моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
А вы заметили что в нас по городу уже патрули ходят ето уже скоро не сможем номально пиво на лавочьках пить, и Иванов по дамбе ходит ловит таких как ты Marik_de_Sad, любетелей зелени, но у нас молодэж резвая ничего не боится:D
 

CroniC

Користувач
Реєстрація
12.01.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Уже меня з друз'ями зловили!
Совет: Не гуляйте в садиках!!!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Sega сказав(ла):
Створив цю тему для того щоб почути вашу думку що до Нетішинської міліції. Чи достатньо вона нас оберігає та допомагає.
Народ прикиньте історію. Ми охайні і чепурні студенти Рівненського Гарварду (воднік) вирішили обмити кінець сесії, пішли до центрального клубу(комп*ютерного, за кінопалацом), дістали флягу - випили по першій і тут підходять ці упирі в пагонах!!! почали шманати, облапали, спаплюжили, завели в участок, склали протокол, і кажуть мол забутьте ви хлопці про вищу освіту, нашо вона вам алікам, а самі при цьому требують 20 грн. І шо було робити, як не дати на карман???
Р.S. ВИРОДКИ В ПАГОНАХ!!!:-(
 

Arias

Користувач
Реєстрація
28.07.06
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
42
Случилося это , буквально сегодня . После работы решили мы с мужыками снять стрес(бильярдик по сто конины и спать) время позднее около 11.00 , иду я се иду , дай думаю зайду с братвой поздороваюсь под спорткомплекс . Не успел дошкандыбать , как хвать меня под белы рученьки с пред"явой - вы вот мол молодой человек спиртные напитки распиваете в общественном месте(молодеж учите нашу тому же) , братва моя тоже сидит в шоке , глаза на лоб лезут , челюсть отпадает каждому по протоколу .( За пифко) . Дай думаю выскажусь - мол дети уже ни малые каждому за 20 , общественый порядок не нарушаем , сидим себе тихо, видем дискусию о делах своих скорбных... А Дядько в погонах - буш выступать получиш больше всех. Молодёж моя студенты пристыжных узов и мене на работе проблем не нужно , смикаю себе с людями нада базарить по другому, кульрурно отвожу главного за угол и типа мол "давайте этот вопрос решим полюбовно" , сопротивлялся тип долго и нудно ... но после долгих уговоров ( и сунутого полтиника в карман ) хлопцы нам сказали , что б это было в последний рас. :D И к стати по нашему месному каналу слыхал я , что в городе нашем молодеже до 18 , об"явили коменданский час , мол в 10.00 усем спать . Млядь , с... , пи... , ебл... , в общем люблю я нашу милицию аж слов нехватает.....
 

IRA

Користувач
Реєстрація
17.08.07
Повідомлення
4
Репутація
0
Мы както с пацанами подкатили на мотыках прям под самый ночник где то около 3 ночи. Сели пить пиво и тут как тут ети урны. Моя ява стояла первлй и они ко мне, хотели документы и ключи от мотыка но не туда попали, после дескусии они пожелали мне удачи и не пить за рулём. Всё былобы хорошо но мой друг решыл заресоваца и тыкнул им документы которые они забрали, после долгого розговоров и ихних угроз забрать мотоцыклы которые спокойно стояли возле руба мясо уже, и нас, началась драка,аж 3 патруля прилетело, они нашего повязали и стырили у него телефон пока мы плакали от ихних балончиков, приехав сразу когда поняли что один пропал в участок его там небыло, только потом оказалось что ети пи..ры избили его за углом и бросили. После того тот мусорок каторому я попал(зря что не чё не отбил) в пах со мной здороваеца. Вывод такой нужно п...ть етих уродов и они тогда будут думать...
P.S. Buhgalter
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
IRA сказав(ла):
Вывод такой нужно п...ть етих уродов и они тогда будут думать...
Действительно, мешают пить и потом бухим катацца. За такое надо убивать!:D
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Якщо вас затримала міліція, на вас оформляють справу про адміністративне правопорушення, пам'ятайте:

Не вір, не бійся, не проси
Не виказуйте страху, поводьте себе впевнено. Якщо правоохоронці переконаються, що ви боїтеся - обов'язково докладуть зусиль, аби "запресувати" вас і дотиснути.Не вірте міліцейським обіцянкам. Кожен слідчий має вище начальство, без відома якого він не ступить і кроку; тож будь-які обіцянки чимось допомогти вам є звичайнісіньким "разводом на доверии". Поводьте себе гідно і ніколи нічого не просіть. Вам нічим не допоможуть, а ваше прагнення неодмінно буде використане, як засіб тиску і шантажу на вас.

