моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

Must@ng

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
37
Репутація
0
Вік
44
=-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O Samara,
просто интересно где это вас нашпиговали информацией про комендантский час Полный бред первый раз слышу человеки мы не в состоянии войны чтоб был комендантский час

добавлено через 1 минуту
Samara,
просто интересно где это вас нашпиговали информацией про комендантский час Полный бред первый раз слышу человеки мы не в состоянии войны чтоб был комендантский час

добавлено через 6 минут
Вся ихняя помощь заключаеться в том чтоб дать пару дубин по ребрам потом снимай шнурки и заходи в видпочывальню до утра!

добавлено через 1 минуту
Вся ихняя помощь заключаеться в том чтоб дать пару дубин по ребрам потом снимай шнурки и заходи в видпочывальню до утра!
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Must@ng сказав(ла):
просто интересно где это вас нашпиговали информацией про комендантский час Полный бред первый раз слышу человеки мы не в состоянии войны чтоб был комендантский час

Где, где...в школе, сержант какой то пришол и начал нам расказивать и типа етого..ну там лапшу всякую вешать ну кароче делать то что они обично делают
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Kotja сказав(ла):
А если подумать, зачем им себя подставлять, если ктото не может держать свои эмоции при себе!
а єслі подумать, це така робота, і їх туди ніхто за руку не тянув, вступивши на лави захисників, вони автоматично взяли на себе відповідальність за наше життя, і вони просто забовязані на роботі бути тверезими, підставляти свої морди і навіть віддавати своє життя, якшо це необхідно, така мораль має бути у міліціонера.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Frost сказав(ла):
взяли на себе відповідальність за наше життя,
А если подумать, то мы сами должны отвечать за свою жизнь, а они лишь должны немного в этом нам помогать. Ты так не считаешь?
Наша жизнь - это наша жизнь и каждый человек сам в ответе за себя! Время нынче такое!
 

KVDD

Користувач
Реєстрація
19.02.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Я вобщем не пю, но когда выпю так люблю нашу добросовесною милицыю "за то что, и домой завизёт, и спать уложит!":cool: :-!
 

НАЗАР

Користувач
Реєстрація
10.04.06
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
34
Kotja сказав(ла):
А если подумать, то мы сами должны отвечать за свою жизнь, а они лишь должны немного в этом нам помогать. Ты так не считаешь?
Наша жизнь - это наша жизнь и каждый человек сам в ответе за себя! Время нынче такое!
отета правільна ані занашу жизьн невідповідають%)
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
Я вообще не очень уважаю милицию.Вы хотите спросить почему?
А за что их любить и уважать,они придераются по пустяках,заставляют нас трепать нервы,а потом,говорят,извените мы ошиблись.
И не раз такое было...хотя могу сказать и бывают и понимают ;)
 

Тарик

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Да Козлы они все!!!
 

VL@DI

Користувач
Реєстрація
14.03.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
35
Наша міліція нас береже нормально дубасить і пить не дає :D
Щодо мене можливо я трошкі і віривби нашій міліції якби не один випадок
Діло було так:
Стирили в мене велосипед та 2 колонки по 20 ват, я повідомив про це наших шановних міліціянтів вони записали мій номер і все таке(як потім зрозумів це робилось так для галочкі аби було), так як нашій міліції я і тоді не дуже довіряв, то вирішив сам трошкі також пошуршати...ну і звичано пішов шукати свої крадені речі, і звичайно перша точка де можна було найти свої дорогоцінні колоночки це ломбард.Та коли прийшов туди мене повідомили що колонки вже сплавили, але проте я тепер знав хто приходив їх здавати а також в мене була їхня адреса.Я повідомив про свої дослідження для участкового який вів цю справу.То той "унікал" інших слів не можу знайти, за цілий тиждень немав часу щоб сходити по тый адресі.Прийшлось іти самому, але мої походеньки були безрезультатні або нікого дома або не відчиняють.Потім вдача посміхнлась і двері відкрила дівчина це не відповідало наданій інфо мав бути пацик...І як після такої "ведмежої" допомоги вірити нашим шановним міліціянтам-поху*нтам (некажу за всіх але мені такій попав).А що ще цікаво участковий поїхав на підвищення кваліфікації чи шось тіпа того а справу закрив в нікому ніхріна не передав.:-|
 

IgorochekXm

Користувач
Реєстрація
25.03.07
Повідомлення
4
Репутація
0
Тарик сказав(ла):
Да Козлы они все!!!
Очень коротко и в самое яблочко! Я с тобой полностью согласен, я сам не из Нетешина но частенько у вас бываю. Так вот у меня также не самые хорошие впечатления о работе вашей милиции. Однажды в одном заведении они пили и при этом были одеты по форме(хорошо хоть без табельного оружия) ну и завязалась потосовка между ментом и мной. Ну слава Богу всё обошлось, хотя он был неправ, но пьяному менту законы не писаны! Хорошие менты бывают в телесериалах("Улицы разбитых фонарей")
Да и ещё одно : "Хороший мент - это мёртвый мент"!!!
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Нус..Ніякого комендантського часу нема і не було.Дітям до 21?На 9 травня біля БК скількі їх було?31 ми сиділи біля Дара,поліцаї пройшли собі хоч би шо!Виродкі в пагонах!Якій од них толк?-0!
 

