моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Міліція(ДАІ) взязились за справу!!!! В Рівному маршрутки зупиняються тільки по зупнках! В місті Українка Київської області (городок як у нс по розмірам), 70 таксистів лишили прав!!!!
 

stas

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
29
Репутація
1
Вік
45
FIFAyer сказав(ла):
Міліція(ДАІ) взязились за справу!!!! 70 таксистів лишили прав!!!!

от падонкі , а за що людям тепер жити?
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
70 таксистів лишили прав!!!!
правильно сделали, эти таксисты (в любых городах) ваще аху....ли, правил совсем не соблюдают, такое ощущение что права они покупают
 
Q

QuaL1T1

ТА СЕ ТАКІ МЕНТИ там з таксістів полюбе ктота дав взятку і права в нього незабрали!!!!!
 
A

Aleg

olyx сказав(ла):
Годину тому приїхав з Хмельницького і визнаєте все таки відчувається трхи, що люди почали боятися міліціянтів. Їздити стали набагато акуратніше. Принаймі сьогодні в мене таке склалося враження.
Ага сам подумай хто штрафи хоче платити, а вони зара в кругленькій сумі>:eek:
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
:-( Штрафи офіційно не помінялися!!!
 

ShyLin

Користувач
Реєстрація
07.10.07
Повідомлення
5
Репутація
0
Как с них гнать так мусора, фараоны, а как на помощь то милиция, милиция помогите!!:) *PARDON*
 

Zaza

Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
35
Репутація
0
ShyLin сказав(ла):
Как с них гнать так мусора, фараоны, а как на помощь то милиция, милиция помогите!!
Вибач,вони тобі допомогли??? Якщо так,то розповідь???Да, при їхньому присутствії вони як-би можуть допомог-ти І то як -би,,, і не більше!Ну попросять іди купи ....або закриють очі!!!Була в мене сітуація,билися,,,проходить "мент",кричу допоможи.А він мені:я здав зміну!Ну,що не "мусор"???Пи....дар,голімий!!!!!ось і вся допомога!!!!
 

ShyLin

Користувач
Реєстрація
07.10.07
Повідомлення
5
Репутація
0
Смотри о чём я
Zaza сказав(ла):
"мусор"???Пи....дар,голімий!!!!!
а перед этим
Zaza сказав(ла):
проходить "мент",кричу допоможи
вот ты потвердил!;)

на ответ
А він мені:я здав зміну!
НАДО БЫЛО СКАЗАТЬ: Я ТЕ ДЕНЕГ ДАМ!
он бы сразу помог *ROFL*
 

S@SHKO

Користувач
Реєстрація
24.01.08
Повідомлення
43
Репутація
0
В нас ше є такі міліціонери по малалєткам то взагалі угрожають кажуть:
"якшо побачу в горді після 21:00 то проб'ю фанєру без попередження"
прікіньте так і каже.І шо тепер делать не вийти погулять бо ше зловить
і пи... дасть.
 
Q

QuaL1T1

та нечо він незробить я гуляю наприклад буває до 11 вечора сам без радаків і нефіга нема ніхто мене неловив і неказав тіпа шо немона гуляТИ після 9 вечора!!!!!
 

ShyLin

Користувач
Реєстрація
07.10.07
Повідомлення
5
Репутація
0
S@SHKO сказав(ла):
В нас ше є такі міліціонери по малалєткам то взагалі угрожають кажуть:
"якшо побачу в горді після 21:00 то проб'ю фанєру без попередження"
прікіньте так і каже.І шо тепер делать не вийти погулять бо ше зловить
і пи... дасть.
*ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL*
 

Tino

Користувач
Реєстрація
25.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
МИЛИЦЕЙСКИЙ БЕСПРЕДЕЛ В ГОРОДЕ

Предлагаю обсуждать и расказивать.Есть ли он вобще и в частности в городе?Меня недавно приняли випившего обискали ничево не нашли,начал возмущатса повели в больницу определять степень опьянения по дороге пару раз прорубали.Ето нормально?
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Tino сказав(ла):
Предлагаю обсуждать и расказивать.Есть ли он вобще и в частности в городе?Меня недавно приняли випившего обискали ничево не нашли,начал возмущатса повели в больницу определять степень опьянения по дороге пару раз прорубали.Ето нормально?
Для нашей милиции - нормально!!! :cool:
 

Tino

Користувач
Реєстрація
25.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Мля и здесь цензура

Предложил тему,зачем переводить-создай же отдельную
 

Evgesha

Користувач
Реєстрація
08.06.06
Повідомлення
2
Репутація
0
как то пару месяцев назад три мумора начали товарить моих кентов, ну и понятное дело пацаны дали этим ЛОХАМ.
потом правда больницы.... побои....
но эти уроды квасили пиво и по ходу были не правы.

