Место кандидатов и избирателей.

Мой кандидат в президенты выберет себе туалет


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    55

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Собственно предлагаю посмотреть на картинку и ответить на вопрос, какой из туалетов предпочтет будущий слуга народа (президент) себе и какой оставит Вам, избирателям. А потом предлагаю подумать, стоит ли голосовать за этого кандидата в президенты?
Переглянути вкладення 103538
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Весьма интересное наблюдение с моей стороны. 76 просмотров. 7 человек адекватно оценили совесть своего кандидата. 1 человек будет голосовать за того кто цифр не знает. Остальные видать боятся признаться себе, что их будущий избранник срать на них хотел и свято верят в "украинское чудо"... Весьма печальное наблюдение...
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
FOXXX сказав(ла):
Остальные видать боятся признаться себе, что их будущий избранник срать на них хотел и свято верят в "украинское чудо"... Весьма печальное наблюдение...
А саме цікаве, що афтор теми сам непроголосував....:D :D :D
 

Fuse

Директор
Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Мой берет себе оба туалета. Так как он с народом...:D
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
я думаю який би кандидат не був - він візьме собі кабінку на верху, а народ посадить у кабінку знизу
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
я думаю який би кандидат не був - він візьме собі кабінку на верху, а народ посадить у кабінку знизу
Мало того! Я думаю, будь-яка людина при здоровому глузді вибере верхню кабінку ))) А вже кандидат це в Президенти чи ні - зовсім неважливо.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
_lola_, абсолютно точно. Картинка потужна, опитування туфта...
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Fuse,Quick_Fox, це хто якшо не секрет кандидат в президенти у Вас?? Черновецький =))