Dr.Coder

Користувач
Реєстрація
16.05.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Must@ng сказав(ла):
просто интересно где это вас нашпиговали информацией про комендантский час Полный бред
Дядя милиционер что толканул такое может быть смело послан далеко за дальние моря-океаны :D
Люди работают, приходят поздно, у нас свободная страна - куда (и когда) хочу туда иду...
Молодёж гуляет допоздна - это норма, так было, так будет :D Да не слушайте Вы это, ну в самом деле...
 

StiLL

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Якось у школі нам один який то сєржант казав, шо мол, після 21.00 гуляти не можна. Дуже лякав нас шо якшо міліціонери нас побачуть то буде нам капец.
Може в вас в класі всі умовно засуджені!?:D
 
M

Marik_de_Sad

штош ты фраэр сдал назад.
ни па масти я тебе
ты сматри в маи глаза
брось трипацца а сутьбе
веть с табой мой мусарок
я папутала рамсы .завизала вузелок
как тугие 2 касы.пабаба-пам-папабапаба-пам
Мифко Крук рулид! ггг

Мусара нихатят навадить парядкав,ани тока павышают свой афтаритет,путём павышения "налогав"
ани прикрасна знают места скапления ублюдкав-трамадола-планакурав каторыми переполнен син-сити ,но не предпринимают мер,по барьбе с тупыми сазданиями.
а если ты чуть пян в 2 часа ночи,то "Ты щас ниправ парниша, пройдёмте в отделения до выяснения(типа "нинадёца пара 25 баксикав на бензин напаить бобика? "да"-правильный атвет")
Cops is gops!

кадата падружка мне сказала- в милицию идут обижаные, в детстве, люди.
каторые ещё и безумна лю,zn деньги.
эт конечно не провсех МВСникав. есть там наверное и хорошые люди,така плахие(большинство) на 1ых влияют.
 
M

Marik_de_Sad

:) пасиба низабываем клацать.благадарю
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Со школы помню: у моей подруги был д/р, решили мы с ней свалить со школы. Сколько раз сачковали все нормально, а в день ее рождения, блин, запалили нас что не на уроках, фамилию просили, говорили нажалуются типа директору.:D
 
N

NaSteNa

Samara сказав(ла):
Якось у школі нам один який то сєржант казав, шо мол, після 21.00 гуляти не можна. Дуже лякав нас шо якшо міліціонери нас побачуть то буде нам капец. Нещодавно в 22.00 я ішла з день народження сама, до того ж шла самим центром міста. Я не побачила там ні одного міліціонера. ОТ ТАК ОТ ВОНИ ДБАЮТЬ ПРО НАШУ БЕЗПЕКУ!!!
..вибач, ти надієшся їх побачити в формі???:)
kolya сказав(ла):
А когось зупинили? Я ще ніразу не чув, скільки людей ходить вночі по вулеці і ніхто не розповідав, що їх міліція зупиняла.
..було в мене таке..я також не вірила, поки сама не пережила..нічого серйозного, нам обійшлося..Просто написали протокол, тіпа шо не повнолітні в 12 год. гуляємо..:-|
...потім прийшли в сіті, і ці самі міліціонери сиділи за першим столом=)))..от так от...Так шо про комендантській час - це все правда!!
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Та не правда це все! просто хлопці на себе забагато беруть!Нема ніякого комендантського часу, просто їм чомусь усім здається, що вони можуть виконувати роль влади!
А плюс до того відчуття абсолютної безнаказанності... і от вам результат - раніше міліціонер звучало гордо, а зараз слово мусор... ну ви самі розумієте...
 

CroniC

Користувач
Реєстрація
12.01.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Міліція Нас береже,бесплатно катає,бесплатно Стриже!!!

добавлено через 3 часа 43 минуты
Втыканув,цю фразу вже Запотентовали!!!
СоРрии!!!:-[
 
M

Marik_de_Sad

міліція - невидимий боєц..... забирає в пяних і бьє бідних :cool: