моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
вот это название темки!=))вам такое писать не стыдно?=))
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
Маринчик сказав(ла):
вот это название темки!=))вам такое писать не стыдно?=))
а че стыдого то?
нечего стыдиться реалий нашей жизни...
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
Блин, ещё раз удостоверился что они уроды отпетые...
Я то теперь хожу в первую смену в школе, а по моему маленькому росту это не особо скажешь..
Так вот, иду с проката дисков, купил пару игрушек, тут останавливают под пристальным взглядом говорят: " Навіщо школу прогулюєш? А ну пішли з нами!". Я говорил отнекивался, говорил что я хожу в первую смену (а сами посматривают на ценники на двд-дисках). В результате пока в школе не выяснили не отпустили, и при выходе со школы краем уха подслышал "во бля, не вишло..". Это нормально? >:eek:
 

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Реєстрація
27.05.07
Повідомлення
120
Репутація
1
Вік
45
DreameR сказав(ла):
Блин, ещё раз удостоверился что они уроды отпетые...

Просто тебе не повезло. Если бы менты почаще гоняли школьников по городу, меньше прогуливали уроки и курили в садиках.
 

Мотылек

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Вік
36
Не моя милиция. Но тоже прикольная.
 

TipyLya_number1

Користувач
Реєстрація
06.12.07
Повідомлення
18
Репутація
0
кажуть шо міліція нас бережо то чому ж у нас не зменшилась кількість крадіжок і у мого тата вже 2 раза вихватили барсетку з рук і ви вважаєте це нормальним особисто я ні тому що міліція і досі не знайшла цих людей
 

timoxa

Користувач
Реєстрація
16.01.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Мєнтів не люблю інстинктивно. Але подростків, які шляються, роблять збитки і кричать пізно ввечері під вікнами - не люблю ще більше! Пожоще з ними потрібно... Якби мєнти це робили - зауважав би.
 

Fire-girl

Користувач
Реєстрація
12.01.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
35
я ментов органично не перевариваю, это мусор почему потомучто они и потбирают пьяный мусор! эти сволочи на дорогах останавливают и им всеравно как там и шо там а на лапу им дай, натянули погоны и ходят по улице а в мозгах пусто.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Тільки закінчився час їзди без страховки і вони вже об'явили охоту на водіїв без страховки.А Луценка вони послухались (його слова" вся міліція на вулицю") тоже робить на повну катушку. Пару днів назад їздив в Київ так їх як грязі. Шей штрафи піднімуть, тоді вобше завал. Я взагалі взятки їм ніколи недавав (шо я їм дам 10, шо в касу по закону 10 заплачу), а тепер чи 100 гр в касу чи 50 на лапу!!!я вже виберу другий варіант!!!!!!
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
ільки закінчився час їзди без страховки і вони вже об'явили охоту на водіїв без страховки
Щож тут скажеш, цей час не закінчився ж раптово, про це попереджували дуже довгий термін. Оформити страховку коштує 10 хв. часу та 93 - 103 грн. Це на рік. А що штрафи піднімуть, можливо це і до кращого. Будуть хоч трохи боятися порушувати ПДР. Нехай навіть я, якщо порушу, заплачу більший штраф, але можливо стане безпечніше на дорогах.
А щодо хабаря, то я чув таке що Луценко розтусував гаїв по різних областях працювати. Тепер наприклад Хмельницькі на Луганщині працюють, а Луганчани у нас. Щоб небуло "права по знайомству".
 