Обов'язково назвіть себе
Потрібно обов'язково називати себе, свою адресу, телефон і рід занять, аби ваші близькі змогли встановити місце вашого перебування. Якщо ви не назветесь, міліція матиме додаткові підстави для вашого затримання на триваліший термін задля з'ясування вашої особи.

Вимагайте розтлумачення ваших конституційних прав
Співробітники правоохоронних органів зобов'язані розтлумачити затриманому його права. Але, завзичай, цього не роблять. Тому знайте, що відповідно до ст. 63 Конституції України, ви маєте право не давати жодних свідчень проти себе і своїх близьких родичів, вимагати зустрічі зі своїм адвокатом, право на повідомлення рідним чи близьким задля зазначення свого місця перебування. Ви знаходитеся під презумпцією невинності. Тому не ви маєте доводити свою невинність, а слідчі мають довести вашу вину. Не варто допомагати їм у цьому.

При особистому обшуку не допомагайте міліції
Не засовуйте руки до кишень, не виймайте власноруч речей, що в них знаходяться. Вам могли непомітно підкинути наркотики чи набої. Аби уникнути зайвих проблем, підніміть руки і запропонуйте оперативникам самим копирсатися у ваших кишенях і речах. Відбитки пальців є вагомим доказом вини у суді. Тому ні до чого не торкайтеся.

Вимагайте детального описання у протоколі про обшук кожної (!) речі, знайденої і вилученої у вас
Все, що вилучається у вас, має бути описане до деталей і внесене до протоколу особистого обшуку. Якщо це цінні речі (прикраси, мобільні телефони), вони мусять ретельно описані (назва, марка, особливі ознаки), гроші - номери купюр, кредитні чи телефонні картки - серії і номери. Кількість, колір, розмір, маркування, - все це дозволить у подальшому спростити процедуру їх ідентифікації і повернення. Це суттєво додасть міліції роботи, а вам дасть хоч якийсь час для обдумання аргументів на свій захист.
Протокол про вилучення речей можна підписати лише ретельно перечитавши і пересвідчившись, що в ньому немає речей, які вам не належать. Перед підписанням слід обов'язково закреслити всі вільні графи і місця, куди пізніше без вашого відома могли б бути дописані інші предмети - речові докази злочину.

Вимагайте оголошення, за що саме вас затримано
Поцікавтесь, за що вас затримано, в чому підозрюють, в якості кого вас збираються допитувати і за якою статтею Кодексу про адміністративні правопорушення вестиметься провадження по справі.

Вас допитуватимуть як свідка
Але не радійте - це гачок, на якого ловлять "лохів". Адже на підставі ваших свідчень, справу можна легко переоформити на вас, як підозрюваного чи навіть звинуваченого.

"Чистосердечное признание - прямая дорога в тюрьму"
Не ведіться на погрози і пропозиції покаятися - все одно не відпустять. Цим ви тільки полегшете слідчому роботу. Чим менше ви скажете, тим меншим буде строк ув'язнення. Недарма кажуть: "Відверте визнання вини полегшує вину, але сильно подовжує термін ув'язнення".

Відкидайте і заперечуйте всі звинувачення
За яких обставин вас би не затримали і які свідки проти вас би не свідчили, ваші відповіді мають бути однозначні: не був, не бачив, не пам'ятаю, опинився на місці випадково, всі звинувачення - наклеп…

Уважно прочитайте протокол та запам'ятайте викладені у ньому факти
Протокол про адміністративні правопорушення є основним доказом по справі, тому дуже важливо впевнитися, чи в ньому вміщено правдиві дані.
Вимагайте, аби в ньому точно було зафіксовано дату складення протоколу і вона співпадала з датою вашого затримання.
Запам'ятайте прізвище, ім'я, по-батькові, звання і посаду слідчого і тих, хто вас затримав. Запам'ятайте їхні обличчя - це згодом може знадобитися...

Вимагайте зручностей для себе
Якщо протокол складено російською мовою - вимагайте перекладача, якщо запис зроблено поганим почерком - кажіть, що не можете розібрати слів, а на слух ви не вірите і вимагайте переписати. Кажіть, що погано почуваєте себе, адекватно не сприймаєте те, що відбувається і те, що пропонують прочитати, вимагайте лікаря, медичного обстеження, скаржтеся на різке загострення хронічних хвороб.

Нічого не підписуйте
Підпишете ви протокол чи ні, він однаково буде доказом проти вас. Але ви завжди зможете апелювати в суді, що свідчення у протоколі були брехливими і саме тому ви їх не підписали.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Avvocato,
а ты не думаеш что мы не в Штатах где тебе будут зачитывать твои права,мы на нашей любимой Украине где тебе дадут по печени и все будет супер и ты им нечего не докажеш,а будеш пытатся что то доказать то дадут не только по печени!!!!!:-\
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Да, советы хорошие, только надо еще добавить - что делать когда менты бьют?