Наша мелицыя нас бережёт......
- кстати неплохая тема, может написать песню......
 
K

keeway

Якшо нада порішать діла то вони неможуть. Вони тільки можуть якогось алкаша откублити щоб неспав посеред города бо їх за це натягують.
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
keeway сказав(ла):
Якшо нада порішать діла то вони неможуть. Вони тільки можуть якогось алкаша откублити щоб неспав посеред города бо їх за це натягують.
Я вже три роки даремно чекаю на допомогу Нетішинських міліционерів. А саме: Васильчук А.В,Пасічник О.У,Мендруляк С.В,Панасюк С.В., всі вони незаконно і не правомірно закривали кримінальну справу стосовно шахрайства моєї сестри: Антоніни Доценко та ії чоловіка:Кацива Олександра. Тепер знаю, що роботу свою ці слідчі не виконують, а свідомо кришують Нетішинського афериста-шахрая:Кацива Олександра Шулімовича.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Скажіть, хоч комусь мєнти знайшли вкрадений теефон за допомоги IMEI??? Наскільки я знаю це реально і просто зробити (якщо IMEI не перебивали). Просто син колєжана десь забув телефон, чи то його вкрали, неважливо, але коробка з IMEI і всі причандали до телефона залишились. Я йому порадив зайти в міліцію з коробкою і написати заяву. Перший раз його м'яко відшили, черговий почав втирати про свідків і всіх хто там був, щоб всіх привів.... Другий раз він нарешті попав до слідчого, написав заяву, неохоче її прийняли, сказали чекати біля двох тижнів. Вже закінчився третій.
Тож питання: ХОЧ КОМУСЬ ЗНАЙШЛИ ТЕЛЕФОН ЗА ДОПОМОГИ IMEI??
Якщо так, напишіть детальніше в які терміни, обставини....
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Или для проведения следственных мероприятий в другом городе везут с собой свою кохану ,,співробітницю,,. Которая по приезду на место, пропарилась на солнце в душной машине два часа. Наверное присутствие подруги улучшает работу какого то органа этого следователя, только как результат не улучшается качество расследования. Не стоит просто смешивать амурные дела с выполнением професиональных обязаностей, чтобы потом, нач. следственого отдела Панасюку С.В. в присутсвии прокурора не быковать и не становится глухонемым, который не может объяснить - почему плохо и не полно проведено следствие. Тогда на кой такие роботяги нужны?

добавлено через 4 часа 21 минуту
Чтобы не быть голословным: Ув. Панасюк Сергей Васильевич назовите пожалуйста звание и Ф.И.О. Вашей ,,сотрудницы", с которой Вы 23.05.2006 года приезжали в г. Ладыжин (Винницкая обл.) для получения свидетельских показаний свидетелей по расследованию уголовного дела № 30/2956. По которому, Вами были вынесены постановы про закрытие : постанова от 9.06.2006 г., постанова от 30.06.2006 года в отношении Доценко Антонины Васильевны и постанова от 30.06.2006 года в отношении Кацива Александра Шулимовича и Загребельного Виталия Васильевича. Которые потом, прокуратурой Хмельницкой области были признаны - не правомерными и потому скасованы. Что, Вам, майору не хватило опыта раследовать шахрайство дружков и выполнить требования ст.22 КПК Украины? А после повторного расследования вообще ,,умыть руки,, с помощью прокурора Гочарука В.В.. При этом не получив никакого дисциплинарного взыскания. Конечно же отсутствие морали, чувсва долга и нравствености взыскания не заменят. Повторюсь: то на кой нужны такие ,,роботяги,,???