CCCP

Користувач
Реєстрація
25.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Мне кажется, что основная причина сегодняшней ситуации на дорогах - это во первых сами дороги, а во вторых - подготовка водителей, т.к. никто не учится, а если и учатся, то уровень этой подготовки очень невысок. А наш Югий занимается х..й, все будет как написал FIFAyer:
FIFAyer сказав(ла):
Я взагалі взятки їм ніколи недавав (шо я їм дам 10, шо в касу по закону 10 заплачу), а тепер чи 100 гр в касу чи 50 на лапу!!!я вже виберу другий варіант!!!!!!
Больше ничего это не даст, да ну правда по телевизору покажут "різке зниження випадків ДТП на дорогах", "кількість ДТП зменшилось" и т.п.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
depth сказав(ла):
Будуть хоч трохи боятися порушувати ПДР.
А ти мені скажи - як їх не порушувати: роблять дорогу поставили знак 40, "тіпа зробили" а знак остався. З такими темпами я на Київ їхав би не 4 год, а 8. Або наприклад їдеш літом стоїть 40-ожеледиця!!!!! Не маразм????
depth сказав(ла):
Щоб небуло "права по знайомству".
Приклад: зупини Мерседес з номером 7777 і з корочкою якого помошніка чи бившого Міліціянта і шо штраф випишуть.... звичайно ні, навіть зупиняти небудуть. В мене брат, в Києві продав свого Опеля і їздив місяць на друговій BMW Кабріолет, і причом не тільки по самому Києву, хотя доручення не мав. Так шо ви думаєте він через всі КП проїжав не притормажуючи, тіки рукою поплечу постукуючи тіпа свій(хотя не міліціонер)!!!
CCCP сказав(ла):
Мне кажется, что основная причина сегодняшней ситуации на дорогах - это во первых сами дороги, а во вторых - подготовка водителей,
Це точно. Права купил, ездить машину купил, ездить не купил!!! В нас народ такий: ой взятки, взятки на дорогах! То недавай тих взяток, а якшо даєш то не ний! А то штраф 15, а дає взятку 10 шоб 5 зекономить, і несидіти біля того протокола! Шо сказать слов'яни!!!!!!!!!!!
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
Або наприклад їдеш літом стоїть 40-ожеледиця!!!!! Не маразм????
І що, ти спробував виправити це, написав скаргу в ДАІ чи дорожну службу? Чомусь думаю що ні.
Не требе висувати ідеальні вимоги до когось, поки сам не будеш їм відповідати.
FIFAyer сказав(ла):
зупини Мерседес з номером 7777
Я ж не говорю, що це зовсім припинить такі випадки, але скоротить їх чисельність набагато. Тому, що мерси з номерами 7777 попадаються не так часто. А наприклад в Нетішині раніше місцеві гаї відпускали (чи взагалі не зупиняли) кожного другого. Тому що він кум, брат, сват, добрий знайомий і т.д.

добавлено через 1 минуту
До речі, я знаю уже двох місцевих мешканців, у яких відібрали права на рік, хоча раніше їх навіть не зупинили б.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
depth сказав(ла):
І що, ти спробував виправити це, написав скаргу в ДАІ чи дорожну службу?
А ти думаєш та скарга шось дасть??????????? В мене в знайомого пограбуваои квартиру яку він винаймав, вкрали тільки його ноутбук, який він оставив перший раз на вихідні, а речі хойзяйки не тронули. Так приїхала міліція і йому прямо сказала ЗАПЕЙ ВОДОЮ. А ти кажеш скарги писать!!!!

добавлено через 1 минуту
depth сказав(ла):
у яких відібрали права на рік, хоча раніше їх навіть не зупинили б
Я так поняв за пянку???? Якшо да, то я тільки за можна і квартиру забирати. бо знаю шо пяний водій це найгірше шо може бути на дорозі, і для себе знаю шо на підпитку ніколи за руль не сяду!!!!!!
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
FIFAyer, я згоден з тобою, можливо й так. Але вся сіль якраз в тому що ти не СПРОБУВАВ. Та і я такого теж ніколо не робив. Тому коли я пролітаю повз такі знаки :) і мене зупиняють гайці, я спокійно відношусь до того, що маю сплатити штраф.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
depth сказав(ла):
ому коли я пролітаю повз такі знаки і мене зупиняють гайці, я спокійно відношусь до того, що маю сплатити штраф
Так і я про те! Нарушив заплати! Посиди хай складуть той протокол, заплати як має бути, і будеш чистим перед всіма. Скаргу звичайно я нікуда не писав, але по багатьох інших ситуаціях зробив висновок шо БЕЗПОЛЄЗНО!!!
 
Q

QuaL1T1

менти будуть нас берегти тільки тоді коли взятку дамо і все!!!
 

olyx

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
45
Годину тому приїхав з Хмельницького і визнаєте все таки відчувається трхи, що люди почали боятися міліціянтів. Їздити стали набагато акуратніше. Принаймі сьогодні в мене таке склалося враження.