Мне один адвокат рассказывал, что был у него реальный случай: после избиения ментами, на стуле, на котром сидел подозреваемый остались следы его крови. Так вот - экспертиза установила, что это именно его кровь, значит его избивали, а признания выбитые силой во внимание не принимаются, и еще там ментами прокуратура потом занималась, они ее боятся.

Так шо совет такой: старайтесь чтобы остались следы избиения - кровь там, синяки, когда летаешь по комнате - это не сложно :D (смех сквозь слезы), чтоб потом медэкспертиза уставила что били.
Таким образом и менты попереживают за свою шкуру и последствий признания удастся избежать.

Во, беріть приклад :)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Такой вариант: если избили, - от синяков можна отвертеться, от следов можна отмазаться. Коли слово скажеш, ещё добавим. Или намёк на близких. Что тогда делать?
Я думаю, что менты ничего не боятся.
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
samson сказав(ла):
от синяков можна отвертеться
Профессионалы, как правило, синяков не оставляют. Как там наши местные «правоохоронці» ещё практикуют методу воспитания резиновыми дубинками по пяткам?

samson сказав(ла):
от следов можна отмазаться
От следов отмазатся? Не вопрос! 1) докажите, что в кабинете следователя вы случайно не поскользнулись и расквасивши нос забрызгали всё кровищей из хобота; 2) вы находясь в состоянии алкогольного опьянения набросились на милиционера/оказали сопротивление сотрудникам милиции; 3) вы явились в отделение (или были подобраны на улице) уже немного покоцаными и окровавленными и.т.д.
Или проще. Кто мешает милиционерам после вашего убытия из кабинета за несколько минут совочком и мокрой тряпочкой убрать следы вашего пребывания (кровь, обрывки скальпа, кусочки мозга)? Да останутся микрочастицы, но экспертиза по их поиску будет проведена, скорее всего, лишь в случае вашей смерти (и то не факт), так как по факту «простых» побоев «пересичного громадянина» никто особенно дергаться не будет.
И таких вариантов в каждой конкретной ситуации множество.
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
samson сказав(ла):
Я думаю, что менты ничего не боятся.
ищо как бояца, ты их только начни грузить, и увидиш какие они сцыкуны. Мя както один ур*д хотел забрать за то что громко смеялся- у него не чё не вышло а на последок сказал что земля круглая и мы встретимся когда он будет не в форме, как то на днях я зашол на гараж и он там был(в конце гаражов прям в тупику) он сам а нас парочка человек +там ищо седели пацаны не промах. У него серце чуть не стало когда я подошол и ему пожал руку и сказал что бы я его тут не видел. Он быстрень ухол при етом не чё не сказал. Ети урны чуствуют что скоро будет опасно без фурашки выйти в магазин. Та небойтесь их ето не менты а люди каторые любят однополый секс -но не подумайте что они лизбиянки.
 

stas

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
29
Репутація
1
Вік
45
Наша міліція

таке не кожен день побачиш
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
менты казлы
убивать этих уродов надо
 

Mitya

Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
2
Репутація
0
гггг

да тема хорошая. что мы думаем о нашей милицыи. я б сказал но лутше помолчу.....:D
 

Pahan

Користувач
Реєстрація
26.09.07
Повідомлення
25
Репутація
0
G_unit сказав(ла):
вышел из дома в 23:30 за хлебушком
ты бы еще сказал, что вышел за снотворным в аптеку т.к. уснуть не мог:D

добавлено через 1 минуту
G_unit сказав(ла):
""Менты-Это не люди!""
а кто они,раскрой секрет? а то я не знаю чем их убить можно:D
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
Хорошим ментам- хорошие гробы, плохим- плохие! Они только и горазды на то чтобы в леску кого-нибудь словить возле сосны или малолеток с пивом с лавочек пошугать.
 

Pahan

Користувач
Реєстрація
26.09.07
Повідомлення
25
Репутація
0
slon сказав(ла):
или малолеток с пивом с лавочек пошугать.
гораздо лучше их пошугать изначально, чтобы они не понажирались, а то выпьют по бутылке пива(моча в голову ударит) и давай как шакалы бандой(ради прикола) подходить и задавать многим известный вопрос: а есссть сиарета!
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
Там где банда, менты не подходят. А там где действительно нуждаются люди, ментов не дождёшься.
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
наша милиция всих береже бесплатно катае бесплатно стриже