моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

Sega

Користувач
Реєстрація
01.07.06
Повідомлення
15
Репутація
1
Створив цю тему для того щоб почути вашу думку що до Нетішинської міліції. Чи достатньо вона нас оберігає та допомагає.
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Вони нас "бережуть"

Якось у школі нам один який то сєржант казав, шо мол, після 21.00 гуляти не можна. Дуже лякав нас шо якшо міліціонери нас побачуть то буде нам капец. Нещодавно в 22.00 я ішла з день народження сама, до того ж шла самим центром міста. Я не побачила там ні одного міліціонера. ОТ ТАК ОТ ВОНИ ДБАЮТЬ ПРО НАШУ БЕЗПЕКУ!!!
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
Samara сказав(ла):
казав, шо мол, після 21.00 гуляти не можна.

на сколько я знаю комендантский час у нас с 22:00 начинается...
а нащёт гулять тут спорный вопрос... нада было попросить его уточнить какое количество запрещено...?
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Для підлітків з 21.00, а для дорослих 22.00. Я ще питала : А якщо я вийду в магазин, ну наприклад за хлібом, і при цьому в мене буде записка від мами, що вона знає де я. А він : а нам буде все одно до тієї записки, якщо сказано що в 21.00 кінчається, то вас на вулиці не повинно бути
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
А что снова ввели коменданский час????? И что это меняет? Как ходили по городу в позднее время так и ходят.
 

Vrednaia

Користувач
Реєстрація
04.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
39
Как платят так и работают , зачем им лишний раз ресковать.
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
Mishell сказав(ла):
снова ввели коменданский час
Бред какой-то: что за комендантский час?! У нас военное время, боевые действия, погромы на улицах?.. Или Форум превращается в "лавочку для бабушек-сплетниц"? =-O
Почти каждые три дня хожу после 23.30, а то бывает и в 5 утра - и ничего, ни разу не подошли.
А со смены/на смену идём рано утром или поздно вечером - тоже надо останавливать, судя по Вашей логике.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
RazR сказав(ла):
Бред какой-то: что за комендантский час?!
А когось зупинили? Я ще ніразу не чув, скільки людей ходить вночі по вулеці і ніхто не розповідав, що їх міліція зупиняла.
 

shortmovie

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
29
что вы тут обсуждаете, еще людей напугаете своими коменданскими часами. ничего не было и не будет... ))
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
RazR сказав(ла):
Бред какой-то: что за комендантский час?!

Не привязывайся к словам, а то могу и нахамить. Ещё при мэре Гладуняк
было такое, что молодёжи разрешалось гулять на улице до 21 часа.
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
RazR сказав(ла):
У нас военное время, боевые действия, погромы на улицах?..

На сколько мне известно :D у нас ядерный объект под боком.... :-|
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
W@RRiOR сказав(ла):
у нас ядерный объект под боком...
Ну и?.. Может вообще на улицу не выходить? Или выходить, но только в изолирующих противогазах с индивидуальным дозиметром в кармане?
Улыбнул, однако :D
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Mishell сказав(ла):
Ещё при мэре Гладуняк
было такое, что молодёжи разрешалось гулять на улице до 21 часа.
І всі гуляли хто скільки хотів і ніхто нікого не зупиняв.
W@RRiOR сказав(ла):
На сколько мне известно у нас ядерный объект под боком....
На територію, то й дньом не пустять:) , а якщо ти вночі будеш по городу гуляти, то що через це станиться з атомною?
 

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Sega сказав(ла):
Створив цю тему для того щоб почути вашу думку що до Нетішинської міліції. Чи достатньо вона нас оберігає та допомагає.
так оберігааааааааає.................
особливо приставати у п"яному вигліді до молоденьких дівчат вона вміє...... ( на щастя тіьки це не в Нетішині...) Вірю, що не всі міліціонери такі... АЛЕ на жааль по собі взнала... І мені міліція жодного разу не допомогла..... скоріше навпаки... Аж страшно жити... Тому, звертаюся до міліціонерів, як що раптом хтось це прочитає. НЕ ДОПУСКАЙТЕ, ЩОБ ПРО ВАС РОЗПОВСЮДЖУВАЛИСЯ ТАКА СЛАВА...МАЄ Ж БУТИ ЯКАСЬ "честь звання", чи що... В кінці кінців ваше призначення захищати, а не створювати проблеми.....
 

Sega

Користувач
Реєстрація
01.07.06
Повідомлення
15
Репутація
1
Ось я навчаюсь в Вінниці там взагалі щоб ввечері вийти спокійно погуляти і щоб тебе не обшукала міліція то це не реально.Мого друга були зловили в час ночі доречі він також з Нетішина і знайшли в нього ніж і він заплатив штраф 300 грн. ви тількі уявіть,також були зловили мого одногрупника з друзями в них була горілка ну і все остальне вони заплатили 150 грн.А що взяти з нашої міліції їм навіть ліньки вийти подивитись чи все гаразд.Ну звичайно якщо їм заплатити то будьласка вони все зроблять але платити прийдеться не мало.
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
Mishell сказав(ла):
Ещё при мэре Гладуняк
было такое, что молодёжи разрешалось гулять на улице до 21 часа.
А толку? Как совались по ночам, так и будут лазить. А что до милиции, то они нас ТАК берегут!!! Мама дорогая! Пока приедут, тебя убьют, зароют и забудут где. Нет, у меня были случаи, что мне помогали, но то просто повезло, наверное. А вообще мое о них мнение: ПОФИГИСТЫ полные. Во всяком случае в нашем городе, за остальных не скажу.
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
Kiara сказав(ла):
Как совались по ночам, так и будут лазить.
Мдя, а что значит "совались", "лазить"? :-(
Гуляет молодёжь по вечерам - и пусть гуляет.
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Vrednaia сказав(ла):
Как платят так и работают , зачем им лишний раз ресковать.
Даишники хорошо работают, платят...Хоть и не государство но платят ггг
 

Sega

Користувач
Реєстрація
01.07.06
Повідомлення
15
Репутація
1
RazR сказав(ла):
Гуляет молодёжь по вечерам - и пусть гуляе
Да но гулять нужно культурно а не бить морду первому попавшему и кто к нему придет на помощь?? государственные службы а им зачем свои морды подставлять??