))
Світанок сказав(ла):
які вже в 10:00 спати лягають, а в піцерії саме народ підтягується...От і незручняк.
то Ви зверніться до Преподобного зі своєю проблемою)
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Мася сказав(ла):
Цікаво, якби Ви такі претензії пред"являли, наприклад, в Рівному, що б Вам відповіли тоді

Відома практика, що в деяких містах в Україні після 22-00 години ЗАБОРОНЕНО діяльність усіх видів літніх майданчиків. От би і нам так. І ніхто нікому б не заважав би хоч тут, достатньо галасу п"яних компаній просто так, без усіляких кафе.
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Світанок сказав(ла):
що в деяких містах в Україні
в деяких, але точно не в нашому, наше місто вседозволеності і порушення порядку.
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Мася сказав(ла):
в деяких, але точно не в нашому, наше місто вседозволеності і порушення порядку.

думаю, гордитися тут особливо немає чим...:-(
 
S

sky

Світанок сказав(ла):
думаю, гордитися тут особливо немає чим...:-(

Согласен, просто люди думают что у нас в городе безпорядок так они его ещё больше делают.
 

kitotoka

Користувач
Реєстрація
23.06.11
Повідомлення
15
Репутація
2
Добре, уявімо на хвилинку що наші мрії здійснились і літні площадки перенесли, нічні клуби закрили. Куди тоді піде наша молодь? А я знаю відповідь: літом - обсідати лавочки з випивкою біля наших же будинків.
Світанок сказав(ла):
Хтось потерпає від цього чи одна я така нервова, коли опів на дванадцяту ночі в "Беліссімо" гуляє народ та шумить фонтан?
А хто потерпає від криків і співів під гітару під вікнами до четвертої години ранку? От це на мою думку проблема. Мої сусіди з нижніх поверхів навіть лавочку під будинком вирвали і викинули! От до чого доводить людей відчай.
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
kitotoka сказав(ла):
літні площадки перенесли, нічні клуби закрили. Куди тоді піде наша молодь?

Ну чому ж усе закрити? Я і сама відпочиваю та засиджуюсь часом з друзями допізна. Так легко все вирішується: у відведений законодавством час - будь-ласка, на дворі, а опісля того - хто бажає продовження - переходьте в приміщення, там все таки не так чутно, як одразу під вікнами. Скоригувати графік роботи закладу, дотримуватись його - і буде усім щастя)) Проте відповідальність за це все таки має ж на себе взяти господар і контролювати порядок діяльності свого закладу. А на рахунок того, що буде молодь на лавках галасувати - то для того є міліція. Переборщили - відповіли))
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
В мене під вікном є етакий більярд (в приміщенні пятого магазину біля басейну), так от він працює до ночі. Соль в тому що якщо тиждень під вікном пройшов без бійок - то це вже не нормально. Кожну пятницю та вихідні якась бійка та й буде, іноді навіть масовки є. Це якщо купити нормальну відеокамеру, можна знімати бої без правил і заробляти гроші. :D
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Світанок,почитайте те, що Ви пишете. в одному пості ви жалієтесь на людей, у другому говорите, що і самі залюбки гуляєте.
Таке відчуття, що у вас ніколи не було великої компанії друзів або ні, таке відчуття що ви в свої 18 приходили додому о 23.00
Ось kitotoka права(правий).
Коли молодь не гуляє в клубах або в закладах, вона йде в цілодобовий магазин і на лавочки біля під"їздів. А там вже і галдьож йде.
Міліція? Добре, викликали міліцію. Така ситуація - сидимо нас 10 чол. Всі віком від 21 року, без алкогольних напоїв, розмовляємо (але уявіть, 10 чол. з яких 6 хлопців - можемо ми шепотіти?). Ну і приходить до нас міліція. Звичайно, вони завжди праві, за щось да і вчепляться.
А тоді наші права не порушують? Де нам бути? Сидіти 10 міс. на навчанні, по гуртожитках і ще 2 міс. по квартирах?
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Мася сказав(ла):
почитайте те, що Ви пишете. в одному пості ви жалієтесь на людей, у другому говорите, що і самі залюбки гуляєте.

Я скаржусь не на людей, а на некоректний, як на мій погляд, графік роботи літніх майданчиків.
А стосовно відпочинку - так, люблю відпочивати. Але не в людей під вікнами. Є достатньо хороших місць, де ми нікому не заважаємо. А на рахунок того, коли я поверталася у свої 18 додому - то в ті часи не вважалося нормою приходити додому після 23-00 (я вже трошки як кажуть доросла). Зараз дещо інші часи. Я зовсім не проти ваших посиденьок, але не ціною. наприклад, мого спокою.

добавлено через 9 минут
Аналізуючи усі коментарі можу зробити висновок, що така нервова, все-таки, тільки я. Куплю біруші))