моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Лично меня наша милиция не устраивает на 100%Просто у нас в семье была такая ситуация-у моей мамы украли сумку.Ну она естественно обратилась в правоохранительные органы,но как выразились наши "защитники":ПРИХОДИТЕ ЧЕРЕЗ МЕСЯЦ.Не ну понятно,если б не все так серьезно было,но в сумке были паспорт,прописка,телефон!А сумку они не захотели искать,т.к.телефон не имеет никакой цены:меньше 1000грн.Нет,ну нормально,слава богу,что паспорт хоть подкинули нам назад.Вот и делайте выводы.>:eek:
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Пройдіть техогляд автомобіля, і тоді "полюбите" наших ментів назавжди. (Тільки побачите зразу плюватися будите)
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
patkern сказав(ла):
Пройдіть техогляд автомобіля, і тоді "полюбите" наших ментів назавжди. (Тільки побачите зразу плюватися будите)
Щоб не плюватися, тоді до цих кішенькових дєятелів у кашкетах треба звертатись через ,,потрібних людей,, , які мають досить гарні стосунки з ними, навіть літній відпочинок їм забеспечують. Спробуй звернутись до Кацив Олександра Шулімовича.( вул.Курчатова 3, кв.137. тел.4-22-00). Хоч він зараз в Криму, м.Ніколаєвка, збирає гроші у свому пансіонаті, йому таке маленьке питання вирішить, що два пальця обмочить. Не такі питання з Нетішинськими кашкетами вирішував. Домовишся з ним і не прийдеться більше нервуватись та плюватись на таких ,,поважних та кішенькових дєятелів,,. Гарантія - 1000%.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
моя міліція мене береже

Безплатно катає,
Безплатно стриже:D :D :D :D
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Орегинальне і правдиве фото. Тільки цікаво, коли нарешті ці дєятелі у кашкетах насправді будуть служить людям, а не своїм кішеням та професійним шахраям, з якими мають дружні стосунки. Наприклад: Начальник слідчого відділу УМВС Нетішина, майор Панасюк Сергій Васильвич, не одноразово проводячи слідство по кримінальній справі № 30/2956, стосовно фактів шахрайства Кацива Олександра Шулімовича, Доценко Антоніни Василівни та Загребельного Віталія Васильовича після отриманих показів свідків, які підтверджували факти вчинення злочину заявив наступне: - Доказати факти шахрайства та підробки документів(при їх наявності) та скоєння злочину вище зазначеними особами - не можливо. Вам краще з ними якось домовитись, бо вони стоять на своєму. Що це за дурниці !? Особисто я, а також моя родина зазнала від цих шахраїв матеріальної та моральної шкоди. І я, ще після трьох років даремних розлідувань таких корумпованих слідчих повинен ще домовлятись з шахраями ??? Про що домовлятись ? Таке враження, що Панасюк С.В., здобув освіту у духовній семінарії. Якщо так, то кого береже така кішенькова міліція ???
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
patkern сказав(ла):
Пройдіть техогляд автомобіля, і тоді "полюбите" наших ментів назавжди.
Раз пройшов, зараз тільки через рішалів, до речі почом в нас ТО в Рівному 600 грн з налогом.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Крім офіційної частини:) ще 100грн
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
В мене товариш кілька днів тому проходив, крім офіційної частини ще 250 грн. виложив на розвиток кошильків наших ДАінспекторів. (Причому нова машина тільки із автосалону пригнав!)

добавлено через 2 минуты
На День Незалежності їхав із друзями із голубих озер, абсолютно тверезий, зупинили, щось несподоблося, то обнюхували як на таможні, чуть клізми не ставили шоб алкоголь найти або почути !!!
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
добавлено через 4 минуты
На День Незалежності їхав із друзями із голубих озер, абсолютно тверезий, зупинили, щось несподоблося, то обнюхували як на таможні, чуть клізми не ставили шоб алкоголь найти або почути

Якби б знайшли пришлось певно немало видложить для цих дєятєлєй будуть дякать шо заберуть права і тд.:D
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
МаРшАл сказав(ла):
Якби б знайшли пришлось певно немало видложить для цих дєятєлєй будуть дякать шо заберуть права і тд.

Це все до задніци якщо попадаєш перший раз 90% того що суд права не забере, завжди можна наморозити шо тіпа ліки вживав чи вчора зранку ше пив, максимум офіційний штраф 750 грн. А взагалі то після дихання в трубочку краще самому поїхати до лікарні і зробити тест на алкоголь, повірте мені що при правильному підході напишуть скіки треба, і з цею довідкою до суду. Знайомий так робив, пройшло.
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Я думаю, що все змінеться тоді, коли за грати попаде хоч один Нетішинський кашкет з полосатою лошкою, або слідчий подібний Панасюку С.В., чи інший з його отари(тема:Шукайте краще бандюків). Які за хабарі навмисно фабрикують та фальсифікують кримінальні справи. Чи по команді прокурора Гончарука В.В. виключають свої мозги. Тоді у них відразу відпаде бажання вимагати хабарі, нюхати, лякати, возити з собою у відрядження всяких сосок. Біда в тому, що давно ці ,,колеги,, злившись з аферистами та ділками разом заробляють грошенята і чхати їм на всякі там закони. Закон один - своя КІШЕНЯ.
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Шкода, що сам пішов, а не дали під хвіст за його махінації при розслідувані кримінальних справ. І ще шкода, що через своє рильце у пушку Сергій Васильович до суду не звертається(за образу гідності). Тому, що там обов`язково з`ясувалось - скільки цей деятєль скоїв посадових злочинів. І скільки хабарів отримав разом з прокурором Гончаруком від Кацива О.Ш. та Доценко А.В. за свої послуги. Сім разів незаконно закривали справу, то КІШЕНЮ добре загрузили.
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Mendor сказав(ла):
А взагалі то після дихання в трубочку краще самому поїхати до лікарні і зробити тест
Ага, фігня то все. Мого батька друг розповідав як здавав аналіз на алкоголь.
Щось дуже дофіга знайшли, ніби він пив усю ніч перед тим як прийти до лікарні. А насправді не пив дві неділі взагалі.
У нас все роблять для людей. А шо? Хай діляться грошенятами, щоб отримати довідку,і неважливо що ти не пив.
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Саме це більше і обурює, що людина не може довести істину і безсильна перед кашкетами. І тому, щоб не втратити роботу, чи з інших причин просто змушена платить, щоб відкалупались. А ці деятєлі з полосатими ложками ще й у протоколах пишуть так, як ,,потрібно,,. Вже добре навчились ліпити дурниці. Нема кому нагнути цих кєнтюшек у міліції та прокуратурі.
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Лікарня, ЖКО, воєнкомат - живуть ще в епохі Радянського Союзу!!!
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
patkern сказав(ла):
Лікарня, ЖКО, воєнкомат - живуть ще в епохі Радянського Союзу!!!
В той час звісно були порушення, але так, як зараз поводяться ці кішенькові деятелі, грубо та цинічно з неприродньою жадобою до особистої вигоди - такого, здається не було. Більш того, коли зараз всі скоєні посадові злочини та навмисні недоліки цих міліціантів прикриває та кришує особисто прокурор - Гончарук Володимир Володимирович. Спрацьовує кругова порука прокуратури та міліції.
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Таке враження, що слідчий з прокурором сповідують принцип: якщо без кішені, тоді ми розслідуємо справу так і таким чином тому, що добре знаємо, як НАСПРАВДІ МОЖНА ДІСТАТИ ЛЮДЕЙ !!
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Так наші люди самі до цього привчили! Кілька раз поставити на своє місце і все.